Setari Cookie-uri

ai fost vreodata de o pers din anturajul partenerului tau?

imi iubesc iubita ,,, dar inainte la inceputu relatiei avea o prietena draguta dar fitzoasa, care sincer ma impresiona ,cand o vedeam vroiam sa fac sex cu ea, oare e ceva normal? sau gresesc ca am vrut sa o fac cu ea?
claudyuu
Postat pe 13 Septembrie 2008 13:47
daca doar ai vrut, esti iertat !!!!

Postat pe 13 Septembrie 2008 13:54
Nu e ceva normal, nu inteleg cum poti sustine k iti iubesti iubita, dorins sa te culci cu prietena ei...inseamna ca ptr tine iubita nu e destul de frumoasa, de atragatoare, nu o iubesti asa mult
iubi7a_lui
Postat pe 13 Septembrie 2008 13:56
iubita lui, ce vrei acu', sa stea teapan ca un stalp cand trece nicoleta luciu prin fatza lui!!!????
macar sa aiba dreptu' la vise si sa-si mai stearga balele din coltu' gurii din cand in cand!
ca altfel, da de banuit!

Postat pe 13 Septembrie 2008 14:01
De la: iubi7a_lui, la data 2008-09-13 13:56:07Nu e ceva normal, nu inteleg cum poti sustine k iti iubesti iubita, dorins sa te culci cu prietena ei...inseamna ca ptr tine iubita nu e destul de frumoasa, de atragatoare, nu o iubesti asa mult

am specificat la inceputu relatiei acum numai am nici o atragere fata de fata aia din contra am rugato pe iubita mea sa numai umble cu fata aia ptr ca stiam ca ori eu ori ea va afce o greseala si voi avea de suferit dupaia inainte sa o cun pe iubita ema asa de bine inainte sa o iubesc asa de mult mi sa intamplat aceasta faza dar acum numai e asa ...am intrebat doar sa stiu daca i sa mai intamplat cuiva asa ceva
claudyuu
Postat pe 13 Septembrie 2008 14:02
preludiule,mie mi se intampla zilnic sa privesc cate o domnisoara dragutza si imaginatia sa-mi zburde.
ii privesc chipul luminos, ochii zburdalnici , buzele-i carnoase.....si las imaginatia sa-si continue visu' iar io ma intorc la ale mele!

Postat pe 13 Septembrie 2008 14:09
Da priveste, dar daca privitul asta se transforma...in practik...???
iubi7a_lui
Postat pe 13 Septembrie 2008 14:12
De la: geo32, la data 2008-09-13 14:09:04preludiule,mie mi se intampla zilnic sa privesc cate o domnisoara dragutza si imaginatia sa-mi zburde.
ii privesc chipul luminos, ochii zburdalnici , buzele-i carnoase.....si las imaginatia sa-si continue visu' iar io ma intorc la ale mele!

deci ma bucur ca intelegi despre ce e vorba , la inceput am crezut ca sunt confuz am crezut ca vb cu o fata si sunt indragostit de alta fata dar nu a fost asa si ma bucur ca am ramas cu fata asta si nu cu acea fata d care am zis sincera cum nu ma mai atrage dar la inceput chiar vroiam sa o bag in patul meu e acuma numai oare a fost doar imaginatia mea sau at nu eram indragostit de iubita ema si acuma sunt asta nu inteleg eu...dece atunci mio imaginam in patul meu si acuma nu?
claudyuu
Postat pe 13 Septembrie 2008 14:12
crede-ma, ar insemna sa-mi pun ochelari de cal cu vizor!
vrei sa purtam val? ca femeile musulmane.
iar daca se transforma in practica, e bine sa fi prevazator si sa porti chilotei cu cifru'. iar combinatia sa o cunoasca doar prietena/sotia!

Postat pe 13 Septembrie 2008 14:14
...buna idee Geo.... faza cu..cifrul...
iubi7a_lui
Postat pe 13 Septembrie 2008 14:16
De la: iubi7a_lui, la data 2008-09-13 14:16:00 ...buna idee Geo.... faza cu..cifrul...


vrei s-o pui in practica?

Postat pe 13 Septembrie 2008 14:19
de ce noi barbati intodeauna suntem vinovati sau gresim cand ne uitam dupa alta muiere?? de ce fetele cand vad o masina faina sau un baiat mistho intorc capul dupa .... dc ele nu au nici o vina aici? sauc e ele au voie barbatu nu? deci eu stiam ca suntem egali dar din cate se vede fetele au voie sa faca cea ce-si doresc barbati cam greu asta dc?
claudyuu
Postat pe 13 Septembrie 2008 14:20
De la: claudyuu, la data 2008-09-13 14:12:53
De la: geo32, la data 2008-09-13 14:09:04preludiule,mie mi se intampla zilnic sa privesc cate o domnisoara dragutza si imaginatia sa-mi zburde.
ii privesc chipul luminos, ochii zburdalnici , buzele-i carnoase.....si las imaginatia sa-si continue visu' iar io ma intorc la ale mele!

deci ma bucur ca intelegi despre ce e vorba , la inceput am crezut ca sunt confuz am crezut ca vb cu o fata si sunt indragostit de alta fata dar nu a fost asa si ma bucur ca am ramas cu fata asta si nu cu acea fata d care am zis sincera cum nu ma mai atrage dar la inceput chiar vroiam sa o bag in patul meu e acuma numai oare a fost doar imaginatia mea sau at nu eram indragostit de iubita ema si acuma sunt asta nu inteleg eu...dece atunci mio imaginam in patul meu si acuma nu?


