Setari Cookie-uri

CEL MAI TARE ZODIAC-RAC

tare de tot sunt racoiaca si chiar ai dreptate..asa e...da despre compatibilitatea racilor nu scrii ceva? ca tare m-ar ajuta mai ales cu un varsator tare combinatie nu? daca s-a mai scris spuneti-mi si mie unde gasesc..o zi minunata va doresc...mercyc
kittycrys
Postat pe 19 Noiembrie 2008 13:47
De la: kittycrys, la data 2008-11-19 13:47:15tare de tot sunt racoiaca si chiar ai dreptate..asa e...da despre compatibilitatea racilor nu scrii ceva? ca tare m-ar ajuta mai ales cu un varsator tare combinatie nu? daca s-a mai scris spuneti-mi si mie unde gasesc..o zi minunata va doresc...mercyc


culmea,si pe mine tot compatibilitatea cu un varsator m-ar interesa...
dar din pacate nu am gasit,horoscopul funny de mai sus e facut de un prieten de-al meu,dar la varsator nu are NIMIC
cred ca e singura zodie despre care nu a scris nimic...mai astept,poate poate isi aduce aminte si imi face si mie ziua mai buna

Postat pe 21 Noiembrie 2008 10:14
Compatibilitate Rac-Varsator
Acesta este exemplul pe care il putem da pentru a arata ca extremele se atrag. Racul semn de Apa, cu polaritate Feminina, Varsatorul semn de Aer cu polaritate Masculina, vor forma un cuplu adesea reusit. Ambele zodii au predestinata dorinta de apropiere, de prietenie si ei vor exploata aceasta calitate comuna spre binele cuplului. Varsatorul este destul de mobil pentru a evita accesele de autoritate ale Racului, gasind in clestii Racului modalitatea de a se fixa. In acelasi timp Racul apreciaza calitatile Varsatorului mai ales ca acesta ii poate da tandretea de care Racul este vesnic insetat. Se vor potrivi si din punct de vedere sexual. Deoarece ambii apreciaza un camin linistit si trainic, o familie bine inchegata, se pare ca acest cuplu va fi unul reusit. Aceasta reusita depinde in mare masura de componenta sa. Barbatul Varsator fiind intotdeauna un tata excelent pentru copiii doamnei Rac ; dar si domnul Rac conduce cu grija familia doamnei Varsator care este o buna gospodina. Esecul poate exista (25%), in cazul in care Racul nu poate stabiliza Varsatorul sau Varsatorul nu-i acorda Racului destula tandrete. Totusi, cele mai multe uniuni vor fi stabile datorita idealurilor comune.

VOR FI FERICITI ? Pot fi.
EXISTA SANSE ? Destule.
VOR FI NEFERICITI ? Foarte rar.
COMPATIBILITATE: 75%

Postat pe 26 Noiembrie 2008 09:41
Salutare,dar e deja tirziu.Nu?
linkaxxs
Postat pe 4 Decembrie 2008 09:11
Hey! uitati aici horoscop funny pt toate zodiile!
http://www.damaideparte.ro/index.php/un-horoscop-ireverentios/338/
Enjoy!
alecssya
Postat pe 4 Decembrie 2008 15:30
wow...chiar ai pus punctul pe I la unele chestii,dar dak iti zic ca sunt rac cu ascendent in berbec ce imi poti spune?pt ca stiu ca si ascendentul influenteaza f mult o persoana.poate ma poti lamuri :D.have a nice day

