Mai multe
De la: denis_roxana, la data 2011-01-25 09:48:38De la: stef80, la data 2011-01-25 09:46:05nu mai e nimeni pe aici/De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-25 09:44:50De la: stef80, la data 2011-01-25 09:38:26buna dimineata !! asa vezi tu ??
|
||
|
stef80 Postat pe 25 Ianuarie 2011 09:50 |
||
|---|---|---|
De la: stef80, la data 2011-01-25 09:48:41De la: pickard, la data 2011-01-25 09:47:27De la: stef80, la data 2011-01-25 09:46:05De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-25 09:44:50De la: stef80, la data 2011-01-25 09:38:26buna dimineata !! ma te trec pe lista de impuscare pe stadion
|
||
|
pickard Postat pe 25 Ianuarie 2011 09:53 |
||
gata ...,m-a sunat in 5 minute ,imi trag 100 de euroi neimpozbili..,nu-s multi da-s bineveniti ..
|
||
|
|
||
|
stef80 Postat pe 25 Ianuarie 2011 09:55 |
||
De la: stef80, la data 2011-01-25 09:55:21gata ...,m-a sunat esti gigolo! cam ieftin! imi strici piata!
|
||
|
pickard Postat pe 25 Ianuarie 2011 09:57 |
||
De la: pickard, la data 2011-01-25 09:57:06De la: stef80, la data 2011-01-25 09:55:21gata ...,m-a sunat din gand in gand capitane .. s-a rezolvat ..,azi imi merge bine toata ziua
|
||
|
stef80 Postat pe 25 Ianuarie 2011 10:02 |
||
De la: pickard, la data 2011-01-25 09:57:06De la: stef80, la data 2011-01-25 09:55:21gata ...,m-a sunat tot pe babaciunea aia o lucri capitane ??
|
||
|
stef80 Postat pe 25 Ianuarie 2011 10:04 |
||
buna dimineata de la Cluj!!!! pentru amatorii de cafea cu sau fara caimac, cu caimac pe stanga sau pe dreapta, am gasit o oferta... interesanta... http://xa.yimg.com/kq/groups/20963596/1974156188/name/cafe.wmv |
||
|
Lucia38 Postat pe 25 Ianuarie 2011 10:11 |
||
De la: Lucia38, la data 2011-01-25 10:11:40buna dimineata de la Cluj!!!! buna ziua patroana! |
||
|
pickard Postat pe 25 Ianuarie 2011 10:19 |
||
De la: pickard, la data 2011-01-25 10:19:14De la: Lucia38, la data 2011-01-25 10:11:40buna dimineata de la Cluj!!!! ziua buna si tie!!! no, te-ai gandit la cafeluta de dimineata pe cine iei azi la tzucat? |
||
|
Lucia38 Postat pe 25 Ianuarie 2011 10:23 |
||
De la: Lucia38, la data 2011-01-25 10:11:40buna dimineata de la Cluj!!!! super..,asa cafele sa tot bei sa traiesti patroana si sa ai o zi faina !!
|
||
|
stef80 Postat pe 25 Ianuarie 2011 10:23 |
||
De la: stef80, la data 2011-01-25 10:04:53De la: pickard, la data 2011-01-25 09:57:06De la: stef80, la data 2011-01-25 09:55:21gata ...,m-a sunat nici eu nu mai sunt tanar!
|
||
|
pickard Postat pe 25 Ianuarie 2011 10:23 |
||
|
uite de ce iubesc eu cainii... http://sorisomail.com/email/74298/como-se-danca-o-merengue.html |
||
|
Lucia38 Postat pe 25 Ianuarie 2011 10:23 |
||
De la: Lucia38, la data 2011-01-25 10:23:11De la: pickard, la data 2011-01-25 10:19:14De la: Lucia38, la data 2011-01-25 10:11:40buna dimineata de la Cluj!!!! tot pe tine,ca ieri ai fugit!
|
||
|
pickard Postat pe 25 Ianuarie 2011 10:24 |
||
De la: stef80, la data 2011-01-25 10:23:37De la: Lucia38, la data 2011-01-25 10:11:40buna dimineata de la Cluj!!!! multzam fain!!! mai are rost sa-ti spun sa ai si tu o zi minunata? ca am vazut ca ti-a inceput foarte bine. |
||
|
Lucia38 Postat pe 25 Ianuarie 2011 10:24 |
||
De la: pickard, la data 2011-01-25 10:24:39De la: Lucia38, la data 2011-01-25 10:23:11De la: pickard, la data 2011-01-25 10:19:14De la: Lucia38, la data 2011-01-25 10:11:40buna dimineata de la Cluj!!!! bine, no, hai ca ma sacrific pentru binele natiunii...
|
||
|
Lucia38 Postat pe 25 Ianuarie 2011 10:25 |
||
De la: Lucia38, la data 2011-01-25 10:23:56uite de ce iubesc eu cainii... foarte tare!s-o invat si eu pe mitza!
