Setari Cookie-uri

helppp please!!!!!

vreau si eu va cer o parere.imi place un baiat,dar eu sunt putin mai inalta decat el,mai salabutza si ma simt foarte incomod..el vrea sa iesim in cluburi peste tot..dar mie imi e rusine ..asta e singurul lucru care impiedica relatia asta..pentru ca restul e barbatu ideal din toate punctele de vedere.ce ati face in locul meu??doamne ce confuza sunt..el vrea o relatie..eu fug de el..chiar nu stiu ce sa fac..:(

Postat pe 8 Octombrie 2008 23:07
da, da, sa privesti podeaua tot timpul :)))sau asfaltul :D
ce, s-au terminat barbatii?
googoodoll
Postat pe 8 Octombrie 2008 23:11
Si care-i problema daca esti mai inalta decat el ? diferenta e de juma de m intre voi doi ? si daca chiar daca ar fi o diferenta de juma de m une-i baiul atata timp cat voi doi vreti sa fiti impreuna ?
iris_4_ever
Postat pe 8 Octombrie 2008 23:19
De la: alexutzaaaaa, la data 2008-10-08 23:07:38vreau si eu va cer o parere.imi place un baiat,dar eu sunt putin mai inalta decat el,mai salabutza si ma simt foarte incomod..el vrea sa iesim in cluburi peste tot..dar mie imi e rusine ..asta e singurul lucru care impiedica relatia asta..pentru ca restul e barbatu ideal din toate punctele de vedere.ce ati face in locul meu??doamne ce confuza sunt..el vrea o relatie..eu fug de el..chiar nu stiu ce sa fac..:(


Daca pe Nicole nu a deranjat-o cand era cu mister Cruise ...
Kathara
Postat pe 8 Octombrie 2008 23:21
as vrea sa stiu un baiat ce parere are despre chestia asta..cu inaltimea..din cate vad pe el nu il deranjeaza..doamne ma gandesc sa merg odata langa el pe tocuri cred ca ar fi diferenta de..15centimetri..eu una ma simt ciudat..oricum am lasa-to balta...daca nu ma simt bine cand ies undeva cu el..degeaba.el asteapta sa dau eu un semn ceva pentru ca a observat ca ceva ma opreste sa-l accept..si nu am dat nici un semn.sper ca am facut o alegere corecta.va up so multumesc pentru sfaturi-alexutzaaaa sunt,dar i-am uitat parola profilului celuilalt.

Postat pe 9 Octombrie 2008 14:51
te inteleg perfect alexutza! am trecut si eu prin asta si cum zici u uneori ma simteam aiurea fiind mai inalta dar dak tii la el si asta este singurul lucru care iti displace incearca si obisnuieste-te cu el si o sa fie ok,nu are rost dak va placeti sa nu fiti impreuna din cauza asta,parerea mea,acum tu decizi ce o sa faci.succes!
angel_05
Postat pe 11 Octombrie 2008 14:02
intr o relatie nu inaltimea conteaza..aste s doar princiipii ale societatii..sa fie baiatul mai mare ca varsta decat fata, baiatul sa fie mai bogat decat fata, baiatul sa fie mai inalt decat fata..aste s lucruri "impuse", insa pe iri si pe monii..:))..beton exemplu..ei nu s au "impierdicat" de acest lucru..si multi altii..e important sa te simti tu bine alaturie de el si mai putin conteaza ce cred altii pt ca asta e problema ta..ce vor spune oamenii..daca l placi nu conteaza, insa daca conteaza parerea altora..nu vei fi cu el..
disimulateangel
Postat pe 13 Decembrie 2008 20:22
De la: disimulateangel, la data 2008-12-13 20:22:45intr o relatie nu inaltimea conteaza..aste s doar princiipii ale societatii..sa fie baiatul mai mare ca varsta decat fata, baiatul sa fie mai bogat decat fata, baiatul sa fie mai inalt decat fata..aste s lucruri "impuse", insa pe iri si pe monii..:))..beton exemplu..ei nu s au "impierdicat" de acest lucru..si multi altii..e important sa te simti tu bine alaturie de el si mai putin conteaza ce cred altii pt ca asta e problema ta..ce vor spune oamenii..daca l placi nu conteaza, insa daca conteaza parerea altora..nu vei fi cu el..


