Setari Cookie-uri

sex tacut sau zgomotos?

"De la: aprov, la data 2008-10-01 15:50:17

IRINAANDREIA, dar ce facem ca eu nu sunt deloc macho, mai am si un inceput de burtica asa cum ai dedus din foto, iar tu nu ne-ai spus decat cum s-au compotat fonic barbatii cu tine in pat, ai omis sa ne spui cum prestezi tu (fonic)."

Eu prestez normal. Adica sunt zgomotoasa in functie de placerea provocata de partener, intensitate, pasiune, apropiere de moment culminant. Fiecare act sexual e diferit si special in felul lui. N-as putea sa fac o regula. Daca imi vine, ma manifest mai tare, daca nu nu. Putin imi pasa mie de orgoliul masculin ca sa ma prefac pentru asta. Daca vrei apreciere trebuie s-o castigi, s-o meriti, nu sa ma prefac eu.

Pe tipul ala l-am descris putin ca sa-si dea lumea seama de ce mi s-a parut atat de funny cand a inceput "concertul". Fizicul e ultimul criteriu dupa care imi aleg partenerii. Asta saracu s-a nimerit sa arate mai macho, dar altele erau calitatile lui esentiale:)
irinaandreia
Postat pe 3 Octombrie 2008 09:16
[quote name=\'ninushk\' date=\'2008-10-02 17:51:52\']de ce pt noi e normal ...sa ne exteriorizam ...gemand sau tipand ...si pt ei nu .....ah ...chiar mi-as dori un barbat care sa geama ..cred ca e al naibii de excitant
[/quote]

Ha...ha...ha...iti prezint eu unul....am un frate pe care l-am surprins odata facand dragoste cu prietena de care acum s-a despartit. (De fapt am tras cu urechea la usa, caci nu i-am deranjat.) Si sunetele pe care le scotea, erau minunate. Cu greu m-am abtinut sa nu reactionez...era sa ii strig: Go brother!
Sper sa nu intre pe aici sa vada comentariul ca m-am ars!
cristinarudi
Postat pe 3 Octombrie 2008 10:03
data viitoare ia-ti niste pompoane de alea de majoreta sa-i faci galerie...ar fi foarte tare.


eu sunt de acord ca si barbatul sa geama astfel tipa stie ce-i place sau ce nu. Surprinzator dar mai sunt momente cand vrem sa fim si noi alintati si sarutati pe corp nu doar in zona genitala.
anderson
Postat pe 3 Octombrie 2008 11:57
De la: anderson, la data 2008-10-02 12:03:05
De la: aditza70, la data 2008-10-02 09:27:07
De la: aprov, la data 2008-10-01 15:50:17IRINAANDREIA, dar ce facem ca eu nu sunt deloc macho, mai am si un inceput de burtica asa cum ai dedus din foto, iar tu nu ne-ai spus decat cum s-au compotat fonic barbatii cu tine in pat, ai omis sa ne spui cum prestezi tu (fonic).



ma faci sa rad singura prin casa si tu si irinaandreea,aveti niste comentarii beton,il si vad pe ala facand ca toate cele.
de mine v-am zis ma comport zgomotos dar nu atat de zgomotos ca vecinii mei,scoate tipa niste tipete ceva gen jungla pe ea o aud cat despre el nimic se aud doar injuraturile de dupa act.
apropo nu ne stim avem perete comun la dormitor dar locuim pe scari separate,faza este ca isi incep actiunile pe la 2 ,3 noaptea si in linistea aia cred ca aude tot blocul ce fac ei inclusiv alintarile de dupa ceva gen (dut-n p...mea sau idiotule etc ,etc)


cum vine asta dupa ce fac sex incep sa-si zica de "dulce" ? ciudat mod de a-ti arata iubirea sau satisfactia


