Setari Cookie-uri

Relatiile si masajul erotic

Buna seara.M-ar interesa parerea voastra cu privire la acest subiect.Eu si partenerul meu am fost prima data impreuna,a fost cat de cat ok,nimic spectaculos,pot sa spun ca am facut o mai mult pentru el.
i am spus ca nu ma deranjeaza daca merge singur,pentru ca pana la urma daca vrea sa o faca,o face si fara acordul meu.Problema este ca nu vreau sa stiu cand si unde,iar el are obiceiul sa lase carti de vizita si bonurile de la salon prin casa,ceea ce este aiurea.s a intamplat de 2 ori...nu locuim impreuna in permanenta,avem o relatie la distanta,am avut ocazia sa stam impreuna 2 luni,timp in care el era in alt oras si petreceam timpul cand colo cand colo...Mie mi se pare lipsa de respect fata de mine,chiar imi doresc sa aflu alte pareri,poate sunt eu paranoia...
Va multumesc
RebecaA
Postat pe 6 Februarie 2011 20:18
Pai, eu zic cam asa:
- daca nu locuiti impreuna si toate bonurile si cartile de vizita pe care le gasesti tu sunt la el acasa, atunci nu o face cu rea intentie.
- daca o face ostentativ, stiind ca treci in urma lui sa cureti pe acolo si le vei vedea, atunci da, e cam ciudat tipul

Nu stiu daca as numi-o lipsa de respect, de vreme ce ai consimtit sa mearga la saloane de masaj cand vrea el. Nu-ti spune ca a fost, asa este, nu discutati, nu comentati. Probabil in mintea lui, niste bonuri au acceasi valoare ca si vorbele nerostite: adica nu-ti pasa nici de alea.

Daca ti se pare o problema majora, atunci atrage-i atentia. Daca nu e chiar asa de grav, atunci lasa-l in pace, spune-i doar sa nu mai insire hartii prin toata casa.
rashela
Postat pe 6 Februarie 2011 20:26
De la: rashela, la data 2011-02-06 20:26:07Pai, eu zic cam asa:
- daca nu locuiti impreuna si toate bonurile si cartile de vizita pe care le gasesti tu sunt la el acasa, atunci nu o face cu rea intentie.
- daca o face ostentativ, stiind ca treci in urma lui sa cureti pe acolo si le vei vedea, atunci da, e cam ciudat tipul

Nu stiu daca as numi-o lipsa de respect, de vreme ce ai consimtit sa mearga la saloane de masaj cand vrea el. Nu-ti spune ca a fost, asa este, nu discutati, nu comentati. Probabil in mintea lui, niste bonuri au acceasi valoare ca si vorbele nerostite: adica nu-ti pasa nici de alea.

Daca ti se pare o problema majora, atunci atrage-i atentia. Daca nu e chiar asa de grav, atunci lasa-l in pace, spune-i doar sa nu mai insire hartii prin toata casa.




nu este casa lui,locuieste aici cu chirie,pentru ca este aici intr o misiune(munca...)deci practic,casa e a amandurora,dat fiind faptul ca si eu am lucruri aici,practic,se considera ca locuim impreuna...
Da,am spus ca poate merge,dar asta nu inseamna ca vreau sa stiu de fiecare data.nu face bine la sufletel.
nu am vrut sa i interzic cum fac alte fete,prima oara chiar eu am propus sa mergem,pentru ca vroiam sa vada si el ce si cum(nu mai fusese niciodata).si chestia e ca nici nu a mai propus sa mergem in 2,doar cand nu am fost eu cu el,si a facut singurel de cap...
RebecaA
Postat pe 6 Februarie 2011 20:36

dar si tu ai cam deschis usita ca sa zic asa... ai auzit de multe cupluri care au mers asa impreuna ..? mie mi se pare cam destrabalat sa faci asta prietenei tale... adica in locul tau i-as da pasaportul cu tot cu viza daca nu poti sa inghiti
Histria
Postat pe 6 Februarie 2011 20:45
De la: Histria, la data 2011-02-06 20:45:33
dar si tu ai cam deschis usita ca sa zic asa... ai auzit de multe cupluri care au mers asa impreuna ..? mie mi se pare cam destrabalat sa faci asta prietenei tale... adica in locul tau i-as da pasaportul cu tot cu viza daca nu poti sa inghiti




