Setari Cookie-uri

mihaela radulescu....

Mihaela Radulescu nu si-a intemeiat singura cariera :) A fost ajutata de diversi barbati cu putere financiara. Nu este de admirat pt cariera ei, din pct meu de vedere...a iesit de multe ori in evidenta prin scandaluri, chiar si cand a vrut sa faca bine, nu a putut sa taca si a starnit scandal ( de ex cazul fetitei bolnave de cancer ).
O femeie demna de admirat pt cariera sa este Andreea Esca, nu farse gen Radulescu, Andreea Marin...

Postat pe 2 Ianuarie 2009 00:58
mai c sa zic...dani otil este un tip kre arata bn ...numai ca isi km strica tineretea cu o asemenea pers k mihaela...oricum parerea mea ca relatia asta a lor nu va dura ft mult...nu ca nu as vrea eu...doar ca nu se potrivesc sincerr..
tiby_el2008
Postat pe 3 Ianuarie 2009 11:44
fratilr eu nu mai pot..peste tot mihaela radullescu si dani otil, la tv, in ziare cred ca se vor face si reclame cu ei....acum aflu ca sunt in pragul despartirii.....au inebunit toate ziarele....nu mai stiu nimic de miscarile cuturale de la noi, dar sunt la curent cu tot ce fac Radulescu si Otil...doar sunt number one
ionelena20092010
Postat pe 19 Februarie 2009 00:52
Eh ...ati vazut cum si-a dat arama pe fatza dna mihaela radulescu ?!!!
Cat scandal , cata panarama ...doamne fereste
Tot tipa intr-una "femeia cu copil in brate" ... eu una nu reusesc sa o inteleg , cum ii poti spune copilului tau , in varsta de 5 ani , ca tatal lui nu vine sa-l viziteze pt ca-si transfera banii si bunurile pe numele altora ...
E penibila ... si cand ma gandesc cat o admiram inainte ...
aurasha
Postat pe 16 Martie 2009 12:11
Mihaela Radulescu e o ...panarama cu ifose , o prefacuta si o mincinoasa. S-a folosit de toti barbatii din viata ei , daca ar putea vorbi p...ei ,cred ca nu ar mai fi hartie in Romania . Si mai e ceva ce trebuie stiut...este operata de 'spe ori...Daca aveti ocazia sa cautati reviste din 1994 - 1998 sa vedeti ca nu era la fel de aranjata,in primul rand avea un nas de...vrajitoare, coroiat , sanii eau pe sfert, fundul ceva mai plat...In general e vulgara cu iz mahalagesc...se pare ca acum incepe sa-i cada masca....Nu mi-a -placut niciodata , ba mai mult ,am considerat-o un exemplu negativ pentru tinerele fete ,care se uitau la ea si spuneau...asa trebuie sa fiu si eu...fara sa se gandeasca prea mult la promiscuitatea si murdaria din "ascensiunea" ei.
libra66
Postat pe 16 Martie 2009 20:01
mihaela este o femeie desteapta,sigura pe ea...super inteligenta si o femeie puternica....eu nu o plac in mod deosebit...si nici nu o judec..pt ca nimeni nu stie adevarul decit ea si cu familia ei...cum de sunteti asa naivi sa credeti presa..si toata lumea rea...voi chiar nu invatati si vedeti ca presa nimik nu zice adevarat?...este normal sa fie pusa pe ea...ca doar a sarit la ei nu?!!!...pt mine este o persoana puternica...cu o cariera mare...si bravo ei ca este desteapta...e treaba ei daca divorteaza...daca se iubeste cu dani...daca se iubeste cu mai multi...voi nu aveti cum sa stiti adevarul...nu atri stat in casa ei...in viata ei..deci...hai sa nu judecam un om...doar ca presa spune asa...ca nu stiu ce dusmani ai ei spun ceva...ca televiziunile spun ceva...eu nu cred nimik...si chiar nu vreau sa stiu..este om si are dreptul de a traii aceasta viata cum vrea si cu cine vrea ...corect?
pamela_1
Postat pe 23 Martie 2009 16:37
Corect.
alessia_franco
Postat pe 24 Martie 2009 19:34
sincer .. chiar nu imi place cum ii sta cu dani... la inceput am crezut ca e o frasa dar cand am vazut... e si mai tanar ca ea... chiar nu se potrivesc
_dulcik_
Postat pe 24 Martie 2009 20:37
lol wake up........people!!!!!!!!!!!!!!!RADULEASCA nu a construit nimic singura tot timpul a fost susutinuta cel putin in ultimul timp de catre fostul ei sot.......a avut in primul rand din pct de vedere financiar ...ceea ce era ft important la momentul aceala.


nu pot spune ca ma deranjeaza relatia ei cu dani insa cred ca nu este nice ceea ce fac ei 2 faptul ca nu se feresc deloc si se comporta ca 2 nesimtiti .....RADULEASACA si a facuto cu mana ei cand a amers de mana cu pustiulica pe strada el avand un mare penis pe blugiii nu sa gandit ca isi pune in PERICOL cariera ei de femeie buna,inteligenta,descurcareta si o mama buna.!!!!!!!!A DURUT-O LA 10 M MAI IN SPATE DE CEEA CE CREDE LOOMEA DESPRE EA....IAR LUCRURILE PE CARE LE FACE EA ACUM SUNT PENIBILE .Din femeie victorioasa sa transformat in melodrama si cere ajutor... e de tot rasul si ea si pustiulica cine dracu o mai sustine acum ......sa prabusit imperiu RADULEASCA MA REPET SI-A FACUT-O SINGURICA.........de la mine are nota 2........e o curvistinA CU SUCCES ATAT
chance
Postat pe 24 Martie 2009 23:00
sunt de acord cu chance.
eu sunt o feminista si in orice conditii asi tine cu o femeie in cazul unui divort.
despre Mihaela am avut o parere buna, avand in vedere asa zisele vedete aparute peste noapte, dar nu mi-se pare normal sa acuzi colegul de breasla ca a luat interviu fostului sot, dandu-i si lui un drept la replica.
cu asta nu sunt de acord, si asta spune multe despre ea ca om
luulya
Postat pe 25 Martie 2009 09:49
Si acum sa va spun si eu parerea mea ( e valabila pentru toata lumea)...asta e barfa si nu inteleg sensul acestor discutii despre Mihaela Radulescu.Nu pricep ce inseamna tot rahatu` asta si de ce trebuie sa discutati voi viata altora. Fiecare face ce vrea cu viata lui si nimeni nu are dreptul sa il judece.De asta sunt convinsa ..doar Dumnezeu ne poate judeca ...asa ca sunteti penibile cu acest subiect..chiar asta mi se pare lipsa de idei si de bun simt.....nu`ti da nimeni dreptul sa judeci o persoana de ceea ce este, de ceea ce face...de cate clase are sau d-astea. Sa va fie rusine
elenya83
Postat pe 25 Martie 2009 09:53
De la: e_mary15, la data 2009-03-25 09:53:54Si acum sa va spun si eu parerea mea ( e valabila pentru toata lumea)...asta e barfa si nu inteleg sensul acestor discutii despre Mihaela Radulescu.Nu pricep ce inseamna tot rahatu` asta si de ce trebuie sa discutati voi viata altora. Fiecare face ce vrea cu viata lui si nimeni nu are dreptul sa il judece.De asta sunt convinsa ..doar Dumnezeu ne poate judeca ...asa ca sunteti penibile cu acest subiect..chiar asta mi se pare lipsa de idei si de bun simt.....nu`ti da nimeni dreptul sa judeci o persoana de ceea ce este, de ceea ce face...de cate clase are sau d-astea. Sa va fie rusine