habar nu am cine sunt si cum arata,ei locuies acolo cu chirie si isi permit sa faca ce vor si cand vor,dar lucrurile stau exact asa cum zic,nu le pasa de nimeni si nimic ,poate acum sau mai linistit putin prin august cineva a chemat politia si de atunci parca este mai liniste in comparatie cu ceva timp in urma.
adistefi1970
Postat pe 3 Octombrie 2008 12:51
Mai ADITZA70 sigur nu asculti cu borcanul la peretele comun? Sa nu faci asa ca e rusine.Sau daca asculti spune-ne si noua cum dracului intai si-o trag apoi se injura? De regula sexul produce o impacare temporara.La astia e invers.Daca cumva tipul n-o satisface iar fata e furioasa? Ai putea sa pui pe forum adresa lor ca e pe aici multi baieti care ar da o mana de ajutor.
aprov
Postat pe 3 Octombrie 2008 16:47
De la: rozzy47, la data 2008-10-01 19:37:31
Un barbat isi poate da seama ca partenera lui se simte bine si dupa felul in care se misca,venind spre el,fiind ea cea care intra...dupa felul in care se agata de el,dupa cum se curbeaza,urmarind conturul trupului lui..dar,mai ales,dupa palpitatiile ei interioare,care confirma orgasmul.Si,chiar daca am fost obisnuita sa fac sex in liniste,am incercat-fara a forta nota-sa ma exprim si vocal.Nu tipind,soptind...la o adica,sexul este ceva intim,nu trebuie sa stie vecinii cind o fac.


Mare adevar graiesti
iris_4_ever
Postat pe 3 Octombrie 2008 17:04
De la: anderson, la data 2008-10-03 11:57:29data viitoare ia-ti niste pompoane de alea de majoreta sa-i faci galerie...ar fi foarte tare.


eu sunt de acord ca si barbatul sa geama astfel tipa stie ce-i place sau ce nu. Surprinzator dar mai sunt momente cand vrem sa fim si noi alintati si sarutati pe corp nu doar in zona genitala.




adevar graitai

_fantoma_
Postat pe 3 Octombrie 2008 17:22
si eu care credeam ca barbatii sint niste insensibili! iete na!

Postat pe 3 Octombrie 2008 17:26
am zis eu ca trebuie sa fie al naibii de excitant.......
ninushk
Postat pe 3 Octombrie 2008 19:06
De la: ninushk, la data 2008-10-03 19:06:08am zis eu ca trebuie sa fie al naibii de excitant.......
pt cristinarudi
ninushk
Postat pe 3 Octombrie 2008 19:25
eu vreau sa se auda numai respiratia mea sacadata; ma enerveaza tipete, urlaturi, etc .....clipocitul ala da, vorbitul da ...imi place si cand el nu scoate un sunet dar se uita la mine si lucreza, vreau sa mmmmm doar la o ca sa stiu daca e bine

Postat pe 3 Octombrie 2008 20:18
s26
Postat pe: 25 Septembrie 2008, ora 19:59
Citeaza Raspunde

nu stii niciodata cum sa reactionezi cand ajungi cu cineva noi in pat.sa pozezi in inocenta care nu scoate nici un sunet sau sa adopti varianta"dirty talk"



de la a nu scoate nici un sunet pana la dirty talk e cale lunga
oricum mie mi se pare aiurea sa te cenzurezi in timp ce faci sex indiferent ca e prima sau a zecea data

Postat pe 3 Octombrie 2008 20:32
Cred ca chiar daca mi-as impune tot nu as putea sa tac. Tac doar atunci cand nu e bine. In rest...............nu m-am auzit niciodata.
ana_lili36
Postat pe 3 Octombrie 2008 21:38
Eu tind sa cred ca nici o femeie nu este total tacuta in pat , fara sa-si dea seama scoate niste gemete acolo chiar daca nu-i place in mod deosebit executia
iris_4_ever
Postat pe 3 Octombrie 2008 22:27
De la: aprov, la data 2008-10-03 16:47:11Mai ADITZA70 sigur nu asculti cu borcanul la peretele comun? Sa nu faci asa ca e rusine.Sau daca asculti spune-ne si noua cum dracului intai si-o trag apoi se injura? De regula sexul produce o impacare temporara.La astia e invers.Daca cumva tipul n-o satisface iar fata e furioasa? Ai putea sa pui pe forum adresa lor ca e pe aici multi baieti care ar da o mana de ajutor.



