Setari Cookie-uri

colegi si amanti

totusi cred ca ne va rasp[nde cit de curind!am eu o presimtire!
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 1 Septembrie 2008 22:59
Ei atunci cred ca o va face pe alt topic. 'Iubire interzisa" sau mai stiu "e interzis sa ai amant"
ana_lili36
Postat pe 2 Septembrie 2008 14:22
De la: ana_lili36, la data 2008-09-02 14:22:08Ei atunci cred ca o va face pe alt topic. 'Iubire interzisa" sau mai stiu "e interzis sa ai amant"
la asta nu m-am gindit!poate ca ai dreptate!
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 2 Septembrie 2008 19:38
Daca sotia nu ar lucra acolo nu ar fi o mare problema. De ce spun asta?? Cred ca toata lumea stie ca nimic nu e sigur in lumea asta (in afara de moarte si taxe), deci foarte probabil la un moment dat poti sa intalnesti o persoana care-ti place mai mult decat cea care este langa tine. Numai un/o ipocrit/a poate afirma contrariul. Daca te simti bine cu el, de ce nu? Am colegi de servici care au lasat neveste (sau soti) si copii pentru altcineva din aceleasi considerente.
SoulSkinner
Postat pe 9 Noiembrie 2008 01:06
Nu te pierde in peisajul plin de JARLE, CE ESTE AL TAU ESTE PUS DEOPARTE si nu dispera ca nu ti-L va lua nimeni!!! Mergi peste aceasta ILUZIE si calca peste cadavre si NU TE UITA INAPOI. P.S. Ai grija la prima relatie care va fii si se va dovedii sa fie bine si la prima cearta sa ai grija sa nu te intorci la aceasta ILUZIE, ca nu vei mai avea demnitate asa ca dra Akiss CEL AL TAU ESTE PUS DEOPARTE!!!

Postat pe 9 Noiembrie 2008 09:39
Akiss te inteleg perfect dar sfatul meu este sa nu cedezi pentru ca dupa o sa-ti fie greu sa iesi din acest cerc vicios.Sotia ramane sotie!

Postat pe 9 Noiembrie 2008 09:49
Nu merita sa-ti distrugi viata ta si a fam lui,daca a facut-o o data face si mai tarziu are asta an sange.Fii demna si mergi mai departe toata viata ar sta antre voi EA ,PRIMA si copilul.Nu-ti cladi fericirea ta pe nefericirea altuia.Bafta si uita?Mandy
liavichy
Postat pe 9 Noiembrie 2008 11:51
Draga mea, nu fa ceva de care iti va fi rusine mai taziu. Pastreaza-ti demnitatea si sufletul curat. Crede-ma, nu iti face mare cinste sa fii jucaria cuiva....nu de alta, dar pana unde crezi k va merge relatia voastra?! Fii desteapta!
lotuss
Postat pe 9 Noiembrie 2008 13:28
AKISS nu ne lasa asa. zi ce s-a intamplat. zi zi zi
fluturasalb85
Postat pe 12 Noiembrie 2008 18:16
primul meu loc de munca prima persoana de contact care m-a indrumat spre bine ,glorie, cariera ,incepuse intre mine si colegul de munca o apropiere mai mult familiala ,nu pot spune ca il priveam ca pe un viitor amant ,eram la inceput forte serioasa si distanta dar imi era rusine sa-l resping intru totul ,il lasam sa ma atinga putin cate putin in fiecare zi ,dar nu am facut nimic impreuna el isi dorea din tot sufletul dar eu nu ,il doream aproape de mine dar nu sa fac dragoste cu el ,mai mult il doream un prieten adevarat. Acum nu mai lucram in acelasi loc dar tot la aceeasi firma ne intilnim des si chiar colaboram ,citeodata este foarte amabil,dar uneori este rautacios,imi propune mereu sa ne intilnim ,dar eu zic da ,dar am multe retineri pentru ca nu este asa cum mi-as dori sa fie ,daca eu i-am mai facut cite un mic cadou in diverse ocazii ,el ,nu niciodata dupa parerea mea este foarte zgircit ,si cum sa ma convinga ca intradevar se merita sa ma compromit pentru el?il am la sufletul meu ,inima imi vibreaza cind il vad sau aud de el ,dar nu stiu totusi ce sa fac ?
mioara74
Postat pe 28 Noiembrie 2008 07:09
Da sincer acum,decat cu hormonii cat casa si doar sa te intarati putin el sa ejaculeze si tu?Da ce faci pana la 27 de ani de esti tot virgina..?a faci restu tacamalui...
Mai bine o bagi adanc ,te racoresti si ai sa vezi lumea cu alti ochi,si nu ii da satisfactie colegului,alege altu
elgi
Postat pe 28 Noiembrie 2008 13:56
Sarbatori fericite!
Cassey_Tarot
Postat pe 29 Decembrie 2008 02:04
De la: Meblondy, la data 2008-08-30 21:41:01Cum de mai esti virgina la 27 de ani?bine ca ai terminat-o cu tipul respectiv,probabil stia ca esti virgina si credea ca o sa fi o prada usoara de aia s-a bagat in seama cu tine,dar revin la 27 de ani virgina?cum de ai rezistat pana acum? sau vrei sa te pastrezi pt noaptea nuntii?
......................CAM ASA CEVA .SI CAND O SA AI PRIMUL COPIL?..........NU TI SE PARE CA AI STAT PREA MULT SI LAI LUAT PE CEL CARE ERA MAI LA ANDEMANA?.....NU TI SA PUS PATA PE NICI UNUL PANA ACUM?POATE ESTI FRIGIDA....................NUMAI ASTA POATE FI
erikahd2008
Postat pe 16 Februarie 2009 01:58
akiss ..incearca sa te apropi de sotia lui , sa deveniti prietene..e un mod de a scapa . ai afla mult mai multe chestii despre el, despre familia lui, despre problemele lor...asta va ajuta principiile si ratiunea ta sa fie mai tari decat cuvintele lui si decat singuratatea ta...meriti mai mult ! din aceasta relatie nu ai cum sa iesi decat .." jumulita" ..
lauracris
Postat pe 6 Martie 2009 07:43
De la: AKISS, la data 2008-08-27 15:14:45

