Setari Cookie-uri

CE LIPSESTE DIN VIATA VOASTRA?

sunt foarte curioasa ce raspunsuri veti da!
sper sa fiti sinceri si celelalalte pers sa vina cu idei!
morticia_adams
Postat pe 22 Septembrie 2008 23:46
definitely bil gates
googoodoll
Postat pe 22 Septembrie 2008 23:50
materialist-o
iris_4_ever
Postat pe 22 Septembrie 2008 23:52
nu-s frate, il iubesc in taina de mult, dar e luat, offf
googoodoll
Postat pe 22 Septembrie 2008 23:53
din viata mea lipseste giuseppe,superbul meu amant...
daca nu il cunoasteti vi-l mai arat o data

Postat pe 22 Septembrie 2008 23:53
da-l incolo pe giussepe, l-ai vazut pe chris isaak? sau pe rob thomas?
googoodoll
Postat pe 22 Septembrie 2008 23:57
stricati topicul fetei cu barbatii vostrii fatali

eu una nu stiu ce-mi lipseste .....poate ,poate ...ceva acolo ...un pic ...
iris_4_ever
Postat pe 22 Septembrie 2008 23:57
iris ...iti lipsesc banii? ...daca ai zis mai sus "materialiso" ...ma gandeam ca poate...
morticia_adams
Postat pe 22 Septembrie 2008 23:57
chris isaak era frumos prin 90 cand eu aveam 12 ani....
acum nu stiu daca mai traieste glumeam...

Postat pe 22 Septembrie 2008 23:58
lasand gluma la o parte, mie imi lipseste un anume EL :)
googoodoll
Postat pe 22 Septembrie 2008 23:58
pe bune vorbind mie imi lipseste un bebe acum!!! deja il iubesc si nici macar nu il am hihihi

Postat pe 23 Septembrie 2008 00:02
Joana , nu pot spune ca ma dau banii afara din casa dar nici ca nu am deloc ....si sincera sa fiu ma asteptam la mai multe de la intrebarea ,,ce lipseste din viata mea '' pentru ca nu m-as limita la a spune ca-mi lipsesc banii .

Banuiesc ca intrebarea e mai profunda si ca un raspuns de genul ,,banii,distractia sau sexul'' nu este cel asteptat de tine dar poate sunt eu prea filozoafa azi .....

Da,uneori imi lipsesc banii ,asta in conditiile in care cheltuielile mele se ridica la vreo 2000 $ / luna si in mod normal as putea supravietui cu o mie sa zicem ....stiu altii care se multumesc cu mai putin

Cum spuneam ....nu cred ca la un raspuns te genul asta te asteptai...
iris_4_ever
Postat pe 23 Septembrie 2008 00:05
Bingo!
nu, nu ma asteptam la un raspuns de genul asta!:)
dar n am apucat sa citesc ce scrisese tipa dinaintea ta si de aceea am scris asa
morticia_adams
Postat pe 23 Septembrie 2008 21:04
mie imi lipseste o pisica norvegiana si un caine samoyed.. plus un ponei blondut, 2 iepurasi de aia cu urechi lasate.. si doi pui de ratusca..
aa.. si unu sau 2 bebe..
cam atat deocamdata..

Postat pe 23 Septembrie 2008 21:28
mie imi lipseste un buton de la aragaz... glumeam..evident..
la modul serios..imi lipseste timpul...

Postat pe 23 Septembrie 2008 21:40
Mie imi lipseste viata roz.
Mie dor sa fiu innocenta, sa cred toate cuvintele frumoase ale oamenilor... mie dor de viata lipsita de griji.
Si nu ma refer la bani ( oricum cati oi avea doresti mai multi ), ci la clipele acelea in care nu tre sa planifici fiecare lucru pentru a reusi sa le faci pe toate. Sau la momentele in care faci ce simti ( nu tre sa analizezi toate aspectele pentru a lua decizia corecta )
dafffne
Postat pe 24 Septembrie 2008 04:53
in clipa asta iau foc ca imi lipseste un acumulator la aparatul foto si sigur s-a jucat pisica cu el si mi l-a ascuns pe sub pat.... imi vine s-o jupooooooi!!!!

aaa si al modul serios.... m-a apucat o dorinta nebuna nebuna nebuna de a fii mamica.

