Setari Cookie-uri

...OH...

....Oh...cat de aiurea suna...am ajuns si eu aici...am 24 de ani...si mi-e rusine sa recunosc ca....sunt virgina...dah...cat de rau poate fi?..nu pot sa accept ideea de a face ceva doar pt ca asa trebuie,ca e la moda sau ca e dragut..sau ca asa vrea el...no way...trebuie sa simt ca vreau sa se intample asta..ca sunt indragostita..vreau pe cineva care sa ma iubeasca cu adevarat..credeti ca e posibil ?..mi-am cam pierdut increderea in mine..ma simt urata...desi mereu sunt contrazisa..nu-mi mai pasa de ce spun ceilalti..acum conteaza ce simt eu...dah..voi ce credeti?...
SD_Patricia
Postat pe 23 Octombrie 2008 23:02
despre ce!?

Postat pe 23 Octombrie 2008 23:03
Ei, stai bine, au am 26 si tot pe-acolo!
Kathara
Postat pe 23 Octombrie 2008 23:03
eeenah soarta mi afetele ... las ca vine el ala care va suceste mintile.
acu serios vorbind. nu e o boala , nu se moare din asta si nici nu este o tragedie. este important ,parerea mea, sa faci ce vrei ... si pace buna.

dandanaua_reloaded
Postat pe 23 Octombrie 2008 23:05
Pai ....asa cum te simti tu te vad oamenii ,cand vei incepe sa ai incredere in tine probabil ca iti vei gasi si fat frumosul mult asteptat
iris_4_ever
Postat pe 23 Octombrie 2008 23:29
...Dragilor..va multumesc pentru raspunsuri...
SD_Patricia
Postat pe 24 Octombrie 2008 18:36
sa cresti mare!

Postat pe 24 Octombrie 2008 19:06
De la: SD_Patricia, la data 2008-10-23 23:02:37....Oh...cat de aiurea suna...am ajuns si eu aici...am 24 de ani...si mi-e rusine sa recunosc ca....sunt virgina...dah...cat de rau poate fi?..nu pot sa accept ideea de a face ceva doar pt ca asa trebuie,ca e la moda sau ca e dragut..sau ca asa vrea el...no way...trebuie sa simt ca vreau sa se intample asta..ca sunt indragostita..vreau pe cineva care sa ma iubeasca cu adevarat..credeti ca e posibil ?..mi-am cam pierdut increderea in mine..ma simt urata...desi mereu sunt contrazisa..nu-mi mai pasa de ce spun ceilalti..acum conteaza ce simt eu...dah..voi ce credeti?...



linisteste-te, si nu-ti pierde increderea in tine
oricum, nu ai pierdut mare lucru

Postat pe 24 Octombrie 2008 21:14
Nu mai minti frumos ! :D ba a pierdut mare lucru, dar ma rog...fiecare apreciaza in functie de ce a trait. Da, este posibil sa intalnesti pe cineva care sa te iubeasca si care sa aiba rabdare. Dar in primul rand, trebuie sa ai tu rabdare si sa accepti situatia, sa o poti privi lucid si sa nu faci ceva ce poti regreta mai tarziu. Nu este un termen limita pt pierderea virginitatii :
Dripci
Postat pe 24 Octombrie 2008 21:22
Rare cazuri ca al tau.La 24 de ani nu am mai inatalnit, dar nu este o asa mare problema si asa cum bine spune si @Dripci "nu este un termen limita.."..ai curajul sa privesti in fatza?Asta conteaza numai ca, eu cred ca cu cat trece timpul cu atat iti va fii mai greu sa faci acest pas.Teama poate fii unul din neajunsurile acestei situatii si lipsa de experienta atunci cand vei intalni pe fat frumos din lacrima, care sigur a mai avut de'a face cu doamne/d-re si nu stii daca va avea rabdare cu tine..trebuie sa gasesti persoana care sa te inteleaga in ceea ce priveste bunul mers al lucrurilor si dupa sa luati hotararea impreuna sa gasiti modalitatea cea mai optima pentru acest pas..pentru ca, eu cred ca nu o poti face cu oricine, nu?Nu la aceasta varsta cand constientizezi mai bine ce inseamna sa te dai "pe mana" celui ales..(de tine)..Cat despre "daca ai pierdut?"..eu zic ca DA!! si nu numai eu spun asta..

