Setari Cookie-uri

compatibilitatea intre parteneri in cuplu de varsatori

noi suntem impreuna de 5 ani si mie mi se pare ca ne potrivim dar chiar si asha multa lume se sperie cand spun ca suntem amandoi varsatori... ce ziceti?
niciperenco_20
Postat pe 24 Septembrie 2008 13:24


acu ca mi-am exprimat parerea....
FATA DRAGA DAR TU NU REUSESTI SA CITESTI ABSOLUT DELOC????

NU AI REUSIT SA INVETI MACAR REGULULE DE BAZA ALE UNUI FORUM??????

las mai mama ca in curand scot dracu manual de utilizare forum kudika poate asa nu mai dezvoltati la subiecte noi ca ma doare si vidul din materia cenusie de atata compatibilitate...

frateeee ce ti-e si cu google search....
dandanaua_reloaded
Postat pe 24 Septembrie 2008 13:27
scuze dar atunci pt ce e pus acolo ? nu pt dezvoltat subiecte noi? sau nu stiu eu sa citesc : SUBIECT NOU....
niciperenco_20
Postat pe 24 Septembrie 2008 13:56
sincer ok, sa zicem ca eu am gresit dar atunci nu mai vad rostul unu forum... daca nu pot posta ceva ce ma intereseaza in conditiile in care eu chiar am vb frumos si nu m-am ratoit... ci doar am facut ceva ce era normal intr-un forum...se pare ca aici nu de poate, deci o sa laud acest minunat forum pe care nu am voie sa imi exprim parerea si sa cer pareri, crezand ca acesta are si scopul unui forum.
multumesc pentru amabilitatea si cuvintele frumoase pe care mi le-ati adresat. o zi buna!
niciperenco_20
Postat pe 24 Septembrie 2008 14:05
Teoretic o relatie dintre 2 varsatori ar trebui sa mearga ca unsa, pt ca amandoi sunt la fel. Ma bucur ca tie ti-a mers bine.
Am cunoscut si eu un varsator, insa la mine nu a mers. Deja dupa 2 sapt simteam ca stim totul unul despre altul si deja parca... nu se mai simtea nimic bun ca va urma. Stii doar cum este varsatorul: imediat cum descopera ceva "consuma" totul pana la epuizare, pana nu mai ramane nimic. Asemenea unui copil care descopera o jucarie noua si dupa putin timp... isi pierde interesul.
Oricum, a fost o experienta foarte frumoasa... a fost ca si cum mergi pe strada si intr-o zi dai peste o persoana leita cu tine...

Postat pe 24 Septembrie 2008 15:30
si practic este la fel numai ca trebuie
(fiind atat de asemanatori) sa inveti si sa iti amintesti mereu ca este la fel ca tine pt ca tu ca cedezi mai repede decat celalalt sa nu ajungeti sa va certati la cutite. E greu atunci cand te certi pt ca aproape niciodata nu se ajunge la finalul discutiei, la o concluzie, de fiecare data ramane subiectul fara rezolvare pt ca nu se cedeaza de nici o parte.
niciperenco_20
Postat pe 24 Septembrie 2008 16:13
si eu sunt varsatoare....dar prietenul meu e pesti. si nu am avut nici un prieten varsator k mine, asa k nu pot sa-ti raspund. Ce onteaza e sa simti tu k va intelegeti bine, si sa te gandesti mai putin la zodie. Bafta in continuare!
Nattya
Postat pe 8 Februarie 2009 04:45
De la: niciperenco_20, la data 2008-09-24 13:24:20noi suntem impreuna de 5 ani si mie mi se pare ca ne potrivim dar chiar si asha multa lume se sperie cand spun ca suntem amandoi varsatori... ce ziceti?



si eu sunt acum intr-o relatie de un an cu un varsator, si inainte am mai avut inca 2 tot cu varsatori...si reltii de 2, 4 ani....toate frumoase in felul lor...si nu e chiar asa ca se plictisesc repede...si de zodia mea (gemeni) se zice k ne plictisim repede.....dar noi( varsatorii, gemenii, si balantele) suntem semne de aer, ceea ce inseamna ca nu suntem noi chiar cu picioarele pe pamant mereu, dar comunicarea este punctul nostru forte, si mereu gasim ceva de zis, sa ne fascineze, si sa alunge orice plictiseala! Bafta in continuoare!

aaa..... inca ceva: nu te poti baza pe zodii, de cele mai multe ori, caracterul si educatia omului, are amprenta mai mare asupra lui decat zodia...parerea mea!


anaraoul
Postat pe 16 Noiembrie 2009 17:13
Eu zic ca depinde de voi,.acum nu va cunosc dar fiecare persoana are propria personalitate. Daca simtiti ca va intelegeti bine foarte bine...daca nu-ti place lasa-l! Nu astepta..Nu trebuie sa ne intrebi pe noi,intreaba-te pe tine! Tu sti cel mai bine.
kudika084168
Postat pe 16 Noiembrie 2009 17:26
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-09-24 13:27:52

acu ca mi-am exprimat parerea....
FATA DRAGA DAR TU NU REUSESTI SA CITESTI ABSOLUT DELOC????

NU AI REUSIT SA INVETI MACAR REGULULE DE BAZA ALE UNUI FORUM??????

las mai mama ca in curand scot dracu manual de utilizare forum kudika poate asa nu mai dezvoltati la subiecte noi ca ma doare si vidul din materia cenusie de atata compatibilitate...

frateeee ce ti-e si cu google search....

????
ce ai patit??
kudika084168
Postat pe 16 Noiembrie 2009 17:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Capricorn vs leu? 15 De la: scorpyutzza 11 Octombrie 2009 00:15
ce stiti despre curatirea la fata in conditii de casa? 49 De la: ADDICTED_TO_LOVE 2 Noiembrie 2011 13:19
El,un sagetator care seduce o fecioara care se lasa greu,adica eu...ufff o sa mearga oare? 7 De la: lil_devil 8 Noiembrie 2009 11:51
el taur-ea sagetator? ce stiti despre? 5 De la: alyceee 9 August 2010 15:49
compatibilitate 31 De la: DiavolytaTa 21 Aprilie 2009 00:48