Setari Cookie-uri

ce sa fac?sa incerc?

buna fetelor.am nevoie de un sfat din partea voastra desi ma simt cam prostit cand vb despre asta.Prietenul meu e mai "nebun" si are o mare dorinta pe care nu stiu dak sunt in stare sa i-o indeplinesc.El vrea sa facem o data sex in grup.Ma intrebat pe mine cu ce as vrea dak cu o fata sau cu un baiat.La inceput nu-mi venea sa cred dar am obs ca el isi doreste asta foarte mult.Eu am zis ca decat sa ma atinga pe mn un alt barbat inafara de el mai bn sa incercam cu o fata.dar imi vine foarte greu sa fac asa ceva dar la cat tin la el nu m-ar mira sa fac si asta pt el...eu am incercat sa ii spun sa se duca la acele "fete care practica mereu asta pt banii" dar nu vrea.nu ca nu ar avea banii dar a zis ca vrea sa fiu eu langa el.La inceput el a vazut ca nu prea imi place ideea a renuntat un timp la aceasta idee dar acum iar mi-a zis ca isi doreste asta foarte mult.Eu iam zis ca imi e si cam frica ca dak ii place cum se descurca fata respectiva,dak la urma o va vrea pe ea???si mi-a zis ca asta nu se va intampla ca eu sunt iubita lui si ca pe mine ma vrea si k dupa asta sigur ne vom intelege mult mai bn ca apreciaza ca fac asta pt el.sa fie asa oare?ce sa fac?sa incerc?va fi chiar asa de greu cum imi inchipui eu?vreau un sfat de la voi.va multumesc.
Raluk90
Postat pe 14 Octombrie 2008 09:51
Eu am stat o data de vorba cu o tipa maritata. Sotul ei o tot punea sa caute tipe dispuse sa se alature cuplului lor pentru astfel de practici. Avusesera si ceva experiente de acest gen. Ce sa spun? Cica sotul ei nu ar fi rugat-o pe nevasta lui asa ceva daca ea nu si-ar fi dorit la fel de mult. Si tipa respectiva mi se confesa ca ii place si ei. Mie nu prea imi venea a crede insa ca ii place si ei la fel de mult fiindca o vedeam obosita iar nefericirea se mai citeste pe om, sa stii! Era sfarsita, obosita de la toate fanteziile astea (despre care ea se autosugestiona ca ii plac si ei).....La un moment chiar a exclamat "Nu mai pot, sunt terminata!" semn ca intuitia mea ma indrumase corect catre impresia ca ceva nu-i face bine bietei femei in aceasta ecuatie. Practic era o nevasta sclava-sexual! Am zis ca o sa evit sa ajung si eu asa ceva. Trebuie sa inveti sa fii mai egoista! Sa nu lasi un barbat sa faca chiar tot ce vrea cu tine! Nici nu te va aprecia daca faci chestia aia. Vad ca barbatii astia (unii, nu toti!)cer cam multe de la femei dar daca ea cere ceva i se trece cu vederea. Eu sunt o tipa dezinhibata si pasionala si din acest motiv si mie mi-au propus totii fostii iubiti menage-a-trois dar nu am fost atat de fraiera incat sa ajung pana acolo; mai degraba au scapat de mine ei ....stiu-stiu discursul lor: numai pe tine te iubesc, nu ma ating de cealata, numai daca iti doresti si tu si iti face placere si tie!....sunt smecheri rau, stiu sa pacaleasca femeile....dar in fapt parerea mea e ca sunt niste egoisti care se gandesc numai la ei......sa platesca 2 tipe si sa faca sex cu ele!...dar nu! ei poate vor sa o umileasaca pe iubita lor!

