Setari Cookie-uri

ce parere aveti despre droguri?ati consumat vreodata?daca da de ce?

vai de steaua ta fraiere ca eu ma respect eu nu apelez la ipotenti si mosnegi

Postat pe 12 Octombrie 2008 20:31
ba fraiere eu tre sa spal vase acum,dar ai grija ca numa taranii ca tine cred ce spui tu nu m-as f....cu unu ca tine nici ultima pers.de pe pamant de-ai fii.

Postat pe 12 Octombrie 2008 20:34
De la: mia_bela, la data 2008-10-12 20:25:03 bai stef nu pot sa cred ce zici,pe bune acum!


am dovedit ca-i numarul ei..
am dovedit ca-i botanista si cu rista..

Postat pe 12 Octombrie 2008 20:35
ai dovedit pe mortii tai de alcoolic,ca stiu ca ai nr.meu de la fete ce draqu ma? cine sa te creada pe tine? decat alcoolistii si taranii ca tine

Postat pe 12 Octombrie 2008 20:38
eu nu am treaba cu ce ati facut voi,vad ca va cunoasteti asa ca nu ma bag,eu o cunoasc doar pe oana si spun de ea tot ce stiu pt ca a mintit prea mult pe forumul asta,si tu daca tot te-ai intalnit cu ea ar trebui sa iti dai seama ca ce spun aici e adevarat,chiar daca nu vrei sa recunosti de fata cu toata lumea eu sunt sigura ca in sinea ta imi dai dreptate tu de ce crezi ca nu apare oana??de rusine de aia! sta si se gandeste la ce sa inventeze,chiar ea nu apare,care era non stop pe forum la orice ora te uitai,sau acum oare sta mai mult cu petrica ,ca si-a dat seama ca a gresit fata de el si incearca sa isi schimbe greseala...pacat de el saracul ca nu stie ce si-a luat pe cap...

Postat pe 12 Octombrie 2008 20:42
ciao.am incercat si eu cate ceva.de ce? din curiozitate.singura chestie care si-a facut de cap a fost cocaina...mi-a curs sange din nas.eram la petreceri in toate cazurile.dar a fost doar curiozitate.de atunci nu am mai incercat...si nici nu sunt tentata.
ocean
Postat pe 12 Octombrie 2008 20:46
du-te ma de alcoolic,si de ce sa tac? ca vrei tu? bai agariciule,tu nu ai ce sa mai zici si te lauzi cu mine?

Postat pe 12 Octombrie 2008 20:52
oana am vazut ca esti online,hai join us,nu te rusina!nu mai sta ascunsa ca nu e frumos,sau ti-e frica de ce anume s-ar mai putea afla? relaxeaza-te abia am inceput cu dezvaluirile

Postat pe 12 Octombrie 2008 20:52

Postat pe 12 Octombrie 2008 20:53
m-am oprit putintel din plans.. am mers cu sotul si niste prieteni sa luam masa si am venit sa pup sultanul, mafiotul si ceilalti useri reali.. ca de conturi false cu poze false la care scrie ,,baia mare,, nu ma intereseaza..
Mai tampito daca tot esti din baia mare de ce nu vii gaino sa vb cu mine, hmm? Iti tremura chilotii pe tine? Stii unde ma gasesti gaina ce esti.. la oricare din cele 3 trei restaurante.. Bine, anunta-ma inainte ca poate sunt la shopping Chiar nu vezi ca te faci de ras? Ca e evident cum fierbe invidia in tine?

S-au gasit bela-maribela si rebela!! MOR DE RAS NU ALTA!!!
Si vezi ca te contrazici.. spuneai ca sotul meu are doar o amarata de cafenea dupa care pomeneai si de barbarossa.. poate iti amintesti de de wild west.. Si uite cum se aduna 3!!
Si ca sa nu mori prea proasta, spre cultura ta generala, cafeneaua e NUMAI pe numele meu.. asa ca

Hai ca acum ma intorc la plans, in bratele sotului meu. Ne uitam la un film si poate poate o fi ceva faza sensibila acolo si imi curge si mie vreo lacrima

Postat pe 12 Octombrie 2008 20:56
De la: rebelll, la data 2008-10-12 20:52:22du-te ma de alcoolic,si de ce sa tac? ca vrei tu? bai agariciule,tu nu ai ce sa mai zici si te lauzi cu mine?


fa mucoaso...
cand eu faceam copii ,tu nu erai nici in proiectele parintilor tai
decat s-o pun cu tine ,mai bine lipsa..

