Eu iar oftez!

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent Eu iar oftez!: (5 din 2 voturi)

Fosta membra Kudika.ro
oameni buni, explicati-mi si mie va rog, de ce credeti ca va potriviti ...daca sunteti o anumita zodie? ... CHIAR NU INTELEG DE NICI O NATURA!
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

eu nu cred asta. Eu prefer sa cunosc persoana respectiva si poate pe urma aflu accidentel ce zodie este, lucru care nu ma intereseaza neaparat. Prietenul meu este leu si cica se potriveste foarte bine cu mine ( sagetatoare)...dar compatibilitatile astrale chiar nu m-au determinat sa imi incep relatia cu el, femeile care fac asta sunt niste disperate
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
mai, acum ce-ar mai fi, atunci cand cunosti un om sa-l intrebi in ce zi, luna, an si ora s-a nascut, te uiti pe astrograma si vezi daca e compatibil ori nu. Sau mai bine sa nu mai pierzi timpul, dai anunt, aduni mai multi la un loc, le dai sa completeze un chestionar, si alegi ce e se muleaza perfect pe zodia ta.
amme
Fosta membra Kudika.ro
offf... grele. Si eu oftez
amme
deliasucala Avatarul lui deliasucala

4 mesaje
Oras: cluj

De la: amme22, la data 2008-09-25 21:06:44mai, acum ce-ar mai fi, atunci cand cunosti un om sa-l intrebi in ce zi, luna, an si ora s-a nascut, te uiti pe astrograma si vezi daca e compatibil ori nu. Sau mai bine sa nu mai pierzi timpul, dai anunt, aduni mai multi la un loc, le dai sa completeze un chestionar, si alegi ce e se muleaza perfect pe zodia ta.
iris_4_ever Avatarul lui iris_4_ever

6666 mesaje
Oras: bucuresti

eu nu am inteles de ce oftezi ?
Fosta membra Kudika.ro
plictiseala... :))
hurt_xxx Avatarul lui hurt_xxx

9 mesaje

deardiary1st.wordpress.com
taurita61 Avatarul lui taurita61

43 mesaje

sincera sa fiu urmaresc zodiile dar nu asta e totul in viata ,,sa nu devina obsesie,, nimic din ceea ce ne inconjoara nu trebuie sa ne influienteze in asa masura, incit sa nu mai sti cine suntem.
necunoscut Avatarul lui necunoscut

536 mesaje

De la: morticia_adams, la data 2008-09-25 19:36:23oameni buni, explicati-mi si mie va rog, de ce credeti ca va potriviti ...daca sunteti o anumita zodie? ... CHIAR NU INTELEG DE NICI O NATURA!

pentru ca le place sa se minta singure:))
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

de oftat oftez eu ca m-am saturat de atatea probleme care toate dau buluc peste mn, ca le dau in pui mei de horoscoape
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.