Setari Cookie-uri

ce sa fac?sa incerc?

iti multumesc frumos atat tie cat si celorlalti...ma-ti ajutat sa deschid ochii si sa am grija mare grija ce fac.aveti mare dreptate in relatie trebuie sa fie doar 2.dak si el simte ceva pt mine renunta la aceasta idee de dragu meu si din putinu respect care treb sa il aiba pt mn.sa se multumeasca ca eu fac tot ce pot sa fie bn in relatia noastra si nu mai vreau pe nimeni langa noi.as vrea sa vb mai mult cu voi si ma bucur enorm k sunt membra kudika sunt oameni de nota 10.va pup
Raluk90
Postat pe 10 Noiembrie 2008 18:45
daca faci lucrul asta nu o sa va intelegeti mai bine..eu zic ca e dus baiatul daca o ia in felul asta..va puteti intelege mai bine altfel nu asa....eu zic ca poate mai exista cupluri deastea, dar sa zica sa alegi al treilea partener daca e fata sau baiat...pf....eu zic ca nu te iubeste......hai o fata , e altceva ...dar sa vada cum te atinge altul, nu cred ca ar suporta un barbat, .dar sunt curioasa de cat timp esti cu el..:-???????

Postat pe 28 Aprilie 2009 10:31
parerea mea e ca nu are rost sa ii faci pe plac......e o prostie!!!!

Postat pe 28 Aprilie 2009 10:32
De la: Raluk90, la data 2008-10-14 09:51:39buna fetelor.am nevoie de un sfat din partea voastra desi ma simt cam prostit cand vb despre asta.Prietenul meu e mai "nebun" si are o mare dorinta pe care nu stiu dak sunt in stare sa i-o indeplinesc.El vrea sa facem o data sex in grup.Ma intrebat pe mine cu ce as vrea dak cu o fata sau cu un baiat.La inceput nu-mi venea sa cred dar am obs ca el isi doreste asta foarte mult.Eu am zis ca decat sa ma atinga pe mn un alt barbat inafara de el mai bn sa incercam cu o fata.dar imi vine foarte greu sa fac asa ceva dar la cat tin la el nu m-ar mira sa fac si asta pt el...eu am incercat sa ii spun sa se duca la acele "fete care practica mereu asta pt banii" dar nu vrea.nu ca nu ar avea banii dar a zis ca vrea sa fiu eu langa el.La inceput el a vazut ca nu prea imi place ideea a renuntat un timp la aceasta idee dar acum iar mi-a zis ca isi doreste asta foarte mult.Eu iam zis ca imi e si cam frica ca dak ii place cum se descurca fata respectiva,dak la urma o va vrea pe ea???si mi-a zis ca asta nu se va intampla ca eu sunt iubita lui si ca pe mine ma vrea si k dupa asta sigur ne vom intelege mult mai bn ca apreciaza ca fac asta pt el.sa fie asa oare?ce sa fac?sa incerc?va fi chiar asa de greu cum imi inchipui eu?vreau un sfat de la voi.va multumesc.


ai facut-o?
just_heaven
Postat pe 28 Aprilie 2009 11:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Soțul meu vrea sex oral 6 De la: kudika_1032588 8 Iulie 2018 15:18
buna all 11 De la: zinaceabunasinebuna 31 Ianuarie 2012 08:32
mare plictiseala 19 De la: simonycik 29 Septembrie 2009 17:41
Jurnalul lui Erikvanderty 95 De la: Erikvanderty 22 Martie 2016 22:48
ce va place la un barbat? 4 De la: yumalai 6 Aprilie 2009 19:20