Setari Cookie-uri

mihaela radulescu....

De la: otto_otto2000, la data 2008-10-23 17:08:37am uitat sa pecizez cea mai urata faza a fost aceea ca a renuntat la ortodoxism pt o alta religie.sa nu-mi ziceti acum ca dupa acest divort revine la proria religie ca mi s-ar parea de prost gust.


te aprob.

mda..mah..mie imi este indiferenta femeia asta.

putin imi pasa ce face,cu cine face..atat timp cat mie oricum nu-mi aduce nici o satisfactie.

rychy nu te contrazic nici pe tine in tot ce ai spus ca e o tarfa pt ca... bla bla bla.

eu nu o vad nici mare vedeta si nici nu o compar cu Andreea Marin.

cassey .. slow down. fiecare isi expune parerea.si atat!

fluturas_
Postat pe 23 Octombrie 2008 22:42
Da cine pana mea sunteti voi sa-i judecati pe altii? Faptul ca sunt persoane publice, asta nu inseamna ca nu sunt si ei oameni. Dar oare care dintre noi este atat de corect, care dintre noi nu a gresit niciodata, cati dintre noi oare suntem pe deplin fericiti si la locul nostru? De ce oare exista atata rautate, atata barfa, de ce tre' sa ne uitam noi in gradina altuia? Lasati-i pe ei sa-si traiasca viata, si pe a voastra sa v-o imbunatatiti, nu sunteti cu nimic mai buni. Hienelor!
Calinutza
Postat pe 23 Octombrie 2008 23:37
Nu mi place sa comentez foarte mult subiectul Mihaela Radulescu, pentru ca nu mi place aceasta fiinta deloc! Nu mi place sa judec oamenii fara sa i cunosc, asta i datoria altcuiva! Ma rezum decat la imaginea pe care si a facut o! Si sunt de acord cu Rychy! Andreea Marin nu face parte din discutie, dar daca ai spus Mihaela Radulescu ai spus si Andreea Marin! si mihaela cu andreea nici nu se poate compara, raduleasca nu i ajunge nici la degetul mic! Si pe Dani nici nu l cunosc! Oricum e treaba ei ce face e viata ei si nu priveste pe nimeni!
puffulete
Postat pe 24 Octombrie 2008 19:34
(Calinutza)In sfarsit,mai exista si persoane de aceeasi parere cu mine... Imi place cum gandesti! Felicitari!
Cassey_Tarot
Postat pe 24 Octombrie 2008 21:33
Merci frumos Cassey! Nu judeca pe altul, nu te priveste pe tine ce e cu viata lui. Are cine sa-i judece, si cu siguranta toti ne vom trage pacatele, iar parerile voastre putin conteaza! Vi s-au epuizat toate subiectele de discutie si ati zis: hai sa ne luam un pic si de astia, sa barfim putin. Nu e de-ajuns ca barfim si suntem barfiti, la scoala la serviciu, la o cafea, oriunde...dar de ce sa nu o facem si aici ca noi suntem mult mai destepti decat ceilalti. Gasiti alte subiecte...ca sunt slava Domnului!Hienelor!
Calinutza
Postat pe 24 Octombrie 2008 21:59
De la: Calinutza, la data 2008-10-23 23:37:22Da cine pana mea sunteti voi sa-i judecati pe altii? Faptul ca sunt persoane publice, asta nu inseamna ca nu sunt si ei oameni. Dar oare care dintre noi este atat de corect, care dintre noi nu a gresit niciodata, cati dintre noi oare suntem pe deplin fericiti si la locul nostru? De ce oare exista atata rautate, atata barfa, de ce tre' sa ne uitam noi in gradina altuia? Lasati-i pe ei sa-si traiasca viata, si pe a voastra sa v-o imbunatatiti, nu sunteti cu nimic mai buni. Hienelor!
felicitari...bravo inca o data exact asa va comportati ca niste femei care mor de invidie...debordeaza rautatea din voi
cotidian
Postat pe 24 Octombrie 2008 23:07
(Calinutza) Daca vrei, te "agat" pe "Cafeneaua lui Cassey",daca vrei sa "barfim" despre altceva.Filme,muzica,sport.etc.
Cassey_Tarot
Postat pe 25 Octombrie 2008 14:43
(cotidian) Ma bucur, ca sunt din ce in ce mai multi oameni(3 la numar,momentan)care incearca sa isi vada de treaba lor.Felicitari,si tie! O zi,frumoasa!
Cassey_Tarot
Postat pe 25 Octombrie 2008 14:46
cine-i mihaela radulescu!?????

Postat pe 25 Octombrie 2008 15:22
De la: Cassey, la data 2008-10-22 00:08:37(Georgia99) Si o piesa de teatru te poate amuza...si o comedie buna si lista poate continua...




eee uite ca pe mine ma amuza si ce fac asa zisele vedete. Acum nu ti se pare ca esti cam exagerata sa imi zici ce trebuie sa ma amuze ? Stai linistita ca stiu ce e ala teatru, freceventez, chiar matusa mea este actrita la teatru si stiu cate ceva...ok ? asa ca nu mai cita ce zic, nu trebuie sa avem aceeasi parere clar, dar nici nu trebuie sa convingi tu lumea.