intial m-am gandit sa nu iti dau replica pt ca fiecare are parerea lui,nsa tu nu ai nici un drept sa jignesti oarecum fetele care au scris in acest topic...........fiecare face ce vrea....ai drept la parere dar fa-o foarte nice.....IAR FAZA CU BUNUL SIMT .....sincer...gasesteti TU altceva mai bun de facut decat sa citesti ,,barfe'''......nu ai auzit de indiferenta.......Si daca tot pleci ia-ti plz si si fraza cu ,,tot rahatul'' cu tine........o zii frumoasa iti doresc
chance
Postat pe 26 Martie 2009 09:45
sincer mie una mi se pare ca de cand umbla cu dani nu a devenit decat o fiinta stersa si parca mai tot timpul isi plange de mila... toata ziua apare prin ziarele de scandal... in fine e viatza ei si face ce vrea
_dulcik_
Postat pe 26 Martie 2009 15:01
Bine...imi retrag cuvintele dar chiar imi provocati greata ca judecati biata femeie cu cine umbla ...e dreptul fiecaruia dintre noi sa-si aleaga cu cine umbla, cu cine se marita, asa ca....e chiar barfa. Nu aveti ce sa mai faceti si ati trecut la barfa ...astia sunt oamenii ce sa le ceri...nu mai poti sa faci nimic in tara asta ca trebuie sa fim "discutati pe la colturi" ...nu mai zic nimic..unde nu-i cap....continuarea o stie toata lumea...zbyeeeeeeeeeeeeee
elenya83
Postat pe 26 Martie 2009 16:17
De la: e_mary15, la data 2009-03-26 16:17:31Bine...imi retrag cuvintele dar chiar imi provocati greata ca judecati biata femeie cu cine umbla ...e dreptul fiecaruia dintre noi sa-si aleaga cu cine umbla, cu cine se marita, asa ca....e chiar barfa. Nu aveti ce sa mai faceti si ati trecut la barfa ...astia sunt oamenii ce sa le ceri...nu mai poti sa faci nimic in tara asta ca trebuie sa fim "discutati pe la colturi" ...nu mai zic nimic..unde nu-i cap....continuarea o stie toata lumea...zbyeeeeeeeeeeeeee

LoL uite unde se gasea moralista Daca tot nu-ti place barfa , ce cauti aici ?!!! Barfa face parte din firea omului , nu-mi spune ca tu n-ai barfit niciodata ... ca ma arunc in dunare , acum ca tot e rece
Probabil crezi ca-ti distrugem mitul , mihaela radulescu , stai linistita , l-a distrus singura ...e patetica ...
aurasha
Postat pe 27 Martie 2009 09:45
De la: pamela_1, la data 2009-03-23 16:37:05mihaela este o femeie desteapta,sigura pe ea...super inteligenta si o femeie puternica....eu nu o plac in mod deosebit...si nici nu o judec..pt ca nimeni nu stie adevarul decit ea si cu familia ei...cum de sunteti asa naivi sa credeti presa..si toata lumea rea...voi chiar nu invatati si vedeti ca presa nimik nu zice adevarat?...este normal sa fie pusa pe ea...ca doar a sarit la ei nu?!!!...pt mine este o persoana puternica...cu o cariera mare...si bravo ei ca este desteapta...e treaba ei daca divorteaza...daca se iubeste cu dani...daca se iubeste cu mai multi...voi nu aveti cum sa stiti adevarul...nu atri stat in casa ei...in viata ei..deci...hai sa nu judecam un om...doar ca presa spune asa...ca nu stiu ce dusmani ai ei spun ceva...ca televiziunile spun ceva...eu nu cred nimik...si chiar nu vreau sa stiu..este om si are dreptul de a traii aceasta viata cum vrea si cu cine vrea ...corect?

