Setari Cookie-uri

eu taur el taur

sunt taur...prietenul meu la fel!ne-am apropiat extraordinar de repede,ne leaga mai presus de orice o prietenie puternica,comunicam f bine,dar exista si conflicte puternice.ce ziceti,se potriveste taur cu taur?

Postat pe 27 August 2008 18:59
Pai- treba sta cam asa:
Respect- cat cuprinde; (cam) aceleasi gusturi, cam acelasi sintem de valori...maaare respect pentru casa...si cam atat
Dupa ceva timp- se mai ostoieste dragostea ( ramane respectul) numa` ca dragoste cu scantei mai ....molcom .....asaaa....
Doar daca tu nu esti deosebit de inventiva si neastamparata ( ceea ce- din nou...mai rar)
De unde stiu?
Ia ghici!
G_I_JOE
Postat pe 17 Septembrie 2008 17:18
si eu sunt in aceeasi situatie...eu taur, el taur. la inceput e cum nu se poate mai frumos..iubirea e peste tot...dar cand apar micile probleme, nu mai e totul roz. cel mai mare defect al nostru, incapatanarea, reuseste sa ne indeparteze de fiecare data si mai mult. daca intradevar tii la el si vrei k relatia sa continue, nu te lua dupa tot ce spune lumea, sentimentele sunt sentimente...fi tu mai toleranta..uita in anumite momente k esti taur si ai sa vezi k veti reusi .
muuuulte bafta!!!
adela85
Postat pe 8 Octombrie 2008 10:08
fara suparare iti zic ca nu merge decat daca unul renunta la ideile preconcepute si devine mai intelegator. Si avea dreptate cine a zis mai sus , la inceput e tare de tot, atractie fizica , scantei dupa ceva timp nu mai e la fel , iti zic din experienta

Postat pe 13 Octombrie 2008 16:19
E super relatia asta.

Postat pe 23 Octombrie 2008 03:14
hmm......si eu sunt taur,si el e taur.ce pot sa-ti spun eu este ca....eu intotdeauna voi spune ce simt pentru el,in schimb el nu.Degeaba iti ofera clipe de neuitat,pt ca noi taurii femeie avem nevoie sa auzim de la partener ceea ce simte...oare doar eu sunt asa???O relatie taur-taur merge sexual mai bine ,sunt posesivi amandoi,doar ca.......... unul trebuie sa lase de la el altfel.cum sunt amandoi incapatanati, dar de cele mai multe ori cedam noi femeile pantru a se simtii ei bine ,pentru a crede ca ei domina. .......este o relatie SPLENDIDA

Postat pe 15 Noiembrie 2008 11:47
Ce sa zic..eu sunt taur si am fost maritata cu unul vreo 2 ani (dupa vreo 5 ani de relatie inainte) deci vreo 7 total..la inceput a fost ok..dragoste mare..dar care s-a stins pe parcurs...din vina amandorura..pot sa spun..nu ma mai atragea cu nimic..f plictisitori, lipsiti de initiativa..f slabi la pat..carora le place sa fie dominati, nu iesea din cuv lui maica-sa , ma dispera..incapatanati pana la D-zeu nu ceda si nu lasa nimic de la el pt nimic in lume va dati seama ce iesea, lenesi, interiorizati nu isi exprima sentimentele..in concluzie nu mai vreau sa mai am de a face cu tauri cat oi trai..doar la stadiul de prieteni..am o gramada ..de prieteni tauri dar doar atat!

Acum am un capricorn, alta belea:)))))))))..dar macar cu el simt ca traiesc la maxim zi de zi! sunt f dificili si reci..dar am toata rabdarea din lume pt el..pt ca il iubesc mai mult decat orice !

Bafta si rabdare multa!

tweeti_pa
Postat pe 15 Noiembrie 2008 12:42
De la: gizi, la data 2008-08-27 18:59:27sunt taur...prietenul meu la fel!ne-am apropiat extraordinar de repede,ne leaga mai presus de orice o prietenie puternica,comunicam f bine,dar exista si conflicte puternice.ce ziceti,se potriveste taur cu taur?

Incornoratilor
Full_Metal_Jacket
Postat pe 15 Noiembrie 2008 12:44
buna.daca sti cum sa-l iei de cornite fc ce vrei din tauri..ca sunt foarte slabi pe parte sentimentala se indragostesc repede...dar ai grija ca un pas gresit nu mai iarta.te pup si ai grija

Postat pe 12 Decembrie 2008 14:59
buna ..si eu sunt taur si el capricorn..crezi ca suntem o pereche potrivita?de cand sunt cu el nu mia aratat niciodata ca mar iubi

Postat pe 12 Decembrie 2008 15:04
eu sunt fecioara si ea e scorpion...ce parere aveti de combinatia asta??? multumesc
dannyRO
Postat pe 7 August 2009 09:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Compatibilitatea zodiilor 252 De la: llavinnia 4 Aprilie 2013 23:16
salut ! 2 De la: greierash_is_back 27 Decembrie 2009 15:46
eu scorpion,el rac 12 De la: DannaWLy 19 Mai 2010 08:33
eu rac el fecioara 5 De la: kudika029796 28 Iunie 2009 16:54
femeia scorpion - barbatul leu 11 De la: CERALYNA 12 Martie 2010 09:12