Setari Cookie-uri

dar barbatul LEU ?

se scrie pe aici despre toate zodiile. Pe mine personal ma intereseaza parerea voastra despre barbatul Leu. Mie una mi se pare extraordinar de imprevizibil, dar n`am apucat sa`l cunosc chiar atat de bine. Astept sa`mi impartasiti din cunostintele voastre.
mainedimineata
Postat pe 27 August 2008 11:49
Noi suntem minunati , cei mai grozavi , generosi , buni la pat , frumosi ... si intr-un cuvant invingatori. Sau poate nu , oricum toti o sa zica despre subiecti ca sunt niste laudarosi egoisti.

Postat pe 27 August 2008 19:33
e adevarat..chiar sunt imprevizibili...si foarte gelosi..>.>...vad inamicul in orice baiat/barbat care te place sau care iti face avansuri...cel putin in mie nu prea are incredere....
Sweet_angel_of_light
Postat pe 27 August 2008 23:03
roadrunner... daca tu spui despre tine ca esti un laudaros egoist, restul ce vor spune? nu e neaparat rau sa fii laudaros... atunci cand chiar ai cu ce. hmmm al meu nu e laudaros.. desi ar avea cu ce . sunt leii egoisti?
mainedimineata
Postat pe 28 August 2008 12:33
Sincer eu cred ca sunt perfecti (si eu bineinteles) dar se pare ca asa ne catalogheaza ceilalti , oricum , asa cum spui astea nu sunt neaparat defecte.

Postat pe 28 August 2008 18:14
mai e ceva ce am observat... nu e prea punctual.. si am vazut asta si la un alt leu. e o caracteristica generala?
mainedimineata
Postat pe 28 August 2008 22:43
nu imi mai zice nimeni, nimic? sau pur si simplu in cazul leilor nu e nimic de comentat? spuneti`mi... cum credeti sa se potriveste o Scorpioana cu un Leu?
mainedimineata
Postat pe 3 Septembrie 2008 20:36
Draga Scorpioanca Mainedimineata,
Nu stiu cum s-or intelege Scorpioancele cu Leii, dar iti pot spune ca dintre cele trei zodii pe care le-am cunoscut eu (intr-o viata), ca reprezentanta partiala a Pestilor,
LEII sunt grozavi, buni (la pat), muncitori, seriosi, cam asprii - adica pretentiosi, dar - deh - la cat sunt ei de grozavi este si normal sa aibe pretentii pe masura, nu crezi ?!?
O singura hiba am a le reprosa - COMUNICAREA.
Se pare ca au mari retineri in a comunica, in a-si comunica sentimentele - asta este CLAR.
Ei prefera sa dea ordine si sa fie ascultati, pentru ca ei stiu foarte bine ca ceea ce fac ei este perfect, si de aceea NU mai comenteaza. Trebuie sa ai incredere in ei, altfel le ranesti orgoliul (cam mare, uneori), dar daca pe tine personal NU te deranjeaza ... Pentru mine ca Peste, foarte intelegatoare fiind, mi-a fost extrem de greu, dar A MERITAT! Sunt persoane DEOSEBITE, poate chiar "singurii barbati" care merita sa-i ai in Familie ..... ?!?
Atentie totusi, nu-i usor. Cu temperamentul vulcanic al Scorpioancelor, si daca ai nevoie de comunicare (?), sau daca ii faci gelosi - renunta mai bine.
Leii trebuiesc iubiti, RESPECTATI si ADMIRATI sincer (!), pentru ca merita.
agoldfish
Postat pe 8 Septembrie 2008 10:59
Hey, thank you, parerea asta o cam am si eu. Cred ca eu cam caut nod in papura de fapt. Nasoala rau partea asta cu comunicarea (cand vine vorba de exprimarea sentimentelor)... si foarte adevarata. Dar exprimarea nu e musai sa aiba loc verbal, nu`i asa?
mainedimineata
Postat pe 8 Septembrie 2008 17:06
da, sunt egoisti
madytta
Postat pe 17 Septembrie 2008 15:17
Intr-adevar am iubit, admirat si respectat un...LEU.I-am aratat-o...astfel incat atunci cand ii spuneam ca il iubesc, il apuca plansul.Nu am stiut niciodata, DE CE? El LEU - eu Gemeni...si era in limba dupa mine, ii tremura vocea cand vorbea cu mine... Sigur ca la capitolul COMUNICARE statea rau, in sensul ca el nu mi-a spus niciodata ca ma iubeste... Si apoi de unde "azi" ne-am despartit in relatii f.bune, chiar am glumit in ziua aceea, de "maine" mi-a intors spatele fara nici un motiv, fara sa-mi spuna motivul...Au trecut 2 luni, i-am trimis e-mailuri, la care bineinteles nu raspunde, pe mess este invisible pt. mine, nu vrea nicicum sa spuna care a fost adevaratul motiv al despartirii nostre!Deci dupa mine sunt niste lasi, chiar daca la pat sunt excelenti.Poate aveti vreo idee voi despre ce l-a apucat, ca eu chiar nu-mi dau seama....Mentionez ca e insurat si sa nu-mi spuneti ca a aflat nevasta lui, deoarece nu i s-au dat motive...
damosi
Postat pe 20 Octombrie 2008 10:46
DRAGA AGOLDFISH NOTA 10 DE LA MINE!Intamplator m-am oprit la mesajul tau din curiozitatea de a afla ce cred altzii despre barbatzii lei....pt.ca sunt de 5 ani intr-o relatzie f.frumoasa cu un baiat din aceasta zodie si crede-ma descrierea ta il reprezinta in totalitate.In 5 ani am ajuns sa-l cunosc f.bine,si tot ce ceea ce-ai scris mai sus este foarte adevarat!!!! poate ca nu sunt totzi din aceasta zodie la fel,poate depinde si de caracterul fiecaruia,mentalitatea........cine stie?????CERT E CA MA SIMT O NOROCOASA IN VIATZA DE ZI CU ZI AVANDU-L ALATURI DE MINE!!!!!SI CINE VA AJUNGE SA CUNOASCA BARBATUL LEU DIN DESCRIEREA DE MAI SUS VA DESCOPERI CA NU E NICI EGOIST CUM CRED UNII,BA DIN CONTRA VEI DESCOPERI CA VA FI IN STARE SA-SI DEA SI CAMASA DUPA EL CA SA-TZI FIE BINE!!!intradevar......comunicarea poate fi o problema,dar nu mereu...TREBUIE SA SI STIM CAND E MOMENTUL SI CUM SA FACEM SA PUTEM COMUNICA CU EL........SI VETZI VEDEA CA NU ESTE CHIAR ASA!!!POATE COMUNICA!!!

