Setari Cookie-uri

Experiente neplacute... de la shopping

De la: oanna_81, la data 2008-10-11 04:31:25



Nasty vampir gossa. Tots sabem que no són verges. Vostè FUCKEN pallasso

Postat pe 11 Octombrie 2008 06:24
esti pitipoanca ce freaca menta de asta te lasa barbatu ca nu faci nimic si esti pe interes

Postat pe 11 Octombrie 2008 14:28
Mia bela am urmatoarele sa ti spun:


Vai draga ce m am rusinat nici daca as vrea nu ti as vorbi asa desi meriti! . Pai tu te ridici la nivelul meu? nu vreau sa ma laud dar tocmai am terminat facultatea de stomatologie, deci sunt doctor stomatolog cu diploma draguta! cuvintele urate reprezinta un mod de a raspunde tuturor prostiilor tale! sunt un act de aparare daca vrei sa i spui asa chiar daca nu e modalitatea cea mai frumoasa in atitudinea unui om! Ele vin cateodata fara sa vrem pentru ca factorii externi determina aparitia lor! fiinta umana este foarte complexa si in situatii de criza, soc si extrema genereaza reactii potrivite fiecarui tip!

sper ca ai inteles ce am avut de spus si sper ca ti ai dat seama ca nu dau 2 bani pe tine

Postat pe 12 Octombrie 2008 00:23
motanik handicapat m-am luat eu de tine acum sau ce dracu ai patit?? tu esti obsedata de mine??dupa ce dracu te obosesti sa-mi raspunzi?tu nu te vezi cat esti de penibila??

Postat pe 12 Octombrie 2008 00:27
Pai daca erai mai atenta ai fi vazut ca n am intrat si in plus citesc si eu toate topicurile pe care postez! si am neplacuta nefericire de a vedea ce bazaconii scrii despre mine! Si vezi cum vorbesti ca eu nu te am jignit! Si da am ceva cu tine ca oriunde intri ori te certi ori te iei de cineva ori corectezi pe cineva! daca nu ti convine subiectul ce se discuta pe un topic nu mai postezi punct! e asa de greu? nu te obliga nimeni pitzi sa faci ce nu ti place! tu mai bine corectezi in "domeniul tau" pricepi asa ca impusca te!

Postat pe 12 Octombrie 2008 00:35
nu m-ai jignit???trebuie sa-ti reamintesc de mesajele pe care mi le-ai trimis???asa memorie proasta ai???scarboaso ce esti!

Postat pe 12 Octombrie 2008 00:39
apropo...mia vorbeste f frumos ;) tu oitza dolly

Postat pe 12 Octombrie 2008 00:41
adica voi aveti voie sa jigniti,eu nu????/esti beata sau ce ai??

Postat pe 12 Octombrie 2008 00:43
De la: mia_bela, la data 2008-10-12 00:39:50nu m-ai jignit???trebuie sa-ti reamintesc de mesajele pe care mi le-ai trimis???asa memorie proasta ai???scarboaso ce esti!


Scarboasa esti tu si cu maicata!

Postat pe 12 Octombrie 2008 00:43
bine,scarboasa e maica-ta si cu tine
hahahahahahaha
asa e bine?

Postat pe 12 Octombrie 2008 00:44
De la: motanik, la data 2008-10-12 00:51:53petardo du te si su...gei p...la sponsorului tau si lasa ne pe noi ca lumea i plina de c..ur..ve ca tine ce tipa de foame! cat de mare trebuie sa fie foamea pe tine ca urli in halul asta ? ai kilometri de pu..la la bord si vii s ma faci pe mine proasta? nu ti e rusine? acum m am dezbracat de caracter ca sa te f..u..t mai bine ! am pe cineva cu p..la de un metru! ti l recoman cu caldura!


motanik, U RULE !!!!!!!!!

