ce parere aveti despre masturbare?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent ce parere aveti despre masturbare?: (3.4 din 8 voturi)

Pagini: 1 2 3 4 5 6 >> Sari la pagina:
LuizaTm Avatarul lui LuizaTm

5 mesaje
Oras: timisoara

Ce parere aveti depre masturbare? am inteles k exista niste carti cum ar fi "Women on top" sau "Mama, lasa-ti fata sa se masturbeze" de Nancy Friday, ce parere aveti despre ele si unde as putea sa le gasesc? astept raspuns... ms, pup.
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

e manuala...............
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
O parere foarte buna. Am si corupt oameni spre indeletniciri dintr-astea.
Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.

1 mesaj

De la: Kathara, la data 2008-10-22 21:48:24O parere foarte buna. Am si corupt oameni spre indeletniciri dintr-astea.

rautate mica ce esti!!!

1 mesaj

cum?
Fosta membra Kudika.ro
Pai am inceput sa laud orgasmul si ea m-a intrebat cum se face ... si oarecum i-am explicat
Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.

1 mesaj

pot sa intreb si io cum se face!!? asaaaa, de curiozitate!!
Full_Metal_Jacket Avatarul lui Full_Metal_Jacket

3550 mesaje

De la: LuizaTm, la data 2008-10-22 21:18:10Ce parere aveti depre masturbare? am inteles k exista niste carti cum ar fi "Women on top" sau "Mama, lasa-ti fata sa se masturbeze" de Nancy Friday, ce parere aveti despre ele si unde as putea sa le gasesc? astept raspuns... ms, pup.

In internet pe amazon.com
www.amazon.com/s/ref=nb_ss_b?url=search-alias%3Dstripbooks&field...
Dar nu stiu daca se merita pentru tine sau se pot expedia în Ro.
Fosta membra Kudika.ro
De la: geo32, la data 2008-10-22 23:04:57pot sa intreb si io cum se face!!? asaaaa, de curiozitate!!

Adeca la fete sau la baieti?
googoodoll Avatarul lui googoodoll

1276 mesaje

De la: geo32, la data 2008-10-22 23:04:57pot sa intreb si io cum se face!!? asaaaa, de curiozitate!!

poti sa intrebi :D
ma indoiesc totusi ca te va lumina cineva
http://www.erepublik.com/en/referrer/googoodoll

1 mesaj

De la: Kathara, la data 2008-10-22 23:14:44

Adeca la fete sau la baieti?

adeca la fete, ca la baieti stiu cum se face!
Fosta membra Kudika.ro
nu vrei mai bine sa vezi?
Fosta membra Kudika.ro
Pai Geo, daca stii deja cum se faca in departamentul tau, n-am cum sa te ajut. Eu fac aici munca de caritate, nu dau bonusuri!

1 mesaj

De la: Lucia1971, la data 2008-10-23 11:47:18nu vrei mai bine sa vezi?

nu , ca ma prinde curentu' cand stau cu ochisorii bulbucati la dejtele patrunzatoare!

1 mesaj

De la: Kathara, la data 2008-10-23 12:08:13Pai Geo, daca stii deja cum se faca in departamentul tau, n-am cum sa te ajut. Eu fac aici munca de caritate, nu dau bonusuri!

considera-ma un caz social, cu nevoi!
Oanna1986 Avatarul lui Oanna1986

104 mesaje
Oras: constanta

De la: geo32, la data 2008-10-23 12:35:05
De la: Lucia1971, la data 2008-10-23 11:47:18nu vrei mai bine sa vezi?

nu , ca ma prinde curentu' cand stau cu ochisorii bulbucati la dejtele patrunzatoare!

Parca ai zis ca nu stii cum se face? de unde stii de degete patrunzatoare?
Oanna Mihaela
Greenie Avatarul lui Greenie

204 mesaje
Oras: bucuresti

in materie de carti pt dezvoltarea personalitatii sexuale si autocunoastere, mai pot recomanda si eu:
Jurnalul erotic al adolescentei de 16 ani scrisa de MELISSA P. (din cate am inteles, in urma research-urile pe google, exista si un fel de serial in urma cartii) am citit si cartea si am vazut o parte din serial, va spun doar ca e mai interesanta cartea! iar filmul aduce multe lucruri care nu se regasesc in carte.
+ ca explicatia scrisa ajuta mai bine pt dezvoltarea propriei imaginatii, decat cea vizuala (cand totul ti se da "mura'n gura")

http://avonromania.blogspot.com
marinaruxandra Avatarul lui marinaruxandra

179 mesaje

masturbarea intra in categoria lucrurilor pe care toata lumea le face dar nimeni nu recunoaste
BogdanPaul Avatarul lui BogdanPaul