Postat pe 20 Octombrie 2008 10:58
mda... e mare problema comunicarea asta... cand cred ca e totul perfect, dispare din peisaj si cand cred ca a disparut de tot, se intoarce. ma omoara. ma cam satur de jocurile astea ale lui si mintea imi spune sa renuntz, iar sufletul sa il astept. or fi leii astia atat de nehotarati? nu e nici insurat si nu sunt nici alte piedici intre noi decat distanta, care nu e nici aia foarte mare. il simt ca e foarte legat de mine dar parca e leul din vrajitorul din oz.... ii cam lipseste curajul. voi ce ziceti? sa ii mai acord putin timp?
mainedimineata
Postat pe 20 Octombrie 2008 20:09
Mainedimineata...sincer,tu parca esti eu.Fara gluma.M-a uimit expresia "disparut din peisaj",pt k e aceeasi pe care o folosesc eu tot in cazul unui leu(eu fiind tot scorpion).La fel pleaca,se intoarce,el are mereu dreptate etc.De 2 ani jumate il cunosc,de 2 ani jumate incerc sa-l inteleg,de atata timp avem o "relatie speciala" :)),dar nu vrea sa fim impreuna(oficial) si comunicarea e...la pamant.Singurul raspuns pe care mi-l da e:"nu vreau sa vb despre asta sau asta".Deci da...sunt lasi,nehotarati,nu intotdeauna stiu ce vor si ce-i mai rau,nu stiu sa-si ceara scuze,chiar daca sunt constienti de faptul ca au gresit...Cu toate astea...il iubesc!:)
Alliy
Postat pe 22 Octombrie 2008 05:14
nehotarati,necomunicativi in legatura cu sentimentele lor si nu nu mai,copilarosi,incapatanati din cale afara,au mereu dreptate chiar daca stiu ca gresesc,etc...DAR una peste alta cu toate defectele lor sunt niste oameni extraordinari,iti arata prin fapte cat de mult te iubeste,ai o staca de granit pe care sa te sprijini la greu,un amant extraordinar si pana la urma daca il iubesti ajungi sa-ti placa si copilreala lui stiind ca face parte din farmecul lor.l-am descris in cateva cuvinte pe sotul meu-un leu veritabil,eu un peste ca la carte.
anisa_nisa
Postat pe 22 Octombrie 2008 07:16
De la: Alliy, la data 2008-10-22 05:14:56Mainedimineata...sincer,tu parca esti eu.Fara gluma.M-a uimit expresia "disparut din peisaj",pt k e aceeasi pe care o folosesc eu tot in cazul unui leu(eu fiind tot scorpion).La fel pleaca,se intoarce,el are mereu dreptate etc.De 2 ani jumate il cunosc,de 2 ani jumate incerc sa-l inteleg,de atata timp avem o "relatie speciala" :)),dar nu vrea sa fim impreuna(oficial) si comunicarea e...la pamant.Singurul raspuns pe care mi-l da e:"nu vreau sa vb despre asta sau asta".Deci da...sunt lasi,nehotarati,nu intotdeauna stiu ce vor si ce-i mai rau,nu stiu sa-si ceara scuze,chiar daca sunt constienti de faptul ca au gresit...Cu toate astea...il iubesc!:)


