Setari Cookie-uri

nu e al meu...

De la: a_ale, la data 2009-01-11 16:05:59
De la: introspectiv, la data 2009-01-11 16:02:40Ce caracter abject trebuie sa ai sa incurci viata unui barbat insurat.Nu-mi dau seama cum poti sa accepti asa ceva Esti o otrava de femeie.
nu judeca, ca sa nu fi judecata...sau...sa arunce cu piatra cel care nu are pacate


liza24_84
Postat pe 11 Ianuarie 2009 16:08
Prerea mea este sa te duci l apreot sa te spovedesti, si sa nu te mai ascunzi dupa aberatii gen: imi place job-ul meu sau ma face sa ma simt femeie. Pune-te pentru 5 min in locul sotie si dupa, dak mai ai puterea sa ti-o tragi cu respectivul...asta esti tu. Poate k sunt dura cu tine, dar urasc femelile ca tine.
alexa_sandu
Postat pe 11 Ianuarie 2009 16:10
Nu e vb de a judeca fapta e pur si simplu reflexia caracterului . Nu inteleg de ce se lamenteaza cand singura si-a creat viata grea .E propriul ei produs. Asa pot cita ei eu porunca a IX din decalog daca e sa privim lucrurile sub invataura religioasa. Sunt dezgutat de oameni ca ea Cel mai cinstit e sa-ti dai demisia sa pleci si sa iti vezi de viata ta independent de a lui pentru ca altfel esti tot timpul in conflict cu propria constiinta. Oricum esti o nulitate .

Postat pe 11 Ianuarie 2009 16:19
si eu urasc genut asta de femei...nu ai dreptul sa te amesteci intr-o astfel d casatorie, mai ales k omul are o varsta si e clar k nu o sa renunte la nevasta pt tine.
in mare parte e vina lui, pt k si el ar trebui sa se gandeasca la cea pe care o are aksa, dar si tu te injosesti in ultimul hal !! si oricum, dak ar divorta pt tine, ce ai face?..iti dai seama k omul asta nu o sa iti mai faca copii, curand va fi doar un om in varsta, care va avea cu totul alte preocupari decat cele pe care le vei avea tu, iar peste vreo 10 ani probabil nici nu va mai fi langa tine..parerea mea e k iti pierzi timpul, in loc sa profiti de varsta pe care o ai si sa iti traiesti viata asa cum meriti, sa iti cauti un om alaturi de care sa poti realiza ceva pe viitor...si pe de alta parte ar putea suferi prea multi oameni din cauza naivitatii si egoismului tau, inclusiv TU!!!
si mai gandestete la ceva: el si-a trait din plin viata, are o familie, are bani, probabil k a profitat de tinerete asa cum trebuie, acum pe ultima suta de metri isi gaseste o fata tanara alaturi de care traieste niste senzatii tari, in schimb tu ce faci?..crezi k va iesi ceva bun din toata chestia asta?..dak nu, atunci iti sugerez sa iti vezi de treaba si sa iti traiesti viata acuma, pana nu va fi prea tarziu, pt k tineretea si anii acestia trec si nu se mai intorc nicicand!!!
sweety13
Postat pe 11 Ianuarie 2009 16:24
De la: myster, la data 2008-09-22 16:19:48stiu ca voi fi criticata,dar vreau parerea voastra...ma simt atrasa de un barbat cu peste 30de ani mai mare decat mine...a fost totul o nebunie...este seful meu,dar ma innebuneste,nu il pot privi ca pe un barbat in varsta asa cum s-a intamplat in alte cazuri,cand am primit avansuri de la barbati foarte maturi.Are sufletul tanar si efectiv nu ma deranjeaza nici fizicul lui...simt ochii celorlalti care ne privesc rautacios...in plus el este casatorit,si stiu ca nu isi va lasa sotia...ce sfaturi imi puteti da?tin sa precizez ca nu a avut importanta faptul ca este seful meu,din contra a fost un motiv care m-a facut sa am retineri in a incepe o relatie...imi place job-ul meu si nu stiu ce sa fac...mi-e teama sa nu sufar pe viitor pt ca nu va putea fi niciodata al meu...


Idem, da-ti 10 palme acuma. Vaco! NU iti ajunge postul de amanta ? Iti tre sa il desparti pe om de femeie. Na na na

Postat pe 9 Martie 2009 00:57
De la: Ray_s, la data 2009-03-09 00:57:26
De la: myster, la data 2008-09-22 16:19:48stiu ca voi fi criticata,dar vreau parerea voastra...ma simt atrasa de un barbat cu peste 30de ani mai mare decat mine...a fost totul o nebunie...este seful meu,dar ma innebuneste,nu il pot privi ca pe un barbat in varsta asa cum s-a intamplat in alte cazuri,cand am primit avansuri de la barbati foarte maturi.Are sufletul tanar si efectiv nu ma deranjeaza nici fizicul lui...simt ochii celorlalti care ne privesc rautacios...in plus el este casatorit,si stiu ca nu isi va lasa sotia...ce sfaturi imi puteti da?tin sa precizez ca nu a avut importanta faptul ca este seful meu,din contra a fost un motiv care m-a facut sa am retineri in a incepe o relatie...imi place job-ul meu si nu stiu ce sa fac...mi-e teama sa nu sufar pe viitor pt ca nu va putea fi niciodata al meu...


