Setari Cookie-uri

Alt fel de cafenea

De la: anastasia_m, la data 2011-01-07 20:32:24Dragutii mei va las .....sper sa fiti cumintei


P.S. Fabiana te-ai indragostit de el???????


ce zici!?
pickard
Postat pe 7 Ianuarie 2011 20:34
De la: marilyn37, la data 2011-01-07 20:34:17
De la: anastasia_m, la data 2011-01-07 20:32:24Dragutii mei va las .....sper sa fiti cumintei


P.S. Fabiana te-ai indragostit de el???????

cine-i Fabiana si de cine trebuie sa se indragosteasca?


anastasia! vezi ca ai gresit topicul sau messu!
pickard
Postat pe 7 Ianuarie 2011 20:36
De la: pickard, la data 2011-01-07 20:33:56probabil si arata ca o sirena.


nu aveam emotie pentru ca ar fi aratat intr-un anume fel eram doar panicat de frica pentru ca asa sunt eu sperios! este o doamna prezentabila
ca o sirena arati tu marylin!

multumesc,esti dragut,dar nu arat ca o sirena.nici o legatura

am vazut filmul Ulise si semeni cu o sirena
dar bine! macar cu sirena lui vasile roaita tot trebuie sa fi!

daca tot vorbesti de Ulise, de unde stii ca nu seman cu vrajitoarea Circe?ca tot mi s-a zis ca sunt bruja(vrajitoare)!
marilyn37
Postat pe 7 Ianuarie 2011 20:36
sunteti absenti pe ziua de azi!!!!! sau nu....va dau o nota proasta cand deschideti Kudika apare un bener: Fabiana indragosteste-te de el! el find un Radu cred.....
anastasia_m
Postat pe 7 Ianuarie 2011 20:37
De la: anastasia_m, la data 2011-01-07 20:37:45sunteti absenti pe ziua de azi!!!!! sau nu....va dau o nota proasta cand deschideti Kudika apare un bener: Fabiana indragosteste-te de el! el find un Radu cred.....


aaaaaaaaaaaaaa!! pei asa zi! eu eram cu ochii pe sirena!
pickard
Postat pe 7 Ianuarie 2011 20:38
De la: anastasia_m, la data 2011-01-07 20:37:45sunteti absenti pe ziua de azi!!!!! sau nu....va dau o nota proasta cand deschideti Kudika apare un bener: Fabiana indragosteste-te de el! el find un Radu cred.....

da,am vazut,dar cine e aceasta Fabiana si de cine trebuie sa se indragosteasca?
marilyn37
Postat pe 7 Ianuarie 2011 20:39
De la: marilyn37, la data 2011-01-07 20:36:25
De la: pickard, la data 2011-01-07 20:33:56probabil si arata ca o sirena.


nu aveam emotie pentru ca ar fi aratat intr-un anume fel eram doar panicat de frica pentru ca asa sunt eu sperios! este o doamna prezentabila
ca o sirena arati tu marylin!

multumesc,esti dragut,dar nu arat ca o sirena.nici o legatura

am vazut filmul Ulise si semeni cu o sirena
dar bine! macar cu sirena lui vasile roaita tot trebuie sa fi!

daca tot vorbesti de Ulise, de unde stii ca nu seman cu vrajitoarea Circe?ca tot mi s-a zis ca sunt bruja(vrajitoare)!


eu ti-am vazut poza aia de buletin si din ce mai vad si din postarile tale inclin balanta spre sirena
vrajitoare nu!
pickard
Postat pe 7 Ianuarie 2011 20:40
De la: marilyn37, la data 2011-01-07 20:39:16
De la: anastasia_m, la data 2011-01-07 20:37:45sunteti absenti pe ziua de azi!!!!! sau nu....va dau o nota proasta cand deschideti Kudika apare un bener: Fabiana indragosteste-te de el! el find un Radu cred.....

da,am vazut,dar cine e aceasta Fabiana si de cine trebuie sa se indragosteasca?