Nici al meu nu isi cere scuze sau iertare, in schimb se mustra cu voce tare, expresii de genul: "sunt un idiot, iar te`am suparat!" sau "nu e vina ta! asa sunt eu! cand fac dinastea nu ma mai lua in seama si nu mai pune la suflet ca nu e in intentia mea sa te supar". Sau altadata imi spune sa nu mai stau suparata pe el, sa nu ma mai framant, sa`i spun tot ce gandesc ... si de cate ori fac asta el ma impaca si o stie face foarte bine... de fiecare data cand deschid un subiect delicat stie sa imi readuca zambetul pe buze. Dar ma omoara cand e suparat si nu vrea sa imi spuna ce il supara, chiar daca stiu ca nu eu sunt motivul supararii, as vrea sa isi descarce sufletul la mine sau... cand mai "uita" de mine. Chestiile astea 2 imi mananca nervii. Il cunosc deja de un an si ceva.... si IL CUNOSC... ii inteleg gandirea... dar nu ii inteleg sentimentele. Daca ma iubeste sau "tine enorm de mult la mine" ca sa folosesc cuvintele lui... de ce nu sta langa mine?
mainedimineata
Postat pe 22 Octombrie 2008 17:36
De la: anisa_nisa, la data 2008-10-22 07:16:28nehotarati,necomunicativi in legatura cu sentimentele lor si nu nu mai,copilarosi,incapatanati din cale afara,au mereu dreptate chiar daca stiu ca gresesc,etc...DAR una peste alta cu toate defectele lor sunt niste oameni extraordinari,iti arata prin fapte cat de mult te iubeste,ai o staca de granit pe care sa te sprijini la greu,un amant extraordinar si pana la urma daca il iubesti ajungi sa-ti placa si copilreala lui stiind ca face parte din farmecul lor.l-am descris in cateva cuvinte pe sotul meu-un leu veritabil,eu un peste ca la carte.

Sa nu ma intelegi gresit. Il iubesc foarte mult... ii iubesc pana si defectele, si intr`adevar imi arata prin fapte cat de mult tine la mine. Dar e taaaaaaaare nehotarat si ma tem sa nu fiu dusa de nas. Mi`e teama ca defapt el "tine" la mai multe persoane cum tine la mine si ca eu il astept degeaba. Precizez ca nu sunt oficial impreuna cu el.. cum zicea mai sus si Ailli si desi i`am propus de multe ori sa incheiem orice relatie mi`a spus clar ca el NU VREA asta... ca tine foarte mult la mine.. doar ca nu e pregatit pt o relatie serioasa. Eu ma gandesc acum ca dupa un an si... aproape jumatate ar cam trebui sa vrea ceva de la mine si ma intreb daca sa rup relatia subtil, fara sa`l alarmez sau sa il mai astept. Imi doresc sa il astept... dar mi`e teama ca`l astept degeaba. Sunt o gramada care ar vrea sa fie cu mine, dar eu una, atata timp cat il iubesc pe leusorul meu, nu pot sa le acord nicio sansa. Vad ca nu e al meu singurul leusor fara curaj. I s`a mai intamplat vreuneia dintre voi asa ceva si sa aiba un happy end?
mainedimineata
Postat pe 22 Octombrie 2008 17:46
Alliy.. tu ce faci cu el? Mai rabzi?
mainedimineata
Postat pe 22 Octombrie 2008 17:47
De la: mainedimineata, la data 2008-08-27 11:49:00se scrie pe aici despre toate zodiile. Pe mine personal ma intereseaza parerea voastra despre barbatul Leu. Mie una mi se pare extraordinar de imprevizibil, dar n`am apucat sa`l cunosc chiar atat de bine. Astept sa`mi impartasiti din cunostintele voastre.





sotul meu e leu si este barbatul perfect pt mine daca aveti ocazia sa cunoasteti un leu sa nu il scapati din mana pentru ca e intradevar un barbat special,familist,iubitor,fidel,cel putin sotul meu asa e stiu...sunt o fericita

Postat pe 22 Octombrie 2008 20:15
mainedimineata...daca rabd de 2 ani jumate deja m-am obisnuit.Deja ii stiu reactiile si...momentan nu pot sa ma desprind,sunt dependenta de egoistul meu.:P Tu?Inca inca incerci sa-l intelegi?:)
Alliy
Postat pe 22 Octombrie 2008 23:11
Aaaaaa....si acelasi lucru mi s-a spus si mie, ca nu e pregatit pt o relatie serioasa.Pana cand m-am gandit ca ar cam fi cazul sa renunt la ignoranta...si de atunci multe am mai aflat eu in legatura cu el...Si se pare ca e pregatit pt o relatie serioasa(dar nu cu mine,cu toate ca tot la mine se intoarce)...Poate cand o sa vrea el...o sa ajung eu la saturatie:P
Alliy
Postat pe 22 Octombrie 2008 23:14
De la: simd, la data 2008-10-20 10:46:23Intr-adevar am iubit, admirat si respectat un...LEU.I-am aratat-o...astfel incat atunci cand ii spuneam ca il iubesc, il apuca plansul.Nu am stiut niciodata, DE CE? El LEU - eu Gemeni...si era in limba dupa mine, ii tremura vocea cand vorbea cu mine... Sigur ca la capitolul COMUNICARE statea rau, in sensul ca el nu mi-a spus niciodata ca ma iubeste... Si apoi de unde "azi" ne-am despartit in relatii f.bune, chiar am glumit in ziua aceea, de "maine" mi-a intors spatele fara nici un motiv, fara sa-mi spuna motivul...Au trecut 2 luni, i-am trimis e-mailuri, la care bineinteles nu raspunde, pe mess este invisible pt. mine, nu vrea nicicum sa spuna care a fost adevaratul motiv al despartirii nostre!Deci dupa mine sunt niste lasi, chiar daca la pat sunt excelenti.Poate aveti vreo idee voi despre ce l-a apucat, ca eu chiar nu-mi dau seama....Mentionez ca e insurat si sa nu-mi spuneti ca a aflat nevasta lui, deoarece nu i s-au dat motive...


Mda, dupa cum spuneam si eu si altele pe aicea, leii sunt FOARTE FAMILISTI.
Ai primit CE?
TE-A FOLOSIT.

Asta se intampla CU TOATE FEMEILE care acepta relatii "in afara casatoriei" lor/lui - SUNT UTILIZATE, precum un WC PUBLIC.

Daca NOI nu ne respectam, ca femei ce suntem, pe NOI insine,
ALTCINEVA de ce sa-ti ofere o "valoare de intrebuintare" mai mare de cat "ti-ai pus tu singura pretul

Va doresc sa fiti "iubite" / terfelite in continuare asa cum considerati ca meritati

agoldfish
Postat pe 23 Octombrie 2008 00:19
De la: Alliy, la data 2008-10-22 23:14:35Aaaaaa....si acelasi lucru mi s-a spus si mie, ca nu e pregatit pt o relatie serioasa.Pana cand m-am gandit ca ar cam fi cazul sa renunt la ignoranta...si de atunci multe am mai aflat eu in legatura cu el...Si se pare ca e pregatit pt o relatie serioasa(dar nu cu mine,cu toate ca tot la mine se intoarce)...Poate cand o sa vrea el...o sa ajung eu la saturatie:P