lool,m ai facut sa rad..dragut nu ma deranjeaza ca merge,adika nah,ma deranjeaza,dar stii cum e,si daca le interzici,ii doare la basca,daca vor s o faca,o fac pe ascuns...problema e ca nu vreau sa gasesc urme,nu ma intereseaza cand si unde a fost...
RebecaA
Postat pe 6 Februarie 2011 20:50
Repeta dupa mine: " Dragul meu, nu vreau sa stiu si nu ma intereseaza cand te duci, unde te duci si cine te maseaza. Poti sa te freci si cu peretele si cu carpa de spalat pe jos si cu lampadarul din fata casei. Dar daca mai prind vre-o carte de vizita pe masuta din salon, te asigur eu ca o sa faci cunostinta si cu peretele si cu carpa de spalat pe jos si cu lampadarul din fata casei. Ne-am inteles ? Vino sa te sarut."

zi-i si tu asa. in fine, cu mine ar merge
Histria
Postat pe 6 Februarie 2011 21:07
De la: Histria, la data 2011-02-06 21:07:15Repeta dupa mine: " Dragul meu, nu vreau sa stiu si nu ma intereseaza cand te duci, unde te duci si cine te maseaza. Poti sa te freci si cu peretele si cu carpa de spalat pe jos si cu lampadarul din fata casei. Dar daca mai prind vre-o carte de vizita pe masuta din salon, te asigur eu ca o sa faci cunostinta si cu peretele si cu carpa de spalat pe jos si cu lampadarul din fata casei. Ne-am inteles ? Vino sa te sarut."

zi-i si tu asa. in fine, cu mine ar merge




tare:)) cam greu,tre sa stau sa ma gandesc la google translate in acelasi timp,ca vorbim engleza si cand ne certam vorbesc atat de repede si mult incat ma pierd:))) si el intelege cu totu altceva
RebecaA
Postat pe 6 Februarie 2011 21:11
Probabil am eu o dispozitie nu prea buna, dar..de ce ar avea nevoie un barbat normal, aflat intr-o relatie normala, cu sentimente si tot tacamul..de masaj erotic? Tu nu poti sa-i faci masaj sau cum???? Acum inteleg de ce apar infidelitatile Probabil sunt eu inapoiata de nu inteleg situatia
mimi_ca29
Postat pe 6 Februarie 2011 21:21
De la: mimi_ca29, la data 2011-02-06 21:21:51Probabil am eu o dispozitie nu prea buna, dar..de ce ar avea nevoie un barbat normal, aflat intr-o relatie normala, cu sentimente si tot tacamul..de masaj erotic? Tu nu poti sa-i faci masaj sau cum???? Acum inteleg de ce apar infidelitatile Probabil sunt eu inapoiata de nu inteleg situatia

la asta ma gandeam si eu... poate tipa nu stie sa faca
battleofwits
Postat pe 6 Februarie 2011 21:24
De la: mimi_ca29, la data 2011-02-06 21:21:51Probabil am eu o dispozitie nu prea buna, dar..de ce ar avea nevoie un barbat normal, aflat intr-o relatie normala, cu sentimente si tot tacamul..de masaj erotic? Tu nu poti sa-i faci masaj sau cum???? Acum inteleg de ce apar infidelitatile Probabil sunt eu inapoiata de nu inteleg situatia



mda,probabil multe ne intrebam asta.ideea e ca,decat sa faca alte tampenii,masajul mi s a parut ok(nu sunt o iubita disperata,pot sa inteleg unele chestii).ideea e ca probabil a inceput sa i placa prea tare,si da,poate e un prim pas spre infidelitate,who knows?...
RebecaA
Postat pe 6 Februarie 2011 21:26
De la: RebecaA, la data 2011-02-06 21:26:32...masajul mi s a parut ok(nu sunt o iubita disperata,pot sa inteleg unele chestii).ideea e ca probabil a inceput sa i placa prea tare,si da,poate e un prim pas spre infidelitate,who knows?...