Postat pe 25 Octombrie 2008 15:31
Mihaela di Dani? Hmmm nu stiu ce sa zic Daca ei se iubesc sa le mearga bine.Ceea ce mi s-a parut fortat in toata povestea asta e ca de-acuma fostul sot a agreeat sa semnez divortul de la prima infatisare, si i-a cedat Mihaelei jumatate din avere si custodia copilului. Asta tocmai intr-un moment in care se spune ca are multe dificultati financiare si ca e amenintat cu executarea silita a bunurilor pt inchiderea datoriei catre stat....Eu daca as fii barbat as lupta pana in panzele albe daca mi-as prinde sotia ca m-a inselat, si in nici un caz nu as renunta asa de usor la 1/2 din avere si la copil. Mi se pare cam...cusuta cu ata alba.
serena1
Postat pe 25 Octombrie 2008 17:09
(Georgia99) Am dat niste exmemple,nu am pus ca asta tre' sa te amuze,daca tu ingelegi altceva, e problema ta,draguta!
Cassey_Tarot
Postat pe 25 Octombrie 2008 19:11
cassey,calinutza - aloooooo!!!!! ce va opariti atat,nu poti sa mai ai pareri pro si contra toti trebuie sa gandim la unison asta-i buna.cassey buna treaba cu invitatia la cafenea ca aici va sufoca subiectul......
otto_otto2000
Postat pe 25 Octombrie 2008 20:09
Dragele mele cele care sunteti importiva acestui subiect am ceva sa va transmit! daca nu va place sa barfiti si sa comentati pe aceasta tema nu mai intrati aici, stati unde va place! nu e obligatoriu sa veniti aici si sa comentati! Topicul asta este deschis pentru cine are placerea sa dea pe aici! Mie cand nu mi place un subiect nu l atac si nu ma adresez nimanui! pur si simplu plec chiar daca o fac "virtual"!
puffulete
Postat pe 26 Octombrie 2008 15:06
De la: puffulete, la data 2008-10-26 15:06:29Dragele mele cele care sunteti importiva acestui subiect am ceva sa va transmit! daca nu va place sa barfiti si sa comentati pe aceasta tema nu mai intrati aici, stati unde va place! nu e obligatoriu sa veniti aici si sa comentati! Topicul asta este deschis pentru cine are placerea sa dea pe aici! Mie cand nu mi place un subiect nu l atac si nu ma adresez nimanui! pur si simplu plec chiar daca o fac "virtual"!


asta e problema ! mi-am dat cu parerea, dar este cafeneaua ei si a acelora ce au aceeasi parere cu ea !

Postat pe 26 Octombrie 2008 21:53
De la: Cassey, la data 2008-10-25 19:11:00(Georgia99) Am dat niste exmemple,nu am pus ca asta tre' sa te amuze,daca tu ingelegi altceva, e problema ta,draguta!




eu zic sa nu mai comentezi fiecare post

Postat pe 26 Octombrie 2008 21:57
De la: rychy, la data 2008-10-21 23:43:26nu mi place mihaela radulescu deloc o tarfa cu 2 clase! nici familia n a fost in stare sa si o tina!

frumoasa exprimare esti oare in masura sa judeci?!!!
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 26 Octombrie 2008 22:03
De la: rychy, la data 2008-10-21 23:43:26nu mi place mihaela radulescu deloc o tarfa cu 2 clase! nici familia n a fost in stare sa si o tina!

draga mea rea mai esti!! cumva fan Andreea Marin? tin sa iti aduc aminte ca Radulecu e o femeie foarte frumoasa care la 38 de ani arata mai bine ca una de 20, care isi permite tot ce doreste sufletelul ei si care e implicata in foarte multe proiecte de caritate. iar daca tot zici ca e cu doua clase tin sa te informez ca e studenta la A DOUA facultate. dar in fine se pare ca pt tine studiile superioare sunt "doua clase"....
o admir sincer pe Mihaela,iar relatia cu fostul sot, actualul iubit, viitorul sau viitorii... ma lasa rece, nu asta o face mai feminina, mai om, ci mai mult imi da impresia unui om care cauta fericire... lucru de adimrat..
te intreb pe tine daca esti suficient de om ca sa o judeci pe ea???????????
betterrr
Postat pe 29 Octombrie 2008 10:18
heii dragii mei ce este atata cearta! de fapt pe nimic...hmmmm sa ne gandim la lucrurile noastre personale.
Fiecare cu treaba lui, nu?
Ce sa vb de Raduleasca..ea a fost si este o femeie la care marea majoritate a femilor de 30 o iau de exemplu asa cum Mony columbeanu este un ex. pentru fetele de 20 ani.
Analizati si reflectati nici-o varianta nu-i buna!
Raduleasca si-a facut scoala vietii cu politicienii, cred ca stiti chiar ea acum cativa ani buni a recunoscut ca a fost secretara cat si dama de companie a lui Dan Iosif
......restul e tacere
lauralex
Postat pe 15 Noiembrie 2008 00:51
raduleasca se gandeste la proverbul : gaina batrana face zeama buna dar sa fie morcovul tanar
danutzza_stefi
Postat pe 23 Noiembrie 2008 16:10
De la: rxdana, la data 2008-11-23 16:10:43raduleasca se gandeste la proverbul : gaina batrana face zeama buna dar sa fie morcovul tanar

