Setari Cookie-uri

ce parere aveti despre droguri?ati consumat vreodata?daca da de ce?

tu Iris scumpa , nu mi-am facut cont pentru ea si daca tacea bine ii era Lupul isi schimba parul dar zanele ba intamplarea a facut ca sa dau peste acest parazit zanos care minte lumea cu nerusinare si vad ca i-a mers mult la cate minciuni v-a indrugat si regret ca nu am contul de mult timp ca nu mai indraznea sa se dea in stamba atata timp stie e foarte bine ce vorbesc si stie ca n-are ce imi face pentru ca nu are aparatori iar torok habar nu are de ce ii poate pielea.Nu sunt un om care sa isi faca cont pentru ea si va veti da seama cu timpul ca nu plec niciunde si nu ammotive sa imi fie fria pentru ca am adevarul de partea mea si spun ce spun in cunostinta de cauza nu ca voi despre cineva de care nu stiti decat ce va minte

Postat pe 12 Octombrie 2008 18:32
Eu am spus deja ca am fumat marijuana

Postat pe 12 Octombrie 2008 18:33
si cum a fost la gust marijuana?..........:))))).............ai mai incerca?........chiar daca am deschis acest topic nu am consumat niciun fel de drog decat viciu meu ste tutunul..............dar cunosc cazuri..........

Postat pe 12 Octombrie 2008 18:40
De la: mia_bela, la data 2008-10-12 18:32:13tu Iris scumpa , nu mi-am facut cont pentru ea si daca tacea bine ii era Lupul isi schimba parul dar zanele ba intamplarea a facut ca sa dau peste acest parazit zanos care minte lumea cu nerusinare si vad ca i-a mers mult la cate minciuni v-a indrugat si regret ca nu am contul de mult timp ca nu mai indraznea sa se dea in stamba atata timp stie e foarte bine ce vorbesc si stie ca n-are ce imi face pentru ca nu are aparatori iar torok habar nu are de ce ii poate pielea.Nu sunt un om care sa isi faca cont pentru ea si va veti da seama cu timpul ca nu plec niciunde si nu ammotive sa imi fie fria pentru ca am adevarul de partea mea si spun ce spun in cunostinta de cauza nu ca voi despre cineva de care nu stiti decat ce va minte


1.Nu stiu cine este torok asta si nici nu ma intereseaza.
2.Modul in care o ataci lasa loc de interpretari de unde si concluzia mea de mai devreme


iris_4_ever
Postat pe 12 Octombrie 2008 18:43
recunosc ca nu am incercat nici un drog niciodata. dar de fumat mai fumez cand am chef, ocazional!

Postat pe 12 Octombrie 2008 18:44
hasis,o sigura data ..
doza mare si am vazut moartea cu ochii

Postat pe 12 Octombrie 2008 18:52
poze cu ZANA OANA cum ii zicetzi voi....da ii dragutza fata...n`am ce zice...contact meee
andrutz_a
Postat pe 12 Octombrie 2008 18:59
De la: heaven_gate, la data 2008-10-12 18:40:28si cum a fost la gust marijuana?..........:))))).............ai mai incerca?........chiar daca am deschis acest topic nu am consumat niciun fel de drog decat viciu meu ste tutunul..............dar cunosc cazuri..........


are un efect halucinant.prima data m-am simtit foarte rau , a doua oara a fost mult mai bine si aveam o foarte buna dispozitie poate as mai incerca ,depinde in ce situatie dar nu sa ma apuc ca lumea de asta pentru ca e un drog pana la urma si da dependenta pe termen lung

Postat pe 12 Octombrie 2008 19:01
mare ti-e gradin frate.....rebeloooo...iar ai mancarici si nu are cin' sa te scarpine??? iar tu suta_bela....mai usurel....ca te arzi....sau marijuana si-a facut efectul....


ti-ai facut cont nou numai sa vii sa jignesti lumea si ce ai cu oana???..nu mai aveti loc de curul ei.....hai sictir...
mafia_nrr1
Postat pe 12 Octombrie 2008 19:10
baau..,te rog sa-mi lasi "inteligentele" in pace..

Postat pe 12 Octombrie 2008 19:14
mafia_nrr1
Postat pe 12 Octombrie 2008 19:15
Mafioat-o hai jet !!!!!!! cu taranii tai si cu alcoolistul tau care te pacaleste cu case si cu banii

Postat pe 12 Octombrie 2008 19:24
vezi ca eu nu m-am luat de tine,asa ca dispari draqu de pampaloaica,

Postat pe 12 Octombrie 2008 19:24
nu te mai baga in seama cu mine ca nu ma bag in seama cu fraierele ca tine

Postat pe 12 Octombrie 2008 19:25
asa ai facut mereu,te-ai bagat ca o proasta in seama fara sa stim nimic una despre cealata,si sa ma jignesti aiurea,asa ca......hai sictir si tu.