vezi ...asta e buba,
in loc sa fi tu cea care ii face masaj, preferi sa-i faca alta ... daca il iubeai cu adevarat, tu erai cea care ii facea masaj

uuuuhhhhh ce bune sunt masajele
battleofwits
Postat pe 6 Februarie 2011 21:29
De la: battleofwits, la data 2011-02-06 21:29:38
De la: RebecaA, la data 2011-02-06 21:26:32...masajul mi s a parut ok(nu sunt o iubita disperata,pot sa inteleg unele chestii).ideea e ca probabil a inceput sa i placa prea tare,si da,poate e un prim pas spre infidelitate,who knows?...


vezi ...asta e buba,
in loc sa fi tu cea care ii face masaj, preferi sa-i faca alta ... daca il iubeai cu adevarat, tu erai cea care ii facea masaj

uuuuhhhhh ce bune sunt masajele



lool,cred k aici nu mai e vb de masajul in sine,ci de dorinta de a simti alt trupsor delicat pe spate si pe fatza bineinteles,dorinta de nou,si nah,daca tot e la moda,el de ce sa nu o faca??
si sa stii ca eu chiar ma pricep la masaj
RebecaA
Postat pe 6 Februarie 2011 21:34
De la: RebecaA, la data 2011-02-06 21:34:30...el de ce sa nu o faca??
si sa stii ca eu chiar ma pricep la masaj


pune-l sa-ti faca... chiar e fraier daca nu o face

iar despre faptul ca te pricei....din pacat nu-ti foloseste la nimic daca alta e cea care il face


PS.. eu nu sunt de acord ca un strain sa-i faca masaj erotic iubitei mele
battleofwits
Postat pe 6 Februarie 2011 21:37
De la: battleofwits, la data 2011-02-06 21:37:42
De la: RebecaA, la data 2011-02-06 21:34:30...el de ce sa nu o faca??
si sa stii ca eu chiar ma pricep la masaj


pune-l sa-ti faca... chiar e fraier daca nu o face

iar despre faptul ca te pricei....din pacat nu-ti foloseste la nimic daca alta e cea care il face


PS.. eu nu sunt de acord ca un strain sa-i faca masaj erotic iubitei mele



bineinteles dragule,voi sunteti barbati si credeti ca totul vi se cuvine....DISCRIMINARE ne facem masaj reciproc,dar nah,am fost plecata 4 zile si probabil nu a mai avut rabdare
RebecaA
Postat pe 6 Februarie 2011 21:44
De la: RebecaA, la data 2011-02-06 21:44:01...am fost plecata 4 zile si probabil nu a mai avut rabdare

hmmm ...
battleofwits
Postat pe 6 Februarie 2011 21:49
De la: RebecaA, la data 2011-02-06 21:26:32
De la: mimi_ca29, la data 2011-02-06 21:21:51Probabil am eu o dispozitie nu prea buna, dar..de ce ar avea nevoie un barbat normal, aflat intr-o relatie normala, cu sentimente si tot tacamul..de masaj erotic? Tu nu poti sa-i faci masaj sau cum???? Acum inteleg de ce apar infidelitatile Probabil sunt eu inapoiata de nu inteleg situatia



mda,probabil multe ne intrebam asta.ideea e ca,decat sa faca alte tampenii,masajul mi s a parut ok(nu sunt o iubita disperata,pot sa inteleg unele chestii).ideea e ca probabil a inceput sa i placa prea tare,si da,poate e un prim pas spre infidelitate,who knows?...