238 mesaje
Oras: bucuresti

De la: marinaruxandra, la data 2009-01-26 12:06:08masturbarea intra in categoria lucrurilor pe care toata lumea le face dar nimeni nu recunoaste

EXACT....ca adevar graiesti !!!!!Totusi e normal sa te masturbezi...Vorba aia din batrani "O La*a la timpul ei,face cat 10 femei*
În timp ce înțeleptul este fericit și în iad, prostul suferă și în rai
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

De la: BogdanPaul, la data 2009-02-11 14:53:40
De la: marinaruxandra, la data 2009-01-26 12:06:08masturbarea intra in categoria lucrurilor pe care toata lumea le face dar nimeni nu recunoaste

EXACT....ca adevar graiesti !!!!!Totusi e normal sa te masturbezi...Vorba aia din batrani "O La*a la timpul ei,face cat 10 femei*
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.
marinaruxandra Avatarul lui marinaruxandra

179 mesaje

masturbarea are multe beneficii:te scapa de tensiunea sexuala acumulata atunci cand nu ai un partener,nu implica riscuri imediate.....insa nu e indicat sa inlocuiasca timp indelungat actul sexual,se intra destul de usor intr un cerc vicios,parerea mea

1 mesaj

De la: marinaruxandra, la data 2009-02-11 17:17:19masturbarea are multe beneficii:te scapa de tensiunea sexuala acumulata atunci cand nu ai un partener,nu implica riscuri imediate.....insa nu e indicat sa inlocuiasca timp indelungat actul sexual,se intra destul de usor intr un cerc vicios,parerea mea

ne poti exemplifica aceata metoda, printro demonstratie!??
lovingwife Avatarul lui lovingwife

133 mesaje
Oras: bacau

Am auzit psihopate care o fac cu menerele de la dus, upsss, acum sper sa nu dau idei, oricum, mareee e gradina masturbatoarelor
Fosta membra Kudika.ro
Exista femei care se masturbeaza cu hartie igienica.... Nu cred ca masturbarea este un lucru rau daca este facuta de fata cu partenerul....

1130 mesaje

De la: Baiat_Rezervat, la data 2009-02-11 18:06:40Exista femei care se masturbeaza cu hartie igienica.... Nu cred ca masturbarea este un lucru rau daca este facuta de fata cu partenerul....

tu chiar crezi ce spui ?

1 mesaj

De la: lovingwife, la data 2009-02-11 18:01:20Am auzit psihopate care o fac cu menerele de la dus, upsss, acum sper sa nu dau idei, oricum, mareee e gradina masturbatoarelor

oleleiiii, da di she li zishi psiho....d-alea!?
Fosta membra Kudika.ro
De la: Georgia99, la data 2009-02-11 18:08:21
De la: Baiat_Rezervat, la data 2009-02-11 18:06:40Exista femei care se masturbeaza cu hartie igienica.... Nu cred ca masturbarea este un lucru rau daca este facuta de fata cu partenerul....

tu chiar crezi ce spui ?
Am vazut cu ochii mei cum se masturbeaza o femeie cu hartie igienica....
Fosta membra Kudika.ro
Bineinteles nu cu orice fel de hartie igienica... cu cea mai fina.... Bineinteles ca limba este mai fina ca si hartia igienica si de aceeea prefera femeile sex oral ..........

1400 mesaje

De la: marinaruxandra, la data 2009-02-11 17:17:19masturbarea are multe beneficii:te scapa de tensiunea sexuala acumulata atunci cand nu ai un partener,nu implica riscuri imediate.....insa nu e indicat sa inlocuiasca timp indelungat actul sexual,se intra destul de usor intr un cerc vicios,parerea mea

In ce cerc vicios se intra?!
(azi clanta, maine banana, iar clanta-iar banana -la astfel de cerc te referi?)
Fosta membra Kudika.ro
De la: Baiat_Rezervat, la data 2009-02-11 18:11:01
De la: Georgia99, la data 2009-02-11 18:08:21

tu chiar crezi ce spui ?
Am vazut cu ochii mei cum se masturbeaza o femeie cu hartie igienica....
si ai ramas socat???eu am vazut care ejaculeaza de 5 ori mai mult decat un barbat....daca nu te feresti,zici ca te-a udat cu furtunul de pompieri....me crede cineva?
www.4life-romania.ro
Pagini: 1 2 3 4 5 6 >> Sari la pagina: