Setari Cookie-uri

Virginitatea..cik..in zilele noastre

Acum cateva zile am avut o discutie cu un var. Mi-a povestit k are o prietena, arata f bine, 20 de ani, virgina. Toate bune si frumoase. Mi-a zis k selasa f greu, ca e f speriata. Numai ca au avut un mic sejur la mare si mi-a povestit ca nu a facut sex dar s-a folosit de mana, atingeri, oral, si el si ea. Curiozitatea mea este...ce sens are sa tii de aceasta virginitate cand stai sa o iei in gura ! adik ok, eviti gaura, dar ce virginitate e aia cand in rest faci de toate. Mai are vreun sens ?? Himenul ala intact este un trofeu sau cum ? :))) mai amprietene care la fel fac oral, anal, dar nu normal :)))

Postat pe 1 Septembrie 2008 23:15
ce are anal,oral cu normal?.........fiecare face vrea ...........

Postat pe 1 Septembrie 2008 23:17
Eu ziceam ca mi se pare ciudat sa devii paranoia cand se apropie de vagin atata timp cat in rest nu ai inhibitii deloc.

Postat pe 1 Septembrie 2008 23:22
pai stii de fapt cum gandeste ..........daca ma ia unu de nevasta vede ca sunt virgina ca eu saracutza sunt atat de fu...in gura incat m-am saturat,asa si anal.......intelegi...poate ca ii e frica atunci cand se va darui pers iubite sa nu creada cv rau despre ea.......parerea mea

Postat pe 1 Septembrie 2008 23:27
asta-i ca-n bancul ala cu tipul care dorea nevasta virgina...cauta ce cauta si de-abia pe la gradinita x gaseste una... fericit o cere de nevasta...la care replica fetitei: da cu gurita cum ramane?

Postat pe 1 Septembrie 2008 23:37
.inocica ...ai dreptate

Postat pe 1 Septembrie 2008 23:38
:))))

Postat pe 1 Septembrie 2008 23:46
Vorba lui Georgia99 , nu cred eu ca trebuie dramatizat, atata timp cat ii permitzi unele lucruri, shi baiatul intzelege ceva, nu cred k ar trebui sa-l aduci pana pe a "98-a scara a Zidului Chinezesc" . Ori ii permitzi de-toate , ori nimic , nu mai suntem pe timpul lui Ceaushescu , decat in noaptea nuntzii sex. Mai bine eshti sincera shi ii zici de la inceput (de prima data cand incearca , mai precis) , ce shi cum. Mai mult il inraieshti , nu potzi baga in acelashi mediu mentalitatea unei fete cu mentalitatea unui baiat. Intotdeauna vor fi dubii
Dangereux
Postat pe 2 Septembrie 2008 15:22
bai zapaciala sunt un baiat de 20 de ani si sunt virgin mi se parea ceva aiurea sa zic la cineva asat imi era rusine ma simtzeam nush cum prost asa nush dar daca stam bine si ne gandim baietzi stau cu gandul ca ce buna este ce bine ara si ce ias trageo dar eu nu pot fi ca restul ca ma bate Dumnezeu dar daca stau sa ma gandesc sunt madru ca in ziua de azi suntem niste raritazi de baiezti care sunte virgini la o varsta depasita de 19 ani,in ziua de azi este prea multa curviee pe pamant,am colindat cateva tzari din europa si am intalnit fel si fel de panarame de femeicare veneau asa direct cu prezervativul la ine si hai sa ne-o tragem dar leam respins ca ii mai bine sa nu fi dependent de a face dragoste sex .....la revedere
Lukian
Postat pe 3 Septembrie 2008 10:20
De la: Georgia99, la data 2008-09-01 23:15:11Acum cateva zile am avut o discutie cu un var. Mi-a povestit k are o prietena, arata f bine, 20 de ani, virgina. Toate bune si frumoase. Mi-a zis k selasa f greu, ca e f speriata. Numai ca au avut un mic sejur la mare si mi-a povestit ca nu a facut sex dar s-a folosit de mana, atingeri, oral, si el si ea. Curiozitatea mea este...ce sens are sa tii de aceasta virginitate cand stai sa o iei in gura ! adik ok, eviti gaura, dar ce virginitate e aia cand in rest faci de toate. Mai are vreun sens ?? Himenul ala intact este un trofeu sau cum ? :))) mai amprietene care la fel fac oral, anal, dar nu normal :)))


Mi se pare ca pui problema gresit. Nu vad nimic rau in a folosi tehnicile premergatoare sexului inainte de a face sex propriu-zis. Cred ca iti ofera un confort psihic ca pertenerul sa iti cunoasca corpul si viceversa. Lucrurile vor evolua de aici, in mod normal spre sex vaginal.