Postat pe 14 Octombrie 2008 10:16
Eu nu am trecut prin astfel de experiente, dar ceea ce a scris Dulcevenin mi se pare cat se poate de obiectiv.
Draga Raluk, daca te tenteaza, incearca si asta, dar retine: NUMAI DACA TI-O DORESTI SI TU. Oricum, mai bine fa-o acum cat inca poti suporta mai usor consecintele, nu dupa ce te casatoresti si mai apare si un copil.
Lucia1971
Postat pe 14 Octombrie 2008 10:22
cunosc situatia ta.....probl e tu vrei?iti doresti?......daca tu nu vrei si nu iti face placere refuza......daca l apreciaza refuzul tau inseamna ca chiar te iubeste daca nu atunci genul d barb egoist,care doar l vrea sa se simta bn.................cel mai bn comunica cu el.....spun-i ce iti plac si ce nu..........e cel mai bn

Postat pe 14 Octombrie 2008 10:32
Raluk90, daca vrei sa incerci eu zic sa te documentezi inainte....de exemplu fa rost de un film cu asa ceva....eu am vazut o data un film de acest gen, un tip cu inca doua femei: concluzia pe care am tras-o a fost ca acest menage-a-trois e o practica menita sa umileasca femeia!...poate m-am inselat eu, nu stiu, dar asa mi s-a parut ....sentimentul de concurenta intre femei e miza la toata povestea....chiar daca el nu ar atinge pe cealata, chiar si in acest caz mi se pare ca povestea e menita sa il faca pe barbat sa fie in centrul atentiei

Postat pe 14 Octombrie 2008 10:53
eu stiu ca iubirea e mare dar nu trebuie sa te lasi la tot ce vrea el.daca tu nu vrei atunci nu face pasu asta si cu faza ca dupa o sa va intelegeti mai bine e o mare duma de-a lui. nu cred ca un menaje a trois o sa faca sa va intelegeti voi mai bine daca tu nu vrei. poate chiar din contra.eu una caut demult o tipa pt asa ceva dar inca nu am gasit-o ,dar vreau sa o fac pt mine ,adica eu i-am sugerat ceea ce e o diferenta .
witcher
Postat pe 14 Octombrie 2008 19:15
eu sunt demodata si incuiata si astia au pierdut cheia, si la mine in cap e bezna rau, dar sigur nu as accepta...nu o atinge pe cealalta, dar celalalt te va atinge pe tine, crezi ca nu-ti va reprosa asta vreodata? daca si tu vrei la fel de mult, nu o sa-ti pese de ce va zice, dar...si sunt inchuiata cu doua lacate: sa se atiga una de al meu, sau invers, sub ochii mei? ha! i-as scoate ochii la aia, si pe el l-as ....

Postat pe 14 Octombrie 2008 20:26
De la: dulcevenin, la data 2008-10-14 10:53:58Raluk90, daca vrei sa incerci eu zic sa te documentezi inainte....de exemplu fa rost de un film cu asa ceva....eu am vazut o data un film de acest gen, un tip cu inca doua femei: concluzia pe care am tras-o a fost ca acest menage-a-trois e o practica menita sa umileasca femeia!...poate m-am inselat eu, nu stiu, dar asa mi s-a parut ....sentimentul de concurenta intre femei e miza la toata povestea....chiar daca el nu ar atinge pe cealata, chiar si in acest caz mi se pare ca povestea e menita sa il faca pe barbat sa fie in centrul atentiei

Nu ca as lua apararea barbatilor...dar zi-mi si mie la un menage a trei de-asta:P cu 2 fete si un baiat cum poate fi umilita femeia???eu unu consider k mai umilita ii dak se arde cu 2 barbati odata...pt k atunci ea ii jucaria intre cei 2...si d ea se profita in timpul phututului:P in schimb la fbf zic k jucaria si aia kre s face d kko nu-i fata din cuplu ci ii fata kre vine d afar...pt k d ea s foloseste cuplu pt a-si satisface fanteziile...oricum incearca doar dak vrei si crezi k merita(pt k mai ii si varianta sa-ti strici relatia din cauza asta) chiar dak t iubeste si nici nu s gandeste la alta sigur o sa-l stresezi u cu intrebari p tema asta...si o sa ai indoieli o f lunga perioada...oricum i posibil sa ma insel...io imi dau doar cu parerea pe-aci:D:D
Cioplinsky
Postat pe 15 Octombrie 2008 22:32
Parerea mea, daca tu te intrebi, deja e nasol. Inseamna ca e doar ideea lui, si parerea mea e ca n-o sa faci nici o brinza cu flacaul. Nici un barbat sanatos la mansarda nu si-ar pune viitoarea nevasta in pat cu alta. Asa cum nici unu la fel de intreg la bibilica nu si-ar imparti in mod voit cu altu. Si eu, si probabil si jumatatea mea, am scoate instantaneu ochii celui care s-ar apropia de cealalta jumatate.
Or, din ce spui tu, voi nu sinteti un cuplu. Sinteti doar parteneri de sex.
Asa ca ori vrei s-o faci asa de amoru artei, ori ii dai papucii, si-i spui sa-si caute curvele pe care le doreste.

