Setari Cookie-uri

v-ati simtit vreodata folosite?

De la: yumalai, la data 2009-02-28 19:00:16cred ca da am fost folosita in general de oameni


valita76
Postat pe 24 Iunie 2009 14:43
uh nuuuuuuuuu..asa ceva nu....mai dar unii cred ca trebuie sa fie animale sa faca asta
pamela_1
Postat pe 24 Iunie 2009 14:45
Hei, e clar, o faci numai pentru el. Fa-o sau nu. Tu decizi, nu noi.
Si da, e o folosire. Dar oare nu e una placuta? Nu te simti bine ca il vezi fericit?
Nu asta e de fapt problema ta ci alta. De ce nu te baga in seama dupa asta. Asta e vina lui.
Poate sa te faca si el fericit cumva, nu numai sexual. Iti ia o prajitura de exemplu. :P
Eu asa fac. :)
orice_e_posibil
Postat pe 5 Iulie 2009 15:15
raspuns la titlu: da' ieri...de 3 ori....ce bine a fo'...
greierash_is_back
Postat pe 5 Iulie 2009 15:16
SI pentru cele care zic ca de ce nu se poate abtine barbatul.. Nu e vorba de abtinere, dar uneori mai vrei si doar o felatie... fara sa oferi nimic in schimb.

E drept, ca trebuie sa oferi alta data, la fel, fara sa astepti ceva ...

Totul e reciproc.
orice_e_posibil
Postat pe 5 Iulie 2009 15:18
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2008-09-28 19:06:57
De la: Peltik, la data 2008-09-28 14:21:55nu o singura data mi s-a intamplat ca in "acea perioada a lunii" prietenul meu sa foloseasca toate metodele pentru a ma convinge sa ii ofer sex oral. Daca la inceput l-am inteles pentru ca de...e barbat, de la o vreme imediat cum e satisfacut se ridica si se aseaza la calculator, eu raman singura cu un sentiment ciudat ca am fost folosita, si desi am incercat de multe ori sa ii spun asta el mereu ma saruta si imi spune ca e doar impresia mea si ca el nu m-ar folosi niciodata pentru asa ceva... Voi ce spuneti?


Eu spun ca te foloseste.
Da ce prietenul are în acea perioda rusinoasa mâinile în ghips?





nah...si tu esti femeie! daca tu trebuie sa intelegi ca e barbat si el trebuie sa inteleaga ca esti femeie
si apoi...nui strica 3-4 zile de pauza pe luna... zic eu
_lorelay_
Postat pe 5 Iulie 2009 15:29
De la: Lucia1971, la data 2008-09-28 20:15:13
De la: heaven_gate, la data 2008-09-28 19:09:58stii ce as face in locul tau..............l-as pune sa imi faca sex oral in acea perioada rusinoasa............

Exceptional!


