Mai multe
De la: crisalidda, la data 2011-01-07 21:33:20seara buna ..tuturor LA MULTI ANI celor cu numele ION SI IOANA !! buna cris ...mai eu cred ca ati auzit cum fasaie sampania
|
||
|
miss_darine Postat pe 7 Ianuarie 2011 21:40 |
||
|---|---|---|
De la: miss_darine, la data 2011-01-07 21:39:33De la: pickard, la data 2011-01-07 21:33:45De la: kudika349819, la data 2011-01-07 21:33:01buna ce faceti va pup acum am vazut! am s-o adaug la nepoate!
|
||
|
pickard Postat pe 7 Ianuarie 2011 21:41 |
||
De la: miss_darine, la data 2011-01-07 21:39:33buna miss ai dreptateDe la: pickard, la data 2011-01-07 21:33:45De la: kudika349819, la data 2011-01-07 21:33:01buna ce faceti va pup
|
||
|
|
||
|
crisalidda Postat pe 7 Ianuarie 2011 21:41 |
||
buna seara marilyn
|
||
|
miss_darine Postat pe 7 Ianuarie 2011 21:41 |
||
De la: miss_darine, la data 2011-01-07 21:40:48am vz eu dopul sarind pe aiciDe la: crisalidda, la data 2011-01-07 21:33:20seara buna ..tuturor LA MULTI ANI celor cu numele ION SI IOANA !!
|
||
|
crisalidda Postat pe 7 Ianuarie 2011 21:41 |
||
De la: miss_darine, la data 2011-01-07 21:41:29buna seara marilyn Darine,ce mai faci??
|
||
|
marilyn37 Postat pe 7 Ianuarie 2011 21:43 |
||
De la: miss_darine, la data 2011-01-07 21:40:48De la: crisalidda, la data 2011-01-07 21:33:20seara buna ..tuturor LA MULTI ANI celor cu numele ION SI IOANA !! tocmai cand ziceam sa te imbat si sa te zmotocsc doar eu singur! sau sa continuam si sa facem un spectacol pentru a da un exemplu
|
||
|
pickard Postat pe 7 Ianuarie 2011 21:43 |
||
De la: marilyn37, la data 2011-01-07 21:43:16De la: miss_darine, la data 2011-01-07 21:41:29buna seara marilyn acum trebuie sa scot restul lazii de sambanie
|
||
|
pickard Postat pe 7 Ianuarie 2011 21:44 |
||
http://www.youtube.com/watch?v=YqZTm5n9xHw&feature=player_embedded..un clip doar pt sarbatoriti !!
|
||
|
crisalidda Postat pe 7 Ianuarie 2011 21:44 |
||
De la: stef80, la data 2011-01-07 21:29:36De la: miss_darine, la data 2011-01-07 21:25:21De la: stef80, la data 2011-01-07 21:22:23 seara buna d-nul Stef
|
||
|
crisalidda Postat pe 7 Ianuarie 2011 21:45 |
||
De la: marilyn37, la data 2011-01-07 21:43:16De la: miss_darine, la data 2011-01-07 21:41:29buna seara marilyn profit ca e dakarul...si stau cu voi
|
||
|
miss_darine Postat pe 7 Ianuarie 2011 21:46 |
||
De la: pickard, la data 2011-01-07 21:43:17 s-o crezi tu ca eu beau pana ma imbat...habar n-am cum e sa te trezesti cu capul mare a doua zi
|
||
|
miss_darine Postat pe 7 Ianuarie 2011 21:47 |
||
De la: miss_darine, la data 2011-01-07 21:47:42De la: pickard, la data 2011-01-07 21:43:17 macar prefa-te beata ca sa am mai mult curaj
|
||
|
pickard Postat pe 7 Ianuarie 2011 21:50 |
||
De la: miss_darine, la data 2011-01-07 21:46:08De la: marilyn37, la data 2011-01-07 21:43:16De la: miss_darine, la data 2011-01-07 21:41:29buna seara marilyn pa ce program e dakarul?!
|
||
|
pickard Postat pe 7 Ianuarie 2011 21:51 |
||
De la: pickard, la data 2011-01-07 21:51:15De la: miss_darine, la data 2011-01-07 21:46:08De la: marilyn37, la data 2011-01-07 21:43:16De la: miss_darine, la data 2011-01-07 21:41:29buna seara marilyn eurosport |
||
|
miss_darine Postat pe 7 Ianuarie 2011 21:52 |
||
De la: miss_darine, la data 2011-01-07 21:52:26De la: pickard, la data 2011-01-07 21:51:15De la: miss_darine, la data 2011-01-07 21:46:08De la: marilyn37, la data 2011-01-07 21:43:16De la: miss_darine, la data 2011-01-07 21:41:29buna seara marilyn aha! sa ma uit si io! printre picaturi!
|
||
|
pickard Postat pe 7 Ianuarie 2011 21:53 |
||
De la: crisalidda, la data 2011-01-07 21:45:50De la: stef80, la data 2011-01-07 21:29:36De la: miss_darine, la data 2011-01-07 21:25:21De la: stef80, la data 2011-01-07 21:22:23 sa traiesti doamna Dana ...!!!!! sunt Stef doar si tu stii bine asta .. sa fie..