brad71
Postat pe 15 Octombrie 2008 23:04
uite un barbat care ma intelege, am crezut ca numai eu sunt old fashion...

Postat pe 16 Octombrie 2008 12:06
am revenit k tot indecisa sunt.Am gasit o pers care e dispusa sa ma ajute dar chiar ea ma facut sa imi pun cateva intrebari...ea este o pers frumoasa si care se descurca foarte bine in pat.mi-a zis ca ea ma ajuta cu toate k nu prea ii convine ideea deoarece exista riscu ca lui sa ii placa de ea si nu vrea sa bage certuri intre mine si el.ea mi-a zis ca dupa ce se va intampla va face tot posibilu sa nu mai dea ochii cu el.oare exista riscu sa ii placa asa mult de ea si sa intrevina certuri intre noi?eu vreau sa fac acest pas pentru ca vreau sa ii indeplinesc dorinta pt k il iubesc enorm de mult dar imi e putin frica de ceea ce va putea fi dupa...voi ce ma sfatuiti?nu vreau sa fiu criticata ca oricum ma simt prost ca va cer astfel de sfaturi...vreau sa fiu ajutata sa decid ce e mai bine...va multumesc.
Raluk90
Postat pe 17 Octombrie 2008 08:50
eu zic sa stai in banca ta!....s-ar putea sa ai un soc!....esti pregatita sa iti asumi orice risc?....daca sunt nesinceri amandoi (sau doar unul, na!) si ai sa vezi acest lucru tocmai in acel moment?..... ce faci in acest caz?....ti-ai facut un plan?....ai grija sa nu te ia de fraiera vreunul dintre ei!

eu cred ca se poate intampla orice acolo si gandul asta ma cam sperie pe mine!...daca ai curaj nu ai de cat!....dupa parerea mea e o experienta foarte dura pt o fata de 18 ani ca tine!

Postat pe 17 Octombrie 2008 11:37
exact, se poate intampla orice, inclusiv sa vrea sa o faca din nou, cu aceeasi persoana sau cu alta, esti pregatita pt asa ceva?
Daca esti asa de hotarata sa o faci, ok, dar trebuie sa accepti pe urma si consecintele...

Postat pe 17 Octombrie 2008 11:43
parerea mea, si aici vb din experienta pt ca am trecut prin asa ceva.


eu zic ca intr-un final o sa regreti ca ai facut asta si-ti zic si din ce cauza....pt ca e posibil ca in timpului menajului el sa-i acorde mai multa atentie tipei si tu te vei simti data la o parte si acest lucru te va deranja, si uite asa vor aparea discuti intre voi.

cand un cuplu vrea sa faca experimente de genul asta trebuie ca ambii parteneri sa fie de acord si sa faca deosebirea intre dragoste si sex....pentru ca sincer in 3 in 4 in n parteneri faci sex niciodata dragoste si eventual sa stabileasca inainte de tot niste reguli ...ce au si ce nu au voie sa faca (cel putin asa cred eu).

sunt cupluri fericite care fac asa ceva sa-si mai condimenteze viata sexuala si sunt fericiti si casatoriti de ceva timp....dar sunt si cupluri care dupa ce-au facut swing s-au despartit, tocmai din cauza certurilor de dupa.

