Setari Cookie-uri

Spuneti-mi si mie,va rog...DE CE?

Am incercctat de cateva ori sa imi raspund singura la aceasta intrebare...si nu reusesc!Observ ca daca nu ese un subiect legat de sex...fie este tratat in maxim 2-3 pagini,fie nu e tratat de loc,pe cand orice are legatura cu sexul,indiferent ca e abordat a mia oara,ajunge la peste 20 de pagini...Iar pe subiectele care se anunta a fii interesante si promitatoare...se gaseste cineva sa se ia la harta si de aici incolo nu vezi decat injurii si limbaj ca la usa cortului...Pe urma mai sunt exemple-pe care nu vreau sa le numesc,ca mi se urca in cap si nu ma mai spal de mizeriile care mi se spun,nici in 10 ani-de persoane dispretuite sau chiar detestate de toata lumea,care posteaza doar sa vada cine si cum ii mai injura.Ce satisfactie pot sa aiba aceste persoane,si de ce atata indarjire sa ramai intr-un loc unde nu esti decat antipatic tuturor?
Suntem,stiu ca ma repet niste conturi...Eu sunt Sweetpink si la avatar e o dulceata de fata la care ii place rozul exact asa cum si Annete nu stiu cum e o "motanika".In viata reala sunt...X,dar de-asta exista forumurile,ca sa nu o intreb pe mama sau pe cineva care ma cunoaste a fii X,anumite curiozitati la cre nu le-am gasit raspunsul.Si de ce m-as certa eu cu un alt cont de pe forum?Nu il cunosc,nu ma cunoaste,ce avem noi doi de impartit? Iar daca ma cunoaste si avem de impartit...de ce sa o facem pe forum?O facem live ca e mai...nu stiu care e cel mai bun cuvant,asa ca voi spune cel putin normal!
Poate ca vad eu lucrurile eronat si nu stiu exact ce presupune sa ai un cont pe forum sau poate e Kudika mai special...dar pana la urma,de ce v-ati facut cont pe Kudika?
sweetpink
Postat pe 14 Octombrie 2008 17:29

hai sa-ti raspund eu de ce mi-am facut cont pe kudika : ptr ca o colega de-a mea primea zilnic horoscopul si zicea ca i se potriveste f bine in fiecare zi; si uite asa mi-am facut cont

referitor la topicurile despre sex, este normal sa se discute cel mai mult
fiecare are parerea lui despre sex, si nu prea poate fi de acord toata lumea; si mai este si partea cu mistoul, ori pe tema unui subiect serios nu prea poti face misto

vis-a-vis de conturi, cei care prefera mereu sa fie injurati, cred ca le place, altfel nu-mi explic
iar contul meu este cat se poate de real, poate confirma multa lume de pe aici (stiu ca te refereai in general, dar am vrut sa precizez)

