Setari Cookie-uri

femeie fecioara-barbat scorpion

De la: sweet_cristina, la data 2009-12-12 22:54:29Scorpionii sunt curvari,ascunsi,obsedati sexual;Fecioara e prea buna pt un scorpion.Punct.


Sa mor de ras, nu alta!!! Asta mi-a spus si mie cineva care fusese intr-o relatie cu un barbat scorpion doar ca fata nu era fecioara. Eu sunt in zodia fecioara dar nu stiu cum am nimerit ca amandoi tipii cu care am fost sa fie berbeci, la distanta de o zi unul de altul
liliana2005
Postat pe 14 Ianuarie 2010 16:30
De la: asismanager, la data 2008-11-19 16:26:56CORECT, CHIAR FOARTE, FOARTE BINE TOLEREAZA!!!
SI FECIOARA CHIAR ARE DE COMENTAT....... TOOOOT TIMPUL....
NUMAI CA.......ATENTIE!!! SCORPIONUL TOLEREAZA, INSA RETINE TOT SI LA MOMENTUL POTRIVIT......POC!!! TE ATINGE....
corect!corect! dar pe un scorpion te poti baza oricand,stiu asta ptr ca sunt in cauza: sotul scorpion,la fel si fratele sau si fratele meu!!!si eu sunt "guraliva "fecioara" !
ella_tody
Postat pe 14 Ianuarie 2010 18:32
adevarul e ca nu e o combinatie atat de rea fiindca dak este o fecioara inteligenta(nu toate sunt) atunci stie cum sa abordeze un sagetator iar acesta isi va deschide inima in fatza ei cat ai zice peste:)
kudika360150
Postat pe 30 Ianuarie 2011 00:16
scuze am scris sagetator in loc de scorpion:))
kudika360150
Postat pe 30 Ianuarie 2011 00:17
Scorpionii sunt curvari,ascunsi,obsedati sexual;Fecioara e prea buna pt un scorpion.Punct.

Cata dreptate ai ;) Sunt fecioara, si sunt indragostita nebuneste de un scorpion..Dar uneori ( de cele mai multe ori de altfel :">) am senzatia ca totul este in zadar.Sunt in stare de orice compromis pentru relatia asta.. dar intotdeauna fecioara nu va avea incredere deplina in scorpion...deoarece cu ,,misterul" lui..te face sa-ti pierzi increderea.Scorpionii sunt cele mai greu de inteles persoane..iar ca o fecioara sa-i intre la suflet e mult de lupta...Nu vreau sa dezamagesc pe nimeni si nici sa incurajez...DAr daca vrei ca un barbat scorpion sa te iubeasca trebuie sa depui tu insati mult eefort..
Succes :x!
kudika407314
Postat pe 9 Iunie 2011 00:24
sunt scorpion iar fecioara mea e uimita cat de tandru si afectuos pot fii cu ea si in restu timpului cand nu sunt cu ea ii plesnesc pe toti dupa merit , de calcat stramb nu am calcat , nici nu exista alta pt mine ... sincer inca eu am de inghitit multe din partea ei dar nu am deranjeaza atata timp cat nu ma minte sau sa ma insele , si adevaru e ca e de munca cu o fecioara sa ii castigi inima dar merita odata castigata totul e minunat si pentru bietul scorpion
Bleifuss
Postat pe 17 Iulie 2011 02:17
si inca ceva nu a fost nevoie de prea multa munca din partea fecioarei sa ma cucereasca , a fost pur si simplu ea .... si primu lucru care mi-a iesit din gura nu a fost intrebarea "ce zodie esti ?" , in dragoste nu prea cred sa conteze zodia , cred ca conteaza omu , daca intr-o lada sunt 80 de mere stricate dar pe exterior arata bine si 20 de mere care sunt bune nu poti spune ca toate merele sunt stricate pana nu le incerci pe toate si ajung la o vorba buna , nu stiu cine a zis`o da ii cam dau dreptate ... Unele femei sustin ca toti barbatii sunt la fel. Nu e cam multa experienta ? ... din cauza unor femeii de genu acesta cu multa experienta am avut eu de muncit mai mult pentru a inlatura starea de confuzie fecioarei pentru ca toate ziceau " a scorpion , mincinos , rau , curvar " ....
Bleifuss
Postat pe 17 Iulie 2011 02:32
Deci ai foarteeee mare dreptate aici, scorpionul inghite.. si tace.. si la final te ataca atat de tare... eu sunt fecioara si am patit exact asa cu fostul meu iubit si prima mea iubire.. ell fiind scorpion
ellu001
Postat pe 18 Decembrie 2011 00:11
De la: sweet_cristina, la data 2009-12-12 22:54:29Scorpionii sunt curvari,ascunsi,obsedati sexual;Fecioara e prea buna pt un scorpion.Punct.

suntem curvari suntem curvari
carabincatalinmanuel
Postat pe 26 Decembrie 2011 14:43
Eu cu iubitul meu suntem de 4 ani impreuna si eu sunt fecioara si le scorpion.Ne intelegem de minune
Irina_Ivana_1
Postat pe 13 Mai 2013 17:41
Eu cu iubitul meu suntem de 4 ani impreuna si eu sunt fecioara si le scorpion.Ne intelegem de minune
Irina_Ivana_1
Postat pe 13 Mai 2013 17:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce puteti spune despre barbatul nascut pe 09.10.1968? 15 De la: kudika078571 7 Noiembrie 2009 14:56
Sagetatorul cu scorpian sau mai bine taur? 24 De la: emanuell18 29 Iunie 2009 00:35
Sa fiu...sau sa nu fiu... 7 De la: kudika052198 6 Aprilie 2010 19:02
am nevoie de un sfat 20 De la: kudika199634 6 Decembrie 2010 10:48
yo...pestisor....el..leu...=....dezastru?.. 47 De la: anka88 13 August 2009 11:35