Idem, da-ti 10 palme acuma. Vaco! NU iti ajunge postul de amanta ? Iti tre sa il desparti pe om de femeie. Na na na



voua vi s pare normal sa vorbiti asa despre o persona p care nu o cunoasteti?c stiti voi despre c simte acea persoana?ar fi mai bine sa va uitati mai intai in ograda voastra si dup'aia sa vorbiti...niciodata sa nu spui niciodata poate peste ceva timp o sa va aflati chiar voi intr'o astfle d situatie...si dc sa nu s desparta d nevasta?ca sa sufere mai multe persoane?sufera si el si nevasta si amanta si copiii....nimeni nu e fericit...
lethal_love
Postat pe 10 Martie 2009 18:09
Nu el al tau...nici nu afost vreodata....Oare de ce am senzatia ca e si pedofil..:D iar tu...*******
lizzy74
Postat pe 19 Mai 2009 13:08
nici al meu nu e.... ufff ce ma fac fara el??
bruneagra25
Postat pe 19 Mai 2009 13:24
incearca sa gasesti pe altcineva ptr el nu esti decit un capriciu sau confirmarea faptului ca inca este barbat si mai poate seduce din chestia asta tu iesi cea mai ,,sifonata,,
bddm
Postat pe 1 Septembrie 2009 09:00
cu siguranta fata stie foarte bine ce ar trebui sa faca, insa a deschis topic-ul asta in speranta ca o sa o ii spuna lumea ce isi doreste sa auda - ca are sens relatia aia, ca e ok ce face. it's not gonna happen dear!
daniella_s
Postat pe 1 Septembrie 2009 10:47
nici n-o sa fie vreodata al tau,pt ca femeile ca tine , fara scrupule, fara sentimente si fara frica lui d-zeu au parte de singuratate,dezamagiri si multe necazuri pe care bineinteles ca le meritati din plin!!!! Nu sunteti in stare sa aveti ceva al vostru si cautati sa stricati fericirea altora! Muuulte necazuri de acum inainte!!!
kudikaanya
Postat pe 1 Septembrie 2009 10:52
fetelor, nu spuneti niciodata, niciodata...
cand eram mai mica, tatal meu a inselat-o pe mama si am zis ca niciodata n-o sa ma cuplez cu oameni casatoriti. insa, viata mi-a oferit altceva. da, am fost cu un barbat casatorit si ma mai intalnesc si acum. dar relatia lor este f subreda iar eu intotdeauna am aparat-o pe sotia lui in momentele cand el vroia sa divorteze. el este prietenul meu cel mai bun. vorbim despre orice , ne ajutam reciproc, insa nu l-as vrea ca sot. e usor sa condamni, dar e greu sa incerci sa te pui in pielea amantei.
darga mea, tu sa te gandesti la tine, la ceea ce ai tu de castigat sau de pierdut.el nu cred ca are mare lucru de pierdut...si daca afla sotia o sa-l ierte, insa tu iti pierzi timpul, tineretea. plus ca daca o sa va certati o sa-ti fie destul de incomoda viata la serviciu, in conditiile in care deja colegii te privesc intr-un fel anume. sunt convinsa ca te simti bine cu el si stie ce sa-ti ofere, dar atata timp cat el nu renunta la familia lui tu te multumesti cu intalniri o data pe saptamana sau sarbatori petrecute singura asteptand sa-ti dea el un semn?te cred ca-ti e greu sa renunti dar cred ca rolul de amanta e destul de frustrant.
sa nu te simti vinovata cu nimic. tu iti vezi interesul sentimental, sexual, de oricare, el daca-si iubea sotia si o respecta nu se intalnea cu tine, asa ca............bafta!
saarra11
Postat pe 1 Septembrie 2009 16:28
Eu capricorn,el gemeni...ce parere aveti?
kudika055844
Postat pe 1 Septembrie 2009 20:47
despartitiva nu va merge relatia
scorpyoW
Postat pe 16 Ianuarie 2011 18:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Daca cauti gasesti? 64 De la: I_m_nuts2011 10 Decembrie 2010 15:11
actualul iubit..de 3ani vs. actualul iubit de 2 saptamani 29 De la: olga27 20 Ianuarie 2010 20:06
Se reintorc barbatii la "foste"? 27 De la: albertafrid 6 Ianuarie 2013 15:57
Suplimente pentru imbunatatirea potentei 5 De la: kudika_974361 29 Ianuarie 2016 13:33
relatii;viata.tampenii 11 De la: iulia069834 14 Aprilie 2010 20:01