Setari Cookie-uri

v-ati simtit vreodata folosite?

nu o singura data mi s-a intamplat ca in "acea perioada a lunii" prietenul meu sa foloseasca toate metodele pentru a ma convinge sa ii ofer sex oral. Daca la inceput l-am inteles pentru ca de...e barbat, de la o vreme imediat cum e satisfacut se ridica si se aseaza la calculator, eu raman singura cu un sentiment ciudat ca am fost folosita, si desi am incercat de multe ori sa ii spun asta el mereu ma saruta si imi spune ca e doar impresia mea si ca el nu m-ar folosi niciodata pentru asa ceva... Voi ce spuneti?
Peltik
Postat pe 28 Septembrie 2008 14:21
ca te duce frumos cu zaharelul..intr-un act sexual de orice fel...preludiul si postludiul au importanta lor..as putea spune chiar mai mare decat actul in sine...dar s-ar putea sa fie doar parerea mea

Postat pe 28 Septembrie 2008 14:35
poi da! cum isi permite? macar sa spele vasele, tu nu te simti bine si trebuie sa stai in pat...si daca nu rezisti nici tu in zilele acelea fara sex, ia sa-l vad, baga nasu?

Postat pe 28 Septembrie 2008 15:47
De la: Peltik, la data 2008-09-28 14:21:55nu o singura data mi s-a intamplat ca in "acea perioada a lunii" prietenul meu sa foloseasca toate metodele pentru a ma convinge sa ii ofer sex oral. Daca la inceput l-am inteles pentru ca de...e barbat, de la o vreme imediat cum e satisfacut se ridica si se aseaza la calculator, eu raman singura cu un sentiment ciudat ca am fost folosita, si desi am incercat de multe ori sa ii spun asta el mereu ma saruta si imi spune ca e doar impresia mea si ca el nu m-ar folosi niciodata pentru asa ceva... Voi ce spuneti?




Daca de la inceput ai zis : las' ca e barbat, iar barbatii se duc la munca, vin ,mananca, se uita la meci, ne f...m, este clar...eu zic ca in cuplu anumite sarcini se impart. Iar faza cu sexul oral este aiurea rau, ii faci numai daca vrei. Ar trebui sa nu te mai lasi induiosata de saruturile si scuzele lui

Postat pe 28 Septembrie 2008 16:52
never (raspuns strict la intrebarea din topic)

Postat pe 28 Septembrie 2008 17:00
nuuuuuuuu................imi place sa folosesc eu prietenul...............si apoi la sex nu ne folosim impreuna?

Postat pe 28 Septembrie 2008 17:08
De la: Peltik, la data 2008-09-28 14:21:55nu o singura data mi s-a intamplat ca in "acea perioada a lunii" prietenul meu sa foloseasca toate metodele pentru a ma convinge sa ii ofer sex oral. Daca la inceput l-am inteles pentru ca de...e barbat, de la o vreme imediat cum e satisfacut se ridica si se aseaza la calculator, eu raman singura cu un sentiment ciudat ca am fost folosita, si desi am incercat de multe ori sa ii spun asta el mereu ma saruta si imi spune ca e doar impresia mea si ca el nu m-ar folosi niciodata pentru asa ceva... Voi ce spuneti?


Eu spun ca te foloseste.
Da ce prietenul are în acea perioda rusinoasa mâinile în ghips?



Full_Metal_Jacket
Postat pe 28 Septembrie 2008 19:06
stii ce as face in locul tau..............l-as pune sa imi faca sex oral in acea perioada rusinoasa............

Postat pe 28 Septembrie 2008 19:09
dar nu te strange in brate sau ce?.....ce inseamna "folosita" in treaba asta?.....nu simti ca te iubeste?....nu exista postludiu?....nu-ti place?

Postat pe 28 Septembrie 2008 19:18
folosita?!pai de ce ii faci pe plac de fiecare data? nu prea inteleg...
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 28 Septembrie 2008 19:21
pai nu ti-a spus..postludiul e cu calculatorul...

