Setari Cookie-uri

INTREBARE

Ce a-ti face voi daca a-ti avea un iubit care v-ar suna cand vrea, e egoist, zgarcit, nu va rafata si vrea doar voi sa ii intelegeti, sa le cantati in struna , etc. CE ATI FACE VOI?
laura31c
Postat pe 16 Octombrie 2008 19:21
De la: laura31c, la data 2008-10-16 19:21:43Ce a-ti face voi daca a-ti avea un iubit care v-ar suna cand vrea, e egoist, zgarcit, nu va rafata si vrea doar voi sa ii intelegeti, sa le cantati in struna , etc. CE ATI FACE VOI?



De cat timp sunteti impreuna si cat de mult tii la el?
Kathara
Postat pe 16 Octombrie 2008 19:24
De la: laura31c, la data 2008-10-16 19:21:43Ce a-ti face voi daca a-ti avea un iubit care v-ar suna cand vrea, e egoist, zgarcit, nu va rafata si vrea doar voi sa ii intelegeti, sa le cantati in struna , etc. CE ATI FACE VOI?

mi-as vedea de treaba mea
amme22
Postat pe 16 Octombrie 2008 19:28
De la: laura31c, la data 2008-10-16 19:21:43Ce a-ti face voi daca a-ti avea un iubit care v-ar suna cand vrea, e egoist, zgarcit, nu va rafata si vrea doar voi sa ii intelegeti, sa le cantati in struna , etc. CE ATI FACE VOI?

Ce fel de iubit e ala? De ce mai este iubit?
Lucia1971
Postat pe 16 Octombrie 2008 20:47
eu una l'as lasa in pace si mi'as vedea de viata mea ;)
andy23
Postat pe 16 Octombrie 2008 20:56
De la: laura31c, la data 2008-10-16 19:21:43Ce a-ti face voi daca a-ti avea un iubit care v-ar suna cand vrea, e egoist, zgarcit, nu va rafata si vrea doar voi sa ii intelegeti, sa le cantati in struna , etc. CE ATI FACE VOI?


atunci el ce face ca iubit ? :)))

Postat pe 16 Octombrie 2008 20:57
presteaza.
Cand vrea el
amme22
Postat pe 16 Octombrie 2008 20:58
De la: laura31c, la data 2008-10-16 19:21:43Ce a-ti face voi daca a-ti avea un iubit care v-ar suna cand vrea, e egoist, zgarcit, nu va rafata si vrea doar voi sa ii intelegeti, sa le cantati in struna , etc. CE ATI FACE VOI?

..........................................................
AS FACE CUM VREA MUSCHIUL MEU...
StrangerInAStrangeLand
Postat pe 17 Octombrie 2008 03:12
Mi-as rezrva dreptul de a fii la randul meu zagacita,egoista,cu dorinte de rsfat si intelegere din partea lui!
sweetpink
Postat pe 17 Octombrie 2008 03:21
Stiam eu ca nu sunt eu "cu capul" in toata treaba asta. Avem 2 ani impreuna dar o sa-l las. Cam asa a fost mereu, defapt e un ciudat cred dar l am iubit .El are 27 de ani si nu prea a avut fete ca sa zic asa. Nici nu ma mira dat fiind faptul ca se purta asa si cu ele. Sunt curioasa daca la varsta asta fetele mai stau supuse la unul care are pretentia sa faca si sa fie doar cu vrea ei. Daca facea un gest cat de mic trebuia sa apreciez inzecit de parca ma trata ca o printesa. Oara m-am prostit eu la cap? Nu are pe alta si nici nu m a inselat . La felul lui de a fi oricum i-as da cel mutl o luna si oricum el e mai mult cu messul. Cred ca o sa-l las sa se spele alta cu el pe cap. E cel mai bine asa.
laura31c
Postat pe 18 Octombrie 2008 11:13
nu ai ce sa faci decat sa il lasi naiba sa gaseasca o proasta care sa ii accepte magaria

Postat pe 18 Octombrie 2008 11:48
Da, deja am facut-o. Cred ca nici amica lui nu trebuie sa ramana pentru ca unul ca el nu stie nici macar ce e aia amicitie ca sa nu mai zic prietenie. Poate doar in interesul lui.
laura31c
Postat pe 19 Octombrie 2008 11:39
Pai...l-as lasaaa......ca asta e cea mai buna solutie...nu pt el...ci pt tine...pt ca meriti ceva mai bun.................

Postat pe 21 Octombrie 2008 17:55
Da asta este.
laura31c
Postat pe 23 Octombrie 2008 10:12
...........apoi ....dar cred ca te-ai lamurit ce ai de facut !!!!....succes......
etta
Postat pe 23 Octombrie 2008 10:18
succes in continuare
soryanca
Postat pe 23 Octombrie 2008 10:21
2 ani?pfff...atunci spune macar ce te-a atras la el..probabil arata super bn tipu,nu?si caracteru nu e asa important.asa e?am ghicit?
felul nesuferit al unora sau mai mult sau mai putin badaranos atrage...de ce?
razz
Postat pe 24 Octombrie 2008 00:14
De la: laura31c, la data 2008-10-16 19:21:43Ce a-ti face voi daca a-ti avea un iubit care v-ar suna cand vrea, e egoist, zgarcit, nu va rafata si vrea doar voi sa ii intelegeti, sa le cantati in struna , etc. CE ATI FACE VOI?


