heey!

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Fosta membra Kudika.ro
Hey fetelor :) Hmm sa incep cu inceputul ..Imi plac de un baiat cam de vreo 6 luni dar nu am fost nici pana acum cu el.Am iesit de vreo 2 ori in oras, ce`i drept nu singuri, cu niste prieteni dar se dadea la mine.M`a intrebat kiar daca am prieten .Dupa acele iesiri nu am mai vorbit cu el si nici nu l`am vazut pana l inceputul scolii..Nici pana acum nu ne`am mai zis buna insa el se uita mereu cu coada ochiullui l mine.Recunosc, chiar stateam cu unii baieti ca sa`l fac gelos dar asa ii captam si atentia.Are o prietena dar idn cate am auzit o tine doar pentru sex.Ce sa fac? Nu inteleg dc se uita mereu l mine daca nici macar nu zice buna Ajutati`ma va rog
Raporteaza abuz de limbaj
chocolata Avatarul lui chocolata

9 mesaje

iubita,daca nu te saluta e clar ca nu are nimic pt tine,barbati sunt parshivi,nu are rost sa te complici.....e clar daca sta cu tipa aia pt sex ce te face sa crezi ca daca vei fi cumva cu el nu vei fi si u la fel ca ea... incearca sa vezi partea buna a lucrurilor,esti tanara....viata pt tine abia acum incepe! sunt baiati pe tote drumurile,nu are rost sa stai sa iifaci gelos cand el nici macar nu te saluta,nu te baga in seama...
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

next
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.
i_andra Avatarul lui i_andra

197 mesaje
Oras: pitesti

iti da semnale ca ii placi? da, te vrea, dar pe lista celor care au trecul prin p**a lui.
"Un om destept rezolva problema, un om si mai destept o evita."