Setari Cookie-uri

ce parere aveti despre droguri?ati consumat vreodata?daca da de ce?

De la: StrangerInAStrangeLand, la data 2008-10-12 22:08:13
De la: Kathara, la data 2008-10-12 22:02:16Cum de ce - din invidie! M-au dat usurel in jos pe apa Tamisei si m-a gasit tata, marinar pe atunci!

...................................................
PE LA CANALIZARE?


pi sentru, pi sentru!

Si tot imi amintesc cum trebuie sa se poarte un barbat cu o femeie. Violenta verbala este primul pas spre cea fizica si nu cred ca ar trebui sa fie tolerata in nicio imprejurare.
Kathara
Postat pe 12 Octombrie 2008 22:12
am zis clar ca are doar o cafenea! si am intrebat-o daca stie diferenta intre cafenea si restaurant! daca nu stii....abtine-te!de unde dracu scotii su tu porcariile astea?te-a molipsit oana???pana acum stia cine sunt,acum se face ca nu mai stie??ea iti dicteaza tie la telefon ce sa scrii ca ea nu mai intra ca sta cu uratul la film???de fapt ea sta si citeste tot!

Postat pe 12 Octombrie 2008 22:13
De la: mia_bela, la data 2008-10-12 22:08:14si vad ca si aici pe forum in afara de muritorii de foame care o lauda sau unul -doi care vor sa o arda nimeni nu o suporta

..........................................................
PE MINE M-AI OMIS, SCUMPETE! EU VREAU SA TI-O TRAG DOAR TIE!!!
StrangerInAStrangeLand
Postat pe 12 Octombrie 2008 22:14
nu ai cum maimuta desfigurata! trage-io oanei ca ea se arde cu toti si cu sultani de 50 de ani

Postat pe 12 Octombrie 2008 22:16
De la: StrangerInAStrangeLand, la data 2008-10-12 22:14:47
De la: mia_bela, la data 2008-10-12 22:08:14si vad ca si aici pe forum in afara de muritorii de foame care o lauda sau unul -doi care vor sa o arda nimeni nu o suporta

..........................................................
PE MINE M-AI OMIS, SCUMPETE! EU VREAU SA TI-O TRAG DOAR TIE!!!

..............................................................
M-AI OMIS CUMVA INTENTIONAT?
StrangerInAStrangeLand
Postat pe 12 Octombrie 2008 22:16
drogurile sunt super....insa nu injectabile.... pt mine sunt binevenite la orice party...doar de cateva ori am incercat, sa nu ma vedeti acum o dependenta, nici macar nu fumez...dar senzatia oferita e de milioane....
ramihaela
Postat pe 12 Octombrie 2008 22:23
De la: mia_bela, la data 2008-10-12 22:16:01nu ai cum maimuta desfigurata! trage-io oanei ca ea se arde cu toti si cu sultani de 50 de ani


cand voi implini 44,va voi anunta..
iar cu trasul deocamdata s-a dovedit cine si cum si-o trage..
rebelooooo..,unde ai disparut taratura ce esti..
tot la spalat de vase...

Postat pe 12 Octombrie 2008 22:25
rusinica sa fie....credam ca acet topic are un subiect destul de interesant daca ne gandim ca multi dintre noi au copii sau vor avea, felicitari cui l-a postat
chiar nu se poate sa se lase animozitatile la o parte?
texaco
Postat pe 12 Octombrie 2008 22:28
oana povesteste-le prietenilor tai cum faceai tu sex la tine si casa si a intrat torok peste si peste amantul tau Patru,care e si el casatorit!si spune-le ca amantul in loc sa o ia la fuga a inceput sa il bata pe barbatul tau!la el in casa! nesimtito!nui ti-e rusine??te dai mare aici8 cand tu esti o parasuta! tot orasul stie,te barfeste Patru pe la toate colturile,saracul torok ,cred ca i-ai facut vraji de nu a divortat,asta e explicatia de ce nu porti tu niciodata verigherta,ti-am zis clar ca nu mai traiti impreuna de mult!sa iti fie rusine impostoareo

Postat pe 12 Octombrie 2008 22:29
De la: Kathara, la data 2008-10-12 22:08:40Ziua mea e pe 14, vreu si eu cantecel.

Hey, Kathara!

.................................................................
Des kathara- Adriana Mpampali
..............................................................
http://www.youtube.com/watch?v=O7ya4SRPAO0
..............................................................
LA MULTI ANI!

