Setari Cookie-uri

Alt fel de cafenea

mai, parca as fi un tigan cu cortul! alerg de la o cafenea la alta, incerc si eu sa fac fata si aici si acolo, dar nu mai pooooooooot!!!haideti doar la una ca mor!

Postat pe 3 Octombrie 2008 22:57
prezent!

Postat pe 3 Octombrie 2008 22:58
sti ca pina colada nu am baut niciodata??? tre sa aflu cumse face mai intai ...ia da si mie reteta...
si pana una alta iti dau o visinata....

ca de aiai am laindemna acu...
evident ca mai vorbim oricum si daca ajung dimineata si plec seara ... abia astept sa va vad...serios...sa va revad mai bine spus.
dandanaua_reloaded
Postat pe 3 Octombrie 2008 22:58
seara luliiii
mi-am instalat o tampenie de program care urmareste toate ip-urile care vor sa se conecteze la calculatorul meu.... ma stric de ras... .. ca am aflat cum se trimit mesaje direct pe ecranul calculatorului si ... ma intreb cum e sa te trezesti cu un mesaj direct pe ecran care sa iti spuna ce va de genul

"hai sictir jos labele de pe calcu meu!!!!!{"

dandanaua_reloaded
Postat pe 3 Octombrie 2008 23:01
Pina colada este ceva ce contine rom, lapte de cocos si sa mor eu daca mai stiu ce, da' e asa... alba, laptoasa si destul de cremoasa. Sa nu indraznesti sa te gandesti Dandanico la ce ma gandesc eu!
Lucia1971
Postat pe 3 Octombrie 2008 23:04
ma gandesc la DANAAAAA!!!!!

dandanaua_reloaded
Postat pe 3 Octombrie 2008 23:07
lasa lucia ca m-am gandit eu dar din fericire le stiu gustul la amandoua si tre sa recunosc faptul ca pina colada este dulce dar te duce ceea ce nu e valabil pentru altceva
iris_4_ever
Postat pe 3 Octombrie 2008 23:07
de la mine..,numai pupici si toate cele bune !!!
si scuzele de rigore...,am mult de recuperat pt ca vad..., ca cineva inca ii savureaza fundul emei.
va pupi dragelelor mult,mult...!

Postat pe 3 Octombrie 2008 23:08
aaaa si cum e gustul ala pana la urma??? acru sa u amar???? ca la pina colada aflu imediat reteta si va prepar la amandoua....

dandanaua_reloaded
Postat pe 3 Octombrie 2008 23:08
pina colada!!!! pt toata lumea!!!

50 ml rom alb
30 ml lichior crema de cocos
60 ml suc de ananas
bucatele de ananas
frisca

valeeeu mama da chiar ca tre sa fie buuun
si frisca nu e productie proprie ci din aia la tub....

aaaa danuta danuta oare ce ii mai pregateste aluia de haleala ???

stef ... stii mai bine decat mine cat de acrii sut strugurii la care nu ajungi dar ravnesti cu gura plina de bale...
aaa si povestioara lui miki... jignirile ... raman celul care le aduce daca eu nu vreau sa le primesc. cum am mai spus ma cunosc pe mine muuult prea bine si ma respect mult prea mult ca sa ma atace ceea ce spune un singur om despre mine. toti cei care ma cunosc in realitate... stiu cum sunt asa ca...

dandanaua_reloaded
Postat pe 3 Octombrie 2008 23:13
Pupici pentru sultan
Floricele pentru tantica

Ema , care gust ? adica la ce zeama te referi ?
iris_4_ever
Postat pe 3 Octombrie 2008 23:14
FETILIIIIIIII .....va pupicesc de noapte buna !!!!.....ca-s racita tare si nu pot sa va tin companie ......
etta
Postat pe 3 Octombrie 2008 23:17
gustul de car vorbea dana mai ... ca la pina colada ...am descoperit reteta si ma duc sa vad ce sticla de rom am prin casa sa imi trag o dusca... restul ingredientelor le am....

dandanaua_reloaded
Postat pe 3 Octombrie 2008 23:20
Pupici si tie, Etta si multa multa sanatate! ...pentru o beteguta.
De pina colada era vorba, Iris draga, Doar de pina colada. Si va rog sa nu vorbiti de alte lucruri sfinte p-aici ca io-s singura acasa si cine stie ce patesc...
Pentru cine e curios, am postat niste poze "tunse". Nu tre sa va dati cu parerea ca nu-i musai.Oricum va primesc cu draga inima in cafeneaua papuasa.
Cine se cearta? Unde? Ca am chef sa rup capete in seara asta!
Lucia1971
Postat pe 3 Octombrie 2008 23:22
De la: etta, la data 2008-10-03 23:17:19 FETILIIIIIIII .....va pupicesc de noapte buna !!!!.....ca-s racita tare si nu pot sa va tin companie ......


etta noapte buna... am pus mana pe un nou programel....

dandanaua_reloaded
Postat pe 3 Octombrie 2008 23:23
buna seara lumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,sunt mai bine,ati vazut voi drac mort?ce vreti sa va cint
mari58
Postat pe 3 Octombrie 2008 23:26
femei "nebune" ,eu chiar VA AM IN SUFLET !!
VA LAS,daaaaaaaaaaar..., RAMAN BARBAT si de va fi cazul ..,voi iubi si DUSMANII
si-i voi iubi REAL
pentru voi.. ,doar toate cele bune va doresc si noapte buna !!!