Postat pe 12 Octombrie 2008 19:27
rebello..nu-mi pun mintea cu tine..mai lasa jignirile si ura...ca pampaloaica cum zici tu...tot ai vrea sa ai in preajma ta...pacat de tine...ai jucat sotronul si ti-ai strivit creierii...nu mai judeci mai rebello...te cam freaca grija fiecaruia pe acest forum...vezi de ciorba ta si lasa lumea...fraiere ca tine am fumat de mult..cum oana nu te-a jignit aici..te-ai bagat tu precum..o...ul..

mafia_nrr1
Postat pe 12 Octombrie 2008 19:33
fatuca mica, botanista si cu- rista..

se spune ca, intr-o polemica trebuie sa raspunzi atat cat are nevoie audienta ,nu si adversarul..
dar cu una ca tine..,traita la usa cortului etniei din care faci parte,chiar sa vrei.., nu te poti opri..

te-ai luat de mafia ,o vei lua in toate gauricele, in care pana acum nu ai luat-o...

Postat pe 12 Octombrie 2008 19:33
Ce ma? pey vezi ca nu stii nimic? oana sa luat de mine cu un alt cont,asa ca......stai draqu potolita si inghesuita daca nu ai loc. si tu ma alcool ce vrei? serios? si ce poate sa imi faca cucul? sa ma stearga? hai,dabea astept. sa iti dau nr.meu de tel.sa stii de unde sa ma iei? pfffffff mai inventati si voi ceva noutati.

Postat pe 12 Octombrie 2008 19:48
Si daca intradevar nu ti-ai fii pus mintea cu mine,m-ai fii lasat in pace,ca si data trecuta ai venit sa cauti cearta cu mine la blogul meu,dar stiu ca alcool te-a pus ca la cat de naiva esti face asta ce vrea din tine.

Postat pe 12 Octombrie 2008 19:50
Si haideti ma,care mai aveti ceva de spus? apropo? sa-ti mai zic,ca stef vroia sa se duca la mare pe banii tai? sa mai zic? dati-va draqu de ipocriti si perversi si,tu alcool nu mai cauta cuvinte sa rimeze ca tot un mos fara creier ramai si un alcoolist infocat.

Postat pe 12 Octombrie 2008 19:52
rebelll Data: 2008-10-12 19:48:27
Ce ma? pey vezi ca nu stii nimic? oana sa luat de mine cu un alt cont,asa ca......stai draqu potolita si inghesuita daca nu ai loc. si tu ma alcool ce vrei? serios? si ce poate sa imi faca cucul? sa ma stearga? hai,dabea astept. sa iti dau nr.meu de tel.sa stii de unde sa ma iei? pfffffff mai inventati si voi ceva noutati.


un numar ti-as da ..
dar nu stric asa scula.., pe asa "bravura"
iar acum mai beleste si citeste numarul tau, din care va lipsi penultima cifra..00324886988*3

Postat pe 12 Octombrie 2008 20:01
mai panca ce esti...ia mai o pulicilina in curulescule..ca vad ca suferi rau....daca ma pacalea cu bani care-i baiul tau??? te doare??? rau??? pa vezi cu pulicilina..ca te rezolvi..si vad ca-ti place rau cuvantul " dracu" vezi ca te ia pana la urma..... mancati-ar cainii limba sa ramai muta... pai numai la mare..hai mai panco..mai zi ceva..te doare de banii mei sau ce????? mai libidinoaso si la gura nestearsa .... atata timp cat nu ai nici o dovada ca oana s-a luat de tine de pe un alt cont nu mai manca cu lingura..ia cu polonicul ..poate ti-oi mai reveni....

manca-mi gheaba sa nu stai degeaba.....mai libidinoasa mica ce esti...



mafia_nrr1
Postat pe 12 Octombrie 2008 20:08

1.Nu stiu cine este torok asta si nici nu ma intereseaza.
2.Modul in care o ataci lasa loc de interpretari de unde si concluzia mea de mai devreme


[/quote]


iris draga,torok este sotul zanei oana,daca nu stiai

Postat pe 12 Octombrie 2008 20:12
vezi? cucule? vezi? nu-ti place,apropo draga stef de unde ai luat draga nr.meu? aaaa?

Postat pe 12 Octombrie 2008 20:19
ce proasta esti...
imi dadeai sms sa ti-o trag si nu ti-am raspuns niciunuia..
si eu, am devenit asa dintr-o data "draga stef"..

Postat pe 12 Octombrie 2008 20:23
bai stef nu pot sa cred ce zici,pe bune acum!

Postat pe 12 Octombrie 2008 20:25
rebel pare o tipa draguta,mai ales ca am vazut ca are si un iubit super dragut,nu cred ca apela ea la tine mai ales ca din cate am auzit esti mai in varsta...

Postat pe 12 Octombrie 2008 20:26
ba tu esti sanatos?

Postat pe 12 Octombrie 2008 20:28
ba tu te lauzi ca eu vreau ca tu sa ma........ vai de steaua ta ba,stai draqului potolit ca tu erai ultima pers.la care as fii apelat

Postat pe 12 Octombrie 2008 20:29
ba tu iar ai baut? te lauzi aiurea

Postat pe 12 Octombrie 2008 20:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
2012-sfarsitul lumii? 32 De la: tzvetociki 14 Februarie 2010 16:09
Opinii/pareri/reactii/note - "meciul" (confruntarea TV) GEOANA-BASESCU! 17 De la: dandanaua_reloaded 5 Decembrie 2009 21:06
O posibila afacere?! 1 De la: Kathya_ 9 Martie 2009 10:20
help?! 2 De la: kudika029654 1 Octombrie 2009 08:24
Casa de Productie Electro Star tel:0722.410.597 5 De la: inocica 23 Septembrie 2008 12:20