Setari Cookie-uri

INTREBARE

De la: laura31c, la data 2008-10-16 19:21:43Ce a-ti face voi daca a-ti avea un iubit care v-ar suna cand vrea, e egoist, zgarcit, nu va rafata si vrea doar voi sa ii intelegeti, sa le cantati in struna , etc. CE ATI FACE VOI?

NU as avea un astfel de iubit...
ocs
Postat pe 28 Februarie 2009 13:15
De la: ocgiogi, la data 2009-02-28 13:15:40
De la: laura31c, la data 2008-10-16 19:21:43Ce a-ti face voi daca a-ti avea un iubit care v-ar suna cand vrea, e egoist, zgarcit, nu va rafata si vrea doar voi sa ii intelegeti, sa le cantati in struna , etc. CE ATI FACE VOI?

NU as avea un astfel de iubit...

nici eu nu vreau, daca as avea i-as zice by by by ca in mel aia de la mandiga goochi
te digo by by by
yumy
Postat pe 28 Februarie 2009 13:19
De la: vadyo2008, la data 2008-10-31 14:28:34nu vreau sa fiu nepoliticos ,dar Tu esti si te porti asa cum ai vrea sa se poarte cineva cu tine ,daca ,,DA''atunci i-mi pare rau ca ai ajuns sa te plangi de cineva care dupa cum spui este IUBITUL tau (desi o persana are multe faze de trecut pana sa ajunga un iubit-iubita).Spui ca nu te rasfata si este zgarcit ,din aceste cuvinte rezulta ca esti ,,MATERIALISTA''si se pare ca sa saturat de poftele tale ,poater a gasit pe cineva mai putin materialist,nu stiu si nu ma intereseaza.Daca esti materialista ,nu trebuie sati fgaci plobleme ,esti fata,tanara si ca orce fata aveti in arsenal misloace de a gasi solutii in a gasi pe altineva.Sunt destui care nu au ce face cu banii si doresc sa cumpere si sa resfete persoane de sex opus .Cum crezi ca o persoana in varsta de 16-20 de ani iubeste pe cineva care poate sai fie tata sau mai rau bunic.La orce persoana cat de buna este ea ,tot se gaseste un defect ,daca asta cautam ,sau mai rtau daca ne-am saturat sa avem pe aceeasi persoana langa noi.Recunosc ca intodeauna exista unul mai bun ca altul dar in final toti suntem la fel ,in felul nostru de a fii.Am invatat ca in viata nu exista ca cineva sa nu-ti dea ceva fara sa se gandeasca ca ar putea beneficia de ceva din partea ta .Oricum la ploblema ta este rezolvare ,deci fruntea sus si cauta pe cineva care se aseamana cu tine ...sunt alti mai implicati de exemplu casatorityi si au gasit o rezolvare ,nu cred ca era chiar asa de rau ce ai patit de te-ai plans ,uni chiar ar rade,eu nu fac astfel de lucruri si i-ti doresc numai bine si sa nu mai ai motive de plangeri pe saiturii.(scuze poate am scris cu greseli)


mda....
dandanaua_reloaded
Postat pe 28 Februarie 2009 13:21
tocmai daia e bine sa nu te arunci intr-o relatie ci sa mai stai sa-l cunosti mai bine sa vezu daca merita sau nu!In locul tau l-as trimite in origini.Sa-l suporte ma-sa asa!
deea_20
Postat pe 1 Mai 2009 00:06
dandanaua, esti pe dinafara si nu vad cine-ti da tine dreptul sa ma cataloghezi ' MATERIALISTA" doar pentru ca am spus ca e un zgarcit. ! Cine te crezi sa pui etichete ? Nu pune tu o stampila daca nu cunosti situatia. Mai bine nu te mai baga unde nu-ti fierbe oala ca nu am nevoie de sfaturile si parerile tale. Pa. Va multumesc. Inchid acest subiect.
laura31c
Postat pe 1 Mai 2009 21:08
lijiq..il lashi shi iei unul mai bun..kre te merita....
anylssa_reyna
Postat pe 15 Iulie 2009 11:50
Asta am si facut. Va pup.
laura31c
Postat pe 16 Iulie 2009 10:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cu ce spal geamurile de la cabina de dus? 22 De la: lauraflorina29 4 Septembrie 2015 10:55
instructor auto independent 1 De la: qtpie85 13 Februarie 2009 10:22
Avelo Bahtalo Elvetia !Rusine pentru mass-media manelizata din Romania .....si nu numai! 14 De la: nicole_or2001 27 Februarie 2009 12:17
In fiecarem noapte visez acelasi lucru!!! 3 De la: sweetpink 17 Octombrie 2008 03:31
Help! 8 De la: me_and_point 11 August 2012 00:23