haha!monica avea scopul ei..normal k nu mai conta nici inaltimea nici varsta...mie mi se pare km aiurea k sa nu zic penibil k fata sa fie mai inalta (nu zic k poate mai vrea sa ia si tocuri :)) ) turma e mare...ai de unde sa gasesti altul la inaltimea ta...
angel_in_disguise
Postat pe 13 Decembrie 2008 20:28
incearca fara tocuri
dar care e dif intre voi 2?ma refer la cm?
bestiuitza
Postat pe 13 Decembrie 2008 20:33
oribil.am fost in situatia asta.daca ma incaltam pe tocuri eram mai inalta ca el.el avea aceasi inaltime ca mine cand nu eram pe tocuri.ce mai...ma simteam nasol rau...si a fost unul din motivele pentru care i am dat papucii.nu de alta dar ma simteam foarte penibil.de multe ori ajungeam sa dau eu comanda la restaurant sau sa vorbesc eu pt el.pe viitor stiu.daca nu are cel putin 1.75 nici nu stam la discutii.
elisa_me
Postat pe 26 Decembrie 2008 19:03
deja nu cred ca mai conteaza aspectul fizic asa mult, conteaza sa gasesti o persoana cu suflet mare si care sa aiba capul pe umeri, am vazut oricum ca ai 19 ani si chiar nu stiu ce sa-ti recomand pentru ca ai toata viata inainte, insa eu in locul tau i-as da o sansa daca e baiat bun.
daca merge bine daca nu, viata merge inainte orice ar fi.
diana3289
Postat pe 31 Mai 2009 20:09
De la: alexutzaaaaa, la data 2008-10-08 23:07:38vreau si eu va cer o parere.imi place un baiat,dar eu sunt putin mai inalta decat el,mai salabutza si ma simt foarte incomod..el vrea sa iesim in cluburi peste tot..dar mie imi e rusine ..asta e singurul lucru care impiedica relatia asta..pentru ca restul e barbatu ideal din toate punctele de vedere.ce ati face in locul meu??doamne ce confuza sunt..el vrea o relatie..eu fug de el..chiar nu stiu ce sa fac..:(



man.....faza era ca ......asa numita iubire depaseste xce obstacol.....si nu vad unde ar fi marea trauma ca esti un pic mai inalta ......asta e bine ca este iubire.....ca si p asta in ziua de azi o gaseshti atat de greu.....acum ca mai suntem si in criza se zice ca femeile se vor marita din dragoste


asa ca.....fi mai pozitiva si mai sigura p tine si inceasca sa nu mai fii ata de complexata....!!!!!!!!



"rusinea" aia sa nu spui ca vine de la asa zisa LUME " ce zice lumea" si bla bla bla......lumea ohooo papa niste shit de nu vede parisu' credema.......asa ca dak il iubeshti
GO FOR IT!!! nu astepta pana e prea tarziu

Postat pe 31 Mai 2009 21:48
nu pot spune mai multe decat: Sentimientele primeaza in fatza aspectului fizic. Eu zic sa vezi ce va urma ... n-ai de unde sa stii ce iti rezerva viitorul
lavinia_gabryela
Postat pe 1 Iunie 2009 06:14
De la: lavinia_gabryela, la data 2009-06-01 06:14:35nu pot spune mai multe decat: Sentimientele primeaza in fatza aspectului fizic. Eu zic sa vezi ce va urma ... n-ai de unde sa stii ce iti rezerva viitorul

are perfecta dreptate!
CosminCB
Postat pe 1 Iunie 2009 14:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sa fie invidie?ma inteleg mai bine cu strainii decat cu rudele. 6 De la: kudika098645 10 Iunie 2010 00:58
Barbatul si marimile lui... 609 De la: marco918 5 Septembrie 2011 00:32
barbatii sunt porci 512 De la: nikky21 15 Septembrie 2009 17:38
S-a ajuns aici, greseala mea.. 5 De la: kudika_1000573 7 Septembrie 2016 19:17
Cum vi se pare ea taur... el taur? 21 De la: valita76 26 August 2009 14:21