pana la urma e un risc...asa ca alegerea iti apartine

anderson
Postat pe 17 Octombrie 2008 11:50
Eu am un prieten care a fost cuplat cam un an de zile cu 2 tipe in final tipele s-au certat pentru ca una dintre ele se simtea mai putin iubita pentru ca el ejacula mai mult cu cealalta.El mi-a spus ca le iubea pe amandoua la fel...si chiar i-a parut rau cand s-a terminat.
Callyope
Postat pe 17 Octombrie 2008 12:21
De la: Raluk90, la data 2008-10-17 08:50:52am revenit k tot indecisa sunt.Am gasit o pers care e dispusa sa ma ajute dar chiar ea ma facut sa imi pun cateva intrebari...ea este o pers frumoasa si care se descurca foarte bine in pat.mi-a zis ca ea ma ajuta cu toate k nu prea ii convine ideea deoarece exista riscu ca lui sa ii placa de ea si nu vrea sa bage certuri intre mine si el.ea mi-a zis ca dupa ce se va intampla va face tot posibilu sa nu mai dea ochii cu el.oare exista riscu sa ii placa asa mult de ea si sa intrevina certuri intre noi?eu vreau sa fac acest pas pentru ca vreau sa ii indeplinesc dorinta pt k il iubesc enorm de mult dar imi e putin frica de ceea ce va putea fi dupa...voi ce ma sfatuiti?nu vreau sa fiu criticata ca oricum ma simt prost ca va cer astfel de sfaturi...vreau sa fiu ajutata sa decid ce e mai bine...va multumesc.


Sfaturi nu iti dau. Nu te judec si nu te crtitic.
E viata ta si depinde de personalitatea fiecaruia in ce sens se simte implinit in domeniul sexualitatii, si ce rol ar accepta intr-o relatie sexuala, ce te satisface pe tine etc sau ce vrei tu.

Vreau doar sa stiu un singur lucru...
Barbatul de care vorbesti este asta, de care scriai aici?

http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/20457/Trista/1.html

De la: Raluk90, la data 2008-10-09 10:21:04Fetelor am nevoie de cateva sfaturi de la voi...Am o relatie de 9 luni cu un barbat de care sunt foarte indragostita dar el nu cred k simte ceva pt mn:((:((La inceput totul era frumos,a fost bine dar cu trecere timpului nu a mai fost asa.El are un restaurant si sunt sigura ca la cate femei merg acolo sigur ma inseala cu vreuna.Sunt constienta ca nu am niciun viitor langa el,ca ma inseala si k pe mine doar ma foloseste dar nu il parasi:((:((.Il iubesc enorm de mult,ce simt pt el nu am simtit pentru nimeni dar nu stiu dak mai suport indiferenta lui.Am vrut sa rup relatia de multe ori din cauza indiferentei lui dar nu am putut k dak imi trim un msg ma intoarce imediat.Mereu cand ii reprosez cate ceva imi spune ca are probl cu afacerile si ca eu sa stau linistita ca sunt iubita lui:((:((.Imi vine greu si sa mai continuu relatia asa cum e dar imi este si foarte greu sa pun capat k nu ma vad fara el:((:((Si ce e mai rau ca nu dau voie la niciun alt barbat sa se apropie de mine pt k nu pot fi cu altcineva inafara de el.Sunt zile in care noi nu vb sunt chiar si sapt in care nu ne vedem dar eu tot am sperat ca o sa fie bine.Dar prietenii mei ma critica ca el nu merita nimik si k sa il las sa fac ceva care intradevar ma face fericita sa nu mai sufar pt el dar oricat as incerca sa il las nu pot k ma intoarce imediat.Ce e mai grav ca acum cateva luni ma si batut din cauza ca eram cu o prietena la masa si cu ink 2 prieteni de-ai ei si i-sa parut lui k am eu ecva cu unu din ei.si cate si mai cate.vreau si eu un sfat de la voi.va mult