Asta-i tare
yumy
Postat pe 23 Noiembrie 2008 17:16
Andreea Marin spune:sunt Rodica ,Rodica si nu prea stiu nimica
danutzza_stefi
Postat pe 23 Noiembrie 2008 17:38
Vb cuiva de mai sus ''prospaturile maica'' ca altceva nik, eu il cunosc pe tampitul ala si un afemeiat si un badarna de nu se poate, dar cine stie poate-l pune Raduleasca pe brazda....
jeanpierre
Postat pe 28 Decembrie 2008 20:56
buna femeie ,,,bunaaaaaaaa,,,de ce sa ne ascundem dupa deget ,,,,fetelor va pare raude cariera ei sau de corp ????????????
sarutama
Postat pe 28 Decembrie 2008 21:00
noi obisnuim atunci cand cuiva ii merge bine sa hulim,sa denigram s ajudecam si sa jignim........nu-i corect.....fetelor,hai sa fim serioase........daca am fi in locul mihaelei radulescu atunci ati mai comenta cvea?.....nu cred........cred ca ne-ar conveni sa se uite la noi unul ca dani.......si oricum,e viata lor privata.....ceea ce fac pe micul ecran e ltceva.......io le urez succes........
elenaalina
Postat pe 30 Decembrie 2008 10:29
Ce oameni Auzi cica "a fost dama de companie" so what?... si voi va dati "rele" in fata compului bine ca pe alte topicuri va credeti zorro... e ok sa inseli barbatii, sex de la prima intalnire si de toate felurile si cate si mai cate auzi pe aici... nu dragutelor, voi nu sunteti tarfe, asa-i? Dar Mihaela Radulescu este...de ce? pt ca e o persoana publica, de succes si cu un renume si o viata implinita? hmmmm suna a invidie. Si cand va ganditi ca ea este cea implicata in tot felul de proiecte pentru o lume mai buna si voi (astea care comentati intr-una )nu-i ajungeti nici la degetul mic. Si in plus Dani face pe prostul la emisiune ca asa da bine la public, poate are 1000 de calitati fata de celalalt...poate e amuzant, poate stie sa-si traiasca viata mai bine, si el e realizat financiar. Minunatii de oameni peste tot...pffff
kris07
Postat pe 30 Decembrie 2008 13:27
fgf
dienutza_bulinutza
Postat pe 30 Decembrie 2008 16:00
pt mine tot tarfa e!
nush de ce sariti de c*r in sus de ce parere are unul si altul. scopul topicului a fost tocmai pt a barfi, pt pareri si idei multilaterale
parerea mea e ca astia care vreti sa limitati cuvintele cuiva, in loc sa dati sfaturi de viata moralizatoare.. v-ati da jos ochelarii de cal si ati vedea mai limpede.
ati deviat sb.. de la mihaela radulescu... la cine e proasta si vb mult sau putin.
deci topicu era sop de barfa.. dak nu iti place barfa.. nu mai te ataca cu atatea comentarii la toate posturile.. ca inseamna ca nu iti place barfa dar o cauti in fiecare moment.
si de final... tot tarfa e mihaela raulescu si va ramane pt todeauna pt mine
dienutza_bulinutza
Postat pe 30 Decembrie 2008 16:04
Da deci suntem femei BARFIM,suntem in necunostinta de cauza,nu stie nimeni ce e initeriorul unei familii,de vip sau nu,cu ce drept judecati alegerile ei??
Daca era coana mare din satu X nu o barfeati ca nu o cunosteati,va rog INCETATI.
Ele_ely
Postat pe 30 Decembrie 2008 19:20
OK, nu sunt fana Mihaela Radulescu, dar recunosc ca este o femeie puternica, care a facut tot posibilul ca visele ei sa devina realitate. A facut si foarte multe prostii, dar s-a ridicat si este cineva ... are cariera ei, banii ei, copilul ei. Cat despre relatia ei cu Dani ... banuiesc ca este un moft, care va trece la un moment dat. Fitze.
MISSILVY
Postat pe 2 Ianuarie 2009 00:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
caut relatye discreta 22 De la: kudika_972424 19 August 2014 02:09
neatza.... 4 De la: DiavolytaTa 28 Martie 2009 22:50
la umbra unui suflet bun sta o inima buna,iti trebuie ani sa o gasesti si o secunda sa o pierzi,iubeste putin dar mereu 8 De la: kudika023770 11 Noiembrie 2009 18:50
Anda Adam 12 De la: kudika_972424 19 August 2014 02:07
Alina Plugaru vs/ft Laura Andresan 73 De la: Elyaa 16 Iulie 2011 22:07