Mai multe
De la: deliana, la data 2011-01-07 22:16:08De la: pickard, la data 2011-01-07 22:00:41De la: deliana, la data 2011-01-07 21:58:10De la: pickard, la data 2011-01-07 21:33:45De la: kudika349819, la data 2011-01-07 21:33:01buna ce faceti va pup nu prea intru pe mess dar daca am timp ma uit!
|
||
|
pickard Postat pe 7 Ianuarie 2011 22:18 |
||
|---|---|---|
|
wow! ce ma distrez la patinaj! mai ales cand cad la dublutulluf sau cum se zice mor de ras! mie imi place.e cel mai estetic sport. da da! mai ales o doamna pe patine este minunata! dar si cand cade mor de ras! |
||
|
pickard Postat pe 7 Ianuarie 2011 22:19 |
||
De la: pickard, la data 2011-01-07 22:17:01sa inteleg ca tu le pupi pe toate ..hai scoate tortul ala la intervalDe la: stef80, la data 2011-01-07 22:07:36va pup si eu ...pe toate !!
|
||
|
|
||
|
crisalidda Postat pe 7 Ianuarie 2011 22:20 |
||
ba ! fabiana asat de cine trebuie sa se indragosteasca!? sper ca nu de mine! eu sunt insurat si nu mai e voie!
|
||
|
pickard Postat pe 7 Ianuarie 2011 22:22 |
||
De la: crisalidda, la data 2011-01-07 22:20:49De la: pickard, la data 2011-01-07 22:17:01sa inteleg ca tu le pupi pe toate ..hai scoate tortul ala la intervalDe la: stef80, la data 2011-01-07 22:07:36va pup si eu ...pe toate !! maine! am luat!
|
||
|
pickard Postat pe 7 Ianuarie 2011 22:23 |
||
De la: crisalidda, la data 2011-01-07 22:20:49De la: pickard, la data 2011-01-07 22:17:01sa inteleg ca tu le pupi pe toate ..hai scoate tortul ala la intervalDe la: stef80, la data 2011-01-07 22:07:36va pup si eu ...pe toate !! te-am omis cumva!?? NA NA! |
||
|
pickard Postat pe 7 Ianuarie 2011 22:24 |
||
De la: pickard, la data 2011-01-07 22:22:09 parca inima intreaba...
|
||
|
carla11 Postat pe 7 Ianuarie 2011 22:25 |
||
De la: pickard, la data 2011-01-07 22:24:05nu ..glumeamDe la: crisalidda, la data 2011-01-07 22:20:49De la: pickard, la data 2011-01-07 22:17:01sa inteleg ca tu le pupi pe toate ..hai scoate tortul ala la intervalDe la: stef80, la data 2011-01-07 22:07:36va pup si eu ...pe toate !! k
|
||
|
crisalidda Postat pe 7 Ianuarie 2011 22:45 |
||
distactie placuta in continuare ..
|
||
|
crisalidda Postat pe 7 Ianuarie 2011 22:49 |
||
De la: crisalidda, la data 2011-01-07 22:49:36distactie placuta in continuare .. ma retrag si eu! si nu mai face glume ca te pup dublu ca sa simti!
|
||
|
pickard Postat pe 7 Ianuarie 2011 22:52 |
||
| buna seara cafenea.. | ||
|
valentinawtc Postat pe 7 Ianuarie 2011 22:56 |
||
De la: valentinawtc, la data 2011-01-07 22:56:42buna seara cafenea.. buna sera! tocmai ma gandeam sa plec!
|
||
|
pickard Postat pe 7 Ianuarie 2011 22:59 |
||
De la: pickard, la data 2011-01-07 22:59:18De la: valentinawtc, la data 2011-01-07 22:56:42buna seara cafenea.. da?atunci noapte buna.. |
||
|
valentinawtc Postat pe 7 Ianuarie 2011 23:01 |
||
De la: valentinawtc, la data 2011-01-07 23:01:58De la: pickard, la data 2011-01-07 22:59:18De la: valentinawtc, la data 2011-01-07 22:56:42buna seara cafenea.. scuze pickard nu ma simt prea bine..ma descarc pe tine scuze |
||
|
valentinawtc Postat pe 7 Ianuarie 2011 23:03 |
||
SALUT LA TOTI DE PE FORUM
|
||
|
joltan_flavia Postat pe 7 Ianuarie 2011 23:17 |
||
De la: kudika349881, la data 2011-01-07 23:17:35SALUT LA TOTI DE PE FORUM buna.:)) |
||
|
valentinawtc Postat pe 7 Ianuarie 2011 23:20 |
||
|
Buna seara de la Cluj!!! Si noapte buna ca e cam tarzior...