De la: Raluk90, la data 2008-10-17 08:57:28am revenit sa va spun ca nu am putut sa inchei aceasta relatie deoarece nu ma vad fara el.vad ca si-a mai revenit,ma cauta si fara sa il caut eu,e mult mai dragastos cu mine.stiu ca eu cu el nu am niciun viitor si ca poate nu sunt chiar atat de fericita pe cat as vrea dar am atatea probl acasa si doar el a ramas singuru meu motiv de fericire...stiu ca e greu de inteles,ca sunt foarte multi baietii in lumea asta dar eu simt pt el ce nu am simtit pt nimeni.poate ca nu merita ca a gresit de multe ori fata de mine dar momentan simt k nu pot renunta la relatie si sa imi caut fericirea cu altu pt k pe el il iubesc si cu el vreau sa raman.va mult pt sfaturile de pana acum ca intr-un fel mi-au fost de folos si dak o sa mai imi dati sunt sigura ca imi vor fi in continuare de folos.



iti doresc toate cele bune, sa-ti fie viata indeplinita si sa fie asa cum ti-o doresti tu.
Full_Metal_Jacket
Postat pe 18 Octombrie 2008 15:38
din pacate da despre el este vb:(si tot stau si ma gandesc si nu stiu ce sa fac...si parca sunt prostuta rau nu prea am curaj sa ii spun tot ce ma doare.nu stiu ce-i cu mn cu altii eram foarte tupeista acum nici eu nu ma mai cunosc...sincer nici eu nu stiu ce vreau de la mn si de la viata...
Raluk90
Postat pe 18 Octombrie 2008 16:19
De la: Raluk90, la data 2008-10-18 16:19:10din pacate da despre el este vb:(si tot stau si ma gandesc si nu stiu ce sa fac...si parca sunt prostuta rau nu prea am curaj sa ii spun tot ce ma doare.nu stiu ce-i cu mn cu altii eram foarte tupeista acum nici eu nu ma mai cunosc...sincer nici eu nu stiu ce vreau de la mn si de la viata...

acum imi dau si eu cu parerea....cred ca lucrul cel mai bun pe care l-ai putea face ar fi sa........-i tragi un sut in fund si sa dispara din viata ta....cum naiba ai mai ramas cu el dupa ce te-a batut? maine poate i se pare ca te-ai uitat dupa altul si iti mai da o corectie. poate sa-ti zica ...ca pe tine te iubeste de la pamant la cer si inapoi dar sa dea in tine? e prea de tot...cat mai ai de gand sa-l lasi sa te injoseasca?..astazi te bate...maine menage a trois..poimaine cine stie ce i se mai nazare....nu te transforma in ceva ce nu te reprezinta doar pt ca el te roaga...tu esti dispusa sa faci totul pt el dar oare te-ai gandit daca el este dispus sa faca totul pt tine?
black_kitty
Postat pe 18 Octombrie 2008 16:43
Ok ,spui ca te-a batut pentru ca a avut senzatia ca ai fi avut ceva de-a face cu prietenii fetei aleia ...de aici am putea trage concluzia ca este gelos ( trecem peste partea in care ne miram toate de ce mai esti in continuare cu el desi te-a batut )

Bun ,e gelos.

Cu toate astea , iti propune sex in trei si te lasa sa alegi daca vrei cu o fata sau un baiat.....daca alegeai un baiat ce s-ar fi intamplat ?

Ar fi iesit masculul din el iar la suprafata si te-ai fi trezit cu o alta portie de bataie pentru ca te-ai gandit la un BFB ?


Nu te supara dar sunt de acord cu ceea ce spui , chiar esti prostuta si probabil si el este constient de acest lucru.

Un barbat care iubeste o femeie nu se comporta asa , in primul rand ca nu-si loveste iubita oricat de mult l-ar roade gelozia.

Un ex de al meu murea de gelozie dar cand simtea ca nu mai poate .... dadea cate un pumn la sifonier sau in perete ....lovea orice mai putin pe mine,el singur mi-a spus ,,cum pot sa dau in tine cand tu esti lumina ochilor mei'' ....deci iese din calcul explicatia cum ca era nervos si din prea multa dragostea a gasit sa te altoiasca pe tine.