Ai citit scrisoarea ei deschisa ?!!! Daca nu , citeste-o , ai sa vezi cat este de inteligenta si sigura pe ea ...aici nu mai e vb despre presa , ea singurica a scris-o , cu capsorul ei de fata inteligenta .
Striga din toti rarunchii ca nu e vb de bani , atunci pt ce tot circul asta mediatic ?!!! Daca a trait o perioada asa naspa cu sotul ei ,si-a fost atat de chinuita, de ce a tot incercat sa-l convinga sa o primeasca inapoi ?!!! Poate e masochista ...nu ? ...la asta nu m-am gandit
aurasha
Postat pe 27 Martie 2009 09:54
Nu ...nu am barfit niciodata..e un lucru pe care il detest...nu sunt nici pro nici contra acestei femei (raman indiferenta la ce face un om cu viata lui)...ma dezgustati cu dezbaterile voastre...sincer...daca ar vorbi si de voi lumea ca faceti ca dregeti...nu stiu cum v-ati simti....ma gandesc la "aceasta Mihaela Radulescu" precum la alt om...si nu e frumos ceea ce se intampla...si apropo...acest forum nu este pt a barfi ....ne sfatuim...dezbatem probleme care ne privesc pe NOI exclusiv...si nu pe altcineva....asa ca....dati-i bataie in continuare....doar e democratie, pai no?!..
elenya83
Postat pe 27 Martie 2009 16:19
Vad ca mai sunt persoane care gandesc precum gandesc eu....bvo ...ma bucur ca mai aud pareri de genul asta ..chiar ma demoralizasem putin la gandul ca sunt numai barfitori in jurul meu
elenya83
Postat pe 27 Martie 2009 16:20
mai indiferent de ce o face sincer pe mine chiar nu ma intereseaza.. din moment ce nu are legatura cu mine nu are rost sa ma stresez... oricum e libera sa faca ce vrea... daca ea spala rufele la tv ce sa-i faci.. asa mai face si ea audientza si totodata se pare ca ii place sa apara pe prima pagina a ziarelor
_dulcik_
Postat pe 28 Martie 2009 09:41
nici eu nu cred ca se potriveste cu dani, el e un pusti in comparatie cu ea, ea este o femeie eleganta, desteapta pe cand el pare pe langa ea un pampalau, nu o judec poate vrea o altfel de experienta, dar nu cred ca aceasta relatie va dura mult pentru ca nu se potrivesc mihaelei ii trebuie un barbat inteligent si sensibil care sa o inteleaga
yumy
Postat pe 28 Martie 2009 10:25
contrastele se atrag......
__LL__
Postat pe 28 Martie 2009 10:28
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-28 10:28:38contrastele se atrag......

sa atrag dar la urma se despart
yumy
Postat pe 28 Martie 2009 10:43
ei ii trebuie un barbat cu un cont in banca destul de mare pt capriciile ei, sa aiba o cat mai mare avere... culmea e ca a avut numai barbati miliardari... oare dc... eu cred ca e o materialista
_dulcik_
Postat pe 28 Martie 2009 22:02
mie una nu`mi place deloc de raduleasca
e o prefacuta.. si`o materialista..
si am mai vazut in emisiunea ei... da` numai gura ei se aude.. nu lasa omu` sa vorbeasca
si odata ce vrei si esti persoana publica trebuie sa fii constienta ca ai sa fii urmarita de paparazzi, ca doar si ei trebuie sa castige o paine... o facut asa mare scandal in seara aia.. tot o facea pe victima... vai de mine saraca de ea....
Diavolyta_
Postat pe 28 Martie 2009 22:15
De la: Arsena, la data 2009-01-02 00:58:19Mihaela Radulescu nu si-a intemeiat singura cariera :) A fost ajutata de diversi barbati cu putere financiara. Nu este de admirat pt cariera ei, din pct meu de vedere...a iesit de multe ori in evidenta prin scandaluri, chiar si cand a vrut sa faca bine, nu a putut sa taca si a starnit scandal ( de ex cazul fetitei bolnave de cancer ).
O femeie demna de admirat pt cariera sa este Andreea Esca, nu farse gen Radulescu, Andreea Marin...
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Ce rele suntem!!! Fiecare isi poate face o cariera,,, daca ;;;;poate;;!! Cum voi nu putet ,,io barfiti pe Mihaela Radulescu!! Extraordinar!! Irinel a putut sa si ia o ,,,tata,, de 19 ani!! Mihaelei ii este interzis sa aiba pe cineva ,,,mai tanar!!!! RAILOR,,,INVIDIOSILOR,,,
kudika017520
Postat pe 30 Aprilie 2009 11:46
mi-a fost simpatica nu am nimic cu ea dar para-se ca e un fel de sexy-braileanca in haine de lux
yumy
Postat pe 30 Aprilie 2009 20:42
De la: yumalai, la data 2009-04-30 20:42:27mi-a fost simpatica nu am nimic cu ea dar para-se ca e un fel de sexy-braileanca in haine de lux