|
||
|
Lucia38 Postat pe 7 Ianuarie 2011 23:37 |
||
buna dimineata! a trecut si prima saptamana din anul asta!inca nu am facut nimic la munca,doar inventare si chefuri sa speram ca o vom tine tot asa
|
||
|
pickard Postat pe 8 Ianuarie 2011 07:04 |
||
craciun fericit si celor de rit vechi vad la protv ca au tabarat rusii le munte
|
||
|
pickard Postat pe 8 Ianuarie 2011 08:12 |
||
ce faceti tovarasi! cand veniti la o cafea!? la ora doua cand incep eu chefu ?!
|
||
|
pickard Postat pe 8 Ianuarie 2011 10:27 |
||
De la: pickard, la data 2011-01-08 10:27:03neata ' tot intr-un chef si o veselie esti nenea pick
|
||
|
bombonik_babardik Postat pe 8 Ianuarie 2011 10:37 |
||
De la: babyboomboom, la data 2011-01-08 10:37:06De la: pickard, la data 2011-01-08 10:27:03neata ' pei da!? cum?! n-am timp sa fiu trist
|
||
|
pickard Postat pe 8 Ianuarie 2011 10:40 |
||
De la: pickard, la data 2011-01-08 10:40:19De la: babyboomboom, la data 2011-01-08 10:37:06De la: pickard, la data 2011-01-08 10:27:03neata ' atunci ia sa ne veselim, toarna bere, toarna vin
|
||
|
bombonik_babardik Postat pe 8 Ianuarie 2011 10:45 |
||
De la: babyboomboom, la data 2011-01-08 10:45:16De la: pickard, la data 2011-01-08 10:40:19De la: babyboomboom, la data 2011-01-08 10:37:06De la: pickard, la data 2011-01-08 10:27:03neata ' ia d-acilea! bea incet sa nu racesti in gat!
|
||
|
pickard Postat pe 8 Ianuarie 2011 10:47 |
||
buna dimineata de la Cluj!!! nu stau cu voi acum ca sa nu va imbolnavesc, dar va doresc distractie faina in continuare!!!
|
||
|
Lucia38 Postat pe 8 Ianuarie 2011 10:50 |
||
De la: Lucia38, la data 2011-01-08 10:50:03buna dimineata de la Cluj!!! patroana! da-mi mie boala ta!
|
||
|
pickard Postat pe 8 Ianuarie 2011 10:56 |
||
De la: Lucia38, la data 2011-01-08 10:50:03buna dimineata de la Cluj!!! sa organizam o vraja ceva pentru insanatosirea patroanei... apelez la toate vrajitoarele de pe forum sa vina cu globurile si alifiile sa incepem treaba! |
||
|
pickard Postat pe 8 Ianuarie 2011 11:01 |
||
De la: pickard, la data 2011-01-08 11:01:15De la: Lucia38, la data 2011-01-08 10:50:03buna dimineata de la Cluj!!! astept si cativa vraci,sau chiar maestri tibetani poate un vrajitor woodoo
|
||
|
pickard Postat pe 8 Ianuarie 2011 11:07 |
||
buna dimi la amiaza nu am dormit eu muncesc si simbata hai noroc dau eu cafeaua pickard nu vreau sa traiesc 1000 de ani mas bucura sa mor tinara
|
||
|
mari58 Postat pe 8 Ianuarie 2011 12:46 |
||
De la: mari58, la data 2011-01-08 12:46:15buna dimi la amiaza buna ! pai tanara o sa mori pentru ca asa o sa ramai pana la 1000 de ani |
||
|
pickard Postat pe 8 Ianuarie 2011 12:49 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| va rog frumos dati mi un vot | 1 | De la: alice_oct88 15 Martie 2010 00:51 |
| Arsuri | 1 | De la: kudika003880 11 Iulie 2009 13:34 |
| party halloween | 5 | De la: _oktober_ 1 Noiembrie 2009 09:56 |
|
|
||
| despre mine | 30 | De la: pamela_1 20 Martie 2009 12:52 |
| da sau nu? | 9 | De la: scorpio67 28 Aprilie 2010 21:07 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.