Setari Cookie-uri

eu capricorn-el balanta.....ce ziceti?


Eu balanta el capricorn,nu merge de nici o culoare,trebuie sa faci multe eforturi pt. a a regla situatia,dar s-a terminat.NU RECOMAND.
kudika004783
Postat pe 21 Noiembrie 2009 21:55
De la: dany78ro, la data 2009-02-04 20:20:38Culmea este ca eu sunt capricorn si sotzul balanta.Suntem casatoritzi de 10 ani si inca merge Certuri au fost, nu furtunoase ci trecatoare dar numai 3.In rest ne intelegem super si ne completam unul pe celalalt.Deci se poate dragii mei.

Asta da incurajare! Parca , parca mi-a mai dat putere sa continui.
kudikagirl05
Postat pe 7 Aprilie 2010 12:49
eu sunt intr-o relatie momentan cu o balanta....ca o caracterizare a relatiei balanta capricorn....as avea de scris pagini....dar fac un rezumat...EL: trece de la o stare la alta....nu e prea vorbaretz....usor maleabil..finutz..bland...sensibil...Eu: plina de energie de viata ,vorbareatza, incapatanata vulgara cateodata..ca un vulcan gata sa erupa...geloasa... posesiva....dar cu toate astea parca suntem facuti de aceeasi mama....ne intelegem foarte bine...ne plac aceleasi chestii, este foarte usor sa te intelegi cu o balanta si sa obtii ce vrei sau sa ajungeti la un numitor comun....este dezordonat dar totusi ordonat in dezordinea lui....stie sa aprecieze omul de langa el si sa il faca sa se simta iubit..este alaturi de tine oridecateori este nevoie.....in schimb daca e nervos mai bine sa fi departe ca tuna si fulgera....mi se pare un om minunat cu care poti sa faci orice si cel mai important sa discuti orice si sa te si inteleaga.!
....mi se pare o tampenie sincer chestii asta cu zodiile cred k multe lucruri din comportament tin si de educatia pe care ai primit-o...dar am gasit interesant ce a-ti postat aici si ma gandeam sa va spun si parerea mea
I0anaG
Postat pe 24 Mai 2010 15:16
Probabil nu aveti prea multi ani impreuna...
Stai sa vezi dupa ce se plictiseste de tine sau cand i se scurg ochii dupa fete pe strada in prezenta ta, ca si cand tu nu existi.
Totul e bine si frumos atat timp cat nu se impiedica de tine.
Cauta-ti un 'pamantean' si lasa-i focului de aerieni!
kodika2009
Postat pe 11 Iulie 2010 09:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Buna dimineata! 1 De la: Lyvyus 20 Aprilie 2010 10:21
spuneti-i si mie ceva pt cresterea parului.....am tot folosit tratam naturiste...trat de la gerovital cu petrol...am folosit ulei de ricin ,,,,si nimik..va rog afutati-ma...va multumesc 7 De la: kudika070433 28 Septembrie 2009 14:40
barbat capricorn -femeie capricorn 6 De la: game12 1 Iunie 2009 20:14
Test pentru Fecioare 30 De la: kudika155098 30 Mai 2010 19:41
Cum esti in pat in functie de zodie 318 De la: edv 9 Octombrie 2009 14:42