Poate ca ma insel dar ....cred ca tipul a observat ca poate face cu tine ceea ce doreste si acum profita din plin de situatie.
E interesant sa-ti dai seama ca ai o papusica de plus pe care o poti manevra cum doresti tu dar la un moment dat o sa se plictiseasca si o sa vrea altceva iar atunci ....tu vei ramane pe dinafara.

Eu nu am nimic impotriva sexului in 3 ....asa ca nu intelege gresit.
Sexul in 3 se face cu acordul ambilor parteneri iar tu ai acceptat si nu prea .....din obligatie , de frica sa nu-l pierzi incerci sa-i faci pe plac.

Imagineaza-ti cum te vei simti cand il vei vedea ca o saruta/penetreaza pe alta fata ......si apoi ia decizia.
iris_4_ever
Postat pe 18 Octombrie 2008 17:00
eu nu as fi de acord cu asa ceva si nici prietenul meu nu mi-a cerut asta. nici nu i-ar conveni sa ma imparta cu altul sau sa fie el impartit. suntem un cuplu adica 2 persoane nu mai multe. in doi poti face si sex si dragoste. eu cred ca la varsta ta riscul e cam mare si mai ales ca tu spui ca il iubesti foarte mult si ai face asta de dragul lui. dar si el ar trebui sa se gandeasca DE DRAGUL TAU ca tu nu o sa te simti bine si sa fie si el constient de anumite urmari. el isi da seama cam ce ar putea urma dupa experienta asta?
bangla_soul
Postat pe 18 Octombrie 2008 17:05
De la: Raluk90, la data 2008-10-18 16:19:10din pacate da despre el este vb:(si tot stau si ma gandesc si nu stiu ce sa fac...si parca sunt prostuta rau nu prea am curaj sa ii spun tot ce ma doare.nu stiu ce-i cu mn cu altii eram foarte tupeista acum nici eu nu ma mai cunosc...sincer nici eu nu stiu ce vreau de la mn si de la viata...


Pana la urma ce decizie ai luat si cum te simti acuma?

Full_Metal_Jacket
Postat pe 29 Octombrie 2008 02:55
fata tati nu ai minte nici cat are o furnica ...IARTA-MA dar daca el iti spune: stii vreau sa te arunci in fantana ca asa ma simt eu bine ,o sa o faci ?pt ca il iubesti?ma sai moara la intrare da nici nu cere mult ....gandeste-te putin daca era deacord ca a 3 persoana sa fie barbat, adica sa se uite la tine cum te f u t e ala si din cand in cand mai dadea si el atunci sincer numai iubire nu e aia...stii ceva un sfat iti dau ....schimba cuculetu chiar daca iti va fi greu...mai bine acu decat mai tarziu...mai ales ca si stii ca te inseala....chiar nu ai si u onoarea ta?....
mickyyo_parintele
Postat pe 29 Octombrie 2008 03:45
deocamdata nu am luat nici o decizie si tot nu stiu ce sa fac...iam zis ca imi e frica ca dak ii va placea dea si dak o va vrea pe ea si mi-a zis ca nu o sa se intample deloc asa ca eu sunt iubita lui...nu stiu ce sa fac,habar nu am.cu toate ca sunt criticata si poate aveti dreptate dar am zis sa fac totul in asa fel sa fie bn...
Raluk90
Postat pe 29 Octombrie 2008 12:01
nesimtitul dracului!..l-as bate numai in gura!....cred ca e mult mai mare ca tine daca zici ca are afecerea lui.....profita de un copil aproape!

Postat pe 29 Octombrie 2008 12:05
dupa prima injuratura nu mai e cale de intoarcere, vor urma si altele, daca a dat in tine, o va mai face...propunerea de sex in trei va fi o experienta umilitoare pt tine, o sa vezi, daca nu te-a respectat pana acum, nu o va face pt ca ai cedat, dimpotriva...nu-mi vine sa cred: stai sa te bata? ajunge o palma, cat de mica, e doar inceputul...offf...