|
||
|
stef80 Postat pe 7 Ianuarie 2011 21:54 |
||
De la: miss_darine, la data 2011-01-07 21:52:26De la: pickard, la data 2011-01-07 21:51:15De la: miss_darine, la data 2011-01-07 21:46:08De la: marilyn37, la data 2011-01-07 21:43:16De la: miss_darine, la data 2011-01-07 21:41:29buna seara marilyn E raliul acela?Eu astept sa inceapa campionatele europene si mondiale de patinaj artistic.Poate reusesc sa vad si eu ceva. |
||
|
marilyn37 Postat pe 7 Ianuarie 2011 21:54 |
||
De la: marilyn37, la data 2011-01-07 21:54:28De la: miss_darine, la data 2011-01-07 21:52:26De la: pickard, la data 2011-01-07 21:51:15De la: miss_darine, la data 2011-01-07 21:46:08De la: marilyn37, la data 2011-01-07 21:43:16De la: miss_darine, la data 2011-01-07 21:41:29buna seara marilyn wow! ce ma distrez la patinaj! mai ales cand cad la dublutulluf sau cum se zice mor de ras!
|
||
|
pickard Postat pe 7 Ianuarie 2011 21:56 |
||
De la: stef80, la data 2011-01-07 21:54:15stiu sigurDe la: crisalidda, la data 2011-01-07 21:45:50De la: stef80, la data 2011-01-07 21:29:36De la: miss_darine, la data 2011-01-07 21:25:21De la: stef80, la data 2011-01-07 21:22:23
|
||
|
crisalidda Postat pe 7 Ianuarie 2011 21:57 |
||
De la: pickard, la data 2011-01-07 21:33:45De la: kudika349819, la data 2011-01-07 21:33:01buna ce faceti va pup beau si eu in sanatatea ta... am un coniac in fata !!!
|
||
|
carla11 Postat pe 7 Ianuarie 2011 21:58 |
||
De la: pickard, la data 2011-01-07 21:53:52 acu' s-a terminat...ca a venit mandrul din bucatarie...dar zice ca poti sa te uiti ca se da in reluare la ora 12.00 noaptea! Eu va zic noapte buna, somn usor si distractie placuta in continuare
|
||
|
miss_darine Postat pe 7 Ianuarie 2011 21:58 |
||
De la: deliana, la data 2011-01-07 21:58:10De la: pickard, la data 2011-01-07 21:33:45De la: kudika349819, la data 2011-01-07 21:33:01buna ce faceti va pup hai noroc!
|
||
|
pickard Postat pe 7 Ianuarie 2011 22:00 |
||
De la: miss_darine, la data 2011-01-07 21:58:25De la: pickard, la data 2011-01-07 21:53:52 noapte buna!
|
||
|
pickard Postat pe 7 Ianuarie 2011 22:01 |
||
De la: miss_darine, la data 2011-01-07 21:58:25noapte bunaDe la: pickard, la data 2011-01-07 21:53:52
|
||
|
crisalidda Postat pe 7 Ianuarie 2011 22:04 |
||
De la: pickard, la data 2011-01-07 21:56:53De la: marilyn37, la data 2011-01-07 21:54:28De la: miss_darine, la data 2011-01-07 21:52:26De la: pickard, la data 2011-01-07 21:51:15De la: miss_darine, la data 2011-01-07 21:46:08De la: marilyn37, la data 2011-01-07 21:43:16De la: miss_darine, la data 2011-01-07 21:41:29buna seara marilyn mie imi place.e cel mai estetic sport. |
||
|
marilyn37 Postat pe 7 Ianuarie 2011 22:04 |
||
va pup si eu ...pe toate !! capitane..,pe tine NU noapte buna cafenea !! |
||
|
stef80 Postat pe 7 Ianuarie 2011 22:07 |
||
De la: stef80, la data 2011-01-07 22:07:36va pup si eu ...pe toate !!noapte buna . |
||
|
crisalidda Postat pe 7 Ianuarie 2011 22:14 |
||
De la: pickard, la data 2011-01-07 22:00:41De la: deliana, la data 2011-01-07 21:58:10De la: pickard, la data 2011-01-07 21:33:45De la: kudika349819, la data 2011-01-07 21:33:01buna ce faceti va pup pik maine dimineata intri pe mess??? |
||
|
carla11 Postat pe 7 Ianuarie 2011 22:16 |
||
De la: stef80, la data 2011-01-07 22:07:36va pup si eu ...pe toate !! noapte buna sultane! oricum daca ai pupat doar una dintre doamne e ca si cum m-ai fi pupat pe mine hai ca sunt sexox!
|
||
|
pickard Postat pe 7 Ianuarie 2011 22:17 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| KudiKa de azi sau cea de altadata? | 61 | De la: kudika421339 21 Decembrie 2011 13:38 |
| STAND-UP COMEDY SWOHTIME | 1 | De la: olivertwist 29 Octombrie 2008 22:21 |
| Bijuterii Hand Made. Bijuterii fantezie. | 1 | De la: BonBons 9 Septembrie 2010 16:50 |
|
|
||
| incredere... | 5 | De la: mimi_ca29 15 Aprilie 2011 11:56 |
| buna | 65 | De la: etta 28 Aprilie 2009 23:32 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.