Setari Cookie-uri

v-ati simtit vreodata folosite?

Lucia1971
Postat pe 30 Septembrie 2008 10:41
Deci sa intzeleg ca in acele momente voi avetzi timp sa va ganditzi ce sa facetzi ?.....
Eu zic ca totul vine de la sine .

Postat pe 30 Septembrie 2008 12:26
foarte sigur nu sunt baiat nici barbat ...daca vrei mai vb. pe mes. vreodata.poate te convingi

Postat pe 30 Septembrie 2008 21:13
nu m-ar deranja sa-i fac sex oral in zilele acelea ale lunii, oricum nu-mi surad activitatile sexuale:D in perioada aia. oricum stiu ca dupa aia primesc si eu . asa c anu m-as simti folosita daca primesc in schimb putina tandrete.
Laurelin
Postat pe 1 Octombrie 2008 01:26
orice e corect sau nu, in functie de cat de mult va iubiti...in orice caz, barbatii sunt cumplit de egoisti. te determina sa faci cand/ce vor ei, in 60% din timp, cel putin...
elfincognito
Postat pe 26 Octombrie 2008 00:58
asa sunt barbati se gandesc mereu doar la placerea lor exista unele exceptii,dar totusi uneori sunt niste porci-acum 1 an si mie mi s-a intamplat ceva de genul dar eu am pus capat relatie deoarece mi-am dat seama ca el vroia dar sex de la mine....vreo 3 saptamani a umblat tipu dupa mine dar eu nu l-am mai bagat in seama
timearacz
Postat pe 12 Noiembrie 2008 18:23
De la: inocica, la data 2008-09-28 14:35:01ca te duce frumos cu zaharelul..intr-un act sexual de orice fel...preludiul si postludiul au importanta lor..as putea spune chiar mai mare decat actul in sine...dar s-ar putea sa fie doar parerea mea



Ai foarte mare dreptate!Parerea mea ca acolo se vad adevaratele sentimente!!
Alexandra09
Postat pe 13 Noiembrie 2008 21:04
grrrrrrrr.nu in mod sexul in faptul ca stateam in fata legi ca sa-l il apra pe el in timp ce el dormea linistit,cat despre perversi ar merita un sut in ouaaaaaaaa
xandra79
Postat pe 19 Noiembrie 2008 17:34
Pai eu as crede ca atunci cand este in doi...este dragoste, amor deaia este alt om dar cand numai tu ii faci (din motivele specificate) se trezeste masculul din el, cred ca si egoismul si poate in mintea lui de barbat crede ca oricum nu are ce sa iti ofere, iti multumeste de favoare si gata......dar eu zic sa`l determini sa stea naibii langa tine..nu cu doua palme dupa ceafa nici tipete sau urlete ..dar ceva asa...tandru...tu stii mai bine

dar nici asa cum face el nu e frumos.
Cherry_bob
Postat pe 19 Noiembrie 2008 17:45
Prietenul meu cere in aceeasi masura acest lucru. Adica dupa cateva dati s-a obisnuit si ai senzatia ca te trateaza ca pe un obiect, ca pe o femeie usoara. Al meu cateodata mai imi cere si o tigara in timp ce il fac sa se simta bine. Un psiholog mi-a spus ca prin sex oral, barbatii (nu toti, depinde de caracterul fiecaruia) inteleg satisfacerea laturii masculine in totalitate, deci fara sarutari, mangaieri, sentimente. Iar imediat dupa actul sexual oral ei simt nevoia sa se retraga in unghiul lor triumfator, iata de ce comportamentul de indiferenta.
MARfAND
Postat pe 11 Decembrie 2008 04:53
De la: MARfAND, la data 2008-12-11 04:53:01Prietenul meu cere in aceeasi masura acest lucru. Adica dupa cateva dati s-a obisnuit si ai senzatia ca te trateaza ca pe un obiect, ca pe o femeie usoara. Al meu cateodata mai imi cere si o tigara in timp ce il fac sa se simta bine. Un psiholog mi-a spus ca prin sex oral, barbatii (nu toti, depinde de caracterul fiecaruia) inteleg satisfacerea laturii masculine in totalitate, deci fara sarutari, mangaieri, sentimente. Iar imediat dupa actul sexual oral ei simt nevoia sa se retraga in unghiul lor triumfator, iata de ce comportamentul de indiferenta.



