Setari Cookie-uri

colegi si amanti



eu 27 de ani, virgina
el 42, insurat si un copil
noi doi colegi
cu sotia lui colegi
2 ani nimic intre noi, doar colegialitate
dupa o vreme imi spune ca ar vrea o relatie cu mine, eu spun nu

el insista , eu nu si nu desi.. e un barbat bine si ...ce-i in capul meu? am analizat situatia pe toate partile si i-am spus nu,ma gandeam la sotia lui, la copilul lui, la ceilalti colegi, la parintii mei, la, la la ... i-am spus si ca sunt virgina... de parca era mare branza si el ar trebui sa fuga,dar
el nu fuge si ma lasa pe mine sa hotarasc daca va fi ceva intre noi sau nu
o perioada de glume si apropouri reciproce, pana ce la un moment dat..., am ajuns la sarutari , iar apoi in pat...nou, placut, atentie maxima din partea lui,...la dorintele mele. Nu m-a dezvirginat pentru ca nu am vrut, dar a ejaculat... Ce pot face maine cand ne intalnim din nou si poate nu o sa mai spun nu? Unde sunt principiile mele?De ce inca o fraiera? Sau cum?

Postat pe 27 August 2008 15:14
permite-mi te rog s fiu putin rautacioasa....

las-o balta,da-ti demisia,pune-ti cenusa in cap si treci mai departe.

glumesc evident dar cred ca la intrebarea asta sti singura raspunsul.
dandanaua_reloaded
Postat pe 27 August 2008 15:31
"Ce pot face maine cand ne intalnim din nou si poate nu o sa mai spun nu? Unde sunt principiile mele?De ce inca o fraiera? Sau cum?"



cauta sa-ti raspunzi singura..:daca ceea ce ai facut ai facut bine,daca ceea vei face ,vei face bine..

principii zero....

de ce esti inca o fraiera...????

numai tu cunosti raspunsul,dar totusi e bine ca ai forta de a o recunoaste..

Postat pe 27 August 2008 15:32
oau!!
ai stat 27 de ani virgina si n-ai mai rezistat? sau, de ce te-ai lasat?

Postat pe 27 August 2008 16:54
Solutia se afla la tine, trebuie doar sa o gasesti, si daca ai inceput asa asta nu trebuie sa fie un motiv pentru care sa si continui, din contra, daca ai fost fraiera (asta ai spus-o tu mai devreme), si ti-ai dat seama de asta nu mai continua asa, pentru ca la urma urmei asta e de fapt scopul unei greseli, sa invatam ceva din ea.
Si cu siguranta meriti un barbat care sa fie numai al tau, sa stie sa te aprecieze la adevarata valoare, nu unul care cauta doar sa se foloseasca de tine.

Postat pe 27 August 2008 17:01
Poate ai asteptat prea mult si acum te arunci in bratele primului venit.Iti dai seama ca o sa decazi in ochii tuturor colegilor de la munca?La varsta lui e trecut prin viata si acum se distreaza un pic pe seama ta.Nu cred ca ai asteptat pana la varsta asta sa iti pirzi virginitatea cu un barbat insurat,si pe care o sa il vezi in fiecare zi langa sotia lui.faci o mare prostie.
cry_nutza
Postat pe 27 August 2008 17:35
Multumesc tuturor pentru raspunsurile date.

Postat pe 27 August 2008 18:13
si ne lasi in aer!!? nu ne spui si noua ce-o sa faci sau ce-ai facut?

Postat pe 27 August 2008 18:21
Doar maine seara ne mai intalnim, avem ture diferite. M-ati ajutat mult.