Postat pe 12 Octombrie 2008 21:01
sa mori tu! disperata dracului,toata ziua ai stat si ai citit cu sufletul la gura daca mai scriu ceva de tine,o sa vezi tu ce o sa se afle pana la urma despre tine nu mai fa pe ironica si impertinenta cu mine ca nu iti merge tu nu vezi amarato ca nimeni nu iti ia apararea?au scris si ei 2 vorbe de rusinea ta gasca plouata ce esti!draga mea o sa dam fata in fata cand o sa vreau eu,nu cand ma chemi tu! o sa ai o surpriza de proportii cand o sa dam ochi in ochi! ca asa pe net si bunica-mea ar fi smechera
hai mai gandeste-te la alte noutati ca astea sunt vechi!
parazitule cu parul incalcit nu cum imi explici ca scrii pe aici despre relatile tale si ca sotul tau vede tot?asta a mai fost inca o minciuna sfruntata de a ta,pe un alt topic am vazut ca scriai ca sotul habar nu are ce faci tu pe net of cat esti de panarama mincinoasa,te incurci in minciuni paduchioaso

Postat pe 12 Octombrie 2008 21:03
De la: mia_bela, la data 2008-10-12 17:08:41georgia prostuto,rebel nu e botanista ca si voi,sa o pupe in fund pe oana toata ziua

..............................................................
nu o pupa in fund... ci, doar, ii face face cunillingus
StrangerInAStrangeLand
Postat pe 12 Octombrie 2008 21:07
De la: rebelll, la data 2008-10-12 20:31:22vai de steaua ta fraiere ca eu ma respect eu nu apelez la ipotenti si mosnegi

..............................................................
scumpo, daca ai sti limba romana la fel de bine pe cat o arzi in chec... ai fi luat nobel pentru literatura erotica... P.S.: iMpotenti
StrangerInAStrangeLand
Postat pe 12 Octombrie 2008 21:10
pentru oanna81-Zana cea Buna a Sultanului..
glitter-graphics.com

Postat pe 12 Octombrie 2008 21:10
De la: oanna_81, la data 2008-10-12 20:56:32m-am oprit putintel din plans.. am mers cu sotul si niste prieteni sa luam masa si am venit sa pup sultanul, mafiotul si ceilalti useri reali.. ca de conturi false cu poze false la care scrie ,,baia mare,, nu ma intereseaza..
Mai tampito daca tot esti din baia mare de ce nu vii gaino sa vb cu mine, hmm? Iti tremura chilotii pe tine? Stii unde ma gasesti gaina ce esti.. la oricare din cele 3 trei restaurante.. Bine, anunta-ma inainte ca poate sunt la shopping Chiar nu vezi ca te faci de ras? Ca e evident cum fierbe invidia in tine?

S-au gasit bela-maribela si rebela!! MOR DE RAS NU ALTA!!!
Si vezi ca te contrazici.. spuneai ca sotul meu are doar o amarata de cafenea dupa care pomeneai si de barbarossa.. poate iti amintesti de de wild west.. Si uite cum se aduna 3!!
Si ca sa nu mori prea proasta, spre cultura ta generala, cafeneaua e NUMAI pe numele meu.. asa ca

Hai ca acum ma intorc la plans, in bratele sotului meu. Ne uitam la un film si poate poate o fi ceva faza sensibila acolo si imi curge si mie vreo lacrima