_fantoma_
Postat pe 14 Octombrie 2008 17:47
Mi-am facut cont aici pentru ca imi place moda,imi place genul de subiecte care sunt discutate aici si pentru ca pe alte site-uri oamenii confundau prieteniile cu matrimonialele.M-am gandit ca facandu-mi cont aici e mai safe.Am spus-o si o voi mai spune:sunt o persoana deschisa si imi place sa cunosc oameni si sa invat atat cat se poate de la fiecare!
despinarose
Postat pe 14 Octombrie 2008 17:54
Multu vas25(stiu ca esti real)
sweetpink
Postat pe 14 Octombrie 2008 17:55
sweet....am sa-ti raspund cu sfarsitul...mi-am facut cont deoarece o prietena mi-a recomandat acest site ca fiind interesant, pe vremea cand mi-am facut contul era liniste si pace, nu atatea jigniri ca acum care le gasesti peste tot, am intalnit oameni minunati aici si asta m-a facut sa raman chiar daca incepuse sa se strice acest site cu oameni lipsiti de bun simt.
Acum ca tu esti sweet sau pink nu are mare importanta, atata timp cat porti un nume de user si stiu cui ma adresez nu ma deranjeaza ca este real sau nu iar despre poze la avatar sau profil aceeasi situatie, nu este problema mea...atata timp cat eu am o intrebare iar tu sweet sau pink raspunzi la intrebarea mea, tu raspunzi din spatele acelui avatar..tu cea reala cu gandirea ta, nici decum avatarul.
In ceea ce priveste persoanele care sunt aici doar sa gaseasca un subiect de cearta si nu se mai opresc din jigniri nu pot zice decat ca acela este mediul lor de viata, asa au fost crescuti si mai mult nu le poti cere. Cred ca ignoranta este cea mai buna cu astfel de oameni deoarece daca raspunzi provocarilor vei fii ranit, unele persoane sunt mai sensibile si ajung la nervi si poate ceva mai rau cu astfel de oameni..asa ca daca tratezi cu indiferenta nu te va durea capul.....aaaaa..ca nu poti..sunt momente in care chiar te face sa le raspunzi da, ai dreptate..dar in final tu vei ceda iar acele persoane nu vor inceta nici pana a doua zi din jigniri si injuraturi.
Aici este si vina Administratiei Kudicii ...care nu i-a masuri...

Deci in final trateaza-i cu indiferenta ca-si vor da seama poate intr-o zi de ceea ce fac. sau poate nu???
mafia_nrr1
Postat pe 14 Octombrie 2008 17:57
Multu...multu!!!!
sweetpink
Postat pe 14 Octombrie 2008 18:05
Eu nu mai stiu cum am ajuns pe Kudika.Doar ca m-am trezit cu cont facut de 3 zile

Nici macar nu frecventez forumurile,pe Kudika am ramas ca m-am amuzat langa niste oameni dar atat. E forum,e internet,e virtual. Nu "pun suflet" pe forum si nici nu ma afecteaza in vreun fel toata cearta asta din ultimele zile. Din contra ma amuza.
Cat despre conturile fale ..inca o data ..tocmai deaia este internetul,sa te dai drept cine vrei tu. Poti fi tu sau poti imprumuta alta identitate.

Iar treaba cu topicutile cu sex.. pai si acolo cat se vorbeste la subiect ?? Anyway..e sex.Iar sexul vb aia : "se vinde".

P.S.-Si eu sunt reala (si nici macar nu am nevoie sa confirme cineva asta pentru mine,nu ma intereseaza daca lumea ma vede altfel decat sunt..atat timp cat nu jigneste).
fluturas_
Postat pe 14 Octombrie 2008 18:09
A inceput dintr-o joaca iar acum ma lasa rece.O prietena m-a rugat sa imi fac cont pt. a o putea ajuta la concursul proestetica.Ceva m-a impiedicat sa imi sterg contul dupa incheierea concursului.Am inceput sa intru pe site pt. a citi confesiunile,care imi placeau f. mult.Apoi am intrat pe forum,si am inceput sa ma inteleg ok cu lumea.Dar de ceva vreme postez mai rar,chiar foarte rar,pentru ca certurile de aici mi-au parut de-a dreptul cretine...si pentru a 2 a oara nu pot sa inteleg ce ma impiedica sa imi sterg contul
Stilll_MeG
Postat pe 14 Octombrie 2008 18:36
eu mi-am facut cont..hmmm..........fara sa vreau..........am primit de la sora prin email......horoscopul...despre modenitati......si am zis sa intru.......mi-au placut subiectele.......am postat si eu cv topicuri......dar intr-un fel ai ce invata.......mai asc o povestioara,iti faci prietene.....cat pt cei care se cearta eu le numesc mahala......ma aprind si eu nu zic.....dar ma stapanesc prin ignorare.....nu imi bat capul cu unii mai prosti ca mine.....sau care nu stiu sa discute..........sau sa dea o replica la un anumit subiect........ca sa treci peste ignora jignirile,nu da rplica,pana la urma se lasa pagubasi..........eu asta fac si obs ca merge..........chiar daca am o identitate ascunsa..............sub un nick............ceea ce scriu ....ma reprezinta..............pot da o replica la un subiect sau sa fac haz de necaz.............