Δεν διαλέγει ούτε την προέλευσή του, ούτε το χρώμα του
peaucomme αυτός reve μιας ζωής chateauQuand αυτός ζει
ghettonaitre etau γύρω από το λαιμό όπως Cosette για
Hugonaitre treillis μέσα στο conflitet να ζητήστε τα πολύ
υψηλός νήματα του C.O.N.G.Ocette έχθρα έχει στο M.I.C.R.O
έχει το βάρος κάτω, rever ενός dechirer αυτού του πίνακα
κάνει των όπλων, των δακρύων, κάνει του αίματος και των
αναφιλητών.
Έναντι το merJ' θα είχε grandirFace ενάντια στο terreJ'
μπορούσε mourirJe releveJe με παίρνει τον τελευταίο μου
reve. Passi:Tous δύο της ίδιας πλάκας και tous λες δεuξ
decus. Calogero:Je παίρνουν τελευταίο μου τον reve
Passi:C' είναι το secheresse σε μια γη ή δεν σταματά για να
σπείρει tristessedans τα μάτια που δεν μπορούν να κλαψουν έχουν
τα πολλά reves lointains.j' με είναι τόσο επαναστατικά,
έχει πιει πολλά baratin και ca μ' έχει υπερβολικά
μεθυσμένος μέσα στη ζωή έχει εκεί συνδέσεις βασικά και
συνδέσεις έχουν το μέγεθος, εσύ ένα η σύνδεση έχει αποσπω,
έχει εκεί το Κράτος, τα RMmistes, "έχεται ότι έχει taffer.
"Εάν είναι είναι κάτω cravacher. εάν είναι είναι κάτω
cravacher, έχεται ότι δεν έχει να απελευθερώστε δεν σε έχει
γνωρίσει ca εσύ, η επιθυμία για να τσεπώσει patates, να
είναι αριστερά ευθεία έναντι τη θάλασσα μακρινός των galeres.
δεν σε έχει γνωρίσει ca, η επιθυμία t'en να βγείτε να
διανείμει patates ευθέα desgauches με έναν αέρα
patibulaireCalogero:Face έχει το merJ' θα είχε grandirFace
ενάντια στο terreJ' μπορούσε mourirJe releveJe με παίρνει
τελευταίο μου τον $λρεβε.
Passi:Tous δύο του ίδιου dalleEt όλοι δύο
decusCalogero:Je παίρνει τελευταίο μου τον reveFace έχει το
merC' είναι εσύ που resistesFace ενάντια στο terreTon
όνομα listede όλο σ etreCite σας στο comparaitrePassi:c'
είναι η ιστορία αυτού του φτερού που πνίγονται μέσα στην πίσσα,
αυτού του matieregrise η της οποίας χώρα δεν έχει κάνει την
απόκτηση, αυτός releve, αυτός repart a φονδ, αυτός
στοχεύει το Pantheon, τοποθετεί σε εκείνοι που έχουν, αυτός
έχει όπως mespotes έχει. Θέλει να αγγίξει τον ουρανό
etoile χωρίς χαμηλώνοντας το παντελόνι. Troppeu καλά
fees και ένα υπερβολικά Cendrillon. Calo-Passi το 2004
πράξη παίρνω τον τελευταίο μου reve. releveJe με παίρνω τον
τελευταίο μου reve. Passi:Tous δύο του ίδιου dalleEt όλοι
δύο decusCalogero:Je παίρνω τον τελευταίο μου reve.
Passi:Tous δύο του ίδιου dalleEt όλοι δύο
decusCalogero:Je παίρνω τον τελευταίο μου reve. Passi:On
δεν διαλέγω ούτε την προέλευσή του, ούτε το χρώμα του
peaucomme αυτός reve μιας ζωής chateauQuand αυτός ζω το
ghettonaitre.
StrangerInAStrangeLand
Postat pe 12 Octombrie 2008 22:32
De la: stef80, la data 2008-10-12 22:25:09
De la: mia_bela, la data 2008-10-12 22:16:01nu ai cum maimuta desfigurata! trage-io oanei ca ea se arde cu toti si cu sultani de 50 de ani


cand voi implini 44,va voi anunta..
iar cu trasul deocamdata s-a dovedit cine si cum si-o trage..
rebelooooo..,unde ai disparut taratura ce esti..
tot la spalat de vase...



eu stiam ca munca inobileaza stef... dar tu esti doar un parazit si ai impresia ca e josnic sa muncesti! cand o sa ai si tu un job sa deschizi gura cand vine vorba despre job-ul rebelei
focsa05
Postat pe 12 Octombrie 2008 22:33