|
||
|
pickard Postat pe 25 Ianuarie 2011 10:26 |
||
De la: Lucia38, la data 2011-01-25 10:25:36De la: pickard, la data 2011-01-25 10:24:39De la: Lucia38, la data 2011-01-25 10:23:11De la: pickard, la data 2011-01-25 10:19:14De la: Lucia38, la data 2011-01-25 10:11:40buna dimineata de la Cluj!!!! totul pentru tara!
|
||
|
pickard Postat pe 25 Ianuarie 2011 10:27 |
||
ziua buna, cafenea! sunt franta, ma dor toti muschii! oare cine m-o fi pus sa ma iau aseara la "tranta" prin casa cu mobila!
|
||
|
vitamina_c Postat pe 25 Ianuarie 2011 10:32 |
||
De la: vitamina_c, la data 2011-01-25 10:32:44ziua buna, cafenea! figura mai esti!!! racita, in loc sa stai in pat sa te tratezi, iti gasesti de lucru... of, of...
|
||
|
Lucia38 Postat pe 25 Ianuarie 2011 10:36 |
||
De la: Lucia38, la data 2011-01-25 10:36:45De la: vitamina_c, la data 2011-01-25 10:32:44ziua buna, cafenea! offfffffff, cat de rau m-as simti nu pot sa stau in pat!in plus trebuia sa fac loc pentru biroul "piciulinei" altfel cea mare nu mai avea unde sa-si faca temele!
|
||
|
vitamina_c Postat pe 25 Ianuarie 2011 10:41 |
||
De la: vitamina_c, la data 2011-01-25 10:32:44ziua buna, cafenea! ai stat aplecata ...,te dor genunchii sigur si ai facut febra la fesieri un vin fiert cat mai rosu si un masaj cu suflet ,te-ar readuce la viata ..
|
||
|
stef80 Postat pe 25 Ianuarie 2011 10:41 |
||
neatzaaaaa va pup pup puppp , sa aveti o zi frumoasa, lipsita de incidente neplacute, si evident sa fie plina de bunaciuni
|
||
|
bombonik_babardik Postat pe 25 Ianuarie 2011 10:47 |
||
De la: stef80, la data 2011-01-25 10:41:52De la: vitamina_c, la data 2011-01-25 10:32:44ziua buna, cafenea! cum le stii tu pe toate , Stef!
|
||
|
vitamina_c Postat pe 25 Ianuarie 2011 10:49 |
||
De la: vitamina_c, la data 2011-01-25 10:32:44ziua buna, cafenea! bine ca nu esti anglia sau america!
|
||
|
pickard Postat pe 25 Ianuarie 2011 10:52 |
||
De la: vitamina_c, la data 2011-01-25 10:41:50De la: Lucia38, la data 2011-01-25 10:36:45De la: vitamina_c, la data 2011-01-25 10:32:44ziua buna, cafenea! da, eu sunt lupul moralizator... de parca nu fac acelasi lucru... |
||
|
Lucia38 Postat pe 25 Ianuarie 2011 10:53 |
||
De la: pickard, la data 2011-01-25 10:52:34De la: vitamina_c, la data 2011-01-25 10:32:44ziua buna, cafenea! o tara mai mica asa ca tine nu puteai gasi?
|
||
|
vitamina_c Postat pe 25 Ianuarie 2011 10:54 |
||
De la: Lucia38, la data 2011-01-25 10:53:02De la: vitamina_c, la data 2011-01-25 10:41:50De la: Lucia38, la data 2011-01-25 10:36:45De la: vitamina_c, la data 2011-01-25 10:32:44ziua buna, cafenea! bine ca nu esti si tu lupul moralist!
|
||
|
pickard Postat pe 25 Ianuarie 2011 10:54 |
||
De la: vitamina_c, la data 2011-01-25 10:54:01De la: pickard, la data 2011-01-25 10:52:34De la: vitamina_c, la data 2011-01-25 10:32:44ziua buna, cafenea! republica moldova!?
|
||
|
pickard Postat pe 25 Ianuarie 2011 10:55 |
||
De la: babyboomboom, la data 2011-01-25 10:47:15neatzaaaaa mersi ,la fel!
|
||
|
pickard Postat pe 25 Ianuarie 2011 10:56 |
||
De la: pickard, la data 2011-01-25 10:55:47De la: vitamina_c, la data 2011-01-25 10:54:01De la: pickard, la data 2011-01-25 10:52:34De la: vitamina_c, la data 2011-01-25 10:32:44ziua buna, cafenea! si mai mica!
|
||
|
vitamina_c Postat pe 25 Ianuarie 2011 10:56 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| incredere... | 5 | De la: mimi_ca29 15 Aprilie 2011 11:56 |
| PROPUNEI -= OPORTUNITATI VENIT SUPLIMENTAR ...INSCRIERI GRATUITE!!! | 3 | De la: dana92 14 Februarie 2010 22:44 |
| concurs super, puteti castiga si voi | 1 | De la: carmenis23 19 Iulie 2010 12:09 |
|
|
||
| Cate ore petreceti pe zi pe Kudika.ro ??? atentie creeaza dependenta :)) | 9 | De la: Summer_ 8 Decembrie 2010 21:42 |
| MATURITATE | 12 | De la: camelyta_camy 17 Iunie 2010 21:10 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.