Setari Cookie-uri

eu am 20 de ani...el are 41...vreau pareri:D:X

sunt cu el de 2 luni aproximativ...are 41 de ani si un copil de 19 ani...eu am 20...credeti ca e ok ceea ce fac? Dar ma satisface din toate punctele de vedere...desi toate lumea imi zice ca e prea bandit pt mineee...ce parere aveti???
Xintia
Postat pe 28 Septembrie 2008 16:04
sigur ca e ok draga mea ,ce conteaza ca ii poti fi copila atata timp cat iti te satisface din toate punctele de vedere ?

tatal tau ce parere are despre asta ?
dar copilul lui ?
iris_4_ever
Postat pe 28 Septembrie 2008 16:16
copilul lui e de acord...a mai avut o prietena inainte de mine care avea si ea 21 sau 22 de ani...tatal meu nu stie de el...si nici nu va afla...nu stau cu ei...is studenta in alt oras...si cand m-am referit la chestia ca ma satisface din toate punctele de vedere...m-am referit la pat si la comportament.
Xintia
Postat pe 28 Septembrie 2008 16:22
trebuie sa te gandesti k u ai 21 de ani si la varsta ta vrei sa te distrezi ,sa plutesti si nu stiu daca el va tine pasul pt k el deja a trecut prin asta e satul .De asta e cam rau o relatie k o asa mare diferenta de ani.U ai accepata k tatal tau sa umble cu o femeie care ar putea sa i-ti fie tie prietene si aici ma refer la ani.Nu vad cu ochi buni relatia asta .
bestiuitza
Postat pe 28 Septembrie 2008 16:27
nu ai specificat daca tipul este insurat sau nu...decat ca are un baiat de 19 ani; daca nu este insurat si va simtiti bine impreuna atunci totul este ok avand in vedere ca totusi sunteti de 2 luni impreuna si banuiesc ca este sincer cu tine...daca nu era, eu zic ca pana in momentul de fata nu mai erai cu el
andy23
Postat pe 28 Septembrie 2008 16:28
Mie mi-ar ridica un semn de intrebare faptul ca s-a mai iubit cu cinva atat de tanar. Esti sigura ca nu trece printr-o criza a varstei mijlocii si te foloseste ( tineretea ta) pentru a se simti mai bine? Cum ti-am zis, predilectia lui pentru fete de varst asta mi-ar da de gandit.
Kathara
Postat pe 28 Septembrie 2008 16:33
e divortat de 10 ani...oricum nu arata a 40 de ani...si e deosebit..pana acum nu m-a mintit niciodata...si el iese in cluburi...dak eu vreau sa ies cu fetele ma pot duce oricand...deci nu avem probleme de genul...dar este o chestie care imi si place si si nu...e prea trait in viata si prea bandit pt mine...dar si chestia asta e relativa...intotdeauna am avut barbati mai in varsta...adik pe la 30 de ani...si oricum nu se pune problema de fiul lui...iese cu noi...dar oricum mi se pare putin ciudat:|
Xintia
Postat pe 28 Septembrie 2008 16:36
De la: Xintia, la data 2008-09-28 16:04:56 are 41 de ani si un copil de 19 ani...eu am 20... toate lumea imi zice ca e prea bandit pt mineee...ce parere aveti???





eu zic ca in primul rand e prea batran pe tine... daca mai e si bandit , e de doua ori (cel putin) nasoala situatia

Postat pe 28 Septembrie 2008 16:36
De la: Xintia, la data 2008-09-28 16:04:56sunt cu el de 2 luni aproximativ...are 41 de ani si un copil de 19 ani...eu am 20...credeti ca e ok ceea ce fac? Dar ma satisface din toate punctele de vedere...desi toate lumea imi zice ca e prea bandit pt mineee...ce parere aveti???

Bine faci. Iubirea nu are margini si nu cunoaste granite
Dar sa ai mare grija sa nu se dea si copilul la tine, sa te placa prea mult in rolul de mama vitrega ca iese mare tambalau. Am auzit de la o prietena. A ramas saracutza insarcinata si nu stia la urma cine e tata copilului
Full_Metal_Jacket
Postat pe 28 Septembrie 2008 16:37
De la: Xintia, la data 2008-09-28 16:04:56sunt cu el de 2 luni aproximativ...are 41 de ani si un copil de 19 ani...eu am 20...credeti ca e ok ceea ce fac? Dar ma satisface din toate punctele de vedere...desi toate lumea imi zice ca e prea bandit pt mineee...ce parere aveti???