http://www.kudika.ro/articol/relatii/15242/Fabiana-indragosteste-te-de-el.html#comments_href


anastasia_m
Postat pe 7 Ianuarie 2011 20:41
De la: pickard, la data 2011-01-07 20:17:15

eu baui o bere

n-ai venit cu sampania in sacosa? zgarca ce esti
miss_darine
Postat pe 7 Ianuarie 2011 20:41
De la: anastasia_m, la data 2011-01-07 20:41:12
De la: marilyn37, la data 2011-01-07 20:39:16
De la: anastasia_m, la data 2011-01-07 20:37:45sunteti absenti pe ziua de azi!!!!! sau nu....va dau o nota proasta cand deschideti Kudika apare un bener: Fabiana indragosteste-te de el! el find un Radu cred.....

da,am vazut,dar cine e aceasta Fabiana si de cine trebuie sa se indragosteasca?



http://www.kudika.ro/articol/relatii/15242/Fabiana-indragosteste-te-de-el.html#comments_href




aha! foarte tare! or fi dintr administratorii forumului!
pickard
Postat pe 7 Ianuarie 2011 20:46
De la: miss_darine, la data 2011-01-07 20:41:14
De la: pickard, la data 2011-01-07 20:17:15

eu baui o bere

n-ai venit cu sampania in sacosa? zgarca ce esti


ho! ca aveam de gand s-o scot mai tarziu!
pickard
Postat pe 7 Ianuarie 2011 20:47
De la: pickard, la data 2011-01-07 20:47:59

ho! ca aveam de gand s-o scot mai tarziu!

scoate sampania acu'...ca vad ca s-au tirat cu totii
miss_darine
Postat pe 7 Ianuarie 2011 20:56
De la: miss_darine, la data 2011-01-07 20:56:25
De la: pickard, la data 2011-01-07 20:47:59

ho! ca aveam de gand s-o scot mai tarziu!

scoate sampania acu'...ca vad ca s-au tirat cu totii


ia repede direct din sticla ca intre scuteristi vechi!
pickard
Postat pe 7 Ianuarie 2011 21:14
De la: pickard, la data 2011-01-07 21:14:11

ia repede direct din sticla ca intre scuteristi vechi!

hai noroc Nelule
miss_darine
Postat pe 7 Ianuarie 2011 21:18
De la: miss_darine, la data 2011-01-07 21:18:22
De la: pickard, la data 2011-01-07 21:14:11

ia repede direct din sticla ca intre scuteristi vechi!

hai noroc Nelule



ahhhhaaaam..,v-am prins hotilor ,deci beti doar voi doi si beti dintr-o sticla..
vreu si eu un gat ,sa-mi treaca suparare..
stef80
Postat pe 7 Ianuarie 2011 21:22
De la: miss_darine, la data 2011-01-07 21:18:22
De la: pickard, la data 2011-01-07 21:14:11

ia repede direct din sticla ca intre scuteristi vechi!

hai noroc Nelule


hai sa ne pupam ca asa fac oamenii
apropo! cumca size back si-a sters contul? asa pare!
pickard
Postat pe 7 Ianuarie 2011 21:22
De la: stef80, la data 2011-01-07 21:22:23
De la: miss_darine, la data 2011-01-07 21:18:22
De la: pickard, la data 2011-01-07 21:14:11

ia repede direct din sticla ca intre scuteristi vechi!

hai noroc Nelule



ahhhhaaaam..,v-am prins hotilor ,deci beti doar voi doi si beti dintr-o sticla..
vreu si eu un gat ,sa-mi treaca suparare..


ia colea ca suntem vaccinati!
dar de ce esti suparat!?
pickard
Postat pe 7 Ianuarie 2011 21:23
De la: stef80, la data 2011-01-07 21:22:23


ahhhhaaaam..,v-am prins hotilor ,deci beti doar voi doi si beti dintr-o sticla..
vreu si eu un gat ,sa-mi treaca suparare..