Hai mai Rebeca, ce naiba?? Chiar nu mi se pare normal... Nu crapa omu' daca sta singurel cateva zile...si care e smecheria la acel masaj erotic? Chiar nu stiu.. Ejaculeaza sau nu? Care e placerea? Poate asa mai aflu si eu ( de inapoiata ce sunt) ceva
mimi_ca29
Postat pe 6 Februarie 2011 21:53
De la: mimi_ca29, la data 2011-02-06 21:53:03...care e smecheria la acel masaj erotic? Chiar nu stiu.. Ejaculeaza sau nu? Care e placerea? Poate asa mai aflu si eu ( de inapoiata ce sunt) ceva


auciii ...ai ramas in urma cu tehnologia
vezi sa nu se upgradeze barbatetu de la concurenta

pune mana si invata repede niste tehnici, ca nu mai tine smecheria
battleofwits
Postat pe 6 Februarie 2011 21:57
De la: battleofwits, la data 2011-02-06 21:57:35
De la: mimi_ca29, la data 2011-02-06 21:53:03...care e smecheria la acel masaj erotic? Chiar nu stiu.. Ejaculeaza sau nu? Care e placerea? Poate asa mai aflu si eu ( de inapoiata ce sunt) ceva


auciii ...ai ramas in urma cu tehnologia
vezi sa nu se upgradeze barbatetu de la concurenta

pune mana si invata repede niste tehnici, ca nu mai tine smecheria
kudika195501
Postat pe 6 Februarie 2011 22:00
De la: battleofwits, la data 2011-02-06 21:57:35
De la: mimi_ca29, la data 2011-02-06 21:53:03...care e smecheria la acel masaj erotic? Chiar nu stiu.. Ejaculeaza sau nu? Care e placerea? Poate asa mai aflu si eu ( de inapoiata ce sunt) ceva


auciii ...ai ramas in urma cu tehnologia
vezi sa nu se upgradeze barbatetu de la concurenta

pune mana si invata repede niste tehnici, ca nu mai tine smecheria



masaj erotic cu facaletu satisfactie garantata,gratis si la domiciliu
RebecaA
Postat pe 6 Februarie 2011 22:02
De la: battleofwits, la data 2011-02-06 21:57:35
De la: mimi_ca29, la data 2011-02-06 21:53:03...care e smecheria la acel masaj erotic? Chiar nu stiu.. Ejaculeaza sau nu? Care e placerea? Poate asa mai aflu si eu ( de inapoiata ce sunt) ceva


auciii ...ai ramas in urma cu tehnologia
vezi sa nu se upgradeze barbatetu de la concurenta

pune mana si invata repede niste tehnici, ca nu mai tine smecheria


Mai Muschiulet, eu am stilul meu.. il urc pe pereti si il cobor la fel de repede daca vreau dar chiar vreau sa stiu de ce unii barbati merg la masaj erotic cand au persoana iubita alaturi. Probabil e printre singurele lucruri pe care nu le inteleg, iar daca asta ma face sa fiu o ignoranta .....atunci chiar sunt
mimi_ca29
Postat pe 6 Februarie 2011 22:03
De la: mimi_ca29, la data 2011-02-06 21:53:03
De la: RebecaA, la data 2011-02-06 21:26:32
De la: mimi_ca29, la data 2011-02-06 21:21:51Probabil am eu o dispozitie nu prea buna, dar..de ce ar avea nevoie un barbat normal, aflat intr-o relatie normala, cu sentimente si tot tacamul..de masaj erotic? Tu nu poti sa-i faci masaj sau cum???? Acum inteleg de ce apar infidelitatile Probabil sunt eu inapoiata de nu inteleg situatia



mda,probabil multe ne intrebam asta.ideea e ca,decat sa faca alte tampenii,masajul mi s a parut ok(nu sunt o iubita disperata,pot sa inteleg unele chestii).ideea e ca probabil a inceput sa i placa prea tare,si da,poate e un prim pas spre infidelitate,who knows?...


