Setari Cookie-uri

Alt fel de cafenea

Noapte buna, Stef draga!
Dandanico, te admir. eu niciodata n-am fost in stare sa-mi fac rau cu mana mea...
Lucia1971
Postat pe 4 Octombrie 2008 00:02
lucia de 3 luni i-o coc... trei luni am asteptat sa imi iau revansa.....
aaaaahhhh si cum mi-am mai luat-ooooo...mai sufar eu ca proasta dar ...tin steagul sus si l-am dat dracu iar....
sti cum e....vreau ....dar sa fie asa cum vreau eu ... nu e asa... nu pupi nimic.... se conformeaza sa inteleaga ca de fapt si de drept eu cant cucurigu si nu el,bine nuuuu no atunci sa dea cu mutulica de chiuveta sau sa gaseasca o danuta sa ii ejaculeze in palma... de la mine nu pupa nimic.....
nah ca am zis-o si pe asta!!!

dandanaua_reloaded
Postat pe 4 Octombrie 2008 00:06
nu mai poate omu sa vb la telefon ca voi il bagati pe romeo in mormant in lipsa lui

iris_4_ever
Postat pe 4 Octombrie 2008 00:14
irirs romeo asta merita.... desi il iubesc de ma omoara numa' gandul .... dar...deh... asta e...
dandanaua_reloaded
Postat pe 4 Octombrie 2008 00:23
De cate ori citesc cuvantul "romeo" ma pufneste rasul. pentru ca Romeo e un medic de la noi de la job. Romeo Micu il cheama. Are cam 2 m si vreo 100 kg... La moaca e frumos da' de cate ori zici sa moara Romeo, mi se face mila de Romeo al meu...
Lucia1971
Postat pe 4 Octombrie 2008 00:24
aaaa pe mine ma omoara gandul ca ... stie ca vin maine la bucuresti....
ma gandeam la bancul ala cu pisica si motanul
motanul catre pisica: vrrrrreeeei....?
pisica..... nu!
motanul. hai fa pisico vrrrreeeeei???
pisica nu!!!
motanul: sti ceva??? vrrrei nu vrrrei io tot ti-o varrrrrr!!!

asa si io.... vra nu vrea tot i-as vara-o
fata ce am in seara asta numa prostii vb.... rusinica sa imi fie

dandanaua_reloaded
Postat pe 4 Octombrie 2008 00:29
stai calma ema , la cate se discuta pe forumul asta nici nu ai la ce altceva te gandii
iris_4_ever
Postat pe 4 Octombrie 2008 00:33
pai citesc decizii PSI asa ca iti dai seama cat ma doare pe mine de deciziile lor ....
daca numa la sex imi sta capul...

dandanaua_reloaded
Postat pe 4 Octombrie 2008 00:39
Fetelor, cred ca ma bag in patuc. Sa fiti cuminti, sa aveti grija de cafenea in lipsa mea si Ema, sa ai parte de un weekend super la Snagov.
Iris, noapte buna si vise frumoase iti doresc!
Lucia1971
Postat pe 4 Octombrie 2008 00:41
lucia mersi mult de tot... somnic pufos iti doresc.
iris ma cam bag si eu la somn ca deciziile astea ma tortureaza....
fetele vb maine daca... gasesc putintel timp liber...
va pup si o seara faina va doresc.
dandanaua_reloaded
Postat pe 4 Octombrie 2008 00:48
ma bag si io la somn oricum ca m-am enervat am stat 5 minute sa scriu ceva si nu s-a postat
somn usor fetelor
iris_4_ever
Postat pe 4 Octombrie 2008 00:54
stefffffffffff,sa nu lasi fata sa astepte asa cum am asteptat eu,ea a venit fuga dupa mine asa cum a fost imbracata,sa nu o lasi sa atepte,ca vin eu din arad sa o astept daca tu nu poti,sau,vrei sa iti fac eu trezirea pt ema fac orice stii nu?uite cafea mica si tare vam lasat in termos,zahar nu am pus stiti nu,acum doua luni iti calcam pragul stef,si iti multumesc pt primirea facuta,atit tie cit si celorlalti dragi mie,adica toti care au fost acolo,te rog sal pupi pe Relu din partea mea cind il intilnesti,micul trandafir sa uscat,dar e linga mine si tu sa ma tuci stii tu unde
mari58
Postat pe 4 Octombrie 2008 03:41
Buna de dimineata...
Azi, cafeluta si prajiturile sunt din partea mea...
Ne vorbim mai incolo, acum trebuie sa fug undeva... da ne mai vorbim azi.
Pupici

