Setari Cookie-uri

Sfaturi despre parul ondulat permanent...! Need Help!

NOU!! Tratament brazilian OrganiQ cu keratina - 100% natural - pentru indreptarea parului!! Cea mai inovativa,

revolutionara si sanatoasa aparitie in materie de ingrijirea parului, acum disponibil si la tine acasa !! Rezultate

uimitoare pana la 4 Luni !!Ai un par greu de aranjat? Petreci ore intregi chinuindu-te sa iti aranjezi parul dar iti

distrugi structura parului cu diferite aparate pentru indreptarea parului? Solutia este tratamentul brazilian cu

keratina, care iti va lasa parul drept, matasos, foarte stralucitor si cel mai important : SANATOS !! Parul tau va

arata ingrijit si aranjat chiar daca il lasi sa se usuce liber dupa ce il speli. Acest tratament este 100% organic,

fara chimicale, complet sigur si cu rezultate uimitoare !! Renuntati la indreptari chimice ale parului, la placa, la

timp pierdut cu indreptarea parului cu peria sau la banii cheltuiti la salon. Este cel mai potrivit pentru par

vopsit, decolorat, fara viata ! Pret complet tratament la domiciliu: 650RON ( Produse speciale pentru ingrijire dupa

tratament , pentru rezultate indelungate - sampon si balsam - incluse in pret ). Contact : ymirsy@yahoo.com
ymirsy
Postat pe 14 Martie 2011 12:41
citesc atatea si atatea modalitati de permanentare.....of of!!....eu aveam parul lung si destul de des. la un moment dat a inceput sa-mi cada in nestire,apoi s-a oprit. vreo 5 ani am fost tot bruneta si brusc m-am hotarat sa revin la culoarea naturala...castaniu deschis...decapaj. arata bine. dupa cateva luni si o perioada stresanta in care nu am prea avut timp de ingrijiri, s-a cam distrus si am hotarat sa-l tund.pana la umeri. apoi mi-a venit ideea sa-l fac permanent. kallos. l-am pus pe bigudiuri,l-am pensulat cu solutie de permanent, am facut intocmai celor descrise p ambalaj si...sta mai intins,mai lucios si mai sanatos ca nicodata. ferice mie ca nu s-a distrus,dar totusi....cum sa-l fac cret?....cu bigudiuri sta doar cu mult fixativ,adica varianta fier forjat, cu ondulatorul se lasa in 10 minute,iar permanentul...zero barat :):):)
kudika379913
Postat pe 29 Martie 2011 00:52
Mai bine il lasi asa cum il ai (cand vrei sa ti=l faci cret il faci cu placa, cand il vrei drept il ai deja, iar cand ai sa ti-l faci permanent ai sa ti-l doresti drept.
Elyaa
Postat pe 26 Aprilie 2011 17:28
Vrei ceva nou ia-ti un amant !
Lasa parul in pace ca se distruge de tot si procesul e aproape ireversibil.
Vin o gramada de cliente la mine pentru regenerarea parului si e greu de tot.Ia-ti produse de ingrijire si regenerare din gama Satinique,precum si tablete din suplimentul Par, piele,unghii de la Nutrilite si vei avea efecte foarte bune.
carmen_natural
Postat pe 30 Aprilie 2011 15:07
Buna eu am permanent facut la salon ce iti sugerez e sa nuti faci permanent pentru ca se foloseste un produs care iti distruge parul iti va pica foarte mult par la fiecare spalare nu numai lao spalare la tote deci nuti fa permanent mie imi pare rau ca miam facut pentru ca am un par foarte sanato sau am avut mai bine zis si tot timpul daca vreau sal am cret trebuie sa bagi foarte multa spuma e pacat sa strici parul daca zici cal ai drept volum sant produse pe ebay sau amazon i se spune badhad e produs american e foare bun pentru volu si ii da straluire :) iti urez mult noroc :)
kudika_16301
Postat pe 5 Octombrie 2012 13:26
Buna, avand suvite nu recomand sub nici o forma permanent. Parul decolorat nu mai are elasticitate, iar actiunea solutiei pe suvitele blonde ar fi un dezastru.
kudika_22135
Postat pe 26 Noiembrie 2012 17:47
ooooo nuuuu permanent fetelor,va rog.Astazi am facut si eu prostia asta mare.Nu va iese niciodata bucle mari.Eu parca sant Kamara cand era tanar.E groaznic.
kudika387243
Postat pe 22 Februarie 2013 23:38
Permanent?
JAMAIS !
carmen_natural
Postat pe 23 Februarie 2013 16:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vopsea L'oreal 1 De la: Alinaella 15 Octombrie 2014 23:15
Tratamente pt par+ imi cade parul foarte mult. 107 De la: alina_luminita 17 Mai 2018 12:43
par gras 3 De la: kudika348826 6 Ianuarie 2011 23:52
Extensii din par natural cu clip-on! Cea mai scurta cale spre un par lung si bogat!! 3 De la: Mary88810 5 Decembrie 2009 16:35
Rmedii pentru un par deteriorat(care se rupe) 55 De la: pysypisi 17 Decembrie 2016 19:01