pt o perioada probabil ca as reusi sa ii caut in coarne dar cand ma plictisesc de obicei expodez...asa ca sa mai condimentez situatia...deci probabil ca i-ar auzi urechile ...si despre tzatza care a supt-o.....

dandanaua_reloaded
Postat pe 24 Octombrie 2008 00:17
Nu era nici macar un tip bine. Aveam aceleasi viziuni despre viata dar s a adeverit a fi doar vorbe in ceea ce l priveste pe el. Cand iubesti parca si defectele sunt calitati.
laura31c
Postat pe 24 Octombrie 2008 09:58
laura..... uneori furia controlata face bine....
si cand ai ceva de spus spune nu tine in tine. pur si simplu spune-i ca il crezi egoist zgarcit si meschin.... si pace buna daca vrea sa isi corecteze "defectele" o va face altfel... in nici un caz.

dandanaua_reloaded
Postat pe 24 Octombrie 2008 10:13
nu vreau sa fiu nepoliticos ,dar Tu esti si te porti asa cum ai vrea sa se poarte cineva cu tine ,daca ,,DA''atunci i-mi pare rau ca ai ajuns sa te plangi de cineva care dupa cum spui este IUBITUL tau (desi o persana are multe faze de trecut pana sa ajunga un iubit-iubita).Spui ca nu te rasfata si este zgarcit ,din aceste cuvinte rezulta ca esti ,,MATERIALISTA''si se pare ca sa saturat de poftele tale ,poater a gasit pe cineva mai putin materialist,nu stiu si nu ma intereseaza.Daca esti materialista ,nu trebuie sati fgaci plobleme ,esti fata,tanara si ca orce fata aveti in arsenal misloace de a gasi solutii in a gasi pe altineva.Sunt destui care nu au ce face cu banii si doresc sa cumpere si sa resfete persoane de sex opus .Cum crezi ca o persoana in varsta de 16-20 de ani iubeste pe cineva care poate sai fie tata sau mai rau bunic.La orce persoana cat de buna este ea ,tot se gaseste un defect ,daca asta cautam ,sau mai rtau daca ne-am saturat sa avem pe aceeasi persoana langa noi.Recunosc ca intodeauna exista unul mai bun ca altul dar in final toti suntem la fel ,in felul nostru de a fii.Am invatat ca in viata nu exista ca cineva sa nu-ti dea ceva fara sa se gandeasca ca ar putea beneficia de ceva din partea ta .Oricum la ploblema ta este rezolvare ,deci fruntea sus si cauta pe cineva care se aseamana cu tine ...sunt alti mai implicati de exemplu casatorityi si au gasit o rezolvare ,nu cred ca era chiar asa de rau ce ai patit de te-ai plans ,uni chiar ar rade,eu nu fac astfel de lucruri si i-ti doresc numai bine si sa nu mai ai motive de plangeri pe saiturii.(scuze poate am scris cu greseli)
vadyo2008
Postat pe 31 Octombrie 2008 14:28
Mda. Cineva aici a inteles altceva. Nu sunt "materialista". Nu am avut nevoie de nimic de la el. Am tot ce-mi trebuie si nu sunt genul sa ma intretina un barbat. Nu are rost sa mai comentez pentru ca cine stie la ce ma refer intelege . In special femeile.
laura31c
Postat pe 2 Noiembrie 2008 16:54
ce as face?in mod sigur nu as mai continua relatia cu el!
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 2 Noiembrie 2008 17:15
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-10-24 10:13:38laura..... uneori furia controlata face bine....
si cand ai ceva de spus spune nu tine in tine. pur si simplu spune-i ca il crezi egoist zgarcit si meschin.... si pace buna daca vrea sa isi corecteze "defectele" o va face altfel... in nici un caz.


Postat pe 17 Decembrie 2008 13:50
i am spus si asta dar unii oameni isi recunosc greu defectele , si sti cum e tot altii sunt de vina pentru ceea ce sunt iei.
laura31c
Postat pe 18 Decembrie 2008 22:39
Pai ala nu ar mai fi iubit in cazul asta...as face si eu ca el si as incerca sa-mi gasesc pe altcineva cu care sa ma simt bine si toate cele :):)
Laura1
Postat pe 26 Decembrie 2008 19:14
Stie careva de ce nu se salveaza pozele la favorite?:(
Laura1
Postat pe 27 Decembrie 2008 21:08
Poate ma ajuta cineva.Ce ati face in locul meu?sunt singura,fara prieteni fara nimeni si parioada asta,care ar trebui sa fie cea mai frumoasa din an,pt mine este cea mai trita.poaye imi da cineva un sfat,cum sa scap de depresie.
Alexandruski
Postat pe 27 Decembrie 2008 21:13
l-as lasa in durerea lui,are balta peste!
angel_05
Postat pe 22 Ianuarie 2009 09:11
L-AS LASA NAIBII IN PACE
IN VIATA ASTA ESTI FACUT SA AI FITZE, NU SA LE SUPORTI!!!!
cosmyy
Postat pe 22 Ianuarie 2009 10:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Jolie catelusa superba, metis terrier, isi cauta stapan 4 De la: kudika146625 11 Aprilie 2010 18:52
Pisica fffff energica 26 De la: kudika066558 24 Octombrie 2012 14:12
Putin ajutor 1 De la: Kyttie 9 Noiembrie 2011 19:17
Ajutooooooooooorrrrrrrrrrr 2 De la: cuucu_baau 23 Septembrie 2008 15:08
Pt administrator 14 De la: mrskattousa 5 Martie 2009 20:21