ma' claudiule , noi barbati avem un fel de a fi tare ciudat. nu chiar toti!
faptu' ca o femeie te atrage sexual , nu inseamna nimic. e clar ca pe noi ne atrag sexual toate femeile si ne dorim orgii interminabile, da' trebuie sa ne dam seama de un lucru.
vor si ele acelasi lucru!!? io cred ca nu. si de ce zic asta.
de-a lungu timpului am observat un lucru. flirtul este o arta, arta de a face sa simta bine interlocutorul tau, in cazu' nostru , o femeie. da' asta nu inseamna automat ca aceea femeie si-ar dorii sa se culce cu tine/mine! exista o limita de care multi dintre noi barbatii , o uitam. accea limita intre flirt si penibil. sau intre flirt si insistenta.

si da, iti doresti sa te trezesti cu capul intre picioarele ei, da' oare merita sa pierzi o relatie doar pentru un capriciu!?
si ca sa-ti raspund la ceea ce ai intrebat. relatia voastra a inaintat, o iubesti si asta e de ajuns sa-ti ia gandul de la altele.
la inceput, erati doar o prietenie cu posibil viitor si d-asta gaseai in cealalta o scurta da intensa relatie sexuala!

Postat pe 13 Septembrie 2008 14:29
De la: geo32, la data 2008-09-13 14:14:39crede-ma, ar insemna sa-mi pun ochelari de cal cu vizor!
vrei sa purtam val? ca femeile musulmane.
iar daca se transforma in practica, e bine sa fi prevazator si sa porti chilotei cu cifru'. iar combinatia sa o cunoasca doar prietena/sotia!

..si contuar,ca nu se stie..
damadefrunza
Postat pe 13 Septembrie 2008 15:26
De la: geo32, la data 2008-09-13 14:29:01
De la: claudyuu, la data 2008-09-13 14:12:53
De la: geo32, la data 2008-09-13 14:09:04preludiule,mie mi se intampla zilnic sa privesc cate o domnisoara dragutza si imaginatia sa-mi zburde.
ii privesc chipul luminos, ochii zburdalnici , buzele-i carnoase.....si las imaginatia sa-si continue visu' iar io ma intorc la ale mele!

deci ma bucur ca intelegi despre ce e vorba , la inceput am crezut ca sunt confuz am crezut ca vb cu o fata si sunt indragostit de alta fata dar nu a fost asa si ma bucur ca am ramas cu fata asta si nu cu acea fata d care am zis sincera cum nu ma mai atrage dar la inceput chiar vroiam sa o bag in patul meu e acuma numai oare a fost doar imaginatia mea sau at nu eram indragostit de iubita ema si acuma sunt asta nu inteleg eu...dece atunci mio imaginam in patul meu si acuma nu?


ma' claudiule , noi barbati avem un fel de a fi tare ciudat. nu chiar toti!
faptu' ca o femeie te atrage sexual , nu inseamna nimic. e clar ca pe noi ne atrag sexual toate femeile si ne dorim orgii interminabile, da' trebuie sa ne dam seama de un lucru.
vor si ele acelasi lucru!!? io cred ca nu. si de ce zic asta.
de-a lungu timpului am observat un lucru. flirtul este o arta, arta de a face sa simta bine interlocutorul tau, in cazu' nostru , o femeie. da' asta nu inseamna automat ca aceea femeie si-ar dorii sa se culce cu tine/mine! exista o limita de care multi dintre noi barbatii , o uitam. accea limita intre flirt si penibil. sau intre flirt si insistenta.

si da, iti doresti sa te trezesti cu capul intre picioarele ei, da' oare merita sa pierzi o relatie doar pentru un capriciu!?
si ca sa-ti raspund la ceea ce ai intrebat. relatia voastra a inaintat, o iubesti si asta e de ajuns sa-ti ia gandul de la altele.
la inceput, erati doar o prietenie cu posibil viitor si d-asta gaseai in cealalta o scurta da intensa relatie sexuala!





Scurt si la obiect si cu asta s-a incheiat subiectul!

Bine , ca se va mai discuta pe tema asta ...e alta treaba
iris_4_ever
Postat pe 13 Septembrie 2008 16:02
deci pana la urma v-ati gandit vreodata sa va inselati partenerul cu un prieten bun al sau?
claudyuu
Postat pe 14 Septembrie 2008 12:10
eu ca fata si tot ma uit daca vad un tip dragut ca trece pe l;anga mine daca e cu fata ma uit la buze,daca e cu spatele la fund....ahhhh si mai vad uneori cate un fund rotund si grasut ca de bebe... .Si doar ma uit asta nu inseamna ca ajung la practica
Anonima_007
Postat pe 29 Mai 2009 12:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sex d toate feluriile 369 De la: d33a89 26 Mai 2010 03:04
solutii pt ejacularea precoce? 83 De la: kudika_1043904 6 Ianuarie 2023 20:06
:(( 17 De la: chocolata 31 Octombrie 2009 11:22
Femeile inteligente ajung mai usor la orgasm ;) 20 De la: kudika_975971 25 Noiembrie 2014 11:44
vreau o herghelie!!!! 554 De la: kudika_972424 19 August 2014 00:46