Pfooaaaa... tu chiar parca esti ca mine . Si eu am aflat multe despre el :)) prin metode nu prea ortodoxe ... cred ca am dezvoltat o obsesie. Nu mai incerc sa il inteleg.. il inteleg deja... doar ca sunt nehotarata in sensul ca .. poate totusi merit ceva mai mult. Sunt extrem de fericita atunci cand sunt cu el... dar in perioadele in care dispare ...
Tu nu poti sau defapt nu vrei sa te dezlipesti de el? Ma tem ca nu cumva sa treaca viata pe langa mine si sa treaca degeaba. Daca as sti ca toata rabdarea mea il va determina sa stea langa mine intr`un final, as fi dispusa sa`l astept oricat. Dar nu stiu asta .
mainedimineata
Postat pe 23 Octombrie 2008 22:36
Pt: agoldfish: Merci pt. descriere .Vreau sa-ti spun ca nu m-am simtit folosita, ci iubita de un leu Daca sunt asa de familisti de ce a ales o relatie in afara casniciei, sau daca chiar asa e, ca a renuntat din cauza ca e familist si si-a dat seama ca a gresit, de ce nu e in stare sa spuna in fata, de ce plangea cand ii spuneam ca il iubesc???Pentru ca e las sau poate baiatul simtea ca pune prea mult suflet deja in relatia asta si ii ere frica de ce va urma. De ce nu o iei si asa? Chiar trebuie sa critici?Nu esti tu in masura sa judeci femeile care au legaturi extraconjugale, sau barbatii(printre care poate fi si al tau) .Nu baga mana in foc, caci procentul, la barbati este de cca.2%, care sunt adevarati "familisti".Si eu cred ca tuh ai trecut degeaba prin viata...sml-fighting0006:. Si pentru cultura ta, orice relatie extraconjugala e bine sa se termine la timp, ea nu poate dura o vesnicie, dar cat tine e de zeci de ori mai frumoasa decat o viata langa un sot cine stie cum...Cu toate ca stiu relatii extraconjugale care dureaza de 12 ani.De unde reiese ca sotia poate fi numai de forma...buna la calcat, spalat si gatit. Mi-ar fi placut sa-mi raspunda larisa82, deoarece ea a spus ca sotul ei e familist, ca sunt fericiti si ca il CUNOASTE! O felicit si o admir pt.asta . Sa fie fericita si poate imi raspunde si mie daca poate... :
damosi
Postat pe 24 Octombrie 2008 10:07
Si eu sunt scorpioanca si prietenul meu leu ... suntem de 8 luni impreuna si deocamdata ne intelegem bine ....avetzi dreptate cu comunicarea din partea lui si cu punctualitatea :( .... dar dc t faci si u rea un pika si nu ii mai spui si u nik cand esti sup sau ce ti se intampla si ii spui si din ce cauza nu ii mai spui nik (eu ii spuneam ce tre sa le stii u p toate la mn k nici eu nu le stiu p ale tele )sa vezi ce se schimba si incepe sa spuna si el ...bine dureaza pona sa isi dea si el drumu la limba ... la mine a mers :D .... in rest ii admir si ii respect p lei sunt fff puternici, hotaratzi si mie nu mi se pare k sunt delok egoisti (si tata si fratele sunt tot lei :D)
iancu
Postat pe 31 Octombrie 2008 11:30
Eu sunt scorpioana el este leu.Avem o relatie de 3 ani care din 2 in 2 saptamani exploda ca un vulcan.Nici nu stiu cum de am rabdat atita.Dar acum o luna am zis ca totul s-a terminat.M-am saturat de misterele lui.Parerea mea e ca nu se vb,de lipsa comunicarii in cazul leilor,eu zic ca ei sunt secretosi al naibii.Eu scorpion ,cu gelozia mea,cind aud si vad secrete vad deja fantasme .Eu sunt o persoana f.sincera ma destainui cu totul,ceea ce cred ca e normal cind se vb de o relatie adevarat pura.In schimb el,vrea sa stie totul de mine,el fiin parca mut cind i-l intreb ceva de viata lui.Este un mare laudaros,un mare egoist,asteapta elogii si aproape sa-i pupi picioarele crezindu-se marele REGE,cica leul e regele junglei.Sunt foarte laudarosi ,70% fiind minciuni.El exagereaza totul.Cind vrea sa isi evidentieze EGO-ul,doamne DUMNEZEULe,nimeni nu-l poate opri.Dar problema este ca el povesteste doar ceeea ce el vrea si nu ceea ce este intrebat.De aceea este un om cu mistere,cu un dublu caracter,de la care te poti astepta la totul.Tot ce scriu aici este din experienta proprie cu 2 nativi leu.Este un mare afemeiat,crede ca poate obtine orice si pe oricine.Este f. increzut si mandru de el.Are si calitati bune printre care:inteligent,bun profesional,cu banii nu are probleme.Vreau sa zic ca inteligenta lui il face sa ajunga un bun sef,director de aceea pot spune ca se dedica mult carierei si profesiei.Dar in aspect familial din pacate nu prea este om fidel.De aceea atentie.El este f.gelos dar cu treaba asta ne duce in eroare ,noi crezind ca e gelos pt ca ne iubeste.Dar nu.Aici deja parca nu este chiar gelozie,e mai mult vorba de orgoliul lui si nu accepta ca un alt barbat sa calce pe teritoriul lui cum s-ar spune.Apare atunci razbunarea dar incercind sa distruga adversarul.Nu are cuvint.Azi zice una ,miine deja a uitat ,deja muda planul.N-ai ce te baza pe cuvintul si promisiunile lor.Cind l-ai prins cu vreo minciuna,incearca sa minta si sa dezminta,minte de asa maneira de crede si el ceea ce zice.Cind ii areti probe despre minciunile si falsitatea lui,el dispare,zice ca are treaba,dispare ca magarul in ceatza.Dupa un timp incearca din nou sa apara dar cu frica,pune doar un picior in fata,altul gata sa faca stinga imprejur.E un aproveitator pina poate.Dar cu o scorpie nu-i merge mult.Pt ca ele au o intuitie perfecta ,stiu cind sunt inselate sau mintite si apare razbunarea.Cu mine a durat 3 ani pt ca 1 an a fost un vis parca ,cadouri,cuvinte dulci ,tot ce e bun.Al doilea an au inceput misterele,comportamente ciudate,cadouri in miniatura,ca apoi sa-l prind ca el flirta cu altele si inca era pe hi5 cu zeci de femei,cu declaratii care mai de care.Eu am suferit enorm dar am zis in mine insumi:am sa ramin cu el dar astept ziua razbunarii.Au trecut cei trei ani si -am reusit sa ma razbun cum as fi vrut.L-am parasit.Dar eu scorpioana pt cei 3 ani de tinerete ai mei,va plati scump.Pot astepta si 10 ani daca e cazul si am sa-l ruinez asa cum el m-a ruinat pe mine cu toate promisiunile si minciunile lui.Ceea ce sper din tot sufletul e sa nu fie toti leii la fel.Sper ca inca exista si oameni buni.E gresit sa-i punem pe toti in aceeasi oala.Acum eu...vai la vai...Nu mai ma incred nici in EURO dar apoi in lei...hehhhe

