Setari Cookie-uri

orgasm

aici sunt de acord cu geo: de unde stie ce e ala orgasm daca nu are termen de comparatie?
joulique
Postat pe 30 Noiembrie 2008 06:55
dar am o intrebare : DE UNDE STIU CAND ARE EL ORGASM??auzisem k at cand un baiat ejaculeaza are orgasm...dar ejaculeaza mereu ei nu? sunt nedumerita...:(
glumeatza
Postat pe 17 Martie 2009 17:44
De la: ankcabanca, la data 2009-03-17 17:44:20dar am o intrebare : DE UNDE STIU CAND ARE EL ORGASM??auzisem k at cand un baiat ejaculeaza are orgasm...dar ejaculeaza mereu ei nu? sunt nedumerita...:(




....daca vor nu ejacleaza mereu.....

...dar si eu am o pb ....nu vrei tu sa mi provoci un orgasm.....asa pt documentare....si apoi trecem si la placere
gratuit89
Postat pe 18 Martie 2009 04:10
De la: gratuit89, la data 2009-03-18 04:10:53
De la: ankcabanca, la data 2009-03-17 17:44:20dar am o intrebare : DE UNDE STIU CAND ARE EL ORGASM??auzisem k at cand un baiat ejaculeaza are orgasm...dar ejaculeaza mereu ei nu? sunt nedumerita...:(




....daca vor nu ejacleaza mereu.....

...dar si eu am o pb ....nu vrei tu sa mi provoci un orgasm.....asa pt documentare....si apoi trecem si la placere
..nenea nenea ...are 19 ani :)))) deci go ahead ....relax and do it !!!
__LL__
Postat pe 18 Martie 2009 04:14
De la: Dripci, la data 2008-10-24 22:14:30Da emme22, sigur el este problema. Doamne ! Eu zic sa ii ostracizam p-astia care nu pot satisface o femeie../:). In ruptul capului nu este posibil ca ea sa stea ca ..sa nu zic ce...si cumva sa contribuie la pierzania ei. Sexul este in doi, nu intr-unul :).


Nu intotdeauna voi barbatii sunteti cei mai activi. Poa' sa se faca muierea luntre si punte, sa fie mai ceva ca Superman, daca nenea in cauza e batut in sfecla si nici dupa ani buni de convietuire nu stie ce dracu are de facut. Io zic ca, cu sexu' e ca si cu treburile casnice (scuzati ca cu ca ca) el da cu aspiratoru', io sterg prafu'. Cam tandea pe mandea. Eh noi sa fim sanatosi...ca nici prea multe orgasme nu-s bune...duc la epuizare... Mama ce m-as lasa epuizata ca la tinerete!
koph
Postat pe 8 Aprilie 2009 09:39
am si eu aceeasi problema cu orgasmul in postura stand eu deasupra...si nu am facut-o doar cu un singur partener...nu asi crede ca motivul e in penisul putin incovoiat....o intrebare pentru spanucristina: cant te masturbezi ajungi la orgasm? si in ce pozitie?
kudika063183
Postat pe 27 August 2009 14:28
In pat nu trebuie sa astepti sa primesti un orgasm, trebuie sa ti-l iei singura. Misca-te tu asa cum iti place, joaca-te si simte-te bine pentru ca el se simte bine oricum, in orice pozitie. Asa ca preia initiativa si vei fi tu fericita apoi il vei face si pe el fericit.
kudika061478
Postat pe 21 Septembrie 2009 16:56
De la: , la data 2008-09-01 22:29:32daca o fata nu reuseste sa aiba orgasm cu tipul cu care este, are ea o problema ? am avut de f putine ori si am facut-o doar cu el :">



intrebarea asta o aveam si eu candva..dar am ajuns la concluzia ca nu eu sunt problema..ci el..deci sfatul meu este sa discuti cu el si sa ii spui ce iti doresti,comunicare multa.si daca tot nu se prinde..arata-i la fata locului,ma refer atunci cand sunteti in pat..sau eventual treci la o alta etapa...fa in asa fel incat sa mai tragi de timp..insemnand sa il faci sa nu ejaculeze asa rapid,,,asta ca sa iti dea tie timp sa ajungi la orgasm.
multa bafta,si sper ca ti-am fost de ajutor!
o zi buna
issa12
Postat pe 28 Septembrie 2009 13:05
Cel putin voi aveti orgasm, asa ca nu va mai plangeti, eu am descoperit ca sunt anorgasmica.....exista si asa ceva...ma excit, dar nu vine orgasmul.....
Unicul punct deosebit in care am ajuns, a fost sa simt ca nu mai pot respira si sa tremur nebuneste....din tot corpul....Nici o serie de pulsatii cum am auzit ca trebuie sa se intample...sau altceva..deosebit....
Am avut trei relatii, doua serioase, si una bazata doar pe sex( ma innebunea, as fi vrut sa fac sex cu el tot timpul...dar tot fara orgasm).
Am renuntat sa alerg dupa cai verzi pe pereti intre timp, ca fac 30 de ani, si tot nu am si eu un rost in viata...Vedeti, eu sunt genul care nu ar trai nici moarta cu unul si cu altul, doar de placere, eu vreau o familie, dragoste, respect si incredere.

Asa ca ma bucur cand fac dragoste, de dragul de a face dragoste, fara sa caut mereu Edenul......
karaelena
Postat pe 28 Septembrie 2009 21:17
deci ...deci ... nu stiu dak e orgasm sau nu ....tin sa mentionez ca nu mi-am inceput viata sexuala demult si nu stiu foarte multe despre tipurile astea de orgasme (pentru ca am auzit ca sunt mai multe feluri la femeie). deci mai mereu cand se intampla "actiunea" si ma excit fff mult am un lichid ( tin sa mentionez k nu e vorba despre "umezeala" care apare cand te exciti)....asa si lichidu asta vine muuullttttt deodata si ma simt bn ce sa zic .....intrebarea mea este asta e orgasm ce e? chiar nu stiu si mi se pare putin ciudat ca e asa mult si de mai multe ori ..."in reprize" .... mersi help
poison_grl
Postat pe 28 Septembrie 2009 21:30
Incearca pentru mai multe detalii privind viata sexuala aici:http://psisenzual.wordpress.com./

Acum ....din cate stiu eu, anumite femei secreta un lichid intr-adevar cand au orgasm, se crede ca e ca un fel de ejaculare.....feminina.....
karaelena
Postat pe 29 Septembrie 2009 21:10
cum poti sa iti produci singura orgasm??:D prietenu meu e plecat la fac si ne intalnim ffff rar si deja am prins panza:))
omega
Postat pe 4 Octombrie 2009 12:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Gelul orgasmic Play O de la Durex 3 De la: LuizaTm 16 August 2010 11:28
Heeeeelp ! 15 De la: Madallina16 31 Iulie 2014 13:43
conteaza? 26 De la: iris_4_ever 20 Decembrie 2008 21:02
iubitul meu&masturbarea online 52 De la: 26 Februarie 2012 11:30
Video-Chat !!! 53 De la: yumalai 17 Ianuarie 2010 16:58