Postat pe 14 Octombrie 2008 18:40
sa nu uit............a fost si u concurs ......si cum imi plac provocarile am postat un text............si se pare ca acum intru din placere.............am prietene,prieteni virtuali.........schimbam vorbe pe forum...........ne mai dam cu parerea.............si da sexul se vinde..............dar si alte subiecte................cel mai mult conteaza sa fie cv concret .............si care sa nu se mai se fi discutat despre acel subiect

Postat pe 14 Octombrie 2008 18:42
Mi-am facut cont pentru ca mi s-a parut un site interesant, la inceput citeam doar articolele, apoi am inceput sa citesc confesiunile,si incet, incet am intrat pe forum, unde am intalnit o multime de persoane care pot sa fie alaturi de tine, indiferent de situatie, cu un sfat si cu o vorba buna. Fiecare cu parerea sa. Cred ca ar fi ingrozitor daca am gandi cu totii la fel, si am actiona la fel. S-ar duce tot farmecul vietii ;)


Legat de sex... Sunt multe topicuri legate de subiecte pe care multi din noi le privesc in mod diferit, si normal, au pareri diferite. Dar da, sexul vinde. Cel putin, legat de sex ne putem da cu totii cu parerea. Pentru ca asta e, cu totii facem sex. (sau vom face :D)

Iar legat de contul meu, sau de mine...sunt eu, pentru ca sunt eu si nu stiu ce este asa mare lucru ca am cont aici, atata timp cat nu mint si nu vb urat nimanui.
ralukiss
Postat pe 14 Octombrie 2008 19:08
la inceput imi faceam testele psiho de pe kudika si nu puteam sa vad rezultatul intreg decat daca aveam cont si uite asa am ajuns apoi si pe forum.Intr-adevar am observat ca cineva deschide topic nou, si dupa cateva postari incep certurile si diferentele de opinie....eu sunt de parere ca unul chiar daca a deschis discutia pe o tema aberanta trebuie lasat in pace, nu raspunzi daca nu-ti convine ca faci mai rau si se umplu paginile inutil, si lumea intra ca se vede acolo ca sunt multe postari.Unora le e mai ok sa se certe virtual, sa se descarce chiar daca pe ei nici nu-i intereseaza subiectul...iar sexul cred ca ramane cea mai "fierbinte" tema pentru ca e mai mult tabu,iar pe internet poti sa zici ce iti trece prin cap ca oricum ramai anonim.Nu cred ca daca ne-am aduna toti in viata reala s-ar mai vorbi asa liber.
c_r_i
Postat pe 14 Octombrie 2008 19:17
sexul si sexualitatea sint lucruri importante in viata noastra.nu poate sa existe dragoste fara sex...ca discutiile despre sex degenereaza in vulgar uneori,asta e partea a doua!
cum am ajuns pe kudika?!ca si ceilalti primeam horoscopul, articole despre moda etc.mi-am facut cont si am ramas aici pt ca,prin august,totul era o.k.!de reala sint reala si cunosc citeva persoane care sint la fel de reale si pe care le pupacesc cu ocazia asta
cearta ,rautati...si eu m-am enervat de citeva ori dar m-am oprit la timp!
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 14 Octombrie 2008 20:11
Pt inceput am primit o reclama...mi-am facut cont din primavara trecuta si l-am lasat balta, nu prea aveam timp...dupa care, in vara, am redescoperit site-ul, am citit unele discutii si m-am avantat si eu :D

