Setari Cookie-uri

Ce visam cand eram mica...

Am postat acest subiect deoarece,zilele trecute,am inceput iarasi sa visez ca atunci cand eram doar o copila!

Visam o lume in care sa domneasca armonia si pace.O lume in care toti se imbina ,se combina si se potrivesc de minune...

Visam sa am o familie unita in care sa domneasca buna intelegere.un sot pe care sa-l inteleg si sa ma inteleaga din priviri.Un copil,doi, trei care sa se joace fara sa loveasca , fara sa se supere , fara sa planga...

Visam o casa plina de lumina...mica dar atat de calduroasa!

Visam ... multe!

O parte din visele mele s-au realizat in totalitate , altele pe jumatate ...altele au ramas doar vise...iluzii!

Voi ce visati ...ce visati cand erati mici?!? ...s-au realizat ...sperati sa realizati...

Speranta moare ultima...visul e o reflexie a sperantei...Haideti sa visam!...cine viseaza traieste cu adevarat!

sincera
Postat pe 14 Septembrie 2008 19:09
Eu visam sa fiu mireasa
Sabrina_Nede
Postat pe 14 Septembrie 2008 19:14
sabrinuta si nimic?inca nu ai fost mireasa? lasa draga mea,cand o sa te mariti vi la mine si o sa-ti fac reducere la rochita de mireasa sa si imi fac reclama la magazin cu ocazia asta hihiihi

www.mirandi.ro

Postat pe 14 Septembrie 2008 19:21
Eu visam sa fiu cantareata...siiii...Britney Spears


Postat pe 14 Septembrie 2008 19:22
De la: Larisa82, la data 2008-09-14 19:21:16sabrinuta si nimic?inca nu ai fost mireasa? lasa draga mea,cand o sa te mariti vi la mine si o sa-ti fac reducere la rochita de mireasa sa si imi fac reclama la magazin cu ocazia asta hihiihi

www.mirandi.ro


Ia uite blonda,,,,tace tace,.,,si poc ne loveste cu www-urile in fata asa e frumos mai mama??
daca tot vrei sa fii fata de comitet dai sabrinutei rochia ggratis numai sa o vezi maritata nu de alta da poate asa mai scapam de ea
glumesc sabrina,,,,stii ca te iubim nu???
aricica_pogonica
Postat pe 14 Septembrie 2008 20:09
hihihihi,pai aricico trebuie sa imi mai fac si eu ceva reclama la magazin ca si asa dau o gramada de bani pe publicitate,o reclama gratis nu strica si cu sabrinuta....ok daca ma si pui nasa promit ca ai rochita de la mine gratis

Postat pe 14 Septembrie 2008 20:20
blondino,,,pai vezi ca ti-am dat click pe site,,,ti-a crescut deja traficul :))
da acu sa vedem cat de bine ma platesti la afacerea asta :))
eu zic sa iti pui asdresa de la site in loc de semnatura pe forum sa vezi atunci trafic intens pe a colo
aricica_pogonica
Postat pe 14 Septembrie 2008 20:41
mai afurisitelor, voi va datzi cumva la mine???
Sabrina_Nede
Postat pe 14 Septembrie 2008 20:47
eu il visam pe justin timberlake

Postat pe 14 Septembrie 2008 20:56
=)))))

Si cu indeplinirea visului cum ramane???

Ti sa indeplinit visul?:))
Sabrina_Nede
Postat pe 14 Septembrie 2008 20:57
De la: zuzu_mic, la data 2008-09-14 20:56:41eu il visam pe justin timberlake


il visai de mica ? :))))) wow

Postat pe 14 Septembrie 2008 21:00
sabrinico cine sa se dea la tine mama??
noi doar iti aranjam viitorul sa zici tu ca nu te iubeste lumea,,,
mai si cand ma gandesc ca acu cateva saptamani te luai de mine pe un alt forum ce ti-e si viata asta
aricica_pogonica
Postat pe 14 Septembrie 2008 21:02

pai mica.. suficient de mica incat sa visez la justin si suficient de mare incat sa mai tin minte ce visam cand eram mica..
aveam vreo 14 ani cred.. cand eram mica de tot chiar nu mai tin minte ce visam

Postat pe 14 Septembrie 2008 21:03
cand eram mica visam sa plec in anglia nu intrebati de ce ca nu am un motiv,,,cert e ca inca nu am ajuns acolo
ce ti-e si cu visele astea

oana,,,pe jsutin nu l-am visat cand eram mica da bianca brad mi se parea tare dreamy
aricica_pogonica
Postat pe 14 Septembrie 2008 21:15
aricica_pogonica Data: 2008-09-14 20:41:59
blondino,,,pai vezi ca ti-am dat click pe site,,,ti-a crescut deja traficul :))
da acu sa vedem cat de bine ma platesti la afacerea asta :))
eu zic sa iti pui asdresa de la site in loc de semnatura pe forum sa vezi atunci trafic intens pe a colo


aricico mama,nu e site-ul meu personal,eu doar am rochii de la firma respectiva dar daca intrii la adrese o sa vezi si adresa magazinului meu,de aceea am pus adresa:))
sabrinuta ma pui nasa draga sa-ti dau rochita?cea mai scumpa ti-o fac cadou

Postat pe 14 Septembrie 2008 21:25
ok am inteles,.,,pai in cazul asat fa contract cu ala de au situl sa te plateasca ca le aduci vizitatori faci un ban gramada
aricica_pogonica
Postat pe 14 Septembrie 2008 21:26
eu visam sa devin doctoritza,sa stau picior peste picior si sa fumez Kent Minte de copilash
elenita_bonita
Postat pe 14 Septembrie 2008 21:27
De la: aricica_pogonica, la data 2008-09-14 21:15:30cand eram mica visam sa plec in anglia nu intrebati de ce ca nu am un motiv,,,cert e ca inca nu am ajuns acolo
ce ti-e si cu visele astea

oana,,,pe jsutin nu l-am visat cand eram mica da bianca brad mi se parea tare dreamy





aricico, fiecare cu ce-l doare !