Postat pe 12 Octombrie 2008 00:52
De la: motanik, la data 2008-10-12 00:51:53petardo du te si su...gei p...la sponsorului tau si lasa ne pe noi ca lumea i plina de c..ur..ve ca tine ce tipa de foame! cat de mare trebuie sa fie foamea pe tine ca urli in halul asta ? ai kilometri de pu..la la bord si vii s ma faci pe mine proasta? nu ti e rusine? acum m am dezbracat de caracter ca sa te f..u..t mai bine ! am pe cineva cu p..la de un metru! ti l recoman cu caldura!


imi permiti sa subscriu te rog frumos?? nu de alta dar sunt de acord....
dandanaua_reloaded
Postat pe 12 Octombrie 2008 00:58
bine dandanao ma bucur ca ai intrat si tu in clubul proastelor de pe kudika,de fapt tu oricum erai o proasta ca habar nu ai sa scrii

Postat pe 12 Octombrie 2008 00:59
De la: mia_bela, la data 2008-10-12 00:59:38bine dandanao ma bucur ca ai intrat si tu in clubul proastelor de pe kudika,de fapt tu oricum erai o proasta ca habar nu ai sa scrii




mai oitza dolly, de ce nu mai vb cu mine? explica-mi...de ce pers cu care esti in poza pe acel profil dau si commenturi ? mori de oftica draga :)))))))))

Postat pe 12 Octombrie 2008 01:01
de schema nu mai vb cu tine,ca asa vor muschii mei acum ce zici de asta??hai nu plange ca te ignor,o sa ma ocup de tine alta data

Postat pe 12 Octombrie 2008 01:03
cati bani ai motanule handicapat??fara numara fara numar???>??
manelisto!doamne cat ma distrez cu o proasta ca si tine,cum dracu poti arata ca ai ajuns sa copiezi poze cu o siliconata??am primit o gramada de mesaje de la utilizatori cu care si tu esti prietena si care imi ziceau ca nimeni nu crede ca sunt pozele tale,dar iti dau pace.. jalnica creatura poti fi!

Postat pe 12 Octombrie 2008 01:06
De la: mia_bela, la data 2008-10-12 01:06:15cati bani ai motanule handicapat??fara numara fara numar???>??
manelisto!doamne cat ma distrez cu o proasta ca si tine,cum dracu poti arata ca ai ajuns sa copiezi poze cu o siliconata??am primit o gramada de mesaje de la utilizatori cu care si tu esti prietena si care imi ziceau ca nimeni nu crede ca sunt pozele tale,dar iti dau pace.. jalnica creatura poti fi!



asa pai vezi ca makr odata te duce si pe tine capul? mai pitzi te ai cam dat prin mocirla azi!

Postat pe 12 Octombrie 2008 01:07
asta este viata pitzi! eu nu ma supar!

Postat pe 12 Octombrie 2008 01:08
asta e viata,nu toate femeile sunt normale la cap,mai sunt si exceptii pe lume,asta este,viata e frumoasa,traieste-o in continuare chiar daca esti proasta gramada si o oribila care fura poze cu siliconate,daca nu ai bani iti imprumut eu sa-ti faci un implant daca asta iti doresti

Postat pe 12 Octombrie 2008 01:11
De la: mia_bela, la data 2008-10-12 01:11:04asta e viata,nu toate femeile sunt normale la cap,mai sunt si exceptii pe lume,asta este,viata e frumoasa,traieste-o in continuare chiar daca esti proasta gramada si o oribila care fura poze cu siliconate,daca nu ai bani iti imprumut eu sa-ti faci un implant daca asta iti doresti


zau esti penibila....hai pune poze cu tine....sau pune poze cu mia nemachiata, ia ...poti ?

Postat pe 12 Octombrie 2008 01:12
georgia draga mea,uite ca pt tine o sa fac chestia asta,acum o sa caut o poza in care nu eram machiata deloc sau foarte discret

Postat pe 12 Octombrie 2008 01:14
De la: Georgia99, la data 2008-10-12 01:12:05
De la: mia_bela, la data 2008-10-12 01:11:04asta e viata,nu toate femeile sunt normale la cap,mai sunt si exceptii pe lume,asta este,viata e frumoasa,traieste-o in continuare chiar daca esti proasta gramada si o oribila care fura poze cu siliconate,daca nu ai bani iti imprumut eu sa-ti faci un implant daca asta iti doresti


zau esti penibila....hai pune poze cu tine....sau pune poze cu mia nemachiata, ia ...poti ?



tu nu vezi ca e obsedata cu pozele mele? ca nu sunt eu? am main zis de o mie de ori de aia este democratie ficare are dreptul sa creada ce vrea! eu nu ma supar! e un drept castigat la revolutie! dar ce sa stii tu de revolutie?