Cat despre acele certuri de care ai specificat, trebuie sa recunosc ca am fost sieu implicata, doar pt ca nu am fost de acord cu anumite personaje care dadeau in unii utilizatori : jigneau ca la usa cortului...nu mi s-a parut normal pt ca sunt convinsa ca mare parte din acei utilizatori sunt persoane cu capul pe umeri...le-am luat apararea pt ca asa mi s-a parut normal, asa fac mereu indiferent de imprejurari. Recunosc ca am jignit la randul meu persoanele care o meritau...de ce? pai...chiar trebuie sa ma laud, fara sa vreau...nu mi se pare normal sa vina niste individe si sa ma faca pe mine proasta si in toate felurile, in conditiile in care chiar nu sunt proasta....sa le vad si eu pe acele persoane ca au facut sau fac o facultate grea si mai vb..este bataie de joc sa se ia asa de mine ( si nu numai) si sa ma faca in toate felurile...si sincer, mi-a trecut repede , pt ca am realizat ca am o viata, reala, ma simt bine in pielea mea...si cam atat.

Eu apreciez f mult pe acest forum anumiti utilizatori si anumite subiecte din care chiar am de invata si cu aceasta ocazie vreau sa multumesc celor care stiu sa se comporte

Postat pe 14 Octombrie 2008 20:18
Eu am ajuns aici datorita unei prietene care m-a rugat sa o votez la concursul corfu .
Intamplator am dat peste un subiect care mi-a trezit interesul si mai apoi am fost cooptata in binecunoscutul harem.

Subiectele legate de sex sunt la mare cautare deoarece este singurul subiect la care toata lumea are ceva de spus pentru ca de , toti practicam treaba asta si ar fi aiurea sa nu ai nimic de spus vis a vis de un asemenea subiect.
In privinta faptului ca se intind pe mai multe pagini ...deja stiti ca uneori fetele din plictiseala incep sa discute pe alte teme chiar daca subiectul este legat de sex.

In privita discutiilor ....are rost sa mai continuam pe tema asta ? intotdeauna se vor gasi persoane care au o problema de rezolvat cu un alt user si avand in vedere ca pe privat nu are nici un sens sa te certi incep sa-si spele rufele in fata tuturor.
Adevarul este ca daca nu ar exista persoane care sa le bage in seama subiectul ar muri inca de la prima pagina dar ....unde-i hazul atunci ?

iris_4_ever
Postat pe 14 Octombrie 2008 20:31
inca nu aveam cont pe kudika insa primeam o multime de mesaje pe mail cu cele mai discutate subiecte. Nu aveam de gand sa intru pt ca nu ma interesau; pana intr-o zi cand la un anume subiect am simtit ca ar trebui sa imi spun parerea. Atunci mi-am facut cont.
Am ramas pt ca mi-a placut felul in care gandesc unii utilizatori si modul lor de a scrie, imi plac argumentele pro ori contra unei idei (a mea ori a altora), insa nu am inteles niciodata - si probabil nici nu am sa inteleg, de ce atunci cand cineva nu e de acord cu un anume mod de a gandi, ori cu unele argumente incepe sa-l faca pe celalalt "albie de porci" fara sa incerce sa demonstreze (sau macar sa indice) care e greseala pe care o face cel atacat. Bineinteles ca de aici subiecte care se anuntau interesante incep sa devieze si sa ajunga locuri de injurat.
Nu spun ca eu nu gresesc niciodata (ba din contra o fac in multe cazuri); prefer si aici, ca si in viata reala sa mi se arate unde am gresit si astept de la ceilalti argumente in sustinerea parerii lor. Iar daca ei nu sunt in stare sa isi sustina punctul de vedere civilizat si cu demonstratii atunci inseamna ca ceea ce cred, ori ce fac eu, e bine (chiar daca nu e asa).
E adevarat ca uneori ma joc, mai si glumesc, poate alteori sunt ironica, insa aleg sa fac toate astea pe topicuri care par deschise pt asa ceva. Insa indiferent unde as alege sa postez am sa evit intotdeauna sa arunc cu noroi in vreunul din utilizatori. Gandsc ca asa cum vreau eu sa ma relaxez dupa o zi incarcata, la fel vor si altii. Nu te poti relaxa facandu-l pe celalat in toate felurile, ori citind subiecte de genul asta. Nu te poti distra atunci cand alegi sa jignesti. Aici e loc pt toata lumea, totul e sa fii in stare sa accepti asta. Cui nu ii place ce spun nu are decat sa ma evite asa cum si eu evit pe cei care nu imi plac. Daca pot si am chef le arat greseala lor, daca nu, ii las in pace.
Nu imi plac cei care te urmaresc pe toate topicurile sa se certe cu tine, ori urmaresc toate postarile tale cautand motiv sa te jigneasca (la un moment dat am avut de-a face si cu asa ceva din partea unei utilizatoare plictisite probabil de prea mult bine). ma rog... sa fie sanatoasa si sa aiba alte griji

