Setari Cookie-uri

ABERATII

am promis de ceva timp un astfel de topic!
Aici e patria obsedatilor de zodii, pozitii sexuale, lacune orgasmice, etc...
haideti.... desfasurati-va in voie, dar NU MAI DESCHIDETI ALTE TOPICURI DE ACEST GEN!!!
Anissia27
Postat pe 2 Septembrie 2008 13:33
Anissia27
Postat pe 2 Septembrie 2008 13:38



Postat pe 2 Septembrie 2008 15:39
De la: Anissia27, la data 2008-09-02 13:33:43am promis de ceva timp un astfel de topic!
Aici e patria obsedatilor de zodii, pozitii sexuale, lacune orgasmice, etc...
haideti.... desfasurati-va in voie, dar NU MAI DESCHIDETI ALTE TOPICURI DE ACEST GEN!!!



Eu cred ca tu ai o mare obsesie...site-ul este gandit bine.Iar forum-ul este pentru cei care vor sa-si spuna of-ul(ca poate ca acasa nu au cui alcuiva sa-l spuna,cum mi se intampla mie)si cauta anumite raspunsuri.Iar cel mai mare avantaj este acela ca poate primi ajutor moral de la mai multe persoane.
NU am stat sa descopar aberatiile altora,dar nu mi-a placut ca m-ai judecat gresit pt subiectul deschis de mine.


OPEN YOUR MIND!!!!!!
lil_devil
Postat pe 3 Septembrie 2008 15:52
fata, tu ai o mare problema!
e treaba ta daca o constientizezi sau nu, te priveste exclusiv tot ceea ce faci si intreprinzi, scuzele mele sincere ca m-am bagat in topicul tau, fii fericita cu tine insati pe mai departe, iar daca ma desconsideri intr-un asemenea hal te rog frumos sa nu mi te mai adresezi, ok?
o zi buna iti doresc,
pa!
Anissia27
Postat pe 3 Septembrie 2008 15:54
helloyoana, daca mai ai vreo nelamurire poti s aintrebi oriunde pt k este un forum public, iar eu cred ca nu sunt atat de multi deranjati de aceste teme, mai sunt si oameni care vor sa ajute cu un sfat, cu ce pot. cu zodiile nu sunt de acord nici eu, obsesia compatibilitatii ( aiurea rau de tot).

Postat pe 3 Septembrie 2008 15:56
De la: Georgia99, la data 2008-09-03 15:56:03helloyoana, daca mai ai vreo nelamurire poti s aintrebi oriunde pt k este un forum public, iar eu cred ca nu sunt atat de multi deranjati de aceste teme, mai sunt si oameni care vor sa ajute cu un sfat, cu ce pot. cu zodiile nu sunt de acord nici eu, obsesia compatibilitatii ( aiurea rau de tot).


Merci Georgia,atunci mai vorbim,cand o sa am noutati sau nelamuriri.Dar sa sti ca eu nu sunt obsedata de zodii,si nici nu prea cred in el,il mai citesc din curiozitate.Dar horoscopul de luna aceasta mi se potriveste ca o manusa.Nu mi s-a mai intamplat niciodata asa ceva!
lil_devil
Postat pe 3 Septembrie 2008 16:37
special ptr coman.... si restul "puiutzilor" de tagma lui... ptr voi, aici e "acasa"
Anissia27
Postat pe 22 Septembrie 2008 14:21
Ups ..am nimerit si eu aici ca orbu' Braila! Deci,ma tirez,,,o remarca totusi,,,ce naiba e cu compatibilitatile astea?Sunt atatea site-uri unde ti se calculeaza astrogramele,ti se dau detalii...oricum fiecare e diferit,,,chiar daca facem parte din aceeasi zodie...Noapte buna!Trec pe acvaria.com sa ma documentez.Aviz amatorilor,aici gasiti lucruri interesante.

Postat pe 23 Septembrie 2008 23:57
well done..pt un topic denumit "aberatii" are destul sens.intradevar sunt si topicuri fara rost pe aici,dar sti ceva?dak nu ar fi si asa ceva apoi nu am mai putea sa le remarcam,sa le deosebim pe cele cu adevarat interesante si pline de substanta si continut,din care ai chiar ceva de invatat asa ca lasa-le si pe alea..isi au rostul lor
razz
Postat pe 2 Noiembrie 2008 00:38
ps:rating maxim de la mn pt topic.ai pus punctul pe I
razz
Postat pe 2 Noiembrie 2008 00:40
avem fiecare imaginatie,dar cat de mare este?