Draga iti fac o recomandare superba pt iubitul tau.... cumparati, o pompita cu vid alimentata electric si uite asa...iubtul tau nu o sa nu si de a seama cand o "faceti"...ca Tu lipsesti....poate esti prea preocupata sa ii oferi in paralel o bere, conversatie placuta sau...poate ceva...in orice caz..esti unicat fetito..in caz in care esti de sex femimin....s-au mai intalnit cazuri si pe acest forum....in care diferiti tipi descopera femeia din ei....
nikkitt_a
Postat pe 30 Decembrie 2008 22:46
Asculta aici ...daca ai fi o tarfa ti-ar da si bani(pentru servicile prestate) dar asa esti doar o tarfa proasta in ochii lui E de ne admis ce se intampla si inca mai intrebi Daca te foloseste?!. si inca ceva in restul zilelo faceti sex non stop de nu poate sa reziste maxim 7 zile?
BUM27
Postat pe 19 Ianuarie 2009 17:30
te foloseste insa tu te complaci
Calypso23
Postat pe 19 Ianuarie 2009 17:34
koph
Postat pe 19 Ianuarie 2009 17:55
De la: Peltik, la data 2008-09-28 14:21:55nu o singura data mi s-a intamplat ca in "acea perioada a lunii" prietenul meu sa foloseasca toate metodele pentru a ma convinge sa ii ofer sex oral. Daca la inceput l-am inteles pentru ca de...e barbat, de la o vreme imediat cum e satisfacut se ridica si se aseaza la calculator, eu raman singura cu un sentiment ciudat ca am fost folosita, si desi am incercat de multe ori sa ii spun asta el mereu ma saruta si imi spune ca e doar impresia mea si ca el nu m-ar folosi niciodata pentru asa ceva... Voi ce spuneti?

Ar mai fi ceva de spus ?!...tipul vine la tine ca la WC, isi face treaba, si paraseste incaperea cu pricina...Daca nu rezista 3 zile cat esti tu "cu probleme", oare ce va face cand vei fi insarcinata sau daca vei fi operata prin partile "alea" ? in loc sa te sustina o sa-si caute alt WC....
ocs
Postat pe 28 Februarie 2009 13:23
De la: ocgiogi, la data 2009-02-28 13:23:05
De la: Peltik, la data 2008-09-28 14:21:55nu o singura data mi s-a intamplat ca in "acea perioada a lunii" prietenul meu sa foloseasca toate metodele pentru a ma convinge sa ii ofer sex oral. Daca la inceput l-am inteles pentru ca de...e barbat, de la o vreme imediat cum e satisfacut se ridica si se aseaza la calculator, eu raman singura cu un sentiment ciudat ca am fost folosita, si desi am incercat de multe ori sa ii spun asta el mereu ma saruta si imi spune ca e doar impresia mea si ca el nu m-ar folosi niciodata pentru asa ceva... Voi ce spuneti?

Ar mai fi ceva de spus ?!...tipul vine la tine ca la WC, isi face treaba, si paraseste incaperea cu pricina...Daca nu rezista 3 zile cat esti tu "cu probleme", oare ce va face cand vei fi insarcinata sau daca vei fi operata prin partile "alea" ? in loc sa te sustina o sa-si caute alt WC....


Atata timp cat si partenerul are grija ca toate nevoile mele sexuale sau nu sa fie satisfacute de cate ori am nevoie nu m-as simti folosita doar pt ca vrea si el un orgasm in perioada in care nu-i pot oferi sex normal. Si eu pot avea momente cand am chef de sex oral si atat. Intr-o viata sexuala sanatoasa si satisfacatoare nu prea e loc de egoism.

Situatiile critice gen nastere sau operatie intra in cu totul alta categorie.
irinaandreia
Postat pe 28 Februarie 2009 13:37
Dar daca eu poftesc sa mi se dea limbi cand sunt in perioada aceea, cum este? De fapt chiar am poftit si am primit. Si nici unul dintre noi n-a murit din asta!
darksukkubus69
Postat pe 28 Februarie 2009 14:37
irinaandreia,
Sunt de acord cu tine ca e normal sa se intample uneori daca tie iti face placere dar fata spunea ca face un compromis, deoarece ...e barbat....de aceea i-a facut pe plac....
< in "acea perioada a lunii" prietenul meu sa foloseasca toate metodele pentru a ma convinge sa ii ofer sex oral. Daca la inceput l-am inteles pentru ca de...e barbat, de la o vreme imediat cum e satisfacut se ridica si se aseaza la calculator, eu raman singura cu un sentiment ciudat ca am fost folosita>
Iar in ce priveste abstinenta la care ar fi supus un astfel de specimen in timpul sarcinii sotiei...nu cred ca, daca a fost obisnuit sa o faca foarte des, poate zilnic, nu se va putea stapani mai mult de o saptamana....am o verisoara care detine un asemenea specimen....obsedat...si nu-mi doresc sa fiu in locul ei....
ocs
Postat pe 28 Februarie 2009 16:52
nu cred ca, daca a fost obisnuit sa o faca foarte des, poate zilnic, se va putea stapani mai mult de o saptamana...
ocs
Postat pe 28 Februarie 2009 16:57
"nu o singura data mi s-a intamplat ca in "acea perioada a lunii" prietenul meu sa foloseasca toate metodele pentru a ma convinge sa ii ofer sex oral. "