Postat pe 27 August 2008 18:23
Am sa pun punct, pana nu e prea tarziu desi, am inceput sa tin la el( macar s-a purtat bine cu mine... putea sa fie un barbat egoist). Nu mai conteaza, maine e proba de foc

Postat pe 27 August 2008 19:12
De la: AKISS, la data 2008-08-27 19:12:44Am sa pun punct, pana nu e prea tarziu desi, am inceput sa tin la el( macar s-a purtat bine cu mine... putea sa fie un barbat egoist). Nu mai conteaza, maine e proba de foc

Asta zici tu ca ai sa pui punct....nici tu nu crezi asta, asa-i?....Da lasa ca mai vorbim. De la ganduri pana la fapte este cale lunga, a-ti impune ceva e foarte usor, dar poti oare sa duci la bun sfarsit?
Calinutza
Postat pe 27 August 2008 19:30
trebuie sa pui punct .......dar tipul este versat!o sa fie greu ca de unde mai gaseste el una bucata virgina........sa aiba ce povestii apoi la prieteni!si sa mai stii un lucru:situatiile se razbuna!o sa ajungi si tu o nevasta inselata la rindul tau!mai bine inceteaza acum si mergi inainte cu,capul sus avind constiinta curata!ce simti tu este atasament ca a fost bandit si te-a atins la punctele sensibile! ai rabdare ca o sa cunosti si dragostea adevarata.......care sa fie numai pentru tine!

Postat pe 27 August 2008 19:36
De la: AKISS, la data 2008-08-27 19:12:44Am sa pun punct, pana nu e prea tarziu desi, am inceput sa tin la el( macar s-a purtat bine cu mine... putea sa fie un barbat egoist). Nu mai conteaza, maine e proba de foc


si daca ramai virgina..

Postat pe 27 August 2008 19:51
stef tie iti arde de glume?pai as prefera sa mor virgina decit sa fiu bataie de joc! pupici!si fugi de aici ca o incalti !

Postat pe 27 August 2008 19:54
Offf.....sper sa citesti mesajul meu inainte sa apuci sa faci vreo prostie .....ai spus ca ai inceput sa te atasezi de el , imagineaza-ti cum te vei simti cand vei incepe sa-l iubesti pentru ca in general cam asta se intampla cu virginele ....se indragostesc de cel care le dezvirgineaza .....sa zicem ca o faci , ca treci peste faptul ca este casatorit,ca are 15 ani in plus fata de tine , ca iti este coleg ....

Ti-o tragi cu el si te indragostesti de el
El o sa se intoarca bine merci la sotie , o sa-l vezi sarutandu-si sotia pe holurile firmei ( sau nu ...normal nu se face asa ceva )sau cand esti in pat cu el il auzi spunandu-i sotiei ca o iubeste .....cum vei reactiona atunci ?

Vrei sa scapi de virginitate ? OK ....scapa dar nu cu el !
iris_4_ever
Postat pe 27 August 2008 23:36
draga A si KISS..

batranul fost "Sultan",isi permite un sfat... "ia-l cum vrei"



-dar sa nu ramai virgina...,caci himenul tau va deveni ca lobul urechii ....

-puneti-o cu cine vrei tu dar...,fara alte sentimente si pretentii..

Postat pe 27 August 2008 23:47
Ati sarit cu totii pe ea.Nu e bine,nu e corect.Dar mai priviti si din alt aspect luvrurile.Fata fiind virgina la aceasta varsta inseamna ca nu are pe nimeni.Nici nu stiti ce mult doare singuratatea.El,expertul a observat si a trecut la atac:atentii,vorbe,glume si incearca sa profite de situatie.Ea acum va trebui sa lupte cu el care nu se va lasa.Daca poate sa plece de la locul de munca respectiv ar fi foarte bine pentru ea ,dar daca nu n-as vrea sa fiu in locul ei.
ana_lili36
Postat pe 28 August 2008 12:58
Nu are nici un motiv sa plece de la locul de munca daca ii da cu flit tipului si merge mai departe .

el nu o sa-si permita sa spuna ceva mai departe de vreme ce este casatorit si sotia lucreaza tot acolo

iar ea isi poate continua jobul ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat asta dupa ce-i aduce la cunostiinta tipului sa o lase in pace si sa nu mai raspunda la avansurile lui.

iris_4_ever
Postat pe 28 August 2008 13:16
e gata tot

Postat pe 30 August 2008 20:08
e gata tot cum????????spune ca nu te ucidem in cel mai rau caz te certam s-au te felicitam !

Postat pe 30 August 2008 20:11
Cum de mai esti virgina la 27 de ani?bine ca ai terminat-o cu tipul respectiv,probabil stia ca esti virgina si credea ca o sa fi o prada usoara de aia s-a bagat in seama cu tine,dar revin la 27 de ani virgina?cum de ai rezistat pana acum? sau vrei sa te pastrezi pt noaptea nuntii?