Postat pe 2 Noiembrie 2008 10:50
as tinde sa spun ca ceva mai mica, mai scurta, mai dureroasa, mai cum vreti voi comparativ cu prostia omeneasca ...
mirelacm
Postat pe 2 Noiembrie 2008 11:03
wow am nimerit intr-un mic razboi....sa stii ca toti putem deschide cate un astfel de topic tocmai ca sa aberam....cu cat iti vei dori mai mult cu atat nu se va intampla...esti egoista vrei doar tu sa fii vdeta si draga nu-i mai judeca pe ceilalti...vezi-ti gunoiul di ochii tai....eu chiar mi-a gasit prieteni compatibili ci viziunea mea despre viata....
just23
Postat pe 2 Noiembrie 2008 11:28
De la: just23, la data 2008-11-02 11:28:05wow am nimerit intr-un mic razboi....sa stii ca toti putem deschide cate un astfel de topic tocmai ca sa aberam....cu cat iti vei dori mai mult cu atat nu se va intampla...esti egoista vrei doar tu sa fii vdeta si draga nu-i mai judeca pe ceilalti...vezi-ti gunoiul di ochii tai....eu chiar mi-a gasit prieteni compatibili ci viziunea mea despre viata....

ce??? fata tu cu cine vb???
Anissia27
Postat pe 2 Noiembrie 2008 17:32
De la: just23, la data 2008-11-02 11:28:05wow am nimerit intr-un mic razboi....sa stii ca toti putem deschide cate un astfel de topic tocmai ca sa aberam....cu cat iti vei dori mai mult cu atat nu se va intampla...esti egoista vrei doar tu sa fii vdeta si draga nu-i mai judeca pe ceilalti...vezi-ti gunoiul di ochii tai....eu chiar mi-a gasit prieteni compatibili ci viziunea mea despre viata....



Draga,aunt multi nebuni p forumul asta so aunt nevoie d in topic special

Postat pe 2 Noiembrie 2008 18:42
De la: larykis, la data 2008-11-02 10:50:16avem fiecare imaginatie,dar cat de mare este?


pt unii imaginatia are un spectru foarte ingust de agtiune...se reduce la 12 zodii si combinatiile dintre ele...

dandanaua_reloaded
Postat pe 22 Noiembrie 2008 09:09
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-11-22 09:09:27
De la: larykis, la data 2008-11-02 10:50:16avem fiecare imaginatie,dar cat de mare este?


pt unii imaginatia are un spectru foarte ingust de agtiune...se reduce la 12 zodii si combinatiile dintre ele...


+ spectru redus in domeniul stiintific.optiunea gugal sarci e necunoscuta
+ folosirea forumului se reduce la deschiderea unui topic nou cu fiecare problema aparte, ca doar suntem individuali, sau cum scrise aia "fiecare prajitura cu reteta ei"
Full_Metal_Jacket
Postat pe 22 Noiembrie 2008 11:47
De la: bestdevilinside, la data 2008-11-22 11:47:05
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-11-22 09:09:27
De la: larykis, la data 2008-11-02 10:50:16avem fiecare imaginatie,dar cat de mare este?


pt unii imaginatia are un spectru foarte ingust de agtiune...se reduce la 12 zodii si combinatiile dintre ele...


+ spectru redus in domeniul stiintific.optiunea gugal sarci e necunoscuta
+ folosirea forumului se reduce la deschiderea unui topic nou cu fiecare problema aparte, ca doar suntem individuali, sau cum scrise aia "fiecare prajitura cu reteta ei"



vezi mai dracusor de ce militez eu pt reintroducerea confesiunilor???
acolo tot EMO -ul romanesc isi putea spune pasul fara sa mai deschida zeci de topicuri noi.....
dandanaua_reloaded
Postat pe 22 Noiembrie 2008 11:49
Pe mine m-ar ajuta un filtru unde sa aleg din mesajele noi diferite aspecte. Nu toate mesajele noi, doar anumite mesaje ...
Full_Metal_Jacket
Postat pe 22 Noiembrie 2008 12:31
ce rautacioasa esti fata..........dar nu am inteles nu ai vrea sa fi singura cu tine insati intro incapere inchisa nu in locuri publice..pt k obs un pic de sociopatie..fara suparare...