Nu ma intereseaza viata personala a nimanui; daca pot sa ajut cu o idee, un sfat ori o vorba buna am sa o fac; daca nu am sa pot, am sa-i las pe altii care cunosc raspunsurile. ma astept la aceleasi lucruri de la ceilalti utilizatori in ce ma priveste.
iar daca se va intampla vreodata sa spun o tampenie amsa ingadui ironia celorlalti.
Am spus ironia nu injurii, nici acuzatii pe langa subiect ori diverse rautati legate de viata mea strict personala, ori mai stiu eu de ce cucuri nazarite peste noapte, cum ar fi: "s-a saturat lumea de morala ta", pt ca putin imi pasa daca ceilalti s-au saturat ori nu.
Si cu asta mi-am spus parerea; cam lunga, ce-i drept.
Sa fiti iubite!
amme22
Postat pe 14 Octombrie 2008 20:55
a... si subiectele legate de sex mi se par cele mai nostime si de obicei ma fac sa uit de toate greutatile de peste zi. E bine ca exista.
amme22
Postat pe 14 Octombrie 2008 20:57
Buna.Eram abonata la Kudika pentru horoscop..si primeam tot felul de spamuri cu subiectele de pe forum.Asa am intrat..am citit o buna perioada si m`am gandit sa incep si eu sa scriu.Nu prea mi se intampla sa postez pe forumurile despre sex,pentru ca nu pot comenta subiectul.Nu e vorba ca sunt pudica,dar tine de intimitatea fiecaruia.Cat despre real sau bot...sunt reala si eu.Pussy
ayda4ever
Postat pe 14 Octombrie 2008 21:17
pe la sfarsitul lui 2006 am avut o problema medicala....
cum si pe atunci sfantul google era mai ceva decat o enciclopedie medicala, am zis ca ar fii bine sa intru si sa ma informez macar. am dat de un articol scris pe kudika.
l-am citit si atat .pe urma am inceput sa primesc info in legatura cu horoscopul sau cu articole noi despre tot felul de chestii mediale...
intr-o zi din curiozitate am vazut ca se poate pune un comentariu la un articol... era un articol despre avort.
asa am ajuns la prima divergenta de opinii pe internet cu o doamna a carei nume imi scapa dar cu siguranta prin arhiva de mail-uri pot gasi inca urme ale respectivei certuri.in sfarsit... tot citind si tot primid info.... intr-o zi ma trezesc citind la topicuri pe forum.....
si Doaaaaamne ce se mai certau fetele alea acolo si se faceu proaste si se faceau in tot felul, am intrat si eu ca musculita...
mi-a placut sa imi spun parerea, mi-a placut sa merg la link-urie pe care le sugerau fetele ...pt ca din noiembrie decembrie anul trecut de cand scriu aproape in fiecare zi pe forum .... atunci "baietii" erau cantitati minuscule pe forum ..
nimeni nu se punea cu "gaitzle".
pe urma vine concursul cu papucii si pe urma se infiinteaza haremul si pe urma vine primul scandal cu oana, pe urma a urmat scandalul cu excursia pe urma mai vine un concurs cel cu textul pt nemira....
pe urma mai vien un scandal cel cu "epopeea troiana" si pe urma mai vine un altul
parca viata n-are rost fara vreun scandal pe kudika.
la inceput am incercat sa le evit si sa nu ma bag in ele, pe urma am fost chiar eu implicata intr-unul .... apoi sincera sa fiu ma distreaza enorm de mult la munca atunci cand ma enerveaza vreun "fitzos" de client ...sa intru si sa rad pana pic jos de discutiile "mishtocare" ce se tin lant pe kudika.