la ce film te uiti ?
eee cu siguranta e mult mai interesant decat pitzi,nu-i asa????
cum spuneam solutia se afla la pagina 6 a acestui topic... da si mie de stire cand se difuzeaza reportajul...
dandanaua_reloaded
Postat pe 12 Octombrie 2008 21:12
De la: mia_bela, la data 2008-10-12 21:03:30sa mori tu! disperata dracului,toata ziua ai stat si ai citit cu sufletul la gura daca mai scriu ceva de tine,o sa vezi tu ce o sa se afle pana la urma despre tine nu mai fa pe ironica si impertinenta cu mine ca nu iti merge tu nu vezi amarato ca nimeni nu iti ia apararea?au scris si ei 2 vorbe de rusinea ta gasca plouata ce esti!draga mea o sa dam fata in fata cand o sa vreau eu,nu cand ma chemi tu! o sa ai o surpriza de proportii cand o sa dam ochi in ochi! ca asa pe net si bunica-mea ar fi smechera
hai mai gandeste-te la alte noutati ca astea sunt vechi!
parazitule cu parul incalcit nu cum imi explici ca scrii pe aici despre relatile tale si ca sotul tau vede tot?asta a mai fost inca o minciuna sfruntata de a ta,pe un alt topic am vazut ca scriai ca sotul habar nu are ce faci tu pe net of cat esti de panarama mincinoasa,te incurci in minciuni paduchioaso



Nu ne intereseaza nu e clar? fa ti tu si toate certarele un topic separat si certati va acolo cat vreti! Ajunge odata mierla ce esti! Nu ma intereseaza ce are oana cum are cat are si de ce are! nu ma intereseaza daca se fu..te sau nu, nu ma intereseaza daca mai da pasa...rica si in alta parte pricepi? nu ne intereseaza! treaba ei! incepi sa ne plictisesti tu nu te mai saturi odata?

Postat pe 12 Octombrie 2008 21:14
Toate stiti sa le vedeti pe ale altora! Voi nu va vedeti ca dati cu piz..da de pereti peste tot! invata sa te intereseze mai mult de bviata ta decat a altora!

Postat pe 12 Octombrie 2008 21:17
proasta esti dandanao,feresca-ne sfantul de asa femei ca si tine la ce film sa se uite tu?sta pe kudika de azi dimineata si cum i-am zis ca am vazut-o online cum s-a gandit sa scrie,tu esti mai paduchioasa decat zana daca o crezi
motanule scarbos vezi-ti de treaba ta ca iar esti in plus si iar ma iau de silicoanele tale

Postat pe 12 Octombrie 2008 21:18

Postat pe 12 Octombrie 2008 21:20
Mai panarama deocamdata ca bunica-ta esti tu.. ca eu ,,te invit,, si tu refuzi, de frica, stim toti. Deci e evident ca tu esti aia ,,smechera,, pe internet
Surpriza eu?? Imi plac surprizele!!! Abia astept!!
Da' sa vezi ce surpriza o sa ai tu.. O sa le comparam sa vedem a cui a fost mai rentabila, a mea sau a ta, ok? Tot nu mi-ai spus.. numele de diana iti spune ceva?
Hai.. da-i inainte cu ,,dezvaluirile,,.. De ce nu scrii o carte despre mine daca asa viata interesanta am avut din punctul tau de vedere? Da' hai si tu cu ceva dovezi ca iti spuneam inainte.. altfel iti pierzi pana la urma credibilitatea.
Pe rebela ce o sa o mai impresionezi, ( ce se aseamana se aduna, se stie) ca pe mine si pe altii chiar nu ne intereseaza.
Ma bucur sa vad ca orice as face sunt in centrul atentiei!! Asa se comporta fanele.. exact ca tine. Obsedate si invidioase.. wannabe oana..
Invidioasooooo... Scrie, scrie.. peste vreo 3-4 zile o sa citesc si eu rezumatul, ca inainte nu am chef.. STII ca ma plictisesti..

Hai.. dupa cum iti spuneam, am program cu sotul ( sotul ala al meu dupa care esti tu disperata).. si ma asteapta..

Postat pe 12 Octombrie 2008 21:20
De la: rebelll, la data 2008-10-12 19:24:06Mafioat-o hai jet !!!!!!! cu taranii tai si cu alcoolistul tau care te pacaleste cu case si cu banii

...............................................................
papusha, chiar esti varza!!! nici macar sa scrii corect "MAFIOATO" nu te descurci? deja vad curcile cum rad!!!
StrangerInAStrangeLand
Postat pe 12 Octombrie 2008 21:24
De la: mia_bela, la data 2008-10-12 21:18:56proasta esti dandanao,feresca-ne sfantul de asa femei ca si tine la ce film sa se uite tu?sta pe kudika de azi dimineata si cum i-am zis ca am vazut-o online cum s-a gandit sa scrie,tu esti mai paduchioasa decat zana daca o crezi
motanule scarbos vezi-ti de treaba ta ca iar esti in plus si iar ma iau de silicoanele tale