asta'i cel mai tare comentariu! bravo
_lorelay_
Postat pe 5 Iulie 2009 15:36
eu m-am simtit folosita,am avut o relatie de 2 ani in care am crezut ca el ma iubea dar ei bine mi-am dat seama k nu era asa pentru k tot timpul ma chema numai la el acasa si tot timpu vroia numai sex,in oras cu mine nu vroia sa iasa,nu ma astepta nici macar nu ma conducea,pana si cand eram pe ciclu tragea de mine sa facem sex,dupa 2 ani m-am despartit de el si sunt sigura ca am facut bine ,voi ce ziceti?acuma am o noua relatie de 2 luni jumate cu un baiat minunat,dar mi-e frica sa nu ma foloseasca si el
ingerash_ul_tau
Postat pe 5 Iulie 2009 19:10
De la: ingerash_ul_tau, la data 2009-07-05 19:10:36eu m-am simtit folosita,am avut o relatie de 2 ani in care am crezut ca el ma iubea dar ei bine mi-am dat seama k nu era asa pentru k tot timpul ma chema numai la el acasa si tot timpu vroia numai sex,in oras cu mine nu vroia sa iasa,nu ma astepta nici macar nu ma conducea,pana si cand eram pe ciclu tragea de mine sa facem sex,dupa 2 ani m-am despartit de el si sunt sigura ca am facut bine ,voi ce ziceti?acuma am o noua relatie de 2 luni jumate cu un baiat minunat,dar mi-e frica sa nu ma foloseasca si el
mai bine il folosesti tu !!!
http://4life-romania.blogspot.com
silviu_m74
Postat pe 5 Iulie 2009 19:20
folos.... cred ca toata lumea e utila pt altii de ex iubi meu imi e util ma face fericita si eu il fac pe el, ne folosim unii de altii insa cand sunt si sentimente e o alt fel de folosinta
yumy
Postat pe 5 Iulie 2009 19:23
ai facut foarte bine ca te-ai despartit de fostul desi cred ca ai stat cam mult cu el. Asta e, tu ai ales aceasta pierdere de timp.
Si acum iti e frica de acesta sa nu te foloseasca? Pai nu il lasa sa te foloseasca. ce e asa de greu?
Acum ca ai experienta ar trebui sa-ti fie usor. Mult succes.
orice_e_posibil
Postat pe 5 Iulie 2009 19:47
Nu,nu m-am simtit.Eu nu sunt buna de nimic,cine sa ma foloseasca?
mitura
Postat pe 5 Iulie 2009 20:13
De la: Peltik, la data 2008-09-28 14:21:55nu o singura data mi s-a intamplat ca in "acea perioada a lunii" prietenul meu sa foloseasca toate metodele pentru a ma convinge sa ii ofer sex oral. Daca la inceput l-am inteles pentru ca de...e barbat, de la o vreme imediat cum e satisfacut se ridica si se aseaza la calculator, eu raman singura cu un sentiment ciudat ca am fost folosita, si desi am incercat de multe ori sa ii spun asta el mereu ma saruta si imi spune ca e doar impresia mea si ca el nu m-ar folosi niciodata pentru asa ceva... Voi ce spuneti?

Parerea mea este ca nu moare o saptamana pana cand ti se termina perioada Eu asa fac. Se spune ca daca faci pauza, dorinta de a face sex va creste
Frankie_Zuzu
Postat pe 6 Iulie 2009 10:26
De la: Peltik, la data 2008-09-28 14:21:55nu o singura data mi s-a intamplat ca in "acea perioada a lunii" prietenul meu sa foloseasca toate metodele pentru a ma convinge sa ii ofer sex oral. Daca la inceput l-am inteles pentru ca de...e barbat, de la o vreme imediat cum e satisfacut se ridica si se aseaza la calculator, eu raman singura cu un sentiment ciudat ca am fost folosita, si desi am incercat de multe ori sa ii spun asta el mereu ma saruta si imi spune ca e doar impresia mea si ca el nu m-ar folosi niciodata pentru asa ceva... Voi ce spuneti?


coffeeta
Postat pe 6 Iulie 2009 10:30

sa ne povesteasca si cum o convinge sunt curioasa
pamela_1
Postat pe 6 Iulie 2009 10:30
De la: MARfAND, la data 2008-12-11 04:53:01Prietenul meu cere in aceeasi masura acest lucru. Adica dupa cateva dati s-a obisnuit si ai senzatia ca te trateaza ca pe un obiect, ca pe o femeie usoara. Al meu cateodata mai imi cere si o tigara in timp ce il fac sa se simta bine. Un psiholog mi-a spus ca prin sex oral, barbatii (nu toti, depinde de caracterul fiecaruia) inteleg satisfacerea laturii masculine in totalitate, deci fara sarutari, mangaieri, sentimente. Iar imediat dupa actul sexual oral ei simt nevoia sa se retraga in unghiul lor triumfator, iata de ce comportamentul de indiferenta.


...da...de asta ar fi bune niste bordeluri curate..:)) eu una daca nu m-as simti bine nu i-as "face" nimic...si mai ales in zilele alea...nici nu avem ce discuta !
ocs
Postat pe 6 Iulie 2009 20:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ati facut vreodata sex in apa? 127 De la: fante_de_dorobanti 8 Octombrie 2010 14:52
Mama, sotie versus angajata 7 De la: pamela_1 30 Iunie 2009 12:53
Va rog ajutatima 13 De la: kudika_22856 11 Decembrie 2012 21:49
Cineva? 18 De la: kudika353412 17 Iulie 2011 17:10
aventuri:D 48 De la: cotyca 13 Noiembrie 2009 12:51