Postat pe 30 August 2008 21:41
uite ca sint multe fete virgine.......si doar nu este un handicap!fiecare o face cind simte ca a venit vremea......unele din inconstienta...dar nu este nimic rau in faptul ca mai exista virgine....din contra!am un amic francez care sa isurat cu o virgina de 30 de ani si o respecta ,o iubeste ca pe viata lui!apreciaza ca a fost primul si a zis ca toata viata lui o sa-i ofere tot ce este mai bun!

Postat pe 30 August 2008 21:52
Doamne fereste! am zis eu ca e ceva rau??eram doar curioasa cum de s-a abtinut pana acum.Atata tot...

Postat pe 30 August 2008 23:21
a facut multe dusuri reci. muuuuulteeee!

Postat pe 30 August 2008 23:27
geo nu mai face haz de necaz!in fond in adincul sufletului un barbat cred ca isi doreste ca viitoarea lui sa fie putin rodata s-au deloc!

Postat pe 30 August 2008 23:51
tare!
"Acest utilizator nu mai exista" ... si-a luat jucariile si-a plecat, ne-a lasat cu buza umflata:(
morticia_adams
Postat pe 31 August 2008 00:59
lucrez de 4 ani intr-o firma si,intr-un anumit moment, am fost atrasa de un coleg si el de mine.din intimplare are o functie executiva,arata si foarte bine,este educat,are tact si un stil foarte abil de a inebunii femeile!i-am refuzat subtil avansurile,cu toate ca nu asta imi doream si nu s-a intimplat nimic intre noi!chestia este ca trebuie sa ai limite in viata,sa sti sa spui nu,indiferent cit de mult ti-ai dori ceva sau cit de mare ar fi tentatia!tipul respectiv are si acum o sensibilitate aparte vis-a-vis de persoana mea,mai flirtam uneori in telefon,ne mai aruncam cite un zimbet doar de noi inteles dar.....cam atit!crede-ma ca o relatie de acest gen nu ti-ar face decit foarte mult rau!si sa nu mai vorbim de reputatia ta,ca femeie,in acea firma!lasa-l cu nevasta si copiii lui iar tu cauta-ti o persoana mai apropiate de virsta ta si necasatorita!
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 31 August 2008 01:08
deci in concluzie........ne obosim mainile pe tastatura degeaba!daca a disparut realizez finalul care nu este in asentimentul nostru!pacat!

Postat pe 31 August 2008 13:11
ai dreptate france!sti cite cazuri de acest gen am vazut in firma unde lucrez!?unele tipe chiar nu se pot controla sau poate asa s-au nascut!nu vreau sa fiu ipocrita si sa sustin ca nu am avut tentatii de-a lungul timpului!dar am stat,am reflectat,am pus in talerele acestei balante despre care tot vb si am spus...NU!hai sa o lasam cu viata ei pt ca este un caz pierdut!intr-o zi va realiza ca este a doua spita!
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 31 August 2008 19:52
Ea a fost in dilema la un moment dat. Apoi si-a gasit singura calea. Ne-a folosit doar ca "indicatoare". Si degeaba scrii "drum abrupt". Daca acolo-i e calea ..acolo va merge. Doar ca avea nevoie de unele confirmatii. Celelalte pareri contrarii nu le-a mai luat in calcul. Asta-i viata!!!!!!!!!
ana_lili36
Postat pe 31 August 2008 20:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Eu nu-mi dau cu rimel 13 De la: hystria1 17 Octombrie 2010 15:02
nici fetele de azi nu mai sunt ce-au fost odata..oare cate fete mai zambesc la o simpla floare :-? 105 De la: kudika_25894 18 Mai 2013 08:45
Huge Question: de ce barbatii se tem de relatiile la distanta? 38 De la: oana1234 16 Ianuarie 2009 16:58
buna 8 De la: wwwcamylya 9 Mai 2010 10:22
CAUT PRIETENE CU CARE SA IES . 38 De la: sirghea 28 Septembrie 2010 20:43