Setari Cookie-uri

Alt fel de cafenea

Cu lapte, Dandanico, cu lapte!
Dienuta... laptic si tie!
Lucia1971
Postat pe 11 Noiembrie 2008 17:40
De la: Lucia1971, la data 2008-11-11 17:40:18Cu lapte, Dandanico, cu lapte!
Dienuta... laptic si tie!


fato aseara am ingurgitat un litru de lapte ...pe cand "operam" chestia cu pricina ...adica opera de arta....

a ajuns mama acasa si ma intreaba :da' ce-i cu sticla asta aici...eee zic eu, nu era suc si imi era sete si am dat iama in sticla de lapte....
era gola .....adica am baut un litru de lapte razand in fata calculatorului si ...de dimineata a trebuit sa ies sa imi iau alta ca nu aveam ce manca de dimineata.... lucia stie...de ce....

dandanaua_reloaded
Postat pe 11 Noiembrie 2008 17:43
De la: Lucia1971, la data 2008-11-11 17:40:18Cu lapte, Dandanico, cu lapte!
Dienuta... laptic si tie!



uf.......eu care nu beau lapte.........

macar o cioco fierbinte, daca nu un vin fiert.......
dienuta_nou
Postat pe 11 Noiembrie 2008 17:52
am baut vin fiert ...cand ne-am intalnit cu sultanul......%co
deci..... daca vrei chestii ... mai bune..... in weekend.
dandanaua_reloaded
Postat pe 11 Noiembrie 2008 18:00
Ema, Ema, smechera ce esti!
Lucia1971
Postat pe 11 Noiembrie 2008 18:12
pai nu am baut numai vin fiert...
doar si asa a fost o faza haioasa cu tiucar si betivan...etc etc etc....

in sfarsit ideea este ca a fost fain cald si numai bine de plimbat pe afara.....

in cismigiu.
dandanaua_reloaded
Postat pe 11 Noiembrie 2008 18:20
N-am fost niciodata in Cismigiu... De fapt, prin multe locuri nu am fost. Si stii tu despre ce vorbesc...
Lucia1971
Postat pe 11 Noiembrie 2008 18:22
luciiii e timp pentru toate, catinel catinel le faci pe toate.
....
dar cismigiul ti-l recomnad in toamna e superb....si vara e frumos dar e multa agitatie, in schimb acum..... e extraordinar cu aleile pline de frunze, culori ...mii de culori.... e superb si mai putina galagie si agitatie ca bucurestenii sunt frigurosi....

dandanaua_reloaded
Postat pe 11 Noiembrie 2008 18:24
Hai mai ca nu ma duc eu in centrul Clujului sa ma plimb prin parc, daramite in Bucuresti... Sau... depinde de companie...
Lucia1971
Postat pe 11 Noiembrie 2008 18:27
maaaa ce vrei sa spui ca nu ti-a placut la gradina botanica????

imi pare rau ca nu s-a putu intra inauntru.....
minuni si alta nu.....

dandanaua_reloaded
Postat pe 11 Noiembrie 2008 18:28
Eu ziceam de parcul central din Cluj. Dar m-am cam saturat de el ca pe-acolo misunam pe vremea primei mele studentii...
Lucia1971
Postat pe 11 Noiembrie 2008 18:30
uite ,ca va las intre pupicii Sultanului !!

va multumesc inca odata ,tuturor...!!
acum ,trebuie sa plec sa chefuiesc..
va iubesc dragilor si va port in suflet !!
va doresc sa fiti fericiti si veseli !!

Postat pe 11 Noiembrie 2008 18:33
sultaneeee distractie placuta si sa ne traiesti o mie de ani in urma dusmanilor si in amintirea prietenilor.....

dandanaua_reloaded
Postat pe 11 Noiembrie 2008 18:36
sal'tare
am terminat de facut curatenie , sunt o diva ce pana mea , asa repede nu credeam ca termin
iris_4_ever
Postat pe 11 Noiembrie 2008 19:16
buna seara! am intrat doar sa va salut si fug la papa! si am vazut ca s-a scris mult si multe...
aimee, nu te-am considerat niciodata dusmanul meu, stii bine asta! nu pot considera dusmanul meu pe cineva atata timp cat nu m-a deranjat cu nimic si nici macar nu am vb vreodata. nu-mi amintesc sa ma fi certat cu tine, asa ca, draga aimee, nu te-am inclus in acea lista de dusmani.
lucia, esti cu adevarat o femeie extraordinara! ai gasit cuvinte simple ca sa spui tuturor ce ai avut de spus. cat priveste disputa mea cu oana, mi-am mai exprimat parerile. nhu am nimic cu ea si nici cu altcineva de pe acest forum...si daca am facut greseala sa ma "cert" cu oana, am plans un pic, nu am mai postat, dar m-am intors pentru ca nu pot renunta la prieteniile pe care incet le-am legat pe acest forum...si sincer acum, la bucuresti in acest week-end am cunoscut o parte din cei care-mi erau prieteni virtuali. oameni minunati!oameni care m-au primit cu bratele deschise, cu flori si voie buna...si pentru asta le multumesc din suflet! imi pare rau ca lumea se cearta, e doar un forum...
va pupacesc pe toti si va doresc o seara minunata!
Lulli
Postat pe 11 Noiembrie 2008 19:25
O noapte minunata va doresc si eu. Sa fiti iubiti, dragii mei.
Lucia1971
Postat pe 11 Noiembrie 2008 20:23
PERVERSA A REVENIT !!!!......sa mai cante o data...... MULTI ANI TRAISCAAAAAAAAA.....MULTI ANI TRAIASCAAAAAAA.....LAAAA MUUUULTIIIIII ANIIIIIIIII......CINE SA TRAIASCAAAAAAAA......CINE SA TRAIASCAAAAAAA.........LAAAA MUUUULTIIII ANIIIII.......SULTANU' SA TRAIASCAAAAAA.......SULTANU' SA TRAIASCAAAAAAA........LAAAAA MUUUULTIIII AAAANIIIII !!!!!........ ........

