Setari Cookie-uri

Momentele neasteptate ne fac viata mai plina

V-ati gandit vre-odata sa faceti ceva inedit, ceva pe care cu greu l-ati face, ceva ce nu tine de a avea bani sau de a avea putere. Ceva simplu, ceva care sa va bucure si sa va de-a mai multa incredere. Fara a jigni pe cineva si fara a-l supune unor chinuri, sau a-l deranja intr-un fel. Care ar fi momentul tau inedit pe care l-ai incerca sau la care visezi sa il implinesti, sau poate iti va ramane in inima sau in minte pentru tot restul vietii? Aduna-ti doza de curaj si/sau de nebunie si implineste-l si impartaseste-l. Poate unii dintre noi chiar ne-am dori sa il realizam si inca nu ne-am gandit la el. O zi excelenta si plina de surprize cat mai placute.

Postat pe 12 Iulie 2009 11:33
V-ati gandit vre-odata sa faceti ceva inedit, ceva pe care cu greu l-ati face, ceva ce nu tine de a avea bani sau de a avea putere. Ceva simplu, ceva care sa va bucure si sa va de-a mai multa incredere. Fara a jigni pe cineva si fara a-l supune unor chinuri, sau a-l deranja intr-un fel. Care ar fi momentul tau inedit pe care l-ai incerca sau la care visezi sa il implinesti, sau poate iti va ramane in inima sau in minte pentru tot restul vietii? Aduna-ti doza de curaj si/sau de nebunie si implineste-l si impartaseste-l. Poate unii dintre noi chiar ne-am dori sa il realizam si inca nu ne-am gandit la el. O zi excelenta si plina de surprize cat mai placute.
citystella
Postat pe 12 Iulie 2009 11:50
De la: STELLA_STAR, la data 2009-07-12 11:50:56V-ati gandit vre-odata sa faceti ceva inedit, ceva pe care cu greu l-ati face, ceva ce nu tine de a avea bani sau de a avea putere. Ceva simplu, ceva care sa va bucure si sa va de-a mai multa incredere. Fara a jigni pe cineva si fara a-l supune unor chinuri, sau a-l deranja intr-un fel. Care ar fi momentul tau inedit pe care l-ai incerca sau la care visezi sa il implinesti, sau poate iti va ramane in inima sau in minte pentru tot restul vietii? Aduna-ti doza de curaj si/sau de nebunie si implineste-l si impartaseste-l. Poate unii dintre noi chiar ne-am dori sa il realizam si inca nu ne-am gandit la el. O zi excelenta si plina de surprize cat mai placute.


Am mai intrebat pe unul pe altul, de ce se intampla ca atunci cand postez un nou subiect sa apara ca initiat de o alta persoana. Inca mai apare ca fiind introdus de alta persoana, acum de o alta, de o femeie, la momentul cand l-am postat era un barbat ca si initiator. Dar postarea e a mea.
citystella
Postat pe 16 Aprilie 2010 18:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Promovare petitie: "Indemnizatia pentru cresterea copilului sa ramana 85% din salariu" 1 De la: adrianavata 17 Mai 2010 23:20
Petrecere majorat 17 De la: 26 Octombrie 2016 13:02
timp liber 1 De la: kudika099685 25 August 2012 21:19
vrei sa stii cine esti? 6 De la: kudika415575 28 Iulie 2011 22:11
Rochita Sophia Tolli de vanzare 1 De la: Seraphyca 25 Iulie 2010 21:31