eu 27 de ani, virgina
el 42, insurat si un copil
noi doi colegi
cu sotia lui colegi
2 ani nimic intre noi, doar colegialitate
dupa o vreme imi spune ca ar vrea o relatie cu mine, eu spun nu

el insista , eu nu si nu desi.. e un barbat bine si ...ce-i in capul meu? am analizat situatia pe toate partile si i-am spus nu,ma gandeam la sotia lui, la copilul lui, la ceilalti colegi, la parintii mei, la, la la ... i-am spus si ca sunt virgina... de parca era mare branza si el ar trebui sa fuga,dar
el nu fuge si ma lasa pe mine sa hotarasc daca va fi ceva intre noi sau nu
o perioada de glume si apropouri reciproce, pana ce la un moment dat..., am ajuns la sarutari , iar apoi in pat...nou, placut, atentie maxima din partea lui,...la dorintele mele. Nu m-a dezvirginat pentru ca nu am vrut, dar a ejaculat... Ce pot face maine cand ne intalnim din nou si poate nu o sa mai spun nu? Unde sunt principiile mele?De ce inca o fraiera? Sau cum?


Lucrul asta s-a intamplat pt ca tu singurica ti-ai dorit asta...
_dulcik_
Postat pe 6 Martie 2009 08:44
Mesajul ala era din August ...si se referea la ceva ce va fi a doua zi ....presupun ca virginitatea aia e deja un concept de arhiva
saharian
Postat pe 6 Martie 2009 08:47
De la: AKISS, la data 2008-08-27 15:14:45

eu 27 de ani, virgina
el 42, insurat si un copil
noi doi colegi
cu sotia lui colegi
2 ani nimic intre noi, doar colegialitate
dupa o vreme imi spune ca ar vrea o relatie cu mine, eu spun nu

el insista , eu nu si nu desi.. e un barbat bine si ...ce-i in capul meu? am analizat situatia pe toate partile si i-am spus nu,ma gandeam la sotia lui, la copilul lui, la ceilalti colegi, la parintii mei, la, la la ... i-am spus si ca sunt virgina... de parca era mare branza si el ar trebui sa fuga,dar
el nu fuge si ma lasa pe mine sa hotarasc daca va fi ceva intre noi sau nu
o perioada de glume si apropouri reciproce, pana ce la un moment dat..., am ajuns la sarutari , iar apoi in pat...nou, placut, atentie maxima din partea lui,...la dorintele mele. Nu m-a dezvirginat pentru ca nu am vrut, dar a ejaculat... Ce pot face maine cand ne intalnim din nou si poate nu o sa mai spun nu? Unde sunt principiile mele?De ce inca o fraiera? Sau cum?
llorena
Postat pe 6 Martie 2009 09:40
gandeste-te ca si tu puteai fii in locul sotiei?
mai era bine,gaseste ceva numai al tau nu sa il imparti cu cineva,ai mandria ta
KLAUSSB0070
Postat pe 6 Martie 2009 11:53
mie mi se pare ca te complici aiurea... cauta un barbat al tau...
_dulcik_
Postat pe 7 Martie 2009 16:24
De la: geo32, la data 2008-08-27 16:54:28oau!!
ai stat 27 de ani virgina si n-ai mai rezistat? sau, de ce te-ai lasat?[/qu

ote]