Postat pe 29 Octombrie 2008 13:36
aveti mare dreptate.nu ar fi trebuit sa mai continui relatia de atunci dar nu am putut sa pun capat.nu stiu cei cu mine nici eu nu ma mai recunosc...inainte nu eram asa...baiatu asta mi-a luat mintile ca todeauna las de la mn,trec peste tot ce ma doare si continuu asa fara sa fiu prea fericita...am zis ca poate dak fac si asta isi da seama k fac orice pot si ce nu pot numai ca sa mearga relatia bn.stiu sunt o proasta dar oricat as incerca sa renunt la acest vis imposibil sa zic asa de a fi fericita cu el nu pot.nu stiu ce mi-a facut baiatu asta de nu comentez mai nmk si atunci cand comentez stau ce stau suparata si tot il caut.credeti-ma ca si eu imi doresc foarte mult sa am pe cineva sa ma iubeasca sa fie mereu langa mn si sa fie asa cum doresc eu si am tot sperat ca il voi face pe el asa cum am vreau eu dar vad ca orice as face rel noastra nu stiu dak va fi vreod cum imi doresc eu.si referitor la asta cu sex in 3 el ma tot bate la cap k isi doreste foarte mult acest lucru si am zis ca poate dak as incerca las face fericit si poate ma va face si el pe mn.dar cred k visez prea mult....
Raluk90
Postat pe 29 Octombrie 2008 14:44
da, ar fi fericit pe moment, apoi cine stie ce o sa mai vrea...stii cum arata toata povestea din exterior? jalnic, scuze pt sinceritatea dura, dar numai si numai tu poti schimba ceva, in bine, si asta ar fi sa rupi relatia...nu te gandi ca nu vei mai gasi pe altul, ca nu poti fara el, nu poti fara jigniri si umiliri? dar daca se desparte el de tine? ce faci?

Postat pe 29 Octombrie 2008 20:30
Si ce ai facut pana la urma ai incercat? Sau ai terminat relatia?
Full_Metal_Jacket
Postat pe 10 Noiembrie 2008 00:18
Nu am facut nimik.nu am terminat relatia cu toate ca am mai stat certati dar ne-am impacat.in privinta la dorinta lui am tot amanat dar nu prea am de gand sa o pun in practica ca mi-am dat seama ca risc dak fac asta...sper sa renunte si el la ideea asta si sa ramanem in reltia asta doar 2 ca ne este foarte bine asa mai ales ca in ultimu timp relatia noastra sexuala sa imbunatatit:D sper sa fie totul bine si va multumes pt sfaturi si sprijin:*
Raluk90
Postat pe 10 Noiembrie 2008 18:24
De la: Raluk90, la data 2008-11-10 18:24:48Nu am facut nimik.nu am terminat relatia cu toate ca am mai stat certati dar ne-am impacat.in privinta la dorinta lui am tot amanat dar nu prea am de gand sa o pun in practica ca mi-am dat seama ca risc dak fac asta...sper sa renunte si el la ideea asta si sa ramanem in reltia asta doar 2 ca ne este foarte bine asa mai ales ca in ultimu timp relatia noastra sexuala sa imbunatatit:D sper sa fie totul bine si va multumes pt sfaturi si sprijin:*
iuhuuu....daca ai stii ce ma bucur ca nu ai acceptat! ...nici sa nu faci asa o prostie!...mai ales ca nu e relatia perfecta!

Postat pe 10 Noiembrie 2008 18:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vrei o vila noua si cocheta langa Bucuresti doar pentru tine si ea? 4 De la: _oktober_ 31 Ianuarie 2011 15:29
Ce fel de fete gasesti la astfel de saloane in care se practica masajul erotic? 39 De la: Crina_1988 20 Februarie 2016 16:09
Problema Sexuala Greu de Satisfacut.. 43 De la: kudika490853 31 Decembrie 2011 15:52
Metode de a reaprinde pasiunea in cuplu!!! 4 De la: baiat_anonim 30 Noiembrie 2009 12:40
ce va deranjeaza la partenurul vostru 19 De la: KuKuDiKu 18 Septembrie 2009 00:01