Setari Cookie-uri

eu rac ,el capricorn,ce parere avetzi?

ce ziceti de acesta combinatie care toti o descriu ca un dezastru,eu am avut si am o relatie cu un capricorn ce va pot spune ca nu prea avem multe in comun doar fetitza ce ne leaga care ne tine uniti.el iubeste egoismul,eu tot ce am impart cu toti.lui ii plac afacerile,mie imi plac afacerile dar in sistem delicat.cand este nervos ridica mana,urla dar este provocat de mine.ne iubim cel mai bine in pat ,fapt care pe el il face nesigur,folosit.exista o diferenta de varsta pe care el il face copil pe mine ma face sa ma comport matura(el 36,eu 27).ce ste de facut?acum suntem despartiti i a fost frica sa isi ia rolul in serios de tata,ne a lasat dar s aintors dupa 2 ani pt a si cere iertare,l am iertat si acum suntem din nou impreauna,pe un drum spinos cu amintiri urate si dureroase.ce ziceti suntem o combinatie reusita?vom reusi din pct de veder astral?fetita noastra este leu.

Postat pe 5 Septembrie 2008 19:56
omg! not again this question!!!

Postat pe 5 Septembrie 2008 19:59
Ce parere pot sa am??????
WWW.GOOGLE.COM... asta ar fi o solutie, sau ai putea pur si simplu sa intri pe unul dintre cele 1000 de topicuri identice cu asta.
chiar trebuia sa deschizi si tu unul??????
Anissia27
Postat pe 6 Septembrie 2008 09:31
si eu am un capricorn destul de incapatinat eu fiind din zodia berbec ca combinatie nu prea suntem compatibili eu fiind foarte geloasa pe fostele lui iubite el nu suporta gelozia mea si atunci a hotarit sa se desparta dupa un an de relatie dar s-a intors la mine fara sa insist eu si a vrut sa ne impacam pentru ca zicea el ca si-a dat seama ca tot pe mine ma iubeste si eu am hotarit sa ne impacam de atunci suntem impreuna si ne intelegem perfect

Postat pe 9 Octombrie 2008 09:45
ma bucur pt voi si sper sa aveti parte de momentele minunate si de neuitat impreuna.dragostea invinge totul.
imi era frica sa deschid e mail,credeam ca si tu vei avea o replica rea la ceea ce am spus.
si tatal fetei mele avea multe amante, seara se intorcea acasa nervos,violent,nemultumit.nu stiam cu ce am gresit cand il vedeam"pus pe mine",pe cearta, pe batai.dupa 2ani si 3luni am aflat ca asa zisele cliente care sunau in miez de noapte pt a le lua de la adresa spusa erau chiar iubitele lui.m a durut mult adevarul dar azi suntem din nou o familie,e foarte atent,grijuliu.gateste,spala vase,dezinfecteaza biberoane si suzete,sta langa fetitza pana cand mananca tot(fetitzei nu ii prea place sa manance mancare doar dulciuri si este un chin cand trebuie pusa la masa).seara o pun la culcare,adorm inaintea ei si pana la urma o adoarme tataso.
nu stiu cat va dura minunea dar sper sa dureze o viata.
si...iti doresc si tie la fel.
pup

Postat pe 9 Octombrie 2008 16:21
buna ....eu sunt cu un capricorn de 4 ani si amritata cu el de 7 luni.
ne am mutat repede impreuna , ianinte de a ne cunoaste mult.eu sunt taur.ne suntem fideli unul altuia , desi eu sunt destul de posesiva.ne iubim foarte mult. este un om extraordinar, cu un suflet foarte bun, este darnic , muncitor, responsabil si fidel.ptr ca ne iubim si respectam ...suntem uniti.si nu cred ca trebuie generalizat.este un partener pe care te poti baza oricand.acum fiecare are ambitii , depinde de educatie...nu trebuie sa generalizam .si noi ne am luat incoarne mult , insa nu l as schimba pe nici un barbat din lume ...este jumatatea mea ..pe care ma bucur ca am intalnit o.e dragostea aia adevarata pe care o traiesti odata in viata.
tzipilica
Postat pe 18 Noiembrie 2008 23:27
Hello girls..www.hainutecool.blogspot.com...am mai postat hainute..sunt funny si preturi foarte acesibile..va astept.pups
_madalina_alexandra_
Postat pe 18 Noiembrie 2008 23:30
De la: _madalina_alexandra_, la data 2008-11-18 23:30:32Hello girls..www.hainutecool.blogspot.com...am mai postat hainute..sunt funny si preturi foarte acesibile..va astept.pups

Mai asteapta tu mult si bine!
Full_Metal_Jacket
Postat pe 18 Noiembrie 2008 23:43
De la: Anissia27, la data 2008-09-06 09:31:58Ce parere pot sa am??????
WWW.GOOGLE.COM... asta ar fi o solutie, sau ai putea pur si simplu sa intri pe unul dintre cele 1000 de topicuri identice cu asta.
chiar trebuia sa deschizi si tu unul??????

