Setari Cookie-uri

La ce uiti prima data la o femeie?

De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-09-23 16:09:40
De la: inocica, la data 2008-09-23 16:07:25bine zis ..cat se poate de serios..



inooooo .... draga me' tu la ce te uiti???
apropo am o pereche de cercei din aceeia cu clipsuri.... eu nu ii port de cand mi-a faut gauri dar...daca tii cu tot dinadinsul sa fii femeie...te ajut cu placere.....
daca imi dai o fusta la schimb.... am acm uitat cu ce se manaca ...de asta vara...de prin iulie....deh pantalonii scurti sunt mai la indemana



draga mea..n-ai nimerit-o..n-am mai purtat fusta..din ziua nuntii..da' pot sa-ti cumpar una...si postura de barbat nu ma deranjeaza...si-asa misoginii afirma ca femeile sufera de sindromul lipsei falusului..

Postat pe 23 Septembrie 2008 16:17
te roooog lasama pe mine sa te intep ...te rooooog....
dandanaua_reloaded
Postat pe 23 Septembrie 2008 16:17
De la: zuzu_mic, la data 2008-09-23 16:15:32
ia uite.. cum e vb de frumusetea femeilor se si iau la cearta!!


aaaaa,nu,nu nu...nu ma i-au la cearta.Doar ca a inteles gresit
lil_devil
Postat pe 23 Septembrie 2008 16:17
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-09-23 16:17:30te roooog lasama pe mine sa te intep ...te rooooog....


aaa...mi-e frica!!!!!!
lil_devil
Postat pe 23 Septembrie 2008 16:18
De la: inocica, la data 2008-09-23 16:17:15
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-09-23 16:09:40
De la: inocica, la data 2008-09-23 16:07:25bine zis ..cat se poate de serios..



inooooo .... draga me' tu la ce te uiti???
apropo am o pereche de cercei din aceeia cu clipsuri.... eu nu ii port de cand mi-a faut gauri dar...daca tii cu tot dinadinsul sa fii femeie...te ajut cu placere.....
daca imi dai o fusta la schimb.... am acm uitat cu ce se manaca ...de asta vara...de prin iulie....deh pantalonii scurti sunt mai la indemana



draga mea..n-ai nimerit-o..n-am mai purtat fusta..din ziua nuntii..da' pot sa-ti cumpar una...si postura de barbat nu ma deranjeaza...si-asa misoginii afirma ca femeile sufera de sindromul lipsei falusului..



ce-i aia?????
de la gauri in urechi am ajuns la.... mostrocel ciucurel si alte alea???
hmmmm mai ino vezi ca esti

dar poate sa ti se falfaie....
ce zici ete asa....


dandanaua_reloaded
Postat pe 23 Septembrie 2008 16:18
De la: helloyoana10, la data 2008-09-23 16:18:28
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-09-23 16:17:30te roooog lasama pe mine sa te intep ...te rooooog....


aaa...mi-e frica!!!!!!


promit ca o sa fiu blanda.... hai ma te rooooog


dandanaua_reloaded
Postat pe 23 Septembrie 2008 16:19
Ioana draga , eu nu stau sa tin minte id-urile cu care am discutii in contradictoriu pe diversele topicuri de aici , si in nici un caz nu tin minte nimic de pe topicul ala ,acolo am fost si barbat ,am facut parte si in categ femeilor cu gura curata......daca as retine toate nick-urile care nu au fost de acord cu mine m-as pupa singura de cat de desteapta m-as crede

Nu am antipatii pe forum asa ca stai calma ....daca te-am contrazis in vreun topic de-al tau am facut-o pentru ca avem opinii diferite si cum in general omu are tendita sa se creada mai presus decat cealalta persoana....probabil de aici se trage si tonul superior

Aici de ex tu esti cea care pare sa aibe ceva cu mine de vreme ce eu am raspuns la subiect si tu te-ai stresat ca nu as fi barbat ...avand in vedere ca am dat un raspuns pe care l-ar da 90% din barbatii cu care am intrat in contact mi s-a parut normal sa te atentionez so ...let's be friends k ?
iris_4_ever
Postat pe 23 Septembrie 2008 16:20
ca parca tu n-ai trecut la sado- maso?...era pentru ema..

Postat pe 23 Septembrie 2008 16:20
maaaa stai asa ca se supara danut pe noi.... acu ne trage vreo 2 scaltoace dupa urechi ...de la parfum si admirarea formelor am ajuns la....
???
boh am uita la ce am ajuns...sa revenim... eu imi mentin parerea... parfumul spune ce vrei sa sti despre o femeie....

dandanaua_reloaded
Postat pe 23 Septembrie 2008 16:21
las' ca are topicul audienta..