...................................................................
scroafa epileptica, daca te mai legi de dandanaua_reloaded ai pus-o!!!! te pun sa-i legi sireturile cu dintii!!!
StrangerInAStrangeLand
Postat pe 12 Octombrie 2008 21:28
Deci sa inteleg ca atunci cand ma atacai pe mine imi erau de fapt fana? Etete, bine c-am aflat si eu!
Kathara
Postat pe 12 Octombrie 2008 21:29
Hai ma...........du-te la scoala sa predai , lasa-ma ca n-am ce discuta cu parosii.Mai epileaza-te si tu nu de-alta dar e ft.igienic.

Postat pe 12 Octombrie 2008 21:29
De la: StrangerInAStrangeLand, la data 2008-10-12 21:28:55
De la: mia_bela, la data 2008-10-12 21:18:56proasta esti dandanao,feresca-ne sfantul de asa femei ca si tine la ce film sa se uite tu?sta pe kudika de azi dimineata si cum i-am zis ca am vazut-o online cum s-a gandit sa scrie,tu esti mai paduchioasa decat zana daca o crezi
motanule scarbos vezi-ti de treaba ta ca iar esti in plus si iar ma iau de silicoanele tale

...................................................................
scroafa epileptica, daca te mai legi de dandanaua_reloaded ai pus-o!!!! te pun sa-i legi sireturile cu dintii!!!


Un domn nu ar trebui sa vorbesca NICIODATA cu o femeie asa. NICIODATA! Valabil si pentru Stef.
Kathara
Postat pe 12 Octombrie 2008 21:30
nu am crezut vreodata ca o sa citesc atitea obscenitati pe un forum!cum va cresteti copilasii? cu un asemenea limbaj?toate topicurile sint impinzite de mizerie.poate va opriti in ultimul ceas!

Postat pe 12 Octombrie 2008 21:30

Postat pe 12 Octombrie 2008 21:30
De la: StrangerInAStrangeLand, la data 2008-10-12 21:28:55
De la: mia_bela, la data 2008-10-12 21:18:56proasta esti dandanao,feresca-ne sfantul de asa femei ca si tine la ce film sa se uite tu?sta pe kudika de azi dimineata si cum i-am zis ca am vazut-o online cum s-a gandit sa scrie,tu esti mai paduchioasa decat zana daca o crezi
motanule scarbos vezi-ti de treaba ta ca iar esti in plus si iar ma iau de silicoanele tale

...................................................................
scroafa epileptica, daca te mai legi de dandanaua_reloaded ai pus-o!!!! te pun sa-i legi sireturile cu dintii!!!




si mie...

Postat pe 12 Octombrie 2008 21:32
paduchioaso s-a terminat filmul deja? cand ti-am zis ca stai ca vaca si urmaresti ce scriu nu te mai stresa draga ca nu mi-l trebuie pe torok,chiar nu e genul meu deloc,e chiar urat pt gustul meu eu am ce am cu tine vaco impielitata nu cu el,de el mi-e doar mila ca are o nevasta puturoasa ca si tine care doar sta pe net non stop.Paduchioasa iti mai spun iti promit ca o sa dam ochii zilele astea,nu te impacienta de ce sa-mi fie frica de tine???? cine te crezi???ce crezi ca poti sa-mi faci??? ti-am pus o intrebare nu te fa ca nu vezi! ai zis ca petrica nu stie ce faci tu pe internet atunci cum te-ai dus tu la sultan?cum l-ai mintit???cum il minti tot timpul???

Postat pe 12 Octombrie 2008 21:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Need some help.. 1 De la: khirazzz 22 Septembrie 2010 11:52
helo 2 De la: iulia069834 17 Octombrie 2009 18:10
PSIHOTERAPIE 2 De la: amydia 14 August 2009 13:38
Is it a beautiful day? 7 De la: oonahabibi_yahoo_com 22 Aprilie 2009 09:13
loc munca fete Grecia 21 De la: kudika_952135 19 Ianuarie 2014 10:10