Oricum, varul tau nu este exactly a gentleman daca se apuca sa povesteasca lucruri atat de intime.
Kathara
Postat pe 3 Septembrie 2008 10:37
Depinde cum priveste fiecare problema. Eu consider virginitatea ca fiind ceva pur, care nu implica niciun fel de sex. Iar varul meu mi-a povestit pt k suntem cei mai buni prieteni, nu k o barfa sau k sa rada de ea. Tine foatre mult la ea si e dispus sa astepte.

Postat pe 3 Septembrie 2008 11:10
De la: Lukian, la data 2008-09-03 10:20:33bai zapaciala sunt un baiat de 20 de ani si sunt virgin mi se parea ceva aiurea sa zic la cineva asat imi era rusine ma simtzeam nush cum prost asa nush dar daca stam bine si ne gandim baietzi stau cu gandul ca ce buna este ce bine ara si ce ias trageo dar eu nu pot fi ca restul ca ma bate Dumnezeu dar daca stau sa ma gandesc sunt madru ca in ziua de azi suntem niste raritazi de baiezti care sunte virgini la o varsta depasita de 19 ani,in ziua de azi este prea multa curviee pe pamant,am colindat cateva tzari din europa si am intalnit fel si fel de panarame de femeicare veneau asa direct cu prezervativul la ine si hai sa ne-o tragem dar leam respins ca ii mai bine sa nu fi dependent de a face dragoste sex .....la revedere





omule de ce nu te calugaresti....asa poate nu te mai bate D-man.
anderson
Postat pe 3 Septembrie 2008 11:27
De la: Georgia99, la data 2008-09-03 11:10:28Depinde cum priveste fiecare problema. Eu consider virginitatea ca fiind ceva pur, care nu implica niciun fel de sex. Iar varul meu mi-a povestit pt k suntem cei mai buni prieteni, nu k o barfa sau k sa rada de ea. Tine foatre mult la ea si e dispus sa astepte.


Sa inteleg ca pentru tine, ca totul sa corespunda standardelor tale, se ia una bucata fata care n-a vazut in viata ei un barbat gol, daramite sa-l mai atinga se intinde pe pat si se executa sex sanatos ca la tare? Sexul e ca si mersul, are niste etape. E aiurea rau sa nu treci prin ele, sa iei sugarul si sa-l pui sa alerge la maraton.
Kathara
Postat pe 3 Septembrie 2008 11:28
Poate fata are parinti duri, ii este frica sa faca pasul decisiv ca nu cumva sa o duca la doctor.
Sunt fel si fel de oameni pe lumea asta, parinti "protectori" care ajung sa bage spaima in copiii lor.
FairLight
Postat pe 3 Septembrie 2008 11:32
Poate fata are parinti duri, ii este frica sa faca pasul decisiv ca nu cumva sa o duca la doctor.
Sunt fel si fel de oameni pe lumea asta, parinti "protectori" care ajung sa bage spaima in copiii lor.
FairLight
Postat pe 3 Septembrie 2008 11:32
Poate se gandeste la celebra durere si de aia nu o face

Postat pe 3 Septembrie 2008 13:43
De la: FairLight, la data 2008-09-03 11:32:18Poate fata are parinti duri, ii este frica sa faca pasul decisiv ca nu cumva sa o duca la doctor.
Sunt fel si fel de oameni pe lumea asta, parinti "protectori" care ajung sa bage spaima in copiii lor.