Postat pe 23 Septembrie 2008 16:22
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-09-23 16:21:03 parfumul spune ce vrei sa sti despre o femeie....





pt cele care nu-si permit un parfum (daca tot era vorba mai sus despre asta) le vand eu secret f bun..
uleiurile parfumate..
in farmacii naturiste se gasesc tot felul de arome..

Postat pe 23 Septembrie 2008 16:25
De la: iris_4_ever, la data 2008-09-23 16:20:18Ioana draga , eu nu stau sa tin minte id-urile cu care am discutii in contradictoriu pe diversele topicuri de aici , si in nici un caz nu tin minte nimic de pe topicul ala ,acolo am fost si barbat ,am facut parte si in categ femeilor cu gura curata......daca as retine toate nick-urile care nu au fost de acord cu mine m-as pupa singura de cat de desteapta m-as crede

Nu am antipatii pe forum asa ca stai calma ....daca te-am contrazis in vreun topic de-al tau am facut-o pentru ca avem opinii diferite si cum in general omu are tendita sa se creada mai presus decat cealalta persoana....probabil de aici se trage si tonul superior

Aici de ex tu esti cea care pare sa aibe ceva cu mine de vreme ce eu am raspuns la subiect si tu te-ai stresat ca nu as fi barbat ...avand in vedere ca am dat un raspuns pe care l-ar da 90% din barbatii cu care am intrat in contact mi s-a parut normal sa te atentionez so ...let's be friends k ?



ok.friends...pace,pace intre doua ...intre doua...intre doua...niiiiaaaa...mai bine lasa...friends
lil_devil
Postat pe 23 Septembrie 2008 16:29
Parfumul nu trebuie sa fie scump ca sa ....te faca sa mirosi frumos ,trebuie sa se potriveasca tipului tau de piele ,ce atata o dati cu parfumurile scumpe ca acum ma enervez

Danutz mama , ia mai zii tu ceva ca se pare ca esti singurul baietel din zona
Femeile astea nu se pot tine de un topic nici sa le pici cu ceara ....daca le pici cu ceara si le place


iris_4_ever
Postat pe 23 Septembrie 2008 16:31
danut nu mai e on-line
lil_devil
Postat pe 23 Septembrie 2008 16:33
adica cum nu ne tinem de topic? doar am umplut trei pagini...

Postat pe 23 Septembrie 2008 16:33
De la: helloyoana10, la data 2008-09-23 16:29:24
De la: iris_4_ever, la data 2008-09-23 16:20:18Ioana draga , eu nu stau sa tin minte id-urile cu care am discutii in contradictoriu pe diversele topicuri de aici , si in nici un caz nu tin minte nimic de pe topicul ala ,acolo am fost si barbat ,am facut parte si in categ femeilor cu gura curata......daca as retine toate nick-urile care nu au fost de acord cu mine m-as pupa singura de cat de desteapta m-as crede

Nu am antipatii pe forum asa ca stai calma ....daca te-am contrazis in vreun topic de-al tau am facut-o pentru ca avem opinii diferite si cum in general omu are tendita sa se creada mai presus decat cealalta persoana....probabil de aici se trage si tonul superior

Aici de ex tu esti cea care pare sa aibe ceva cu mine de vreme ce eu am raspuns la subiect si tu te-ai stresat ca nu as fi barbat ...avand in vedere ca am dat un raspuns pe care l-ar da 90% din barbatii cu care am intrat in contact mi s-a parut normal sa te atentionez so ...let's be friends k ?



ok.friends...pace,pace intre doua ...intre doua...intre doua...niiiiaaaa...mai bine lasa...friends



Vezi cum vrei tu sa strici frumusete de topic deschis de danutz ?
Asta e un raspuns pe care l-ar putea da numai o persoana inteligenta draga mea
Vezi ca ti-am facut rezolvat dilema din topicul deschis de tine
iris_4_ever
Postat pe 23 Septembrie 2008 16:35
De la: zuzu_mic, la data 2008-09-23 16:25:56
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-09-23 16:21:03 parfumul spune ce vrei sa sti despre o femeie....





pt cele care nu-si permit un parfum (daca tot era vorba mai sus despre asta) le vand eu secret f bun..
uleiurile parfumate..
in farmacii naturiste se gasesc tot felul de arome..


nu pot sa fiu decat de acord....
dandanaua_reloaded
Postat pe 23 Septembrie 2008 16:35
da am vazut..merci!
lil_devil
Postat pe 23 Septembrie 2008 16:36
Iriss,glumeam doar...am vazut ca mi-ai rezolvat "dilema",merci!
lil_devil
Postat pe 23 Septembrie 2008 16:38


hai sa va zic si eu vreo doua trei chestii la care ma uit si eu

pai in primul rand la figura, daca imi place ma uit si mai jos, la forme normal, apoi ma opresc un pic mai mult la unghii ( spun f multe chestii despre persoana respectiva ), si daca se vad si unghiile de la picioare este si mai ok.