Hai mai Rebeca, ce naiba?? Chiar nu mi se pare normal... Nu crapa omu' daca sta singurel cateva zile...si care e smecheria la acel masaj erotic? Chiar nu stiu.. Ejaculeaza sau nu? Care e placerea? Poate asa mai aflu si eu ( de inapoiata ce sunt) ceva



pai,orima data sta pe spate,domnisoara maseaza picioare,fund spate,alea alea,apoi se intoarce cu fatza,domnisoara isi pune un crac intre picioarele dansului si incepe sa si frece sanii(mari sau mici,dupa caz)de pieptul domnului,apoi pune mana pi colo pi colo,si da,se ejaculeaza,daca are noroc si i se scoala
RebecaA
Postat pe 6 Februarie 2011 22:04
De la: mimi_ca29, la data 2011-02-06 22:03:08... vreau sa stiu de ce unii barbati merg la masaj erotic cand au persoana iubita alaturi. Probabil e printre singurele lucruri pe care nu le inteleg, iar daca asta ma face sa fiu o ignoranta .....atunci chiar sunt


e la fel ca si cu sexul oral....daca nu-l primesti acasa il cauti la o profesionista

battleofwits
Postat pe 6 Februarie 2011 22:06
De la: RebecaA, la data 2011-02-06 22:04:22domnisoara maseaza picioare,fund spate,alea alea,apoi se intoarce cu fatza,domnisoara isi pune un crac intre picioarele dansului si incepe sa si frece sanii(mari sau mici,dupa caz)de pieptul domnului,apoi pune mana pi colo pi colo,si da,se ejaculeaza,daca are noroc si i se scoala


daca erai tu "domnisoara"? ...mai stateai tu acum sa postezi pe forum
battleofwits
Postat pe 6 Februarie 2011 22:08
De la: RebecaA, la data 2011-02-06 20:18:24Buna seara.M-ar interesa parerea voastra cu privire la acest subiect.Eu si partenerul meu am fost prima data impreuna,a fost cat de cat ok,nimic spectaculos,pot sa spun ca am facut o mai mult pentru el.
i am spus ca nu ma deranjeaza daca merge singur,pentru ca pana la urma daca vrea sa o faca,o face si fara acordul meu.Problema este ca nu vreau sa stiu cand si unde,iar el are obiceiul sa lase carti de vizita si bonurile de la salon prin casa,ceea ce este aiurea.s a intamplat de 2 ori...nu locuim impreuna in permanenta,avem o relatie la distanta,am avut ocazia sa stam impreuna 2 luni,timp in care el era in alt oras si petreceam timpul cand colo cand colo...Mie mi se pare lipsa de respect fata de mine,chiar imi doresc sa aflu alte pareri,poate sunt eu paranoia...
Va multumesc







... bai frate, cind va aude omul zau daca nu va meritati soarta !!! ... ori sinteti handicapati ori ati luat-o cu sorcova rau de tot in ''democratia'' asta si nu mai stiti nici ce vreti de la viata ... daca ai un ''prieten'' care isi ''doreste'' astfel de masaje e clar ca esti doar un surogat pentru el ... adica ... te pompeaza pe tine ... gratis bineinteles ... si se mai duce si pe la altele sa il ... masturbeze !!! ... pe bani ... ... e delirant sa citesti astfel de imbecilitati dar si ''problemele'' cu care te confrunti ... pur si simplu ... DELIRANT ...

... sincer ... ori esti proasta de puti ori ''prietenul'' tau e un obsedat ... as crede ca putin din amindoua ... ... si probabil ca nici banii nu va ajung !!! ...

marco918
Postat pe 6 Februarie 2011 22:14
De la: battleofwits, la data 2011-02-06 22:06:09
De la: mimi_ca29, la data 2011-02-06 22:03:08... vreau sa stiu de ce unii barbati merg la masaj erotic cand au persoana iubita alaturi. Probabil e printre singurele lucruri pe care nu le inteleg, iar daca asta ma face sa fiu o ignoranta .....atunci chiar sunt


e la fel ca si cu sexul oral....daca nu-l primesti acasa il cauti la o profesionista