dupa cate vad are putere de convingere.
Nu stiu ce sa spun ,daca tot faci asta si in alte zile ,care e faza?

Singura problema e atitudinea lui de dupa...Data viitoare lasa-l sa se roage mai mult...apoi ii spui de ce!
Si nu uita sa-i spui ca esti mai sensibila in aceea perioada.Te-ar ajuta o floare,o ciocolata..



ella_c
Postat pe 28 Februarie 2009 18:39
yumy
Postat pe 28 Februarie 2009 18:49
De la: darksukkubus69, la data 2009-02-28 14:37:17Dar daca eu poftesc sa mi se dea limbi cand sunt in perioada aceea, cum este? De fapt chiar am poftit si am primit. Si nici unul dintre noi n-a murit din asta!



Asta nu....

Postat pe 28 Februarie 2009 18:50
cred ca da am fost folosita in general de oameni
yumy
Postat pe 28 Februarie 2009 19:00
foarte tare
mihaela_kiara0
Postat pe 30 Aprilie 2009 17:00
De la: inocica, la data 2008-09-28 19:28:15de-aia admir eu barbatii care duc o viata ordonata...calculator-erectie-sex oral-calculator...




foarte tare
mihaela_kiara0
Postat pe 30 Aprilie 2009 17:02
spune-i ca adaca el nu te-a folosit vrei si tu sa iti intoarca favoarea ca nici tu nu o sa il folosesti.doar va iubiti

Postat pe 23 Iunie 2009 15:56
pfaii d mn..ceai aici.... am citit cam tot ce scrie aici....eu is de paraere ca fetelor le place p..la haideti so recunoastem.....atata timp cat e prietenul tau si i faci sex oral care e problema?te simtit folosita...pentru ca nu vorbesti deschis cu el sau macar incearca sa obtii de la el ceea ceti doresti si u la randul tau...baiatu nu intelege niciodata femeia d langa el si daca sta cu ea 100 d ani si daca tu nui vei spune niciodata ce nuti convine dupa cei faci sex oral sau cum ai vrea sa se comporte dupa sau mai jtiu eu ce spunei el no sasi dea seama poate niciodata si u o sa intelegi gresit..poate nu te foloseste e doar impresia din capul tau...pararea mea mai departe tu sti...pace
lavy_girl92
Postat pe 24 Iunie 2009 00:57
tu esti fraierica ca ai oferi pe tava inainte totul....normal omul este satisfacut..tu alta data...
ia mai pune-l si tu la treaba...sa te satisfaca el....si dupa pune-te tu la calculator...dupa intreaba-l daca e ok...
pamela_1
Postat pe 24 Iunie 2009 14:26
si inca un lucru...mi se pare aiurea sa iti ceara sa faci asta.....trebuie sa o faci cind simti tu...nu cind vrea el....
pamela_1
Postat pe 24 Iunie 2009 14:28
da totusi iubi tau nu rezista 3-4 zile fara sex???indiferent de care e...pai atunci dak faci un bebe cu el si nu poti 6 sapt dupa nastere ce faci?? in loc sa alaptezi copilu stai cu ea in gura k el nu poate fara???
bruneagra25
Postat pe 24 Iunie 2009 14:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
job videochat 38 De la: felixcat 12 Martie 2011 10:32
sa lupt pentru el? 51 De la: ralukutzza 29 Noiembrie 2009 11:14
melodiile preferate...pt facut dragoste 77 De la: Asynia 2 Noiembrie 2011 17:32
sunt insarcinata???? 11 De la: lucian_tristan 4 Octombrie 2010 22:24
Pozitii ;) 27 De la: fergieum 18 Iulie 2011 00:09