Postat pe 12 Octombrie 2008 22:37
De la: motanik, la data 2008-10-12 00:21:25
De la: mia_bela, la data 2008-10-11 22:32:46era sa iti zic ce cautam dandanao,proasta esti si tu si georgia
taranci penale


Mia bela am urmatoarele sa ti spun:

Vai draga ce m am rusinat nici daca as vrea nu ti as vorbi asa desi meriti! . Pai tu te ridici la nivelul meu? nu vreau sa ma laud dar tocmai am terminat facultatea de stomatologie, deci sunt doctor stomatolog cu diploma draguta! cuvintele urate reprezinta un mod de a raspunde tuturor prostiilor tale! sunt un act de aparare daca vrei sa i spui asa chiar daca nu e modalitatea cea mai frumoasa in atitudinea unui om! Ele vin cateodata fara sa vrem pentru ca factorii externi determina aparitia lor! fiinta umana este foarte complexa si in situatii de criza, soc si extrema genereaza reactii potrivite fiecarui tip!

sper ca ai inteles ce am avut de spus si sper ca ti ai dat seama ca nu dau 2 bani pe tine!
Raporteaza abuz de limbaj

bravooo frumos spus, pe zi ce trece ne facem si mai urati prin comportament si limbaj, ce sa-i faci .... de asta ne deosebim noi oamenii de maimute... oare?
texaco
Postat pe 12 Octombrie 2008 22:38
Ooo, asa da, minunat, char invat limba. Multam fain!
Kathara
Postat pe 12 Octombrie 2008 22:40
alta mucoasa "fatata" prematur..
afla draguta ,ca tocmai incheiai o facultate de 5 ani la zi si acum fac un master..
iar cu muncile nu stau deloc ,atata timp cat produc bani si produc bine..
in rest nu dau nici cu botul nici cu partea dorsala, ca prietena ta rebelll si nici nu spal vase la restaurante in Belgia, pentru painea de zi cu zi..

Postat pe 12 Octombrie 2008 22:45
De la: mia_bela, la data 2008-10-12 22:16:01nu ai cum maimuta desfigurata! trage-io oanei ca ea se arde cu toti si cu sultani de 50 de ani

......................................................................
eu l-as intreba pe iubit cu cate si-a tras-o of course ca nu i-as cere detalii, dar intr-o relatie mi se pare ok sa vorbesti la un moment dat si despre fostele relatii...
inteleg ce spui,dar nu poti sa-i spui lui iubi ca esti virgina nu?
eu nu ma refeream strict la tine,vorbeam asa in general
helloooo, ce e aici, ladies? s-a umflat orezu'?

care cu care se cearta?
haideti, dragelor sa raspundem la subiect?
MIA_BELA RAMANE C*RVA SI LA A 10-A REINCARNARE
StrangerInAStrangeLand
Postat pe 12 Octombrie 2008 22:45
De la: mia_bela, la data 2008-10-12 22:16:01nu ai cum maimuta desfigurata! trage-io oanei ca ea se arde cu toti si cu sultani de 50 de ani

......................................................................
ESTI DESFIGURATA DE SOARTA!!! SI AGRAMATA! trage-i-o...
StrangerInAStrangeLand
Postat pe 12 Octombrie 2008 22:47
bey fratilor.............dar mai terminati o data cu toate chestiile astea.............ce va doare pe voi capul despre cine ce are si daca are sau nu amant..........nu aveti alceva de lucru?




mia-be-nu-stiu-cum.............gura targului nu tace niciodata...........chiar daca intr-adevar cineva ar barfi-o pe oana.......de ce crezi tot ce se spune?..........si ce te mananca pe tine cat mai sta cu barbat-su sau nu sta.......e treaba lor........daca se vor desparti e tot problema lor..........termina ca nu intereseaza pe nimeni de aici casnicia oanei........


ar trebui sa-ti fie rusine
dienuta_nou
Postat pe 12 Octombrie 2008 22:47
De la: mia_bela, la data 2008-10-12 22:29:09oana povesteste-le prietenilor tai cum faceai tu sex la tine si casa si a intrat torok peste si peste amantul tau Patru,care e si el casatorit!si spune-le ca amantul in loc sa o ia la fuga a inceput sa il bata pe barbatul tau!la el in casa! nesimtito!nui ti-e rusine??te dai mare aici8 cand tu esti o parasuta! tot orasul stie,te barfeste Patru pe la toate colturile,saracul torok ,cred ca i-ai facut vraji de nu a divortat,asta e explicatia de ce nu porti tu niciodata verigherta,ti-am zis clar ca nu mai traiti impreuna de mult!sa iti fie rusine impostoareo