Postat pe 3 Octombrie 2008 23:27
De la: mari58, la data 2008-10-03 23:26:52buna seara lumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,sunt mai bine,ati vazut voi drac mort?ce vreti sa va cint

Mari, ceva asa, sa ne unga pe suflet...
Lucia1971
Postat pe 3 Octombrie 2008 23:31
De la: stef80, la data 2008-10-03 23:27:02femei "nebune" ,eu chiar VA AM IN SUFLET !!
VA LAS,daaaaaaaaaaar..., RAMAN BARBAT si de va fi cazul ..,voi iubi si DUSMANII
si-i voi iubi REAL
pentru voi.. ,doar toate cele bune va doresc si noapte buna !!!

Fii atent aici! Ai grija ce faci maine cu Dandanica pe-acolo. Ca daca vine la Cluj si aud ca se plange de ceva, o sa ai de-a face cu mine!
Lucia1971
Postat pe 3 Octombrie 2008 23:32
mia ajuns feciorul mare,doamne cind il vad cum creste,rau nu imi pare asa mult,tineretea mio trecut,ficiorul imi seamana bine,joaca hora in rind cu mine si de mindre e iubit patimile mele toate leo duce el mai departe,ce nam ajuns sa fac eu,o sa faca feciorul meu e buna sau vreti alta
mari58
Postat pe 3 Octombrie 2008 23:34
De la: stef80, la data 2008-10-03 23:27:02femei "nebune" ,eu chiar VA AM IN SUFLET !!
VA LAS,daaaaaaaaaaar..., RAMAN BARBAT si de va fi cazul ..,voi iubi si DUSMANII
si-i voi iubi REAL
pentru voi.. ,doar toate cele bune va doresc si noapte buna !!!


va cant ioooo
femei femei ah lua-v-ar dracu de nebune ....
cate mai sunteti pe lume
sa inselati
barbati barbati
ah lua-v-ar dracu de ratati
numai buni sunteti pe lume
sa inselati...

cred ca asa era...
scuze sultane da mi-a venit in minte si statea pe varfu limbii...nu putui sa nu scuip si io porumbelu'

stii bine ca te iubesc nu-i asa????
etta mami dragostea dintai nu se uita niciodata....e adevarat ...dar ... se poate ignora ...

dandanaua_reloaded
Postat pe 3 Octombrie 2008 23:35

daca va fi asa..,sa-mi fie rusnica !!
pupici luci..!!!
si tie cucuvea "ratacita" ..,acolo pe buric !!!

Postat pe 3 Octombrie 2008 23:37
steeef sti bine ca ne vom distra impreuna ... cu voi nu ma plictisesc niciodata... nu am cum....
mai ales cand e si tanti ca prin jur.... aaaa
lucia cat iti doresc sa ii vezi impreuna....
si s mai fie si albinel pe acolo sa vezi cum dau cap in cap astia 2 barbati....uffff mai o adevarata telenovela,
sultane ma faci sa ma mut definitiv la bucuresti....nu numai cu munca

dandanaua_reloaded
Postat pe 3 Octombrie 2008 23:41
Ma faci sa dau o fuga pana la Bucuresti! Las' ca o sa vina si vremea aceea...
Lucia1971
Postat pe 3 Octombrie 2008 23:46
dandanico..,ne vedem peste cateva ore...
treci la somn..,caci altfel, are sa zica romica ,ca ai cearcane si riduri ,precum Sultanu'
noapte buna, cadanelor !!!

Postat pe 3 Octombrie 2008 23:47
eee cac... ma stef ma faci sa vb tampenii

ia asculta acilea... nu am somn c sunt emotionata,abia astept sa vin.... si sincera sa fiu mai am treab si inca n-am terminat de bagat in bagaj
ia zi repede cum e vremea acolo sa stiu ce imi iau dupa mine....

dandanaua_reloaded
Postat pe 3 Octombrie 2008 23:50
Ioi, nu mai pricep nimic! Sa moara sau sa NU moara Romeo?
Lucia1971
Postat pe 3 Octombrie 2008 23:51
vara...!!
si sa moara......
pupici...!!

ma bag la somn
noapte bunaaaaaaaaaaa.....!!!

Postat pe 3 Octombrie 2008 23:57
luciaaa romeo isi roade unghiile de ciuda....aaaaa si eu desi sufar de ltp am orgoliul gadilat la maxim ca i-am tras clapa!!!!

dandanaua_reloaded
Postat pe 3 Octombrie 2008 23:58
noapte buna stef... nu uita sa vii sa ma iei din gara
!!!

dandanaua_reloaded
Postat pe 3 Octombrie 2008 23:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
roxana 3 De la: freakbabe 11 Decembrie 2009 19:17
Concurs foto 1 De la: myladybug 19 August 2011 17:23
vine maju meu! 11 De la: yumalai 17 Februarie 2010 07:57
FARA VULGARITATI, FARA JIGNIRI SI FARA MINCIUNI 175 De la: franziska_eu 29 Ianuarie 2012 00:24
bointer.net - pentru cele care au afacerile lor si nu numai 1 De la: bointer_net 31 Martie 2010 17:35