Postat pe 31 Octombrie 2008 21:52
:)) superi tari commenturile voastre. e adevarata si asta cu promisiunile. nu poti avea incredere in cuvantul lor nici de la mana pana la gura. eu m`am lamurit. sunt niste oameni super leii astia... dar pt cine ii suporta. in niciun caz pt noi, scorpioancele. noi suntem si razbunatoare
mainedimineata
Postat pe 31 Octombrie 2008 23:49
hehehh si inca ce razbunare.Nu va reusi sa te uite toata viatza,isi va aminti mereu ca a insela si a mintzi o scorpie,e ceva fatal.

Postat pe 2 Noiembrie 2008 02:18
bravo si eu sunt leu,e o zodie de foc daca imi doresc ceva in mod special nu ma las pina nu mi iau,putin luxos,serios,fosrte loial partenerei,dar razbunator daca ma superi et las dar te atac pe la spate cand ti e lumea mai draga ca un leu in jungla,responsabil si iubitor,imi place sa fiu rege dar u mi place sa exagerez imi cunosc limitele,nu mi place sa fiu criticat,sensibil ma afecteaza orice nimic, dar acum nu toti leii sunt la fel eu zic ca depinde si de caracter si de femeia care o ai inga tine si stie sa et controleze,dar sa te controleze bine ca daca scapi e tragic pentru ea,va pup
txce
Postat pe 2 Noiembrie 2008 09:38
hi hi avem si un leusor pe aici . Bine ai venit, txce. hmmm, te cred ce spui, mai putin la partea cu loialitatea. In rest... e perfect adevarat. Hmmm... ciudat ca eu asa nu cred f mult in zodii.. dar vad ca totusi caracteristicile sunt comune in proportie de 90%.
pt leusor :D.
mainedimineata
Postat pe 2 Noiembrie 2008 09:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Au pestoaicele noroc in dragoste? 50 De la: dabijp 30 Noiembrie 2009 15:21
compatibilitate dintre femeia leu si barbatul pesti 8 De la: kudika_29937 19 Februarie 2013 20:18
El scorpion si eu gemeni incotro ne indreptam ? 3 De la: Helada 4 August 2009 10:57
un job bine platit 2 De la: mirc 4 Februarie 2009 17:15
eu balanta,el capricorn 19 De la: kudika198512 21 Iunie 2010 20:05