Esti o fraiera si te rog sa fugi de el ca-ti nenoroceste viata.
Cautati-ti jumatate ala la un cavaler.
Fii atenta ce-ti spun:daca nu renunti la aceasta relatie vei regreta toata viata ta si te va bate si bunul D-zeu ca a-i stricat o familie.
kudika005082
Postat pe 12 Iunie 2009 07:07
De la: llorena, la data 2009-03-06 09:40:39
De la: AKISS, la data 2008-08-27 15:14:45

eu 27 de ani, virgina
el 42, insurat si un copil
noi doi colegi
cu sotia lui colegi
2 ani nimic intre noi, doar colegialitate
dupa o vreme imi spune ca ar vrea o relatie cu mine, eu spun nu

el insista , eu nu si nu desi.. e un barbat bine si ...ce-i in capul meu? am analizat situatia pe toate partile si i-am spus nu,ma gandeam la sotia lui, la copilul lui, la ceilalti colegi, la parintii mei, la, la la ... i-am spus si ca sunt virgina... de parca era mare branza si el ar trebui sa fuga,dar
el nu fuge si ma lasa pe mine sa hotarasc daca va fi ceva intre noi sau nu
o perioada de glume si apropouri reciproce, pana ce la un moment dat..., am ajuns la sarutari , iar apoi in pat...nou, placut, atentie maxima din partea lui,...la dorintele mele. Nu m-a dezvirginat pentru ca nu am vrut, dar a ejaculat... Ce pot face maine cand ne intalnim din nou si poate nu o sa mai spun nu? Unde sunt principiile mele?De ce inca o fraiera? Sau cum?



binenteles ca nu mai este virgina , macar daca a facut-o din dragoste nu iar parea rau
BBFluturas
Postat pe 12 Iunie 2009 07:20
27 si esti virgina .......nu sti ce pierzi
dar nu o face cu in barbat insurat si nu ca nu ai avea principi ci pt ca nu merita aceasta sansa este un om de nimic daca nu isi respecta sotia crezi ca e singurul barbat dupa fata pamantului
nu vrei sa ai si tu o fam ......?
p.s bine inteles ca e fff dragut cu tine dat si cu sotia lui e la fel?
odata ce isi va satisface sentimentul de "pescuit " de "vinatoare "pt ca acum tu esti ca o provocare pt el te va abandona si atunci vei alerga tu dupa el
parerea mea ......STAI NUMAI COLEGI SI ATAT
geo_geo822000
Postat pe 12 Iunie 2009 15:16
De la: geo_geo822000, la data 2009-06-12 15:16:3127 si esti virgina .......nu sti ce pierzi
dar nu o face cu in barbat insurat si nu ca nu ai avea principi ci pt ca nu merita aceasta sansa este un om de nimic daca nu isi respecta sotia crezi ca e singurul barbat dupa fata pamantului
nu vrei sa ai si tu o fam ......?
p.s bine inteles ca e fff dragut cu tine dat si cu sotia lui e la fel?
odata ce isi va satisface sentimentul de "pescuit " de "vinatoare "pt ca acum tu esti ca o provocare pt el te va abandona si atunci vei alerga tu dupa el
parerea mea ......STAI NUMAI COLEGI SI ATAT



crezi ca mai e virgina?
geo_x
Postat pe 12 Iunie 2009 15:17
De la: geo_x, la data 2009-06-12 15:17:00
De la: geo_geo822000, la data 2009-06-12 15:16:3127 si esti virgina .......nu sti ce pierzi
dar nu o face cu in barbat insurat si nu ca nu ai avea principi ci pt ca nu merita aceasta sansa este un om de nimic daca nu isi respecta sotia crezi ca e singurul barbat dupa fata pamantului
nu vrei sa ai si tu o fam ......?
p.s bine inteles ca e fff dragut cu tine dat si cu sotia lui e la fel?
odata ce isi va satisface sentimentul de "pescuit " de "vinatoare "pt ca acum tu esti ca o provocare pt el te va abandona si atunci vei alerga tu dupa el
parerea mea ......STAI NUMAI COLEGI SI ATAT



crezi ca mai e virgina?

PAI DACA EA ASA ZICE ...ORI CUM NU CRED CA E O LAUDA CI UN DEFECT
27 ANI............VIRGINA . PAI A TRAIT DEGEABA PE FATA PAMANTULUI
nu crezi?
geo_geo822000
Postat pe 12 Iunie 2009 15:19
draga mea, au trecut aproape 10 luni de cand a deschis topicul.
io cred ca de atunci pana acum , a reusit sa gaseasca calea orgasmului.
de cateva ori pe zi!!
geo_x
Postat pe 12 Iunie 2009 15:22
matracucu
Postat pe 12 Iunie 2009 15:47
va lasa in aer..evident, articolul fals si e postat intentionat pe site..doar asa ..pt audienta :)
faivlis
Postat pe 14 Iunie 2009 09:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
need your opinion... 24 De la: r_girl 20 Mai 2009 16:57
o mica problema 15 De la: marco918 4 Decembrie 2011 00:07
ajutati-ma va rog 23 De la: hasi 24 Februarie 2009 09:11
barbatii 9 De la: 2007anna32 20 Iulie 2009 16:47
bine de stiut 1 De la: mirunanastase 10 Noiembrie 2009 20:46