Uite ca indraznesc sa spun ca Rebeca chiar ii ofera si sex oral...( sa-mi fie cu iertare , Rebeca)...na ca m-am blocat...nu mai siu ce am vrut sa zic..mai are omu si zile cu adevarat rele
mimi_ca29
Postat pe 6 Februarie 2011 22:15
De la: marco918, la data 2011-02-06 22:14:46
De la: RebecaA, la data 2011-02-06 20:18:24Buna seara.M-ar interesa parerea voastra cu privire la acest subiect.Eu si partenerul meu am fost prima data impreuna,a fost cat de cat ok,nimic spectaculos,pot sa spun ca am facut o mai mult pentru el.
i am spus ca nu ma deranjeaza daca merge singur,pentru ca pana la urma daca vrea sa o faca,o face si fara acordul meu.Problema este ca nu vreau sa stiu cand si unde,iar el are obiceiul sa lase carti de vizita si bonurile de la salon prin casa,ceea ce este aiurea.s a intamplat de 2 ori...nu locuim impreuna in permanenta,avem o relatie la distanta,am avut ocazia sa stam impreuna 2 luni,timp in care el era in alt oras si petreceam timpul cand colo cand colo...Mie mi se pare lipsa de respect fata de mine,chiar imi doresc sa aflu alte pareri,poate sunt eu paranoia...
Va multumesc







... bai frate, cind va aude omul zau daca nu va meritati soarta !!! ... ori sinteti handicapati ori ati luat-o cu sorcova rau de tot in ''democratia'' asta si nu mai stiti nici ce vreti de la viata ... daca ai un ''prieten'' care isi ''doreste'' astfel de masaje e clar ca esti doar un surogat pentru el ... adica ... te pompeaza pe tine ... gratis bineinteles ... si se mai duce si pe la altele sa il ... masturbeze !!! ... pe bani ... ... e delirant sa citesti astfel de imbecilitati dar si ''problemele'' cu care te confrunti ... pur si simplu ... DELIRANT ...

... sincer ... ori esti proasta de puti ori ''prietenul'' tau e un obsedat ... as crede ca putin din amindoua ... ... si probabil ca nici banii nu va ajung !!! ...




pe bune???a ajuns netu la Caracal??tehnologia asta ce face mai nene
RebecaA
Postat pe 6 Februarie 2011 22:16
De la: battleofwits, la data 2011-02-06 22:06:09
De la: mimi_ca29, la data 2011-02-06 22:03:08... vreau sa stiu de ce unii barbati merg la masaj erotic cand au persoana iubita alaturi. Probabil e printre singurele lucruri pe care nu le inteleg, iar daca asta ma face sa fiu o ignoranta .....atunci chiar sunt


e la fel ca si cu sexul oral....daca nu-l primesti acasa il cauti la o profesionista







... vasilica ... ai dreptate ... cu proastele astea nimic nu e imposibil ... daca ati fi avut femei adevarate in fata le pupati si picioarele cind le deschideau ... nici nu va mai gindesteati la orale si la anale ... ... dar cu prostia e atit de ieftinaaaaaaa ... ... si a voastra si a lor e normal ca viata pare atit de simpla ...

marco918
Postat pe 6 Februarie 2011 22:17
De la: mimi_ca29, la data 2011-02-06 22:15:57
De la: battleofwits, la data 2011-02-06 22:06:09
De la: mimi_ca29, la data 2011-02-06 22:03:08... vreau sa stiu de ce unii barbati merg la masaj erotic cand au persoana iubita alaturi. Probabil e printre singurele lucruri pe care nu le inteleg, iar daca asta ma face sa fiu o ignoranta .....atunci chiar sunt


e la fel ca si cu sexul oral....daca nu-l primesti acasa il cauti la o profesionista