singura mea problema atunci cand ii apuca dracii pe astia doi este sa nu o trezeasca pe piticu (piticu are 10 ani si este fetita)ca cine stie ce intrebari imi mai pune de ma lasa masca,se pricepe de minunela pus intrebari(ii mai zic si denis pericol public sau micuta goe,are cate ceva din toate)nu cred ca are tipul o problema si nu satisface fata,ultima dat au facut scandal acum cateva zile si aia se smiorcaia ca nu mai vrea,ei ce zici te mai bagi?
adistefi1970
Postat pe 4 Octombrie 2008 01:13

Postat pe 4 Octombrie 2008 09:27
ADITA70 , poate o batea in momentul cand ea zicea ca nu mai vrea. Sau poate o obliga sa ia medicamente.Doamne fereste sa-i fi cerut omul un oral mic, iar ea sa zica asa ceva. Nu faci schimb de locuinta?
aprov
Postat pe 5 Octombrie 2008 10:07
Am auzit multe povesti mai mult sau mai putin haioase despre sex dar astia care se cearta dupa sunt o premiera.

Cat despre zgomotele in pat care le plac barbatilor cred ca e o situatie care ii excita mult si care e silentioasa. Am remarcat din intamplare in timpul unei partide de sex. In momentul in care ai o pozitie face to face e foarte excitant sa te uiti in ochii tipului in timp ce te misti, lucru pe care nu prea poti sa-l faci in timp ce tipi. Cel putin asa mi-a zis partenerul respectiv. E adevarat sau era doar o chestie a lui particulara?
irinaandreia
Postat pe 7 Octombrie 2008 12:49
Prefer sexul zgomotos este mai excitant si te eliberezi si mai mult de tensiune! Stam singuri si ne manifestam cum vrem si cum simtim! Dar ce te faci daca stai cu soacra?

Postat pe 8 Octombrie 2008 12:34
se pune mana la gura...ca atunci cand casti (dar ceva mai zgomotos)
sau te baga cu capu in perna :))
se gaseste o cale...
ori te lipeste cu un scoci ca atunci cand te rapeste cineva ;)
poti crea fantezie si aici
Greenie
Postat pe 8 Octombrie 2008 16:30
se pune mana la gura...ca atunci cand casti (dar ceva mai zgomotos)
sau te baga cu capu in perna :))
se gaseste o cale...
ori te lipeste cu un scoci ca atunci cand te rapeste cineva ;)
poti crea fantezie si aici
Greenie
Postat pe 8 Octombrie 2008 16:30
De la: motanik, la data 2008-10-08 12:34:38Prefer sexul zgomotos este mai excitant si te eliberezi si mai mult de tensiune! Stam singuri si ne manifestam cum vrem si cum simtim! Dar ce te faci daca stai cu soacra?


doamne fereste sa stau cu soacra

Postat pe 8 Octombrie 2008 16:58
draga mea eu zic k traim intr-o societate moderna cu o gandire destul de libera si a vorbi despre sex e ceva la ordinea zilei prefer sa cred k noi tinerii suntem open mind asa k let's talk about sex .
Sex is a game
love is a name
let's forget the name
and play the game.

s26... am zis eu ca nu vb despre sex? ca sunt oarecum pudica sau ca e un subiect tabu? nu cred.... am zis doar ca pt mine intimitatea trebuie sa ramana intimitate, si cum nu locuim singuri in casa... evitam sa ne exteriorizam foarte mult...
Sa fi`ti iubite!
PiuPiu
Postat pe 9 Octombrie 2008 10:54
De la: greenie, la data 2008-10-08 16:30:55se pune mana la gura...ca atunci cand casti (dar ceva mai zgomotos)
sau te baga cu capu in perna :))
se gaseste o cale...
ori te lipeste cu un scoci ca atunci cand te rapeste cineva ;)
poti crea fantezie si aici



Asta cu capul in perna e tare! Nu cred ca functioneaza!