Postat pe 5 Decembrie 2008 14:24
Ura! Super tare Karas Cristina. Ai scris cum nu se poate mai bine, totul reflectand cat mai real zodia acestor sensibilitati- "racusorii". Numai cine nu vrea nu-i recunoaste. Dar m-ar interesa ce spui, despre racii cu ascendent in zodii de pamant, si daca stii ceva si despre planetele ce ajuta la guvernarea fiecarui decan (trei/zodie, stiind ca fiecare decan e putin diferit). Ex. cum se va comporta un rac din decanul III, UNDE, PLANETA AJUTATOARE IN GUVERNAREA ZODIEI ESTE TOT Luna, dar asc, e in Fecioara de ex. Va fi un amestec de sensibilitate excesiva cu perfectionismul fecioarei. Nu? Oricum sant asa cum spui, o zodie super tare din zodiac. Mai ales ca, se pare au dat cele mai multe capete luminate, datorita intelegentei lor. Felicitari
chisaura
Postat pe 19 Decembrie 2008 16:10
RACUL E CEL MAI TARE!!!!!!!!!!!!!!!!IUBITI-L!!!MERITA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
linkaxxs
Postat pe 20 Decembrie 2008 16:51
eu sunt rac!!!:)
monika_adina
Postat pe 20 Decembrie 2008 17:01
Pt toti RACII....La Multi Ani!!!!!!!!!!!!!
Un 2009 cat mai bun!!!!
Felicia_29
Postat pe 31 Decembrie 2008 23:40
asa da...chiar ca ai dreptate....esti prima care da o sansa relatiei rac-varsator...eu am o relatie minunata de 6 ani si ceva cu un varsator si desi suntem mai nebuni asa ...., toti prietenii nostri au o placere nemaipomenita sa ne vada tachinandu-ne , spun ca o asemenea pereche n-au mai pomenit de cand sunt ei, suntem la fel de indragostiti ca in prima zi...:X:X:X nu zic ca nu ne mai certam din cand in cand..da cred ca tocmai asta face atat de minunata o relatie..te mai scutura asa putin si eviti si rutina
apropo: NU MAI CREDETI MITUL : DRAGOSTEA NU DUREAZA DECAT 3 ANI!!!! e o prostie...dragostea dureaza atat cat vreti voi dar trebuie sa depuneti si ceva efort ca sa pastrati un varsator langa voi e ffff diicil ...asta cred ca e valabil pt toti barbatii varsatori , are un temperament ff greu de acceptat, dar e si un sprijin la bine si la rau, cu toata sensibilitatea lui excesiva cateodata, indiferent de varsta....
asa ca dati-i batai inainte si iubiti persoana de langa voi indiferent de zodie..conteaza caracterul omului...
kittycrys
Postat pe 13 Ianuarie 2009 12:34
apropo , am si eu o intrebare , poate stie careva: cum aflati care e ascendentul vostru? ca sunt bata la asta
poate ma lamureste si pe mine cineva
kittycrys
Postat pe 13 Ianuarie 2009 12:37
Compatibilitate Rac-Varsator
Acesta este exemplul pe care il putem da pentru a arata ca extremele se atrag. Racul semn de Apa, cu polaritate Feminina, Varsatorul semn de Aer cu polaritate Masculina, vor forma un cuplu adesea reusit. Ambele zodii au predestinata dorinta de apropiere, de prietenie si ei vor exploata aceasta calitate comuna spre binele cuplului. Varsatorul este destul de mobil pentru a evita accesele de autoritate ale Racului, gasind in clestii Racului modalitatea de a se fixa. In acelasi timp Racul apreciaza calitatile Varsatorului mai ales ca acesta ii poate da tandretea de care Racul este vesnic insetat. Se vor potrivi si din punct de vedere sexual. Deoarece ambii apreciaza un camin linistit si trainic, o familie bine inchegata, se pare ca acest cuplu va fi unul reusit. Aceasta reusita depinde in mare masura de componenta sa. Barbatul Varsator fiind intotdeauna un tata excelent pentru copiii doamnei Rac ; dar si domnul Rac conduce cu grija familia doamnei Varsator care este o buna gospodina. Esecul poate exista (25%), in cazul in care Racul nu poate stabiliza Varsatorul sau Varsatorul nu-i acorda Racului destula tandrete. Totusi, cele mai multe uniuni vor fi stabile datorita idealurilor comune.