Hmmm...dar parca citisem ca fata are 20 ani..:-?..dar,deh...mai sunt si parinti d-astia

Postat pe 3 Septembrie 2008 13:44
De la: Kathara, la data 2008-09-03 11:28:48
De la: Georgia99, la data 2008-09-03 11:10:28Depinde cum priveste fiecare problema. Eu consider virginitatea ca fiind ceva pur, care nu implica niciun fel de sex. Iar varul meu mi-a povestit pt k suntem cei mai buni prieteni, nu k o barfa sau k sa rada de ea. Tine foatre mult la ea si e dispus sa astepte.


Sa inteleg ca pentru tine, ca totul sa corespunda standardelor tale, se ia una bucata fata care n-a vazut in viata ei un barbat gol, daramite sa-l mai atinga se intinde pe pat si se executa sex sanatos ca la tare? Sexul e ca si mersul, are niste etape. E aiurea rau sa nu treci prin ele, sa iei sugarul si sa-l pui sa alerge la maraton.


:) stiu si eu ce etape are si am trecut prin ele. inainte de a afce sex propriu zic mi se pare ok sa te atingi, sa vezi, dar in acelasi timp este bataie de joc pt baiat sa faci timp de 3 luni doar sex anal si oral si sa zici k iti e teama sa faci normal. sexul anal este mult mai dureros decat cel normal asa k...nsh

Postat pe 3 Septembrie 2008 13:50
batae de joc pentru baiat!!!!!?
daca exista vreo urma de iubire in relatia de care pomesti tu, statea si un an fara sa-i largeasca fundu'.
daca nush, nush!

Postat pe 3 Septembrie 2008 13:58
"Pentru un barbat castitatea si himenul cadou? Si eu ce primesc cadou? "

un opel astra pe motorina!

Postat pe 3 Septembrie 2008 14:33
Ea a venit cu ideea sa ii largeasca fundul :))) mi-a povestiti k prima data cand a vrut sa ii puna mana pe sani, prin tricou, a sarit speriata si nu a mai vb cu el o sapt :)) iar de atunci el nu a mai avut curajul sa ii propuna ceva :)

Postat pe 3 Septembrie 2008 15:27
smart roadster îmi place mai mult ca opel astra.

Full_Metal_Jacket
Postat pe 3 Septembrie 2008 21:35
Nu ai precizat ca au facut sex anal. Da, ciudat. O practica intalnita prin tarile arabe (nu, nu sunt obsedata!), am prieteni acolo care saracii n-am facut decat sex anal si oral toata viata si de-abia asteapta sa se insoare sa vada si ei cum e sexul normal.
Kathara
Postat pe 3 Septembrie 2008 22:32
di_cristina
Postat pe 27 Septembrie 2008 04:58
Mi se pare ca pui problema gresit. Nu vad nimic rau in a folosi tehnicile premergatoare sexului inainte de a face sex propriu-zis. Cred ca iti ofera un confort psihic ca pertenerul sa iti cunoasca corpul si viceversa. Lucrurile vor evolua de aici, in mod normal spre sex vaginal.

Oricum, varul tau nu este exactly a gentleman daca se apuca sa povesteasca lucruri atat de intime.

katharasa inteleg ca in ziua de azi tehnicile pregatitoate si cunoasterea partenerului au devenit: sexul oral si anal?? doamne ca ma minunez ce citesc aici. adica in ziua de azi tre sa o sugem mult si bine si sa ne rupem fundurile ca sa ne cunoastem partenerul???? hai ca imi vine sa o iau pe sosea singurica ca sa-mi revin.

Lucrurile vor evolua de aici, in mod normal spre sex vaginal.
si asta cum mai vine???stiam ca sexul vaginal duce spre un sex oral (eventual cine practica anal)si spre sex anal. sa fiu eu a dracu daca imi vine sa cred ce citesc aici.adica oameni buni tre sa o sugem si sa ne punem funduletele la bataie mult si bine si dupaia sa vedem daca e bine sau nu sa facem si sex vaginal ca de..poate nu ne cunostem bine partenerul,poate nu ne place marimea si nu vrem sa suparam vaginul.....si de aici sa deduc ca intai se face sex fara prezervativ si dupaia daca imi cunosc partenerul suficient folosesc prezervativ??? sa ma lamureasca bai nene si pe mine cineva ca imi vine sa ma apuc de crosetat si sa renunt la internet..
si in legatura cu varul fetei care a povestit faza: eu cred ca a simtit nevoia sa spuna cuiva sau sa discute despre acest lucru sau ai uitat ca oamenii mai si comunica? din cate ai scris tu acolo mi-ai dovedit ca nu numai asta ai uitat si si multe alte lucruri...
di_cristina
Postat pe 28 Septembrie 2008 07:58
De la ce spunea Kathara mai sus- si pana la a nu mai conta daca sunt de acelasi sex nu-i nici macar un pas intreg; ( pai ce mai conteaza- daca tot incep cu ..dosul...daca "fata" accepta orice altceva...poate nici nu mai conteaza sexul :-))
In rest- cam asa stiam si eu: ca intai....e normal si apoi...fantezii;
arabii si alti maghrebieni - treaba lor; Ei au descoperit si alte famtezii (de ex: femeile kamikaze, copii- bomba si alte "delicii" ) asa ca nu-i de discutat intr-o epoca ( si o tara care se vrea/vor) moderna/e
G_I_JOE
Postat pe 29 Septembrie 2008 16:46
mie mi se pare absurd sa faci lucrurile astea anal si oral si sa nu te....efectiv!ce rost are?dar stiu eu cum gandesc femeile!pai astept si cand gasesc unul super cu bani si cu masini o fac pe virginica,pe nevinovata,pe sfanta!si de cele mai multe ori reusesc!!

Postat pe 30 Septembrie 2008 10:15
De la: Lukian, la data 2008-09-03 10:20:33bai zapaciala sunt un baiat de 20 de ani si sunt virgin mi se parea ceva aiurea sa zic la cineva asat imi era rusine ma simtzeam nush cum prost asa nush dar daca stam bine si ne gandim baietzi stau cu gandul ca ce buna este ce bine ara si ce ias trageo dar eu nu pot fi ca restul ca ma bate Dumnezeu dar daca stau sa ma gandesc sunt madru ca in ziua de azi suntem niste raritazi de baiezti care sunte virgini la o varsta depasita de 19 ani,in ziua de azi este prea multa curviee pe pamant,am colindat cateva tzari din europa si am intalnit fel si fel de panarame de femeicare veneau asa direct cu prezervativul la ine si hai sa ne-o tragem dar leam respins ca ii mai bine sa nu fi dependent de a face dragoste sex .....la revedere


la felul in care gandesti si te exprimi vei ramane virgin inca 1000 de ani sau poate o sa ai noroc si o sa gasesti una din 1900 toamna cu ochelari de cal asa ca tine ,bafta
adistefi1970
Postat pe 30 Septembrie 2008 10:42
De la: G_I_JOE, la data 2008-09-29 16:46:06De la ce spunea Kathara mai sus- si pana la a nu mai conta daca sunt de acelasi sex nu-i nici macar un pas intreg; ( pai ce mai conteaza- daca tot incep cu ..dosul...daca "fata" accepta orice altceva...poate nici nu mai conteaza sexul :-))
In rest- cam asa stiam si eu: ca intai....e normal si apoi...fantezii;
arabii si alti maghrebieni - treaba lor; Ei au descoperit si alte famtezii (de ex: femeile kamikaze, copii- bomba si alte "delicii" ) asa ca nu-i de discutat intr-o epoca ( si o tara care se vrea/vor) moderna/e


sexul normal nu se compara cu nimic,fanteziile sunt doar pura curiozitate si ar trebui sa le experimentezi cu persoana in care ai f multa incredere si care raspunde pozitiv sentimentelor tale.
Restul este atractie animalica pura.
adistefi1970
Postat pe 30 Septembrie 2008 10:45
Adfitza, se vede ca ai o varsta, se vede ca ai experienta, asa ca ma inclin in fata opiniei tale. Si subscriu.
Lucia1971
Postat pe 30 Septembrie 2008 10:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CUM NE INGRIJIM SANII 40 De la: iris_4_ever 4 Iunie 2009 17:41
Baieti singuri 23 De la: kudika148171 23 Martie 2010 17:51
Virgin si virgina 18 De la: kudika514756 19 Aprilie 2012 17:55
Care a fost cea mai adanca penetrare de care ati avut parte 4 De la: kudika_12406 24 August 2012 19:09
Baiat virgina cauta fata virgina 37 De la: kudika135154 9 Octombrie 2011 11:03