Postat pe 10 Octombrie 2008 14:02
De la: PiuPiu, la data 2008-10-09 10:54:53draga mea eu zic k traim intr-o societate moderna cu o gandire destul de libera si a vorbi despre sex e ceva la ordinea zilei prefer sa cred k noi tinerii suntem open mind asa k let's talk about sex .
Sex is a game
love is a name
let's forget the name
and play the game.

s26... am zis eu ca nu vb despre sex? ca sunt oarecum pudica sau ca e un subiect tabu? nu cred.... am zis doar ca pt mine intimitatea trebuie sa ramana intimitate, si cum nu locuim singuri in casa... evitam sa ne exteriorizam foarte mult...
Sa fi`ti iubite!


Si eu cred ca daca as locui cu socrii nu ne am permite chiar asa sa scoatem la nivel ridicat "sunetele specifice" unei partide de dragoste nebuna! Adica putin bun simt totusi!

Postat pe 10 Octombrie 2008 14:06
ca bine zici " heaven_gate "
alina_luminita
Postat pe 3 Noiembrie 2008 11:52
nu mi se pare asa ciudat faza cu soacra. deoarece eu cand stau la prietenul meu avem dormitorul perete -n perete cu parintii lui si cand facem dragoste " tip " in limita bunului simt:)))
alina_luminita
Postat pe 3 Noiembrie 2008 11:53
nu mi-ar placea barbatul meu sa geama... cred k un barbat tre sa se controleze, altfel nu se diferentiaza de femei... nu-mi place
Pinna
Postat pe 3 Noiembrie 2008 17:34
S a fi tu insuti ptr ca daca adopti un stil; care nu te caracterizeaza va trebui sa il ai pe toata perioada relatiei
nor_pufos
Postat pe 3 Decembrie 2008 13:21
Am citiot toate commet-urile de la voi si de la unele kiar nu m-am putut abtine sa nu rad...
In ce priveste manifestarea in pat a barbatilor sau ...ma rog unde are loc actul cu pricina cred k e destul de excitant sa ii auzi tremuratul vocii sau gafaitul ala usor accelerat.. se pot accepta si geamatele dar cu intensitate redusa, in sensu asta nu isi pierde masculinitatea( mi se pare putin nebarbatesc k barbatul sa se manifeste asa de intens k si femeile) . Si da, privirea in ochii in timp ce faci dragoste este fooooeeeerte incitanta si placut sa vorbesti din priviri cu partenerul. In ce ma priveste pe mine nu pot sa tac, nu pot sa nu ma manifest si nu exteriorizez ceea ce simt. si sincer ma excita la maxim atunci knd vad k il excita toate chestiile astea care ma face el sa le traiesc la intensitatae maxima.
Mi-e dor de tine, iubirea mea.:X:X:X:X:X:X miss u!:(

Postat pe 3 Decembrie 2008 22:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Caut tipa pentru cunnilingus :) 40 De la: danx 27 Iulie 2019 10:35
e normal?? 11 De la: melycrys 19 Septembrie 2008 00:03
mi-e frica....!!!! 17 De la: greierash_is_back 27 Noiembrie 2009 16:22
vreau mai multa actiune in pat!! ce pot face? 67 De la: Papusikmika 11 Iunie 2009 21:28
care tip de femeie atrage cel mai mult??? 52 De la: tigruverde 28 August 2013 20:22