in direct.......din curteeeeeaaaaaaa Sultanuuuuuluuuuiiiiiii !!!!........ ....


pai puteam io sa-mi las morcovelu' singur de ziua lui ????......... .......deeeeciiiii.....PARTYYYYYYYYY.........

Postat pe 11 Noiembrie 2008 20:48
seara buna dragii mei..gata si cumparaturile pe ziua de azi....


SULTANE distractie placuta....sa bei o dusca si pentru mine



dragii mei am nevoie de cafeaaaaaa.....si tigare.....
mafia_nrr1
Postat pe 11 Noiembrie 2008 21:27
pt tine mafioso.... tot ce vrei, si tigare si cafea...dar nu se poate totusi fara...tigare?
dandanaua_reloaded
Postat pe 11 Noiembrie 2008 21:36
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-11-11 21:36:27pt tine mafioso.... tot ce vrei, si tigare si cafea...dar nu se poate totusi fara...tigare?


noooooo..fara tigare nu pot bea cafeluta...pls..pls..dandane,,,,,,
mafia_nrr1
Postat pe 11 Noiembrie 2008 21:42
eeeee ce se poate face, ok....
dau si o tigare.
dandanaua_reloaded
Postat pe 11 Noiembrie 2008 21:48
fetele..... asta seara ma simt in verva desi ma tineam de ieri seara sa va fac sa radeti....
crista pt tine...si pt mine si pt toata "prostimea".

http://www.kudika.ro/comunitate/dandanaua_reloaded/poze/show/3/14114/aceasta-este-o-opera-de-arta-a-mafiei-.html

enjoy!!!!!
dandanaua_reloaded
Postat pe 11 Noiembrie 2008 22:07
hi, hi, hi! ema, meriti 10000000000000000000000000000 de pupici de la mine pt chestia aia!
Lulli
Postat pe 11 Noiembrie 2008 22:09
luli.....asta se numeste a ironiza!!!!!

ca sa nu fiu nevoita sa dau definitii ajutatoare pe care nimeni nu le intelege pt ca se pare ca cele din dex online si-or fii schimbat semnificatia....

dandanaua_reloaded
Postat pe 11 Noiembrie 2008 22:12
seara asta conectia-mi joaca feste, asa ca m-am conectat putin la telefon sa va spun Noapte buna si somnic usuric. Pupici multi
mafia_nrr1
Postat pe 11 Noiembrie 2008 22:45
iris..
iti doresc, noapte buna !!
si adevarata..
si dragelor mele, la fel..!!!

Postat pe 12 Noiembrie 2008 03:05
In caz ca-si facea cineva griji.....bucurestiul a ajuns cu bine acasa
Pe crista am lasat-o in fata scarii , de iris s-a ocupat mititelul de romeo care intre timp a sters-o si el la casutza lui in timp ce eu imi fac de cap pe forum

La multi ani sultane
iris_4_ever
Postat pe 12 Noiembrie 2008 03:06
eu NU !!!
doar.., sa va multumesc
stiu ca am PRIETENI CAPABILI si SERIOSI !!

MULTUMESC, IRINA ...
PERVESA si IRIS... :sml-love0

Postat pe 12 Noiembrie 2008 03:12
Aloooooooooo , sultanu ?
da ..iris , ce doresti ?
aaa ...nimic ...poate doar sa-ti amintessc ca eu ti-am adus-o pe irina

No,stati calmi , glumeam....ma bag la somn acusi dar nu m-am putut abtine sa nu-i amintesc sultanului cine a adus cadana la snagov
Nu-i mai zic la multi ani ca m-a suparat dar o pup pe crista in timp ce ma gandesc la lionul meu
ettaaaa...shtii ca te iubesc nu ? tantica ,u are the best
iris_4_ever
Postat pe 12 Noiembrie 2008 03:25


MERITUL este al TAU...!!!!!!
IRINA...
ce BUCURIE...!!!!
IREAL...
multumesc ,iris 4ever..!!!
noapte cu vise...!!

Postat pe 12 Noiembrie 2008 03:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sfaturi pentru toti 9 De la: kudika_nikole 31 Ianuarie 2012 18:41
topicul 'insomniacilor' 30 De la: GODZILA 16 Noiembrie 2011 13:29
ce melodii credeti ca sunt :dragutze, cool, funny si au un videoclip pe masura 4 De la: Adora_me 27 Iunie 2009 10:19
Ce-am facut azi? 174 De la: angelradios 22 Septembrie 2010 02:53
castigi un ban in plus distrandu-te 5 De la: mikela_my 9 Martie 2009 15:19