Mai multe
De la: anastasia_m, la data 2011-01-07 20:32:24Dragutii mei va las .....sper sa fiti cumintei ce zici!? |
||
|
pickard Postat pe 7 Ianuarie 2011 20:34 |
||
|---|---|---|
De la: marilyn37, la data 2011-01-07 20:34:17De la: anastasia_m, la data 2011-01-07 20:32:24Dragutii mei va las .....sper sa fiti cumintei anastasia! vezi ca ai gresit topicul sau messu! |
||
|
pickard Postat pe 7 Ianuarie 2011 20:36 |
||
De la: pickard, la data 2011-01-07 20:33:56probabil si arata ca o sirena. daca tot vorbesti de Ulise, de unde stii ca nu seman cu vrajitoarea Circe?ca tot mi s-a zis ca sunt bruja(vrajitoare)! |
||
|
|
||
|
marilyn37 Postat pe 7 Ianuarie 2011 20:36 |
||
sunteti absenti pe ziua de azi!!!!! sau nu....va dau o nota proasta cand deschideti Kudika apare un bener: Fabiana indragosteste-te de el! el find un Radu cred.....
|
||
|
anastasia_m Postat pe 7 Ianuarie 2011 20:37 |
||
De la: anastasia_m, la data 2011-01-07 20:37:45sunteti absenti pe ziua de azi!!!!! sau nu....va dau o nota proasta aaaaaaaaaaaaaa!! pei asa zi! eu eram cu ochii pe sirena!
|
||
|
pickard Postat pe 7 Ianuarie 2011 20:38 |
||
De la: anastasia_m, la data 2011-01-07 20:37:45sunteti absenti pe ziua de azi!!!!! sau nu....va dau o nota proasta da,am vazut,dar cine e aceasta Fabiana si de cine trebuie sa se indragosteasca?
|
||
|
marilyn37 Postat pe 7 Ianuarie 2011 20:39 |
||
De la: marilyn37, la data 2011-01-07 20:36:25De la: pickard, la data 2011-01-07 20:33:56probabil si arata ca o sirena. eu ti-am vazut poza aia de buletin si din ce mai vad si din postarile tale inclin balanta spre sirena vrajitoare nu!
|
||
|
pickard Postat pe 7 Ianuarie 2011 20:40 |
||
De la: marilyn37, la data 2011-01-07 20:39:16De la: anastasia_m, la data 2011-01-07 20:37:45sunteti absenti pe ziua de azi!!!!! sau nu....va dau o nota proasta http://www.kudika.ro/articol/relatii/15242/Fabiana-indragosteste-te-de-el.html#comments_href |
||
|
anastasia_m Postat pe 7 Ianuarie 2011 20:41 |
||
De la: pickard, la data 2011-01-07 20:17:15 n-ai venit cu sampania in sacosa? zgarca ce esti
|
||
|
miss_darine Postat pe 7 Ianuarie 2011 20:41 |
||
De la: anastasia_m, la data 2011-01-07 20:41:12De la: marilyn37, la data 2011-01-07 20:39:16De la: anastasia_m, la data 2011-01-07 20:37:45sunteti absenti pe ziua de azi!!!!! sau nu....va dau o nota proasta aha! foarte tare! or fi dintr administratorii forumului! |
||
|
pickard Postat pe 7 Ianuarie 2011 20:46 |
||
De la: miss_darine, la data 2011-01-07 20:41:14De la: pickard, la data 2011-01-07 20:17:15 ho! ca aveam de gand s-o scot mai tarziu!
|
||
|
pickard Postat pe 7 Ianuarie 2011 20:47 |
||
De la: pickard, la data 2011-01-07 20:47:59 scoate sampania acu'...ca vad ca s-au tirat cu totii
|
||
|
miss_darine Postat pe 7 Ianuarie 2011 20:56 |
||
De la: miss_darine, la data 2011-01-07 20:56:25De la: pickard, la data 2011-01-07 20:47:59 ia repede direct din sticla ca intre scuteristi vechi!
|
||
|
pickard Postat pe 7 Ianuarie 2011 21:14 |
||
De la: pickard, la data 2011-01-07 21:14:11 hai noroc Nelule
|
||
|
miss_darine Postat pe 7 Ianuarie 2011 21:18 |
||
De la: miss_darine, la data 2011-01-07 21:18:22De la: pickard, la data 2011-01-07 21:14:11 ahhhhaaaam..,v-am prins hotilor ,deci beti doar voi doi si beti dintr-o sticla.. vreu si eu un gat ,sa-mi treaca suparare..