pe urma daca tot ma dau la barfa cu ea ( sa zicem ca imi place ce am vazut pana atunci ), clar trebuie sa aibe si ceva la mansarda.

asa ca , la fel ca si dan, cred ca si eu vreau " femeia ideala ", dar cum stiu ca nu este posibil decat in proportie de 1 la 1 milion ( probabil ), intre timp am mai coborat standardele

satisfacute?
_fantoma_
Postat pe 23 Septembrie 2008 16:44
De la: vas25, la data 2008-09-23 16:44:32

hai sa va zic si eu vreo doua trei chestii la care ma uit si eu

pai in primul rand la figura, daca imi place ma uit si mai jos, la forme normal, apoi ma opresc un pic mai mult la unghii ( spun f multe chestii despre persoana respectiva ), si daca se vad si unghiile de la picioare este si mai ok.

pe urma daca tot ma dau la barfa cu ea ( sa zicem ca imi place ce am vazut pana atunci ), clar trebuie sa aibe si ceva la mansarda.

asa ca , la fel ca si dan, cred ca si eu vreau " femeia ideala ", dar cum stiu ca nu este posibil decat in proportie de 1 la 1 milion ( probabil ), intre timp am mai coborat standardele

satisfacute?



hmmmm se putea si mai bine... dar merge o tura...

dandanaua_reloaded
Postat pe 23 Septembrie 2008 16:45
Vas baiatule , raspunde dragul meu la intrebare :la ce te uiti prima data .

Deja o dati in barci amandoi cu raspunsurile voastre ....ar trebui sa aibe scris in frunte si IQ-ul femeile dupa voi
iris_4_ever
Postat pe 23 Septembrie 2008 16:46
stii melodia one in a milion?..............................cxam asta cautati voi.............poate gasiti...........sau credeti ca ati gasit........sau veti gasi.............ce optimista sunt

Postat pe 23 Septembrie 2008 16:47
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-09-23 16:06:47
De la: onnyta, la data 2008-09-23 16:04:23 la frumusetea ei interioara?



nasa m-ai dat gata..... sa inteleg ca te folosesti de razele alea "x" ????

hai ma ema! baiatu' vru sa stie, dar eu de unde sa stiu? ca doar nu ma uit dupa fomei! dar ce vrei sa spui ema? ca barbatii nu se uita la frumusetea interioara la o femeie?

Postat pe 23 Septembrie 2008 16:48



pai cred ca am raspuns la ce ma uit prima data

L A F I G U R A

capisci?

_fantoma_
Postat pe 23 Septembrie 2008 16:48
De la: onnyta, la data 2008-09-23 16:48:07
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-09-23 16:06:47
De la: onnyta, la data 2008-09-23 16:04:23 la frumusetea ei interioara?



nasa m-ai dat gata..... sa inteleg ca te folosesti de razele alea "x" ????

hai ma ema! baiatu' vru sa stie, dar eu de unde sa stiu? ca doar nu ma uit dupa fomei! dar ce vrei sa spui ema? ca barbatii nu se uita la frumusetea interioara la o femeie?


da' parca mai au timp? obosesc de la studierea fatadei..

Postat pe 23 Septembrie 2008 16:50
bv vas..........hai sa ne privim figurile...........

Postat pe 23 Septembrie 2008 16:51
ma uit la sani!
daca mai intai nu apar sanii si dupa 5 minute restu' trupului, n-are rost sa ma mai uit!

Postat pe 23 Septembrie 2008 16:52
De la: heaven_gate, la data 2008-09-23 16:51:07bv vas..........hai sa ne privim figurile...........




in oglinda?

_fantoma_
Postat pe 23 Septembrie 2008 16:52
De la: geo32, la data 2008-09-23 16:52:14ma uit la sani!
daca mai intai nu apar sanii si dupa 5 minute restu' trupului, n-are rost sa ma mai uit!
IN SFARSIT! iete un barbat care recunoaste!

Postat pe 23 Septembrie 2008 16:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Oupss!...sex shi mai ce...?:-?? 60 De la: MIS0GIN 1 Octombrie 2009 17:25
sunt insarcinata??? 43 De la: angelradios 3 Septembrie 2010 20:20
ce faceti cand aveti un sot care vrea sa va vada ca faceti sex cu un alt barbat? 98 De la: rodika_mj 16 Februarie 2020 03:02
De ce femeile au prejudecata ca un baiat virgin nu le-ar satisface in pat...? 288 De la: Baiat_virgin 26 Februarie 2012 16:47
Ce faci dak iti prinzi prietenul/sotul in pat cu alta sau prietena/sotia cu altul? 184 De la: deutscha_badboy 4 Decembrie 2009 17:49