Postat pe 1 Decembrie 2008 10:22
si yo care ma credeam un specimen ciudat..ete ca mai exista si altele..si nu esti singura, mai sunt o gramada (am vazut eu pe forum, am "colindat" mult pe aici)
yo zic sa facem un club
ramo_88
Postat pe 11 Decembrie 2008 17:03
http://multsoare-stuff.blogspot.com/
copacelul
Postat pe 4 Mai 2009 15:30
nu-i pb...vb cu fetele de pe acest forum care au 13-14 ani maxim...te invata ele ce si cum
deelisha
Postat pe 4 Mai 2009 18:58
hey,
ce s a mai intamplat ?
a trecut aproape un an
ai rezolvat ceva?
zoredia
Postat pe 23 Septembrie 2009 16:31
nu trebuie sa fie o moda.. eu sunt de principiu sa faci sex cu persoana pe care o iubesti, bine ca mai e si problema ca odata ce o faci si iti place vrei tot mai mult nu dispera nu e nimic anormal la tine eu am facut la fel am astept sa iubesc si dupa aceea sa intretin relatii sexuale.
felixcat
Postat pe 23 Septembrie 2009 17:59
De la: SD_Patricia, la data 2008-10-23 23:02:37....Oh...cat de aiurea suna...am ajuns si eu aici...am 24 de ani...si mi-e rusine sa recunosc ca....sunt virgina...dah...cat de rau poate fi?..nu pot sa accept ideea de a face ceva doar pt ca asa trebuie,ca e la moda sau ca e dragut..sau ca asa vrea el...no way...trebuie sa simt ca vreau sa se intample asta..ca sunt indragostita..vreau pe cineva care sa ma iubeasca cu adevarat..credeti ca e posibil ?..mi-am cam pierdut increderea in mine..ma simt urata...desi mereu sunt contrazisa..nu-mi mai pasa de ce spun ceilalti..acum conteaza ce simt eu...dah..voi ce credeti?...
in momentul acela crede-ma k el nu se mai gandeste ca esti urata,sau ce zici tuh,esti printesa lui,bine inteles cu riscu k a2-a zi sa te lase cu capu in soare,,,....eu zik k ar fi timpu sa o faci...parerea mea
dudu1992
Postat pe 24 Septembrie 2009 18:23
De la: SD_Patricia, la data 2008-10-23 23:02:37....Oh...cat de aiurea suna...am ajuns si eu aici...am 24 de ani...si mi-e rusine sa recunosc ca....sunt virgina...dah...cat de rau poate fi?..nu pot sa accept ideea de a face ceva doar pt ca asa trebuie,ca e la moda sau ca e dragut..sau ca asa vrea el...no way...trebuie sa simt ca vreau sa se intample asta..ca sunt indragostita..vreau pe cineva care sa ma iubeasca cu adevarat..credeti ca e posibil ?..mi-am cam pierdut increderea in mine..ma simt urata...desi mereu sunt contrazisa..nu-mi mai pasa de ce spun ceilalti..acum conteaza ce simt eu...dah..voi ce credeti?...

personal iti recomand sa apelezi la un psiholog...ajuta enorm...eu am 21 de ani si aveam mereu o parere proasta despre mine insa din momentul in care am apelat la psiholog m-a ajutat enorm.
Valitza88
Postat pe 24 Septembrie 2009 18:38
De la: , la data 2008-12-01 10:22:16Rare cazuri ca al tau.La 24 de ani nu am mai inatalnit, dar nu este o asa mare problema si asa cum bine spune si @Dripci "nu este un termen limita.."..ai curajul sa privesti in fatza?Asta conteaza numai ca, eu cred ca cu cat trece timpul cu atat iti va fii mai greu sa faci acest pas.Teama poate fii unul din neajunsurile acestei situatii si lipsa de experienta atunci cand vei intalni pe fat frumos din lacrima, care sigur a mai avut de'a face cu doamne/d-re si nu stii daca va avea rabdare cu tine..trebuie sa gasesti persoana care sa te inteleaga in ceea ce priveste bunul mers al lucrurilor si dupa sa luati hotararea impreuna sa gasiti modalitatea cea mai optima pentru acest pas..pentru ca, eu cred ca nu o poti face cu oricine, nu?Nu la aceasta varsta cand constientizezi mai bine ce inseamna sa te dai "pe mana" celui ales..(de tine)..Cat despre "daca ai pierdut?"..eu zic ca DA!! si nu numai eu spun asta..

ce a pierdut?nu a pierdut nimik...mai bine mai tarziu decat niciodata.fiecare are ritmul lui si criteriile lui de a-si alege partenerii.nu exista o regula pt asa ceva.crezi k daca se va apuca acuma nu va mai simti placere?Doamne fereste!
Valitza88
Postat pe 24 Septembrie 2009 18:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Postinor 2 !!!! 21 De la: JoeyAlexander 15 Iulie 2010 21:18
buna 13 De la: kudika515366 20 Aprilie 2012 16:56
Fetelor, voi aveti chef de sex tot timpul? 32 De la: jowanna2006 10 Iunie 2009 03:46
SEXUL,MEDICAMENT UNIVERSAL??? 629 De la: kudika054604 25 Iulie 2009 03:27
cunnilinngus 65 De la: scorpio67 13 Iunie 2010 09:39