o comparatie buna ai gasit si tu ... tare rau
_dulcik_
Postat pe 30 Aprilie 2009 22:05
De la: _dulcik_, la data 2009-04-30 22:05:51
De la: yumalai, la data 2009-04-30 20:42:27mi-a fost simpatica nu am nimic cu ea dar para-se ca e un fel de sexy-braileanca in haine de lux



o comparatie buna ai gasit si tu ... tare rau

asa mi se pare mie :D
yumy
Postat pe 1 Mai 2009 08:01
pai mihaela e genu de femeie care ar umbla numai cu barbatii cu conturi puternice in banca si proprieati peste tot... cred ca relatia ei cu dani nu va dura
_dulcik_
Postat pe 2 Mai 2009 00:05
De la: betterrr, la data 2008-10-29 10:18:25
De la: rychy, la data 2008-10-21 23:43:26nu mi place mihaela radulescu deloc o tarfa cu 2 clase! nici familia n a fost in stare sa si o tina!

draga mea rea mai esti!! cumva fan Andreea Marin? tin sa iti aduc aminte ca Radulecu e o femeie foarte frumoasa care la 38 de ani arata mai bine ca una de 20, care isi permite tot ce doreste sufletelul ei si care e implicata in foarte multe proiecte de caritate. iar daca tot zici ca e cu doua clase tin sa te informez ca e studenta la A DOUA facultate. dar in fine se pare ca pt tine studiile superioare sunt "doua clase"....
o admir sincer pe Mihaela,iar relatia cu fostul sot, actualul iubit, viitorul sau viitorii... ma lasa rece, nu asta o face mai feminina, mai om, ci mai mult imi da impresia unui om care cauta fericire... lucru de adimrat..
te intreb pe tine daca esti suficient de om ca sa o judeci pe ea???????????

FRUMOASAAAA?Am vazut-o cand era o anonima ,cand alerga cu limba scoasa dupa Banica,avea un par ars si imbracata nu cu fitze ca acum,dar normal,femeia a dat de bani si cred ca si-a facut ceva si pe la nas,,,,in fine...nu-i frumoasa,e contrafacuta sau tunata
Nu ma intereseaza viatza ei sexuala,dar sa nu-si mai puna poalele in cap,pt ca sunt ffff multi care pot spune multe despre ea(adevaruri)!Sa-si aminteasca cand era referent sau cum draq ii zice,a spus f bine cineva......e o parvenita,a stiut exact ce sa faca la momentul potrivit!Sa plece ...mai rpd....si sa-l ia si p infantilul ala cu ea(Dani),ca Ayan n-are nicio vina
luyyzz
Postat pe 3 Iunie 2009 20:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Mircea Radu e profesor 1 De la: lolo2012 29 August 2013 19:45
ce parere aveti despre swing...??? 4 De la: kudika_972424 19 August 2014 02:09
monica columbeanu 232 De la: kudika_972424 19 August 2014 02:07
Oana Ionita, bebelusa Cronicii Carcotasilor 1 De la: kudika060087 31 August 2009 11:20
buna monica 9 De la: pisicuta_razboinica 23 Februarie 2009 00:06