Postat pe 19 Ianuarie 2009 15:15
De la: mindeminde82, la data 2009-01-19 15:15:47ce rautacioasa esti fata..........dar nu am inteles nu ai vrea sa fi singura cu tine insati intro incapere inchisa nu in locuri publice..pt k obs un pic de sociopatie..fara suparare...


ai dreptate...a sti ca sunt si periculoasa..... raaaaau di tat ...(a se citi in dialect moldovenesc)
acum ca mi s-a implinit dorinta cu afuriseniile alea de confesiuni...am material garla sa ma distrez....
cat de spre topicul asta.... dor imi fu de el...da' raaaa...

sa traiasca zodiile... ca toto sunt la combinari de "n" luate cate "k ".
dandanaua_reloaded
Postat pe 20 Ianuarie 2009 23:30
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-01-20 23:30:30
De la: mindeminde82, la data 2009-01-19 15:15:47ce rautacioasa esti fata..........dar nu am inteles nu ai vrea sa fi singura cu tine insati intro incapere inchisa nu in locuri publice..pt k obs un pic de sociopatie..fara suparare...


ai dreptate...a sti ca sunt si periculoasa..... raaaaau di tat ...(a se citi in dialect moldovenesc)
acum ca mi s-a implinit dorinta cu afuriseniile alea de confesiuni...am material garla sa ma distrez....
cat de spre topicul asta.... dor imi fu de el...da' raaaa...

sa traiasca zodiile... ca toto sunt la combinari de "n" luate cate "k ".

Se referea probabil la mine
Eu ma bucur ca a mai aparut o adepta a pseudopsihologiei
Full_Metal_Jacket
Postat pe 21 Ianuarie 2009 00:22
De la: bestdevilinside, la data 2009-01-21 00:22:19
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-01-20 23:30:30
De la: mindeminde82, la data 2009-01-19 15:15:47ce rautacioasa esti fata..........dar nu am inteles nu ai vrea sa fi singura cu tine insati intro incapere inchisa nu in locuri publice..pt k obs un pic de sociopatie..fara suparare...


ai dreptate...a sti ca sunt si periculoasa..... raaaaau di tat ...(a se citi in dialect moldovenesc)
acum ca mi s-a implinit dorinta cu afuriseniile alea de confesiuni...am material garla sa ma distrez....
cat de spre topicul asta.... dor imi fu de el...da' raaaa...

sa traiasca zodiile... ca toto sunt la combinari de "n" luate cate "k ".

Se referea probabil la mine
Eu ma bucur ca a mai aparut o adepta a pseudopsihologiei



aaaah dracusor.... ma bucur atunci ca nu sunt eu in colimator ca si eu am pata pusa pe "zodiofili"....
ce tare suna....
dandanaua_reloaded
Postat pe 21 Ianuarie 2009 00:23
zodiofobo
Full_Metal_Jacket
Postat pe 21 Ianuarie 2009 00:32
that ' meeeee txs

ma distreaza sa ma prosteesc
vroiam sa spun ca ai dreptate sunt "zodiofoba"....
dandanaua_reloaded
Postat pe 21 Ianuarie 2009 00:34
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-01-21 00:34:49 that ' meeeee txs

ma distreaza sa ma prosteesc
vroiam sa spun ca ai dreptate sunt "zodiofoba"....

vezi si de aia imi place de tine...ca esti zodiofoba si te distreaza lupta zodiofililor...abnormilor
Full_Metal_Jacket
Postat pe 21 Ianuarie 2009 00:44
Cred ca asta e cel mai cool topic nu stiti cat ma amuzat sa vad ca va certati intre voi fetelor si ca nu va mai luati de baieti tineti-o tot asa
Pablo_Escobar_baron_Of_cocain
Postat pe 19 Februarie 2009 10:54
De la: Pablo_Escobar_baron_Of_cocain, la data 2009-02-19 10:54:50Cred ca asta e cel mai cool topic nu stiti cat ma amuzat sa vad ca va certati intre voi fetelor si ca nu va mai luati de baieti tineti-o tot asa


hai du-te maaaaaa!!!! nu mai spune, asa-i ca ni-s dragalase?

ia vezi-ti tu de treaba ta!!! asta ca sa ma iau si de un "barbat", cum te numesti tu
Anissia27
Postat pe 19 Februarie 2009 17:56
De la: Pablo_Escobar_baron_Of_cocain, la data 2009-02-19 10:54:50Cred ca asta e cel mai cool topic nu stiti cat ma amuzat sa vad ca va certati intre voi fetelor si ca nu va mai luati de baieti tineti-o tot asa


Saludo

Pablo amigo daca te mai supara una bella senora (solamente bella) directioneaz-o spre ( ---> ) mine. Comprende colega?
G_Bogdan
Postat pe 19 Februarie 2009 18:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
NU stiu ce sa fac???? 9 De la: balanta65 29 Iunie 2011 16:25
am nevoie de ajutor...in legatura cu un motanel 23 De la: otilia3012 1 Aprilie 2014 10:38
ce atitudine aveti vizavi de cele postate pe net despre 2012? 53 De la: geo_reincarcat_iara 20 Iulie 2010 23:15
va este frica de anul 2012??? si despre cipul inplantat..sub piele 69 De la: kokean 18 August 2010 06:55
ce parere aveti ...se va inbunatati viata,, 17 De la: kudika076978_iasomie 10 Iunie 2012 20:31