Auzi, draga Anisia esti cumva moderator cu identitate ascunsa, ca am remarcat ca te iei de toata lumea pe toate topicurile ca deschid altele cu acelasi subiect?care e pb ta?
juliannes
Postat pe 19 Noiembrie 2008 09:16
De la: juliannes, la data 2008-11-19 09:16:49
De la: Anissia27, la data 2008-09-06 09:31:58Ce parere pot sa am??????
WWW.GOOGLE.COM... asta ar fi o solutie, sau ai putea pur si simplu sa intri pe unul dintre cele 1000 de topicuri identice cu asta.
chiar trebuia sa deschizi si tu unul??????

Auzi, draga Anisia esti cumva moderator cu identitate ascunsa, ca am remarcat ca te iei de toata lumea pe toate topicurile ca deschid altele cu acelasi subiect?care e pb ta?

Daca era moderatoare, fi sigura ca stergea repetarile nonsens gen: "EU SUNT RAC SI EL E BOU? CE SA FAC?"
Dar asa:
Trei iezi cucuiezi
Usa mamii descuieti
Ca mama va aduce voua
Un topic de zodie noua...


Full_Metal_Jacket
Postat pe 19 Noiembrie 2008 09:33
DEZASTRU!
din pacate situatia ta e foarte asemanatoare cu a ta. am avut o relatie cu un capricorn multi ani, credeam ca e marea mea iubire, dar m-a dezamagit cumplit. avem o fetita, ne-a parasit, nu-si asuma responsabilitatea, desi am stat multi ani impreuna. la fel am aflat ca unele afaceri se terminau in pat. de multe ori ne certam, dar in pat ne impacam. dar acum numai am nevoie sa se intoarca pt ca nu l voi primi!



De la: , la data 2008-09-05 19:56:07ce ziceti de acesta combinatie care toti o descriu ca un dezastru,eu am avut si am o relatie cu un capricorn ce va pot spune ca nu prea avem multe in comun doar fetitza ce ne leaga care ne tine uniti.el iubeste egoismul,eu tot ce am impart cu toti.lui ii plac afacerile,mie imi plac afacerile dar in sistem delicat.cand este nervos ridica mana,urla dar este provocat de mine.ne iubim cel mai bine in pat ,fapt care pe el il face nesigur,folosit.exista o diferenta de varsta pe care el il face copil pe mine ma face sa ma comport matura(el 36,eu 27).ce ste de facut?acum suntem despartiti i a fost frica sa isi ia rolul in serios de tata,ne a lasat dar s aintors dupa 2 ani pt a si cere iertare,l am iertat si acum suntem din nou impreauna,pe un drum spinos cu amintiri urate si dureroase.ce ziceti suntem o combinatie reusita?vom reusi din pct de veder astral?fetita noastra este leu.
yus
Postat pe 8 Decembrie 2012 04:15
scuze, am vrut sa scriu ca situatia ta e asemanatoare cu a mea!
yus
Postat pe 8 Decembrie 2012 04:17
Eu am fost cu un capricorn si acum am o relatie tot cu un capricorn si daca ar fii sa ma despart tot capricorni as cauta Eu am dat numai de capricorni responsabili, care stiu sa e comporte cu o femeie, fideli si eleganti. Probabil ca avem si compatibilitate de 100% din punct de vedere astral, eu fiind fecioara. Dar tipologia barbatului fidel o vezi si fara sa-i cunosti zodia.
dienuscha
Postat pe 8 Decembrie 2012 07:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Pareri 5 De la: scorpio67 28 Decembrie 2009 10:33
El capricorn-ea gemeni. 3 De la: Iradiatu_ 4 Februarie 2009 22:24
credeti ca o sa mearga? 10 De la: Lesea_m 16 Decembrie 2009 11:52
eu capricorn el berbec. ce ziceti? se merita? 19 De la: ramonik22r 13 Iulie 2015 17:22
Relatii-compatibilitati 12 De la: kudika050391 16 Septembrie 2009 12:19