ne-ai prins in flagrant bea si tu cu noi da' vezi ca inteapa un pic
miss_darine
Postat pe 7 Ianuarie 2011 21:25
De la: miss_darine, la data 2011-01-07 21:25:21
De la: stef80, la data 2011-01-07 21:22:23


ahhhhaaaam..,v-am prins hotilor ,deci beti doar voi doi si beti dintr-o sticla..
vreu si eu un gat ,sa-mi treaca suparare..

ne-ai prins in flagrant bea si tu cu noi da' vezi ca inteapa un pic


intepaturile erau de la barba mea darino
pickard
Postat pe 7 Ianuarie 2011 21:28
De la: miss_darine, la data 2011-01-07 21:25:21
De la: stef80, la data 2011-01-07 21:22:23


ahhhhaaaam..,v-am prins hotilor ,deci beti doar voi doi si beti dintr-o sticla..
vreu si eu un gat ,sa-mi treaca suparare..

ne-ai prins in flagrant bea si tu cu noi da' vezi ca inteapa un pic


v-am prins..hehehe..vulpoi batran
capitane ,eram suparat ..poi..,numai voi doi si-o sticla si noi ..doar privitori..
stef80
Postat pe 7 Ianuarie 2011 21:29
buna ce faceti va pup
kudika349819
Postat pe 7 Ianuarie 2011 21:33
seara buna ..tuturor LA MULTI ANI celor cu numele ION SI IOANA !!
crisalidda
Postat pe 7 Ianuarie 2011 21:33
De la: kudika349819, la data 2011-01-07 21:33:01buna ce faceti va pup


bine! bem! te bagi!?
pickard
Postat pe 7 Ianuarie 2011 21:33
De la: crisalidda, la data 2011-01-07 21:33:20seara buna ..tuturor LA MULTI ANI celor cu numele ION SI IOANA !!


mersi!
pickard
Postat pe 7 Ianuarie 2011 21:34
De la: crisalidda, la data 2011-01-07 21:33:20seara buna ..tuturor LA MULTI ANI celor cu numele ION SI IOANA !!

buna,Crissy!
marilyn37
Postat pe 7 Ianuarie 2011 21:36
De la: kudika349819, la data 2011-01-07 21:33:01buna ce faceti va pup

Welcome!
marilyn37
Postat pe 7 Ianuarie 2011 21:37
De la: marilyn37, la data 2011-01-07 21:36:36
De la: crisalidda, la data 2011-01-07 21:33:20seara buna ..tuturor LA MULTI ANI celor cu numele ION SI IOANA !!

buna,Crissy!
buna mary
crisalidda
Postat pe 7 Ianuarie 2011 21:37
De la: pickard, la data 2011-01-07 21:34:14
De la: crisalidda, la data 2011-01-07 21:33:20seara buna ..tuturor LA MULTI ANI celor cu numele ION SI IOANA !!


mersi!
la multi ani !!
crisalidda
Postat pe 7 Ianuarie 2011 21:38
De la: pickard, la data 2011-01-07 21:33:45
De la: kudika349819, la data 2011-01-07 21:33:01buna ce faceti va pup


bine! bem! te bagi!?

nu vezi ca e copil? da-i un suc de portocale
miss_darine
Postat pe 7 Ianuarie 2011 21:39
ce servim in seara asta .. mai exista ceva la bar ..
crisalidda
Postat pe 7 Ianuarie 2011 21:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce ati zice sa va opriti pentru cateva momente din treaba (oricare ar fi ea) si sa priviti mai atent in jur..chiar va provoc..sesizati ceva diferit?:P 14 De la: fiammetta 17 Iunie 2009 09:45
Polemici fel de fel... 9 De la: geo_x 30 Iulie 2009 17:53
Alt fel de cafenea 77421 De la: iris_4_ever 19 Iunie 2014 09:17
Salutare tuturor! 7 De la: ocsa 30 Octombrie 2009 15:37
Ulei de peste - pentru a avea un copil inteligent 3 De la: Katte02 27 Decembrie 2009 17:53