Postat pe 14 Septembrie 2008 21:29
asa e oana,,,,dupa posibilitati
important e sa visam nu??

aricica_pogonica
Postat pe 14 Septembrie 2008 21:36
De la: smilllie, la data 2008-09-14 21:27:40 eu visam sa devin doctoritza,sa stau picior peste picior si sa fumez Kent Minte de copilash


super tare visul asta al tau fratemiu dupa atentatele de la 11 sept vroia sa fie terorist (avea doar 5 ani)...motivul,,,ca toata lumea zicea ca teroristiia u multi bani si erau faimosi
aricica_pogonica
Postat pe 14 Septembrie 2008 21:44
De la: aricica_pogonica, la data 2008-09-14 21:44:08
De la: smilllie, la data 2008-09-14 21:27:40 eu visam sa devin doctoritza,sa stau picior peste picior si sa fumez Kent Minte de copilash


super tare visul asta al tau fratemiu dupa atentatele de la 11 sept vroia sa fie terorist (avea doar 5 ani)...motivul,,,ca toata lumea zicea ca teroristiia u multi bani si erau faimosi




:))))))))))

daca ink mai are visu asta si akum..trimitel la mn !:))))
Sabrina_Nede
Postat pe 14 Septembrie 2008 21:47
[quote

daca ink mai are visu asta si akum..trimitel la mn !:))))[/quote]

ca sa te " terorizeze " putin sau sa te ia ostateca?:))))
elenita_bonita
Postat pe 14 Septembrie 2008 21:51
pai nu stiu daca mai are visul,,,,dar de terorizat ma terorizeaza zilnic
da tie la ec iti trebe fratemiu soro?? o dai in pedofilie?? vezi ca e minor s-a oferit blondina sa iti fie nasa si nu ai mire??? te pomeni ca de azi tre sa iti zic cumnatica a??!?!?!?
aricica_pogonica
Postat pe 14 Septembrie 2008 21:58
pai mie imi plac copii si animalele..rareori accept sex ingrup cu femei..dar foarte RAR !!:))

Si pn` la urma ce??? vrei sa moara neacshu` virginel?:))
Sau vrei sa`i raspunzi pe forum la subiectul " Virgin la 42 de ani..sa ma risc sa nu mai fiu???"
Sabrina_Nede
Postat pe 15 Septembrie 2008 00:09
cand am citit titlul m-am gandit ca e vb de vise nocturne si imediat mi-am adus aminte de visul pe care-l aveam foarte des,cred ca de vreo 5 ani nu l-am mai avut :(

Visam ca zburam , ca salvam oameni ....de fiecare data cand aveam visul asta ma trezeam cu o senzatie de bine ...eram fericita toata ziua fara sa am un alt motiv decat visul ala ...


Sa fiu totusi on topic : visam sa fiu politist ,sa am motocicleta si pistol ....asta se trage de la cartile politiste stiu dar de , asta era visul meu .

Bunica mea medic s-a crizat cand a aflat ca eu vreau la academie in loc sa ma duc la medicina unde spera ea sa-i ajung pe urme .

iris_4_ever
Postat pe 15 Septembrie 2008 00:35
De la: Sabrina_Nede, la data 2008-09-14 19:14:21 Eu visam sa fiu mireasa


Si eu...si eu...balaioara,si actrita si...pot sa zic de nu visam,ca termin mai repede!
sweetpink
Postat pe 15 Septembrie 2008 00:38
Mi-au placut celor care au impartasit cu noi visele lor...sunt vise...

Dar cel mai mult mi-a placut visul lui iris_4_ever...Bravo ! Un vis frumos si sper ca il vei realiza...nu se stie niciodata! Succes!

Fetelor curaj...hai sa visam in continuare...

Visele dau puterea de a te ridica atunci cand cazi...de a reincepe atunci cand totul pare sfarsit ..de a lupta pentru ceva nou...de a ne ambitiona...sau pur si simplu aduc mangaiere...
sincera
Postat pe 15 Septembrie 2008 00:52
eu cand eram mica imi doream sa ma fac doctorita,apoi coafeza,si dupa vedeta,ca de mica imi placea sa ma dau in spectacol pana la urma nu am ajuns nici una din astea dar e mult mai bine

Postat pe 15 Septembrie 2008 02:33
De la: Larisa82, la data 2008-09-15 02:33:45eu cand eram mica imi doream sa ma fac doctorita,apoi coafeza,si dupa vedeta,ca de mica imi placea sa ma dau in spectacol pana la urma nu am ajuns nici una din astea dar e mult mai bine


Ti`ai realizat visul meu
Sabrina_Nede
Postat pe 15 Septembrie 2008 06:21
Lasa Elodia(Larisa), nu fi modesta ca pana la urma ai reusit sa te dai in spectacol la mine in emisiune...ai ajuns vedeta cum ti`ai dorit
Kittynelle
Postat pe 15 Septembrie 2008 19:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cine a fost la vrajitoare? 28 De la: Alina1842 22 Iulie 2018 23:09
Motocicleta Vs. masina 32 De la: alinutza_em 26 Septembrie 2009 08:26
Autosugestie sau chiar se poate intampla asa ceva? 16 De la: kudika_958771 28 Aprilie 2014 18:07
Mama Soacra!!!!!!!!!!ACRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA 21 De la: mihaelatrincu 15 Iulie 2009 10:54
SA NE DESCARCAM..:d... 60 De la: valy90 14 Februarie 2011 17:02