Postat pe 12 Octombrie 2008 01:14
bine ca stii tu de revolutie proasto te pomenesti ca erai acolo de vii sa-mi tii mie predici
georgia honey,vezi ca am pus poza pt tine

Postat pe 12 Octombrie 2008 01:18
De la: mia_bela, la data 2008-10-12 01:18:56bine ca stii tu de revolutie proasto te pomenesti ca erai acolo de vii sa-mi tii mie predici
georgia honey,vezi ca am pus poza pt tine



blondo, stii ce e aia sa fii nemachiata ????? sau nua i incercat pt k sperii lumea? iti zic eu........nu ai poze !!! opaaa

Postat pe 12 Octombrie 2008 01:23
De la: mia_bela, la data 2008-10-12 01:25:30georgia nu fi taranca proasta! acum de ce sari calul???de unde dracu sa am poze total nemachiata?esti beata???macar apreciaza efortul ca ti-am pus o poza,si inca cu dedicatie??


:)))))))) auzi draga....daca esti atat de desteapta ai stii ca machiajul asta in exces si day by day face rau tenului....iar eu cand o sa ma neviie de corectii tie o sa iti pice fata de la atata machiaj...da trist, ce sa mai. te simti bine cand isi bate lumea joc de tine, nuh? :)))

eu te-am intrebata ltceva si tu vad ca eviti sa raspunzi...de ce tipele cu care este in poze mia ii dau commenturi pe acel profil de care vb?

Postat pe 12 Octombrie 2008 01:29

Sunteti bolnave
crysy
Postat pe 12 Octombrie 2008 08:35
mai fetelor!!!voi aveti toata ,,tigla,,la locul vostru? pe orice topic se deschide va luati la cearta si in loc de acea discutie care poate ne interesa vedem doar apucaturi de mahala!certativa pe privat pana va e rau!aici hai sa vorbim la tema care s-a deschis!
euLaura
Postat pe 12 Octombrie 2008 10:07
bravo! asa aruncati cu noroi! sincer acuma, mia esti nu penibila ci foarte penibila...si nu stiu cum sa-ti atrag atentia, dar tu ai fost cea care le-a atacat pe fete prima...asa ca revino-ti! iar daca nu-ti place, sterge-o de pe forum!

Postat pe 12 Octombrie 2008 12:41
Stiti ce am observat eu ? mentalitatea romanului...tipic...oriunde, in oras, intr-un magazin, daca un om este atacat, jefuit, daca cineva se ia de o persoana, nu intervine nimeni in apararea victimei..sunt f putine cazuri in care se gaseste cineva sa intervina..asa si pe forum..Daca eu stiu, am vazut ca un anume utilizator este un om de treaba, civilizat, cu capul pe umeri..si se gaseste o persoana rau intentionata sa jigneasca cu nerusinare, normal ca ii iau apararea celui care are dreptate....ba mai mult decat atat chiar am demasxcat putin utilizatorul respectiv, rau intentionat....si daca voua mimozelor, care comentati in legatura cu asta si ma faceti pe mine bolnava ca indraznesc sa iau apararea cuiva, nu va convine, puteti sa o stergeti....ok??????

am observat ca va place sa va faceti un cont si doar sa cititi parerile altor utilizatori..super simplu nu ? pai uite, noi ne-am dat cu parerea referitor la tema, de ce nu veniti si voi cu pareri ? nu veniti normal cava este mult mai comod sa stati in umbra, este multmai simplu, de ce sa se implice cineva.....


Postat pe 12 Octombrie 2008 13:04
mimoze mah ?
e prima data cand se ia cineva de mimoze
eu-s neutra , am voie ?
iris_4_ever
Postat pe 12 Octombrie 2008 13:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CREMA PROFESIONALA ANTICELULITICA ANESI EFECT RAPID 1 De la: Inna30 8 Martie 2010 14:56
Zu&Za Handmade 1 De la: Zu_Za_Handmade 6 August 2010 22:09
accesorii si bijuterii de la InstinctIS 3 De la: yo_paintedgirl 12 Aprilie 2010 11:16
COLANTII DIN LATEX!!! 7 De la: Petek 15 Februarie 2009 17:58
Tricouri, bluze si genti pictate manual. 1 De la: jandystyle 4 Mai 2011 11:45