despre sex si subiecte serioase....
ce sfaturi as putea sa dau eu unei pustoaice de 14 ani care vrea sa fuga in lume cu iubitul ei de 19 ..iti dau un exemplu. nu sunt in stare sa dau sfaturi.
eu consider ca experienta mea de viata e muuult prea.... mica pt a fii instare sa dau sfaturi. cand pot si cred ca am trecut printr-o situatie similara.... pot impartasi experienta mea. altceva ....nu.
imi pot expune o opinie despre un anumit subiect dar doar atat.
sexul ...cred ca ai observat si singura.... se face misto la greu... adica daca intri pe vreun topic de genul asta sunt pagini intregi de glume sau de ironii. si de aia imi place.... vb lui amme
sa traiasca sexosii ca si mie imi place sa rad.


cat despre scandaluri....

oooo pe kudika pot sa iti spun doar ca mie mi se pare a fii de fapt trafic si atata tot. administratia isi face treaba cam din 2 in 3 dar... macar se misca.
si alea mi se par amuzante. sa fii facut proasta de o chestie hermafrodita(pt ca nu sti ce se ascunde in spatele avatarului) mie personal mi se pare super amuzant.
iti dau un exemplu
azi vb cu colegul meu de munca... uite ce s-a mai scris pe topicul asta.... si radeam de ne prapadeam amndoi si imi spune.... lasa-ma si pe mine sa scriu...
il intre ce anume vrei sa scri
si imi psune... eu scriam si el dicta...
si ne amuzam amandoi ca 2 copii...

deci pt mine kudika este spatiul meu de refulare....

am prieteni reali de pe kudika,oameni ale caror case le-am vizitat si care mi-au vizitat casa. sunt multumita de prieteniile reale pe care le am si pretuiesc oamenii la adevarata lor valoare,mai presus de toate pt ca aceste conturi, aceste avatare, imi sunt prieteni si in viata reala.

app pozele pe care le vezi sunt pozele mle... asa sunt eu in realitate.....

sper ca nu te-am plictisit.un pupic.

Ema
dandanaua_reloaded
Postat pe 14 Octombrie 2008 21:33
Multumesc mult pt raspunsuri!Tocmai am luat o gura de aer optimist de la voi...
sweetpink
Postat pe 14 Octombrie 2008 23:30
parintele in actiune: se vb serios deci trebe tratat ca atare.
cont pe acest site dedicat femeilor lam deschis la indrumarea "cuiva"si cum ador femeia in fiinta sa am dorit sa o cunosc mai de aproape.Si unde poti sa afli mai mult de femei ,decat pe un site de femei.

treaba de ce sb de sex sunt discutate?
pai draga mea ce are tineretu zilelor noastre mai bun in cap decat "sex"unde dai unde te intorci nu scapi sa auzi vreo treaba gen....pu.. ,pi...,sex ,etc n exemple.si cum majoritatea vrem sa aratam ca suntem mai "cocosi"in ale domeniului intram in contradictie..

de aici si motivul certurilor si cuvintelor "dulci" spuse uneori de uni care nu stiu bine tabla inmultiri,sau pe unde se pisa gaina gen(mia_bela),stii incearca sa vezi aceste lucruri ca pe un moment de relaxare asa cum face si ema ...si ca sa vezi cum din dusmani se poate ajunge la prietenie uite iti recomand http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/20492/cum-ar-agata-femeile-un-barbat-.html unde mam certat in speciual cu ema de numa iar spre sfarsit am facut schimb de ID de mess si vb .....DUMNEZEU cu tine fica tati.

mickyyo_parintele
Postat pe 15 Octombrie 2008 06:09
De ce mi-am facut cont aici? Hmm ! ..Sa fiu sincera de dragul lui Geo32 care este un drag amic virtual si un user iubit pe forumul(un forum mult mai mare si arhicunoscut ,care ca parte tehnica .etc , e in varful piramidei) unde sunt moderator global.