Postat pe 12 Octombrie 2008 22:49
De la: mia_bela, la data 2008-10-12 14:36:08
De la: Me22, la data 2008-10-12 13:26:21Pt Mia_Bela: uite eu nu sunt prietena Oanei, nici nu o cunosc. Dar e f urat ce faci tu aici. Sincer chiar nu se face asa ceva. Chiar nu cred ca intereseaza pe nimeni amanunte f persoanale din viata altuia. Nici nu avem dreptul sa ne bagam in intimitatea altora. Iar chestia cu barbatul care o intretine e penibila, care e problema ta??!!! Chiar de e asa treaba lor. Ii plangi tu de mila? Nu ii mai purta tu de grija nu cred ca s-a insurat cu pistolul la tampla Eu va doresc sa fiti fericite si sa incetati cu chestiile astea urate. App Oana nu e singura care s-a laudat pe aici, ca sa te citez. De ce tocmai pe ea o ataci? Inca ceva: scoala si bani nu te fac OM, desi sunt de dorit ambele. Crede-ma ca stiu ce vorbesc, iti spune cineva cu 2 facultati si ceva bani. Hai pa



te pup Me22-adica Oana disperata cu conturile false!mi-am dat seama ca tu esti motanik si mai ai inca un cont cu care te lauzi la greu,cat poti fi de penibila fato?si la ce te referi cu 2 facultati ca nu inteleg unde bati,am zis eu cumva ce scoli am facut??

Mai fetita, tu ma confuzi. Eu nu sunt Oana dar nu imi place genul asta de "discutii". Atata tot. Si nu m-am laudat cu nimic. Ti-am spus ca banii si scoala nu te fac om pt ca tu ai scris ca Oana nu are studii. Nu cred ca asta te impiedica sa fii un om ok. A avea scoala nu e o conditie sine qua non pt a fi OM. Iar de facultatile mele ti-am mentionat sa nu crezi ca ideile provin din frustrare. Aaaa, si pt ca sunt fericita ca ultima e chestie recenta. De ce nu ne lamuresti de unde obsesia ta pt Oana? Pacat pe aici se strica atmosfera din ce in ce mai rau. Cat de frecat menta vad ca si tu stai destul de mult pe site, nu? Noapte buna tuturor!

Postat pe 12 Octombrie 2008 22:49
De la: texaco, la data 2008-10-12 22:38:33
De la: motanik, la data 2008-10-12 00:21:25
De la: mia_bela, la data 2008-10-11 22:32:46era sa iti zic ce cautam dandanao,proasta esti si tu si georgia
taranci penale


Mia bela am urmatoarele sa ti spun:

Vai draga ce m am rusinat nici daca as vrea nu ti as vorbi asa desi meriti! . Pai tu te ridici la nivelul meu? nu vreau sa ma laud dar tocmai am terminat facultatea de stomatologie, deci sunt doctor stomatolog cu diploma draguta! cuvintele urate reprezinta un mod de a raspunde tuturor prostiilor tale! sunt un act de aparare daca vrei sa i spui asa chiar daca nu e modalitatea cea mai frumoasa in atitudinea unui om! Ele vin cateodata fara sa vrem pentru ca factorii externi determina aparitia lor! fiinta umana este foarte complexa si in situatii de criza, soc si extrema genereaza reactii potrivite fiecarui tip!

sper ca ai inteles ce am avut de spus si sper ca ti ai dat seama ca nu dau 2 bani pe tine!
Raporteaza abuz de limbaj

bravooo frumos spus, pe zi ce trece ne facem si mai urati prin comportament si limbaj, ce sa-i faci .... de asta ne deosebim noi oamenii de maimute... oare?


.............................................................

EU!!! EU!!! EU!!!
EU SUNT MAIMUTZA!!! EU NU INJUR, NU FUMEZ, NU BEAU... PFRRRT!!! IAR AM FACUT-O!!!! I-AM TRAS-O BLONDEI (nr MIA_BELA)
StrangerInAStrangeLand
Postat pe 12 Octombrie 2008 22:50
De la: Kathara, la data 2008-10-12 22:40:40Ooo, asa da, minunat, char invat limba. Multam fain!

.................................................................
STILL FRIENDS?
StrangerInAStrangeLand
Postat pe 12 Octombrie 2008 22:56

Postat pe 12 Octombrie 2008 22:58
De la: StrangerInAStrangeLand, la data 2008-10-12 22:56:16
De la: Kathara, la data 2008-10-12 22:40:40Ooo, asa da, minunat, char invat limba. Multam fain!

.................................................................
STILL FRIENDS?