Postat pe 28 Septembrie 2008 19:22
si preludiul probabil tot cu calculatorul
googoodoll
Postat pe 28 Septembrie 2008 19:25
de-aia admir eu barbatii care duc o viata ordonata...calculator-erectie-sex oral-calculator...

Postat pe 28 Septembrie 2008 19:28
De la: inocica, la data 2008-09-28 19:22:16pai nu ti-a spus..postludiul e cu calculatorul...
pf, nasoala treaba asta! Eu am rupt o relatie datorita lipsei postludiului....nici nu i-am zis de ce....nu pot tolera asa ceva!

Postat pe 28 Septembrie 2008 19:31
incredibil, da chiar te foloseste, vede ca cedezi de fiecare data. eu una nu m-am simtit niciodata folosita
mmodellino
Postat pe 28 Septembrie 2008 19:40
nu cred ca o foloseste!...cred ca pur si simplu nu stie ca postludiul e f important, nu i-a spus nimeni ce mult cantareste in cadrul uni act sexual...cine sa faca asa ceva cu buna-stiinta?

Postat pe 28 Septembrie 2008 19:42
De la: dulcevenin, la data 2008-09-28 19:42:26nu cred ca o foloseste!...cred ca pur si simplu nu stie ca postludiul e f important, nu i-a spus nimeni ce mult cantareste in cadrul uni act sexual[/quote
sa-i spuna ea! nu are curaj?pai atunci chiar o foloseste
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 28 Septembrie 2008 19:49
De la: heaven_gate, la data 2008-09-28 19:09:58stii ce as face in locul tau..............l-as pune sa imi faca sex oral in acea perioada rusinoasa............

Exceptional!
Lucia1971
Postat pe 28 Septembrie 2008 20:15
iubitul tau e un egoist.dak e el satisfacut ce il mai intetreseaza ce simti tu ce iti doresti tu de fapt doar el conteaza!
s26
Postat pe 28 Septembrie 2008 22:28
cred ca ar trebui sa te oferi singura sa ii faci....dar sa ii spui ca vrei sa stea cu tine macar putin dupa aceea. va intelege.

Postat pe 29 Septembrie 2008 00:41
De la: stefanapop23yahooro, la data 2008-09-29 00:41:54cred ca ar trebui sa te oferi singura sa ii faci....dar sa ii spui ca vrei sa stea cu tine macar putin dupa aceea. va intelege.


stai asa ca nu am inteles traeba asta

adica eu cand sunt in perioada rosie tre sa ma gandesc la binele lui si sa incep de buna voie si nesilita de nimeni sa-i bag un oral asa ....sa fie acolo nu ?

Sigur nu esti baiat ?
iris_4_ever
Postat pe 29 Septembrie 2008 00:47
De la: Peltik, la data 2008-09-28 14:21:55nu o singura data mi s-a intamplat ca in "acea perioada a lunii" prietenul meu sa foloseasca toate metodele pentru a ma convinge sa ii ofer sex oral. Daca la inceput l-am inteles pentru ca de...e barbat, de la o vreme imediat cum e satisfacut se ridica si se aseaza la calculator, eu raman singura cu un sentiment ciudat ca am fost folosita, si desi am incercat de multe ori sa ii spun asta el mereu ma saruta si imi spune ca e doar impresia mea si ca el nu m-ar folosi niciodata pentru asa ceva... Voi ce spuneti?