|
||
|
stef80 Postat pe 7 Ianuarie 2011 21:22 |
||
De la: miss_darine, la data 2011-01-07 21:18:22De la: pickard, la data 2011-01-07 21:14:11 hai sa ne pupam ca asa fac oamenii apropo! cumca size back si-a sters contul? asa pare!
|
||
|
pickard Postat pe 7 Ianuarie 2011 21:22 |
||
De la: stef80, la data 2011-01-07 21:22:23De la: miss_darine, la data 2011-01-07 21:18:22De la: pickard, la data 2011-01-07 21:14:11 ia colea ca suntem vaccinati! dar de ce esti suparat!?
|
||
|
pickard Postat pe 7 Ianuarie 2011 21:23 |
||
De la: stef80, la data 2011-01-07 21:22:23 ne-ai prins in flagrant bea si tu cu noi da' vezi ca inteapa un pic
|
||
|
miss_darine Postat pe 7 Ianuarie 2011 21:25 |
||
De la: miss_darine, la data 2011-01-07 21:25:21De la: stef80, la data 2011-01-07 21:22:23 intepaturile erau de la barba mea darino
|
||
|
pickard Postat pe 7 Ianuarie 2011 21:28 |
||
De la: miss_darine, la data 2011-01-07 21:25:21De la: stef80, la data 2011-01-07 21:22:23 v-am prins..hehehe..vulpoi batran capitane ,eram suparat ..poi..,numai voi doi si-o sticla si noi ..doar privitori..
|
||
|
stef80 Postat pe 7 Ianuarie 2011 21:29 |
||
buna ce faceti va pup
|
||
|
kudika349819 Postat pe 7 Ianuarie 2011 21:33 |
||
seara buna ..tuturor LA MULTI ANI celor cu numele ION SI IOANA !!
|
||
|
crisalidda Postat pe 7 Ianuarie 2011 21:33 |
||
De la: kudika349819, la data 2011-01-07 21:33:01buna ce faceti va pup bine! bem! te bagi!?
|
||
|
pickard Postat pe 7 Ianuarie 2011 21:33 |
||
De la: crisalidda, la data 2011-01-07 21:33:20seara buna ..tuturor LA MULTI ANI celor cu numele ION SI IOANA !! mersi!
|
||
|
pickard Postat pe 7 Ianuarie 2011 21:34 |
||
De la: crisalidda, la data 2011-01-07 21:33:20seara buna ..tuturor LA MULTI ANI celor cu numele ION SI IOANA !! buna,Crissy!
|
||
|
marilyn37 Postat pe 7 Ianuarie 2011 21:36 |
||
De la: kudika349819, la data 2011-01-07 21:33:01buna ce faceti va pup Welcome!
|
||
|
marilyn37 Postat pe 7 Ianuarie 2011 21:37 |
||
De la: marilyn37, la data 2011-01-07 21:36:36buna maryDe la: crisalidda, la data 2011-01-07 21:33:20seara buna ..tuturor LA MULTI ANI celor cu numele ION SI IOANA !!
|
||
|
crisalidda Postat pe 7 Ianuarie 2011 21:37 |
||
De la: pickard, la data 2011-01-07 21:34:14la multi ani !!De la: crisalidda, la data 2011-01-07 21:33:20seara buna ..tuturor LA MULTI ANI celor cu numele ION SI IOANA !!
|
||
|
crisalidda Postat pe 7 Ianuarie 2011 21:38 |
||
De la: pickard, la data 2011-01-07 21:33:45De la: kudika349819, la data 2011-01-07 21:33:01buna ce faceti va pup nu vezi ca e copil? da-i un suc de portocale
|
||
|
miss_darine Postat pe 7 Ianuarie 2011 21:39 |
||
ce servim in seara asta .. mai exista ceva la bar ..
|
||
|
crisalidda Postat pe 7 Ianuarie 2011 21:40 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| ce ati zice sa va opriti pentru cateva momente din treaba (oricare ar fi ea) si sa priviti mai atent in jur..chiar va provoc..sesizati ceva diferit?:P | 14 | De la: fiammetta 17 Iunie 2009 09:45 |
| Polemici fel de fel... | 9 | De la: geo_x 30 Iulie 2009 17:53 |
| Alt fel de cafenea | 77421 | De la: iris_4_ever 19 Iunie 2014 09:17 |
|
|
||
| Salutare tuturor! | 7 | De la: ocsa 30 Octombrie 2009 15:37 |
| Ulei de peste - pentru a avea un copil inteligent | 3 | De la: Katte02 27 Decembrie 2009 17:53 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.