Atata timp cat nu mai injuri femeile, sigur. Am vazut de multe ori cum violenta verbala se transorma repede in violenta fizica si am o repulsie fata de genul asta de manifestari, mai ales intre un barbat si o femeie.
Kathara
Postat pe 12 Octombrie 2008 22:59
De la: mia_bela, la data 2008-10-12 22:29:09oana povesteste-le prietenilor tai cum faceai tu sex la tine si casa si a intrat torok peste si peste amantul tau Patru,care e si el casatorit!si spune-le ca amantul in loc sa o ia la fuga a inceput sa il bata pe barbatul tau!la el in casa! nesimtito!nui ti-e rusine??te dai mare aici8 cand tu esti o parasuta! tot orasul stie,te barfeste Patru pe la toate colturile,saracul torok ,cred ca i-ai facut vraji de nu a divortat,asta e explicatia de ce nu porti tu niciodata verigherta,ti-am zis clar ca nu mai traiti impreuna de mult!sa iti fie rusine impostoareo

Postat pe 12 Octombrie 2008 22:59
De la: crista_galli, la data 2008-10-12 22:58:06

........................................................
Δεν διαλέγει ούτε την προέλευσή του, ούτε το χρώμα του
peaucomme αυτός reve μιας ζωής chateauQuand αυτός ζει
ghettonaitre etau γύρω από το λαιμό όπως Cosette για
Hugonaitre treillis μέσα στο conflitet να ζητήστε τα πολύ
υψηλός νήματα του C.O.N.G.Ocette έχθρα έχει στο M.I.C.R.O
έχει το βάρος κάτω, rever ενός dechirer αυτού του πίνακα
κάνει των όπλων, των δακρύων, κάνει του αίματος και των
αναφιλητών.
StrangerInAStrangeLand
Postat pe 12 Octombrie 2008 23:01
ce legatura mai are discutia cu drogurile!sau are?!!
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 12 Octombrie 2008 23:09
De la: Kathara, la data 2008-10-12 22:59:42
De la: StrangerInAStrangeLand, la data 2008-10-12 22:56:16
De la: Kathara, la data 2008-10-12 22:40:40Ooo, asa da, minunat, char invat limba. Multam fain!

.................................................................
STILL FRIENDS?


Atata timp cat nu mai injuri femeile, sigur. Am vazut de multe ori cum violenta verbala se transorma repede in violenta fizica si am o repulsie fata de genul asta de manifestari, mai ales intre un barbat si o femeie.

.......................................................................
Când era pui, papagalul Charlie era un motiv de mândrie pentru stãpânii sãi... Acum, s-a transformat într-un adevãrat huligan...
Spunea "bunã" ºi fredona toatã ziua refrenul de la desenele animate "Scooby Doo"...
Pentru cã ar fi vrut ca papagalul sã mai înveþe cuvinte noi, îl þineau în faþa televizorului toatã ziua... Bineînþeles cã pasãrea nu a învãþat doar expresii drãguþe sau amuzante ci se pare cã i-au plãcut mai mult înjurãturile...
Astfel, Charlie a ajuns sã fie un adevãrat derbedeu...
n plus, papagalului se pare cã îi plac ºi femeile, deoarece, cum vede vreo doamnã sau domniºoarã, cum începe sã fluiere dupã ea...
.......................................................
MIA_BELA: tare vreau si eu unul!!!











StrangerInAStrangeLand
Postat pe 12 Octombrie 2008 23:11
pana unde o sa mergi asa mai mia_bela???? ce crezi ca rezolvi daca pui toate mesajele astea aici? nu ne intereseaza ce face sau ce nu face oana....ai fost la e in casa de stii tu toate astea????

mai lasa naiba rautatea asta ca deja aici tu esti prea penibila....

nu suntem curiosi de toate minciunile tale....
mafia_nrr1
Postat pe 12 Octombrie 2008 23:11
De la: ROBERTA_BRUNI, la data 2008-10-12 23:09:12 ce legatura mai are discutia cu drogurile!sau are?!!

............................................................
de la ce crezi ca a degenerat totul?
StrangerInAStrangeLand
Postat pe 12 Octombrie 2008 23:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sinuciderea...:-( 65 De la: Georgia99 5 Septembrie 2008 15:52
Facultatea de litere 2 De la: AnnieG 12 Iunie 2013 15:47
:) 24 De la: steffy91 8 Decembrie 2011 17:31
Este bine,sau rau,sa copiem obiceiurile altor popoare??? 27 De la: eka 8 Noiembrie 2009 18:42
Prezentare pt balul bobocilor ... 1 De la: roxxy_roxanytza 7 Octombrie 2011 23:11