Eu am rezolvat problema usor .
A incercat si al meu sa faca o asemenea magarie dar l-am intreabat daca are de gand sa o umple de sange sau nu
Stiu , suna aiurea dar asta e .....daca apuc sa ma excit nu conteaza ca-s pe sau nu ....de atunci , in perioada rosie face fiecare ce vrea separat

Nu mi se pare corect ca el sa se simta bine iar eu sa stau sa-l privesc cum da ochii peste cap in timp ce hormonii tropaie in mine ....are chef ...e baia sufiecinet de mare incat sa se poata desfasura in voie
iris_4_ever
Postat pe 29 Septembrie 2008 00:50
intrebare: tu ii faci sex oral de dragul lui sau iti doresti sa-i faci.

si prietena mea cand e in aceea perioada imi fac sex oral dar ea isi doreste asa ceva nu o fortez sau oblig.
anderson
Postat pe 29 Septembrie 2008 11:27
Ar fi in regula daca din cand in cand ti-ar face si el sex oral fara sa se astepte la nimic altceva in plus.(si nici sa primeasca)
Kathara
Postat pe 29 Septembrie 2008 11:39
De la: Kathara, la data 2008-09-29 11:39:09Ar fi in regula daca din cand in cand ti-ar face si el sex oral fara sa se astepte la nimic altceva in plus.(si nici sa primeasca)



eu unul m-as baga la asa ceva. si chiar fac fara sa ma astept la ceva inapoi.

intr-un fel e si placerea mea
anderson
Postat pe 29 Septembrie 2008 11:43
Anderson aici nu e vorba daca poti sa daruisti ceva persoanei de langa tine fara a te astepta sa primesti ceva in schimb ci...despre cum te-ai simtii daca, dupa ce ai face asta, prietena ta s-ar ridica pur si simplu, ti-ar da un pupic scurt si s-ar duce la calculator sa mai citeasca ceva pe kudika, sa zicem...
daca ar face asta 4-5 zile pe luna, crede-ma ca te-ai simtii folosit .
serena1
Postat pe 29 Septembrie 2008 14:27
De la: serena1, la data 2008-09-29 14:27:49Anderson aici nu e vorba daca poti sa daruisti ceva persoanei de langa tine fara a te astepta sa primesti ceva in schimb ci...despre cum te-ai simtii daca, dupa ce ai face asta, prietena ta s-ar ridica pur si simplu, ti-ar da un pupic scurt si s-ar duce la calculator sa mai citeasca ceva pe kudika, sa zicem...
daca ar face asta 4-5 zile pe luna, crede-ma ca te-ai simtii folosit .



hmmm nu cred ca m-ar deranja...conteaza foarte mult daca iti place sa faci sex oral sau il faci de dragul partenerului.

daca iti place si vrei sa-i faci nu te-ar deranja daca ea s-ar ridica si s-ar duce sa faca altceva decat sa stea cu tine.

sunt momente cand vreau sa-i fac sex oral prietenei, s-o fac sa termine si pe urma sa-mi vad de ale mele si ea de ale ei.

ma rog asa gandesc eu si poate o sa ma considerati putin cucu din cauza asta
anderson
Postat pe 29 Septembrie 2008 14:45
i'am spus o singura data, dar cand am vazut ca nu are nici un efect asupra lui l-am lasat in pace si am hotarat sa-i accept "placerea" asta, ciudat e ca el e cu totul alt om dupa ce facem dragoste, lucru pe care nu pot sa-l inteleg...
Peltik
Postat pe 29 Septembrie 2008 16:53
Wait a minute! Cum adica alt om? In ce sens? Bun sau rau?
Lucia1971
Postat pe 29 Septembrie 2008 19:44
in sensul bun din fericire
Peltik
Postat pe 30 Septembrie 2008 10:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sex in loc public ???? 21 De la: kudika151382 2 Septembrie 2010 00:06
Da-mi fantasme o multime ... 24 De la: _oktober_ 31 Iulie 2009 14:02
melleva 35? 1 De la: miss_cryss 6 Iulie 2010 19:27
privitul pe sub fusta! 32 De la: kudika_6711 30 Iunie 2014 19:57
Hahahahaaaaa v-am ciuruit 20 De la: matracuca 6 Ianuarie 2010 22:58