Eu in locul tau nu as sta sa ma iau dupa parerile de pe forum,oricum sunt impartite,ba e bine,ba nu-i bine.Fa ce-ti spune inima.Si ce daca are 41 de ani?Oare la varsta aceasta este interzis sa iubesti?Dragostea nu moare niciodata,eu cred ca voi iubi si la 90 de ani daca o sa traiesc si daca m-o vrea cineva.Daca prin iubirea voastra nu faceti rau nimanui,mergi inainte.Ce conteaza ce spune lumea?Nu esti singurul exemplu.Bafta!!

Postat pe 28 Septembrie 2008 16:37
la ce te referi cand spui ,,k e putin bandit''?
bestiuitza
Postat pe 28 Septembrie 2008 16:37
pt khatara: deci nu is singura care e de varsta asta si ii place de el...are fiul lui o prietena...amica...cine o fi...tipa e moarta dupa el...si inca si incearca din rasputeri sa mascheze situatia..deci nu as fi singura fata de 20 de ani care isi doreste sa fie cu el...
Xintia
Postat pe 28 Septembrie 2008 16:38
eu zic sa-l iei de sot, si la 40 de ani sa-l lasi si sa-ti iei unu de 25
googoodoll
Postat pe 28 Septembrie 2008 16:40
De la: Xintia, la data 2008-09-28 16:38:38pt khatara: deci nu is singura care e de varsta asta si ii place de el...are fiul lui o prietena...amica...cine o fi...tipa e moarta dupa el...si inca si incearca din rasputeri sa mascheze situatia..deci nu as fi singura fata de 20 de ani care isi doreste sa fie cu el...


Da, dar problema e alta. Ce cauta un barbat in mod constat cu femei atat de tinere? La 20 de ani in general nu ai maturitatea necesara unei relatii cu cineva de 40 de ani. Asijderea, un barbat de 40 de ani in general nu prea are ce discuta cu o fetiscana de 20 de ani. Exista si exceptii, dar se pare ca la el e o regula. Mi se pare un comportament imatur.
Kathara
Postat pe 28 Septembrie 2008 16:42
bandit= are experienta...cunoaste bine oamenii...fara sa-i spun ceva stie ce vreau...le "citeste" pe prietenele mele...tot asa pe pritenii lui...are multa putere in oras...multi bani...si efectiv e barbatul pe care mi l-am dorit intotdeauna.
Xintia
Postat pe 28 Septembrie 2008 16:42
aproape ma faci sa ma repet !!!
googoodoll
Postat pe 28 Septembrie 2008 16:45
inainte de mine avea o tipa de 21 de ani sau 22...cu care a fost putin timp...si inainte avea o tipa de 28 de ani cu care a fost 2 ani...deci nu stiu daca e chestia de imauritate.
Xintia
Postat pe 28 Septembrie 2008 16:45
De la: googoodoll, la data 2008-09-28 16:45:13aproape ma faci sa ma repet !!!


repeta mah ca eu tocmai mi-am dat cu oja si nu pot
iris_4_ever
Postat pe 28 Septembrie 2008 16:56
deci eu cred k trebuie sa te trezesti din visul asta cat mai devreme k sa nu ai prea multe pareri de rau
faptul k e plin de bani nu vad ce legatura are cu bandit
iar k stie sa cunoasca lumea hm toti o facem k sa ii dem,onstram celorlalti ce experienta de viata avem
bestiuitza
Postat pe 28 Septembrie 2008 17:12
las'ca astept sa se usuce :)
googoodoll
Postat pe 28 Septembrie 2008 17:20
ba da..chiar are legatura sa ai bani si fi si bandit (smecher) cum ai numi...poti fi smecheras de cartier cu 10000 mii in buzunar(lei vechi) sau poti sa fi smecher, avand bani multi si modest...in al doilea rand nu stau cu el pt bani...cat timp ma intretin ai mei nu imi trebuie barbat care sa ma intretina...si daca nu ar fi asa crede-ma ca nu as putea sa fiu femeie intretinuta...ca daca esti barbatul respectiv are preferinte...si nu e ok...asa e o prietena de-a mea...si nu as vrea sa fiu in locul ei.
Xintia
Postat pe 28 Septembrie 2008 17:20
De la: Xintia, la data 2008-09-28 17:20:47ba da..chiar are legatura sa ai bani si fi si bandit (smecher) cum ai numi...poti fi smecheras de cartier cu 10000 mii in buzunar(lei vechi) sau poti sa fi smecher, avand bani multi si modest...in al doilea rand nu stau cu el pt bani...cat timp ma intretin ai mei nu imi trebuie barbat care sa ma intretina...si daca nu ar fi asa crede-ma ca nu as putea sa fiu femeie intretinuta...ca daca esti barbatul respectiv are preferinte...si nu e ok...asa e o prietena de-a mea...si nu as vrea sa fiu in locul ei.