VOR FI FERICITI ? Pot fi.
EXISTA SANSE ? Destule.
VOR FI NEFERICITI ? Foarte rar.
COMPATIBILITATE: 75%






F frumos spus, dar uite ca nu se adevereste in toate cazurile, eu sunt vrsator si inca mai iubesc la nebunie un rac care de un an incoa imi mananca zilele nu alta:, a fost o relatie cu suisuri -coborasuri in care nu prea am ne desparteam ne impacam pentru ca mereu se gasesc tot felul de motive. Pe mine m-u afectat f tare toate aceste transformari bruste ale lui si am suferit f mult pentru ca m-am implictat f tare in tot ce a fost crezand ca asta e, chiar am simtit ca imi e jumatatea dar m-am inselat amarnic.
Oricum acum o luna am pus punct relatiei definitv cred. Probabil ca nu era pentru mine si pur si simplu nu are treaba cu zodia
mia200000
Postat pe 14 Ianuarie 2009 16:44
Ascendentul se calculeaza dupa ora la care te-ai nascut. Are mare importanta, deoarece in jurul varstei de 40 ani comportamentul nostru se schimba si e mai mult cel al zodiei in care ai ascendentul. Pentru a afla acsendentul sant tabele in multe reviste. Daca nu gasesti scrie-mi data nasterii si ora si iti caut eu.
chisaura
Postat pe 16 Ianuarie 2009 20:23
Si eu sunt rac, dar nu am putut citi horoscopul pentru rac. Ma poate ajuta cineva?
kudika078151
Postat pe 9 Decembrie 2009 20:29
vreau si eu sa citesc articolul, de ce nu mai apare afisat?
sunt si eu un RAC mic si voiam sa citesc despre raci.....
pisicuta_trista
Postat pe 9 Decembrie 2009 23:08
Mi-ar placea daca ati da un vot si un comment aici:

http://designmylaptop.ro/inscrieri/1d7c1b7b9224d877b750a3d23448e5b1/
equivoc
Postat pe 10 Decembrie 2009 09:57
f tare! ma regasesc in tot...ce spune
kudika040689
Postat pe 10 Decembrie 2009 11:08
De la: kudika040689, la data 2009-12-10 11:08:41f tare! ma regasesc in tot...ce spune


Aloooooooo, dar eu de ce nu pot vedea articolul? toata lumea zice ce tare, ma regasesc, etc... iar eu nici macar nu pot sa-l citesc
pisicuta_trista
Postat pe 11 Decembrie 2009 17:29
imi ziceti ,va rog,unde trebuie sa intru sa citesc tot despre rac??? ..am incercat dar ..nimik si nu de alta,dar sunt o''raca'' si vreau sa stiu ce se zice despre noi
creatzaa20
Postat pe 12 Decembrie 2009 17:00
Va rog, poate cineva care a citit si vede articolul, sa dea un copy-paste si pt noi, astia mai "nevazatori".... serios, deci eu nu pot vedea articolul, vad doar postarile voastre.
Multumesc!
pisicuta_trista
Postat pe 13 Decembrie 2009 20:39
Da cam tot ce se spune aici despre rac...e cam adevarat,dar datimi voie ,nu sunt deacord ca sunt razbunatori...eu sunt rac si nu ma razbun niciodata ,chiar si cei care miau facut rau...le raspund cu prietenie...oricum se simt ca niste rahati.Sunt deacord,cind termina cu cineva,asa e nu se mai uita inapoi...sa TERMINAT.
annema_01
Postat pe 16 Decembrie 2009 16:17
stie cineva daca exista acelasi topic si despre pesti, si compatibilitatile lor?
mersi
dorsolya
Postat pe 17 Decembrie 2009 13:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cosmetice de lux lichidare stoc 100%originale 1 De la: ocaziebuna 2 Noiembrie 2010 12:57
eu leoaica ,iar el scorpion 8 De la: kudika027522 25 Septembrie 2009 16:53
relatia dintre o leoaica si un taur ...???? 2 De la: andreea1976 20 Septembrie 2009 23:59
dragele mele..de cate ori ati simtit ca ati vrea sa... 11 De la: SweetHappyButterfly 24 Martie 2009 22:58
relatia dintre o tauroaica si un capricorn 9 De la: danamaria13 1 Octombrie 2009 16:30