P.S: Va serviti si voi singurei, e pentru toata lumea:)
sheeva
Postat pe 4 Octombrie 2008 11:21
bon giorno,amigos !!!!......am trecut sa va salutez si sa va doresc un week-end placut si calduros....ca s-ar putea sa fie printre ultimele week-end-uri mai insorite !!!!.......va pupez dulce ..... ....si o cafeluta de la mine .......LUNGA,TARE SI NEAGRA !!!......sa treaca week-end-ul cu succes !!!.....
etta
Postat pe 4 Octombrie 2008 11:52
buna seara forumisti
si un weekend placut
csilla_ms
Postat pe 4 Octombrie 2008 19:35
Buna seara! Sau mai bine va zic: No serustoc! Parca ma prinde mai bine salutul asta pe care il adresez prietenilor...
Laura, te iubesc si iti multumesc din suflet!
Dandanicoooooooo, pe unde umbli? Chiar nu te lasa Stef sa respiri? hai no, mai Stef, lasa fata sa ne scrie doua randuri... sau macar 3 cuvinte...
Csilla, Steluto, bine ai venit in cafeneaua papuasa! Te saluta patroana si iti trimite . Imi pare rau, dar DJ-ul trage chiulu prin Snagov... dar daca e ok si fara muzica, te servesc cu cea mai buna cafeluta. La halba, ca asa o bem noi pe-aici...
Lucia1971
Postat pe 4 Octombrie 2008 20:35
Lauraaaaaaa, te pup de un milion de ori!!!!!
Lucia1971
Postat pe 4 Octombrie 2008 20:40
salutare , sunt si eu pe aici cu un pahar de martini ca vinul s-a terminat de aseara :)
iris_4_ever
Postat pe 4 Octombrie 2008 20:48
Lucia1971
Postat pe 4 Octombrie 2008 21:15
Iris, avand in vedere cat e ora, nu-mi permit sa te tin treaza toata noaptea. prin urmare, ia o ciocolata calda din partea casei.
Si ceva de mancare, ca am io obsesia asta sa nu stea lumea nemancata in cafeneaua mea...
Lucia1971
Postat pe 4 Octombrie 2008 21:19
No stiti ceva? Eu ma duc sa mai calc niste haine. Daca intrati in cafeneaua mea, voi fi prin preajma. Nu-mi ramane decat sa va astept...
Lucia1971
Postat pe 4 Octombrie 2008 21:33
buna idea cu mancarica lucia
iris_4_ever
Postat pe 4 Octombrie 2008 22:20
Pe unde ai umblat? Ca s-a racit pizza. Acum trebuie s-o bag iar la microwelle... Offffff...
Lucia1971
Postat pe 4 Octombrie 2008 22:25
pe trivia , cautam un film si m-a prins trivia ....uitasem de ea de cand cu forumul asta
iris_4_ever
Postat pe 4 Octombrie 2008 22:52
szia luci,koszonom
sunt putin ocupata cu "menajeria"
mai vb printre picaturi
csilla_ms
Postat pe 4 Octombrie 2008 22:53
Lasa ca inteleg foarte bine cum e sa te fure peisajul. De aceea esti iertata de tot.
Lucia1971
Postat pe 4 Octombrie 2008 22:54
De la: csilla_ms, la data 2008-10-04 22:53:40 szia luci,koszonom
sunt putin ocupata cu "menajeria"
mai vb printre picaturi

Si tu? Si eu mai am de calcat cateva hainute.
Lucia1971
Postat pe 4 Octombrie 2008 22:55
Ma duc la somnic ca maine am treaba multa. Noapte buna celor care mai misuna pe-aici!
Lucia1971
Postat pe 4 Octombrie 2008 23:28
'neata!!!!
fetelor, sa nu-mi ziceti ca inca nu v-ati trezit
va invit la cafeluta................in cafeneaua papuasa a luciei



ema............cand sti pe lac sa te gandesti si la noi astia mai nfericiti...........care santem in orase, printre munti de betoane.......
dienuta_nou
Postat pe 5 Octombrie 2008 11:17
neata , de trezit ne-am trezit , mai greu cu ploaia asta e deprimanta
iris_4_ever
Postat pe 5 Octombrie 2008 11:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
De ce in manele, e motiv de mandrie faptul ca ai plecat "descult de acasa" si "ai ajuns unde nu-s multi" ? 29 De la: Thais13 18 Iulie 2011 19:35
Cafenea pentru fetele musulmane de pe forum 70 De la: kudika315748 13 Septembrie 2010 19:54
Rasfat de femeie! 1 De la: mohoreaalina 13 Mai 2011 18:28
O ZI NORMALA DE MUNCA 33 De la: danna_danutza 5 Iulie 2009 22:17
helpppppppppp me pls 4 De la: kudika052198 9 Ianuarie 2010 01:59