Setari Cookie-uri

Spuneti-mi si mie,va rog...DE CE?

asa e dellys nu?
cmz
Postat pe 24 Octombrie 2008 19:07
doar atit?
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 25 Octombrie 2008 14:12
da, Cris, asa e
Miss_Stardust
Postat pe 25 Octombrie 2008 16:14
eu mi-am facut cont pe kudika la recomandarea surorii mele. mi se pare interesant tot ce se scrie aici fie ca sunt subiecte care iti dau de gandit fie ca sunt subiecte puerile care nu fac altceva decat sa ma amuze. cat despre certuri cred ca fiecare e liber sa spuna ce vrea....poti f simplu sa ignori. eu inca nu am intrat in astfel de situatii pt ca nu am f multi prieteni deci nu am cu cine sa ma cert;)) in plus intru frecvent pt a citi ce scriu diverse persoane pe care le simpatizez cum ar fi: amme22, sweetpink, despinarose, geo 32,heaven gate si altele ale caror nume imi scapa acum
pupici pt toata lumea fie ca se cearta fie ca nu

Postat pe 26 Octombrie 2008 15:32
Mersi mult mynamedana
sweetpink
Postat pe 26 Octombrie 2008 21:30
De la: cmz, la data 2008-10-24 19:07:29asa e dellys nu?

???? ?????
sweetpink
Postat pe 27 Octombrie 2008 02:46
sunt un pic confuz in relatia mea cu.... sper sa gasesc o solutie pe acest site...
stratulatsorin
Postat pe 3 Ianuarie 2009 16:50
eu unul mi-am facut cont la indemnul unei prietene,ea avand cont de mai mult timp aici.avea si niste topicuri interesante deschise.am devenit utilizator obisjnuit al acestui site pentru ca se pot purta discutii civilizate si interesante,dupa cum spuneau si altii.nu este un site banal ca hi5.si poate mai mult,poti ajuta pe cineva cu un sfat sincer.un sfat de la un strain poate fi mai util decat unul de la cineva pe care il cunosti (cu specificatia ca pers care da sfatul sa o faca in mod responsabil si nu in bataie de jok)
razz
Postat pe 10 Ianuarie 2009 22:53
:) Pai ce asi putea sa-ti spun? Am inceputi initial sa primesc horoscopul, apoi m-am uitat peste poze, comentarii si alte discutii si atunci mi-am zis :De ce nu?
Am cunoscut si eu personal prieteni de pe kudika si cel mai mult i-mi place ca aici marea majoritate a vizitatorilor sunt peste 20 ani si se poate discuta la un alt nivel....mai inalt, daca pot spune asa. Intradevar, insa nu cu toata lumea se poate discuta civilizat, dar asta e :Padure fara uscaciuni nu exista!
Inca nu m-am gandit sa-mi sterg contul, nu am motive si sper nici sa nu primesc prea curand.

rox_rbz
Postat pe 11 Ianuarie 2009 04:13
buna intrebare.....si eu ma intreb uneori de ce,tinand cont de faptul ca nu sunt o prezenta zilnica a forumului si ca nu mi l-a recomandat cineva pur si simplu imi citesc zilnic horoscopul si asa am ajuns si pe forum!de ce incerc sa discut cu cei de pe forum?pai tocmai pt k in momentul in care am nevoie de un sfat sau un raspuns uneori mi-l doresc si din afara,din partea unor persoane care nu stiu nik de mn si viata mea si care imi raspund doar pt k li se pare interesant subiectul sau pt k poate au trecut si ei printr-o situatie similara si spera ca modul in care au trecut peste sa poata ajuta si pe altii!
annutza
Postat pe 14 Ianuarie 2009 15:58
Am o colega cu care nu poti discuta altceva in afara de sex si zodii..asta e ea.. este o fata din romania absolut obisnuita, nu vreau sa zic banala ca o sa par rautacioasa, este genul de fata pe care o poti intalni pe toate strazile din tara asta. de-asta si pe forum se posteaza cel mai mult la sex si (cred eu) la zodii, pt ca romanca noastra cea mai intalnita are in repertoriu doar astea doua subiecte.

si de ce sunt eu aici?
sunt pt ca am simtit nevoia la un moment dat sa am un cont pe un forum ca sa vad si eu ce fel de oameni mai populeaza spatiul virtual
arhanghel
Postat pe 6 Octombrie 2009 02:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Am si eu neoie de un sfat.... 16 De la: yrtdssdd 26 Mai 2009 20:38
Am nevoie de sfatul vostru... 38 De la: popa4mihaela 24 Martie 2009 18:02
follow this link and see where it takes you 1 De la: GKitty 26 Aprilie 2010 18:19
Rochie de inchiriat? 1 De la: ramonaccca 19 Mai 2008 17:01
papuci ugg 1 De la: simona1023 20 Iulie 2010 12:50