In ceea ce priveste aglomeratia si interesul pentru "sex" ,asa este cam peste tot ! Doar sexul este"esenta" vietii, nu-i asa ?

Scandalurile de pe aici?..S-au mai vazut si pe la case mai mari Adevarul este ca intru destul de rar pe aici si nu prea sunt in tema cu ele .

Aici se simte lipsa unor moderatori care sa aplaneze conflictele, sa faca curetenie si sa ia unele masuri administrative .
ance32
Postat pe 15 Octombrie 2008 12:39
Heh... Cont aici mi-am facut dupa ce am citit un articol care mi-a placut. Iar acum imi place forumul, imi mai ocup din timpul liber.
Oanna1986
Postat pe 17 Octombrie 2008 13:27
Mi-am facut cont aici intimplator cautam o informatie pe net si am dat de aceSt site,mi s-a parut destul de ok si am deCis sh yo sa imi fak kont.....cit priveste Sexul si sexualitatea este fara indoiala o tema actuala la orice ora si care ne vizeaza pe fiecare ..un Subiect care intotdeauna v-a fi in viziunia mea la ordinea de zi........Cit priveste injuraturile si toata aceasta mizerie cred ca o isca persoanele care nu au ce face altceva....aia de mahala!In rest totul depinde de noi daca noi v-om lupta contra acestei mediocritati i-a v-a disparea de pe acest site...deoarece astfel de persoane dupa parerea mea sunt mediocri,ingusti la minte....eu sunt de parere ca ar trebui sa ne impacam cu toti si sa nu recurgem la injuraturi sau la cuvinte urite.....ce ti-e nu iti place altuia nu-i face!!!!!In rest acest site e marfa....cunosti persoane noi...mai afli cite ceva nou!
aleera
Postat pe 17 Octombrie 2008 23:15
...si a murit si subiectul asta...
sweetpink
Postat pe 20 Octombrie 2008 15:04
haideti,mai departe,de ce kudika?
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 21 Octombrie 2008 23:58
ROBERTA_BRUNI
sweetpink
Postat pe 22 Octombrie 2008 01:53
si mie mi se pare lipsit de sens sa injuri si sa te certi pe acest site sau altele asemanatoare..da ce unii v-ati facut cont pe acest site ca sa aratati cine injura mai bine?...eu mi-am facut cont atunci cand am aflat de la o prietena ca e destul de interesant sa intri sa citesti si sa pui intrebari....insa tot pe site-ul asta am aflat multe chestii importante in ceea ce o priveste....oricum putin respect nu strica chiar daca nu esti fata in fata cu persoana respectiva,asta tine si de caracterul fiecaruia...v-am pupacit pe toti:)
cmz
Postat pe 22 Octombrie 2008 18:22
Mda...
Miss_Stardust
Postat pe 24 Octombrie 2008 11:48
http://www.solutiimagice.ro/necunoscuta ajutor!!!
necunoscuta
Postat pe 24 Octombrie 2008 14:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vreau un mic sfat pls:) 19 De la: angelo_micnegrusiurat 9 Iunie 2010 22:06
da , e o prostie dar am nevoie pentru ceva:d 30 De la: coraa 16 Decembrie 2009 23:45
adolescenta 17 De la: Dor_a 15 Octombrie 2009 11:26
cine doreste sa devina...................,v-am facut curioase? 1 De la: sdanaioana 15 Octombrie 2008 23:01
Uff ...Bianca Draguseanu & Botezatu 51 De la: peppermint 26 Octombrie 2010 18:38