iar tu incerci sa ne explici noua acum ca ai 160 cm , 80 kg si cosuri pe fata nu ?
te-a ales pe tine pentru sufletul tau pur stim asta
iris_4_ever
Postat pe 28 Septembrie 2008 17:35
De la: Xintia, la data 2008-09-28 16:04:56sunt cu el de 2 luni aproximativ...are 41 de ani si un copil de 19 ani...eu am 20...credeti ca e ok ceea ce fac? Dar ma satisface din toate punctele de vedere...desi toate lumea imi zice ca e prea bandit pt mineee...ce parere aveti???


defapt tu ce astepti de la noi acum ? cam ce pareri ar trebui sa avem ca sa fim pe gustul tau d-ra ?
iris_4_ever
Postat pe 28 Septembrie 2008 17:36
mai iris, nu mai vezi bine?
priveste si tu poza aia de la avatar :D
googoodoll
Postat pe 28 Septembrie 2008 17:37
draga daca vrei sa te imbeti cu apa dulce e treaba ta
noi iti spunem parerea noastra
la 2 luni de relatie totul e superb
chiar ultima relatie cu fata aia de 22 de ani cat a durat?
bestiuitza
Postat pe 28 Septembrie 2008 17:39
statusul ei e mai tare :)
nu ar trebui sa va faceti probleme in privinta ei. se descurca si singura.
sorin65
Postat pe 28 Septembrie 2008 17:45
De la: Xintia, la data 2008-09-28 17:20:47ba da..chiar are legatura sa ai bani si fi si bandit (smecher) cum ai numi...poti fi smecheras de cartier cu 10000 mii in buzunar(lei vechi) sau poti sa fi smecher, avand bani multi si modest...in al doilea rand nu stau cu el pt bani...cat timp ma intretin ai mei nu imi trebuie barbat care sa ma intretina...si daca nu ar fi asa crede-ma ca nu as putea sa fiu femeie intretinuta...ca daca esti barbatul respectiv are preferinte...si nu e ok...asa e o prietena de-a mea...si nu as vrea sa fiu in locul ei.



de ce ai nevoie de parerile noastre cand tu esti atat de stapana pe situatie ? stii ce vrei, esti constienta de varsta lui etc...

Postat pe 28 Septembrie 2008 18:08
chiar asa, cum spune heaven.
nici nu trebuia sa postezi subiectul aici, la iubiri imposibile. fii bandita! te prinde bine :)
sorin65
Postat pe 28 Septembrie 2008 18:16
am postat pe forum pt ca vreau sa stiu si parerea necunoscutiilor...si prietenele mele mi-au dat cateva idei si pareri dar nu-mi sunt de ajuns...
Xintia
Postat pe 28 Septembrie 2008 18:24
si pt Iris: am postat subiectul aici stiind ca voi primii si comentarii care nu-s pe placul meu dar vreau sa le stiu...atat!
Xintia
Postat pe 28 Septembrie 2008 18:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
heeeelp!!! 14 De la: piscolino 17 August 2011 14:21
Oare chiar asta e motivul? 43 De la: mikydutza0202 19 Octombrie 2009 16:49
dragoste imposibila 18 De la: vikidutza 14 Martie 2009 22:24
cine ma poate indruma... 13 De la: elagodess 27 Octombrie 2009 19:57
Intre dragoste si familie 21 De la: kudika076363 30 Octombrie 2009 20:49