Setari Cookie-uri

eu capricorn - el scorpion.oare vom rezista?

eu capricorn ,el scorpion.cum va fi?vom rezista?astept opinii de la altii care sunt in situatii asemanatoare.
roscatika23
Postat pe 26 Septembrie 2008 12:58
si eu am avut un prieten scorpion (eu fiind capricorn).Cea mai tare relatie pe care am avut-o (din toate punctele de vedere).Ei sunt cam dificili,o perioada dau totul, alta perioada sunt f inchisi in ei.Parerea mea: nu arata ca esti innebunita dupa el, cand va fi foarte sigur pe tine se va schimba ( in rau).Plus ca sunt f afemeiati, dar nu trebuie sa arati ca esti geloasa.Le place sa se joace... te testeaza tot timpul.Oricum este o relatie cu multa pasiune.Eu regret ca l-am pierdut. Voi de cand sunteti impreuna?
marisandy
Postat pe 30 Septembrie 2008 08:35
de o luna.dar e atat de complicat!! problema e ca eu sunt din bz el din bucuresti.vb la tel,pe mess dar nu stiu cum sa ma port sa-l fac sa ma iubeasca mult.era vb sa ne mutam impreuna dar a zis sa fie el sigur ca ma tin de promisiune.adica nu-l stresez caci el e sofer.dar ma roade faptul ca nu-mi spune nici macar daca ii place de mine.ooofff iubirea asta!!!
roscatika23
Postat pe 4 Octombrie 2008 00:42
OK OK, dar capricorn fecioara? :D
Eu citisem ca se inteleg super, doar ca el (capricornul) e ffff incapatanat..nu stiu ce sa ma mai fac.In rezolvarea problemelor, eu sunt de parere ca trebuie sa atac direct problema,de genu:ma duc la fata locului si rezolv, in schimb el : stai sa trimit un mail, sa dau niste telefoane, sa l intreb pe cutarica poate el stie...bla bla
si asa dureaza ca problema sa fie rezolvata in 2 luni

In fine, totul e bine cand se termina cu bine

Niste sfaturi nu ar strica
ANIKSAMAIA
Postat pe 27 Octombrie 2008 14:45
daca sunteti de o varsta apropiata veti rezista altfel nush...sunt foarte inteligenti si o sa ai impreesia la un moment dat ca te cunoaste mai bine decat te cunosti tu.
veti rezista insa grija mare,ceea ce se spune despre scorpion e f adevarat insa asta nu inseamna ca trebuie sa ne speriem si s-o luam la fuga,exista ac pt fiecare cojoc,de altfel stim ca nici cu capricornul nu e usor de trait daca nu esti pe masura ,deci undeva se completeaza cei doi.
tine garda sus,nu-l lasa sa se plictiseasca si nu-i arata ca esti o fata banala,le place sa stie ca ei au ce e mai special si nu-i arata niciodata ca nu mai ai nimic de oferit.puteti fi fericiti daca nu exista piedici,sunt ei speciali in felul lor,poate fi cea mai frumoasa relatia din viata ta.

elisa_23
Postat pe 29 Noiembrie 2008 16:52
nu mai sunt cu el.acum sunt cu un turc
roscatika23
Postat pe 5 Decembrie 2008 15:28
nu spun nici da nici nu te las pe tine sa apreciezi!EU capricorn EA scorpion am divortat dupa 15 ani! te-a luat cu fiori nu?

Postat pe 26 Decembrie 2008 15:16
m-a luat cu fiori cum ati putut rezista atat...
elisa_23
Postat pe 28 Decembrie 2008 03:40
am si eu o intrebare ... eu sunt capricorn iar el este gemeni ... suntem impreuna de un an si ceva .. dar am momente in care am impresia ca nici nu stiu cine e ... imi poate da cineva vre-un sfat va rog?
cristina87n
Postat pe 28 Decembrie 2008 08:40
sa vezi cand el e rac si tu capricorn...cum e...simti ca inebunesti,sunt firi total opuse,dar ce au in comun incapatanarea insa racul e mai incapatanat ca,capricornul
angelblu
Postat pe 28 Decembrie 2008 16:08
cristina87n...fata mea eu sunt capricorn si am stat cu unu in zodia gemenilor 5 ani...adevarat noi capricornii stim sa ajungem akolo unde ne dorim....dar problema e ka noi credem k detinem controlul mereu....dar nu este asa...atunci cand ne este lumea mai draga ne fac bucata...asculta-ma pe mine eu l-am lasat si crede-ma k mia cazut la picioare...nu mai ie nimica intre noi...dar si aqm il mai am la inima...crede-ma cea mai buna solutie este putina indiferenta si o sa vezi kum o sa iasa mereu kum o sa-ti vrea inima...fa-l putin gelos si o sa vezi kum o sa se atace...asa o sati demonstreze k te iubeste...asculta-ma 5 ani si inka noi 2 nu ne-am uitat...:Xhai te pupa sora ta:*:*
princess_ruxy_rafinata
Postat pe 28 Decembrie 2008 16:14
aveti vreo parere de relatia gemeni(el)-leu(ea) ? din auzite, ce stiti... si aparte de subiect, puteti sa'mi spuneti kre era site'ul cu muzica pt tonul de apel..adik knd te suna cnva, persoana respectiva sa auda si o melodie, nu numai tonul ala.. :P srry k nu face parte din subiect.. :*:*:*:* pe toate
Dark
Postat pe 28 Decembrie 2008 16:15
eu sunt o mik scorpiuta si iubesc un capricorn as vrea sa stiu si eu cum sal fac sa ma iubeasca si el pe mine???il ador,ne intelegem bine,mai exista diverse discutii in contradictoriu dar se rezolva imediat nu putem sta suparati mai mult de cateva ore ... as vrea si eu un mic sfat va poop mersi