Uite ca indraznesc sa spun ca Rebeca chiar ii ofera si sex oral...( sa-mi fie cu iertare , Rebeca)...na ca m-am blocat...nu mai siu ce am vrut sa zic..mai are omu si zile cu adevarat rele




eeehhh,m am rusinat...
RebecaA
Postat pe 6 Februarie 2011 22:18
De la: RebecaA, la data 2011-02-06 22:16:56
De la: marco918, la data 2011-02-06 22:14:46
De la: RebecaA, la data 2011-02-06 20:18:24Buna seara.M-ar interesa parerea voastra cu privire la acest subiect.Eu si partenerul meu am fost prima data impreuna,a fost cat de cat ok,nimic spectaculos,pot sa spun ca am facut o mai mult pentru el.
i am spus ca nu ma deranjeaza daca merge singur,pentru ca pana la urma daca vrea sa o faca,o face si fara acordul meu.Problema este ca nu vreau sa stiu cand si unde,iar el are obiceiul sa lase carti de vizita si bonurile de la salon prin casa,ceea ce este aiurea.s a intamplat de 2 ori...nu locuim impreuna in permanenta,avem o relatie la distanta,am avut ocazia sa stam impreuna 2 luni,timp in care el era in alt oras si petreceam timpul cand colo cand colo...Mie mi se pare lipsa de respect fata de mine,chiar imi doresc sa aflu alte pareri,poate sunt eu paranoia...
Va multumesc







... bai frate, cind va aude omul zau daca nu va meritati soarta !!! ... ori sinteti handicapati ori ati luat-o cu sorcova rau de tot in ''democratia'' asta si nu mai stiti nici ce vreti de la viata ... daca ai un ''prieten'' care isi ''doreste'' astfel de masaje e clar ca esti doar un surogat pentru el ... adica ... te pompeaza pe tine ... gratis bineinteles ... si se mai duce si pe la altele sa il ... masturbeze !!! ... pe bani ... ... e delirant sa citesti astfel de imbecilitati dar si ''problemele'' cu care te confrunti ... pur si simplu ... DELIRANT ...

... sincer ... ori esti proasta de puti ori ''prietenul'' tau e un obsedat ... as crede ca putin din amindoua ... ... si probabil ca nici banii nu va ajung !!! ...




pe bune???a ajuns netu la Caracal??tehnologia asta ce face mai nene






... ... indiferent unde a ajuns asta nu anuleaza prostia pe care o degaji ... ... ia zi ... cum e o zi din viata voastra de ''prieteni'' buni ... sa ne distram si noi astia din caracal ...

... apropo ... tie ti-ar da macar un sfert din banii pe care ii da la frecangeala ? ... nuuuuuu, ca esti prea ... ieftina ...

marco918
Postat pe 6 Februarie 2011 22:19
De la: marco918, la data 2011-02-06 22:17:06
De la: battleofwits, la data 2011-02-06 22:06:09
De la: mimi_ca29, la data 2011-02-06 22:03:08... vreau sa stiu de ce unii barbati merg la masaj erotic cand au persoana iubita alaturi. Probabil e printre singurele lucruri pe care nu le inteleg, iar daca asta ma face sa fiu o ignoranta .....atunci chiar sunt


e la fel ca si cu sexul oral....daca nu-l primesti acasa il cauti la o profesionista







... vasilica ... ai dreptate ... cu proastele astea nimic nu e imposibil ... daca ati fi avut femei adevarate in fata le pupati si picioarele cind le deschideau ... nici nu va mai gindesteati la orale si la anale ... ... dar cu prostia e atit de ieftinaaaaaaa ... ... si a voastra si a lor e normal ca viata pare atit de simpla ...





ori esti gay,ori impotent,sau chiar ambele,pari foarte frustrat,sigur nu ai nevoie sa mergi la toaleta??
RebecaA
Postat pe 6 Februarie 2011 22:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
V-ati gandit vreodata la sinucidere? 141 De la: cathysailor 28 Iunie 2009 18:14
Desore iubire 19 De la: Barbie30 31 Iulie 2010 19:03
Exista Femei ninfomane? 54 De la: alegro6543 8 Februarie 2011 18:29
cine este de vina? 37 De la: dorina_77 5 Septembrie 2009 12:46
waiting for orgasm 17 De la: kudika046295 4 Februarie 2010 11:34