dandanaua_reloaded
Postat pe 24 Septembrie 2008 09:17
- Dandana micuta! ... explica-mi si mie te rog ... cum e chestia aia cu "a la bambucea?"
supermiki
Postat pe 24 Septembrie 2008 09:21
chiar ma gandeam zilele astea, ce simte mama pt copil..
peste tot unde m-am uitat in ultima vreme vedeam mame cu copii.
sunt atat de dulci ...
si... incercam sa-mi aduc aminte ce dulcica eram si eu cand eram mica ( acuma nu mai sunt atat de dulce ) si ...cred ca dupa orice copil parintii pur si simplu se topesc.
morticia_adams
Postat pe 28 Septembrie 2008 20:59
da larisa, amant de amant
morticia_adams
Postat pe 28 Septembrie 2008 20:59
De la: dafffne, la data 2008-09-24 04:53:38Mie imi lipseste viata roz.
Mie dor sa fiu innocenta, sa cred toate cuvintele frumoase ale oamenilor... mie dor de viata lipsita de griji.
Si nu ma refer la bani ( oricum cati oi avea doresti mai multi ), ci la clipele acelea in care nu tre sa planifici fiecare lucru pentru a reusi sa le faci pe toate. Sau la momentele in care faci ce simti ( nu tre sa analizezi toate aspectele pentru a lua decizia corecta )




daaaaaaaa
e faina "faza " aia. Sa faci ce simti fara sa te gandesti si sa analizezi de 100 de ori si cand te hotarasti...sa fie poate prea tarziu
morticia_adams
Postat pe 6 Octombrie 2008 18:44
mie-mi lipseste soarele si plaja. si emotiile in ultimul timp
kiya
Postat pe 8 Octombrie 2008 08:02
Sincer....cred ca totul si nimic...In sensul ca vreau doua gramezi de chestii de la barbatul fatal pana la bani,cariera,vre-o 4 kg in minus,si lista ar putea continua ...dar de fapt nu imi lipseste nimic,si ar trebui sa multumesc zilnic ca sunt tanara,sanatoasa si am vise care mi se implinesc,asa ca tot ceea ce trebuie sa fac e sa imi intind aripile si sa zbor.
Totusi trebuie sa recunosc ca timpul e cel care imi lipseste cu desavarsire...timp sa fac tot ceea ce imi doresc.Inca lucrez la managementul lui..
sweetpink
Postat pe 8 Octombrie 2008 09:18
De la: joana_rise, la data 2008-09-22 23:46:19sunt foarte curioasa ce raspunsuri veti da!
sper sa fiti sinceri si celelalalte pers sa vina cu idei!

Intelegere ,toleranta,comunicare,respect,bun simt.Ma refer la society in general.
ZI minunata!

Postat pe 8 Octombrie 2008 17:24
imi lipseste mama mea

Postat pe 8 Octombrie 2008 17:36
si azi mai mult ca oricand imi lipseste tandretea.....
dandanaua_reloaded
Postat pe 8 Octombrie 2008 17:38
prietenul meu spune ca mie imi lipseste mereu lipsa de afectiune
cred ca-mi lipsesc calatoriile...nu am timp si nici bani suficienti...

Postat pe 9 Octombrie 2008 11:02
lasa, Luli ca ajungi tu confa si de acolo poti sa te gandesti la calatorii...
Punea cineva o intrebare: ce simti mamele pentru copiii lor. Eu am o copila, dar sincer, nu stiu ce raspuns as putea sa dau. Este ceva... indescriptibil in cuvinte. Copilul este o minune a vietii si daca mai e si a mea...
Lucia1971
Postat pe 9 Octombrie 2008 11:19
http://www.youtube.com/watch?v=DL3zWvSjjTk

Postat pe 9 Octombrie 2008 12:26
lucia, sa dea domnul sa ajung eu conf...dar ma cam indoiesc...caci s-ar putea ca intr-o zi sa ma enervez peste masura cu nenorocitii din facultate si sa le spun in fata ca-s niste ratait, pardon! ratate! ca-s niste scorpii, doar 2, dar suficient! cred ca ma reprofilezi pe traduceri, numai sa-mi termin si eu doctoratul!

Postat pe 9 Octombrie 2008 12:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
tatuaj discret 15 De la: Diavolyta_ 20 Mai 2009 00:58
Idei de cadouri;;) 2 De la: Allie7 14 Decembrie 2009 13:37
CITATELE MELE! ( filosofeala) 76 De la: yogeolove 23 Aprilie 2009 10:30
Reincarnarea 77 De la: kudika_972424 19 August 2014 02:01
Help, help ! 1 De la: Hefe_s_back 14 Mai 2009 11:07