Postat pe 10 Februarie 2009 17:19
cea mai tare zodie e scorpionul..sunt doua tipuri de barbati scorpion:1)curvar..2)de casa .In primul rand barbati doin zodia scorpion sunt tari la pat:>...ji eu am avut un prieten scorpion..care facea parte din categoria barbatilor de casa...dar nu stia sa astepte..
dannyella_06
Postat pe 19 Martie 2009 10:02
De la: roscatika23, la data 2008-09-26 12:58:48eu capricorn ,el scorpion.cum va fi?vom rezista?astept opinii de la altii care sunt in situatii asemanatoare.



daca tu nu o sa il impungi , iar el nu te ciupe pe la spate ...

Postat pe 19 Mai 2009 15:47
De la: tiberiu_bandi, la data 2008-12-26 15:16:13 nu spun nici da nici nu te las pe tine sa apreciezi!EU capricorn EA scorpion am divortat dupa 15 ani! te-a luat cu fiori nu?


Daca s-a intamplat abia dupa 15 ani inseamna ca ceva ceva tot a mers!:)
Amora
Postat pe 19 Mai 2009 19:59
De la: roscatika23, la data 2008-10-04 00:42:31de o luna.dar e atat de complicat!! problema e ca eu sunt din bz el din bucuresti.vb la tel,pe mess dar nu stiu cum sa ma port sa-l fac sa ma iubeasca mult.era vb sa ne mutam impreuna dar a zis sa fie el sigur ca ma tin de promisiune.adica nu-l stresez caci el e sofer.dar ma roade faptul ca nu-mi spune nici macar daca ii place de mine.ooofff iubirea asta!!!
dannyella_06
Postat pe 20 Mai 2009 16:17
scorpioni sunt de doua feluri:curvari si de casa,daca ai norocul ca al tau sa fie de casa v-ati intelege de minune k am vb si eu q un baiat scorpion;)
dannyella_06
Postat pe 20 Mai 2009 16:20
va multumesc de sfaturi dar nu prea a durat relatia noastra decat 1 luna jumate.dupa cum spuneam am alt prieten,e taur.ºi ne cam impungem caci amandoi suntem incapatanati ºi vrem sa fie cum vrea fiecare.dar ce am observat la el este faptul ca lasa de la el.ºi eu de asemenea.ºi acest lucru face ca relatia noastra sa continue.deja sunt 7 luni decand suntem impreuna,deºi in ultimele 5 a fost plecat.cred ca toata intelegerea ºi reusita consta in a lasa de la tine.normal ca amandoi trebuie sa lase de la el.
roscatika23
Postat pe 21 Mai 2009 23:09
De la: dannyella_06, la data 2009-05-20 16:20:03scorpioni sunt de doua feluri:curvari si de casa,daca ai norocul ca al tau sa fie de casa v-ati intelege de minune k am vb si eu q un baiat scorpion;)



al meu facea parte din prima categorie.
roscatika23
Postat pe 21 Mai 2009 23:11
De la: dannyella_06, la data 2009-03-19 10:02:49cea mai tare zodie e scorpionul..sunt doua tipuri de barbati scorpion:1)curvar..2)de casa .In primul rand barbati doin zodia scorpion sunt tari la pat:>...ji eu am avut un prieten scorpion..care facea parte din categoria barbatilor de casa...dar nu stia sa astepte..


haida de.tu crezi ca alt baiat care e alta zodie nu poate fi tare la pat?eu cred ca un barbat ca sa fie bun la pat nu este necesar sa fie scorpion..trebuie sa aibe experienta..
roscatika23
Postat pe 21 Mai 2009 23:14
Dar de fetele scorpion ce parere aveti P.S. eu cred ca barbatul berbec e cel mai tare la pat asta pt ca nu am dat deocamdata de un scorpion ,eu scorpie el scorpion oare ce iese
jojo86
Postat pe 21 Mai 2009 23:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Kiss 6 De la: kudika421339 1 Octombrie 2011 19:57
eu leu, el fecioara 46 De la: lil_mariuk 3 Decembrie 2012 12:26
laura 12 De la: Barbie30 6 August 2010 22:51
eu capricorn el gemeni...oare ne potrivim? 13 De la: violetapetrescu46 30 August 2010 17:32
eu fecioara el fecioara 23 De la: kamyvaly 18 Iunie 2009 11:02